Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Zadnjo zavoro sem preveč "našponal" in mi je včeraj do Zagoda ves čas "cvilila", zato sem se tam ustavil in Bojana iz avtovleke PaBu prosil, da mi je posodil kombinirke, s katerimi sem zavoro "odšponal", tako da mi proti Idrskemu laufu ni več "cvilila" ... :notworthy:

"In da mi slučajno ne bi bilo dolgčas", mi je med vračanjem proti domu začelo "zadaj nekaj tok, tok,  tok", kakor da bi nekaj udarjalo po enem od zadnjih dveh koles, oziroma njunih "špajlknih" (?). Zato sem pravkar "naredil hiter servis" in brez mene na triemu, se ti glasovi niso več ponovili, videl sem pa, da je na zadnjem desnem kolesu pogon in na levem zavora, tako da moj triem nikoli ne bo "na vse tri" ... :OK:

 

triem.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem krepil ročne mišice za bergle in nožne mišice za novo koleno ...

 

img8076.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdelo se mi je, da je drugače, zato sem tudi slikal za primerjavo, toda niti slučajno nisem mislil, da je toliko drugače ... :eek:

 

img7962.jpg

 

img8085.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:inlove:

 

img8077.jpg

 

img8078.jpg

 

"Prva živav" nikakor ni hotela toliko časa "pozirati", da bi jaz "naštelal ostrino" in pritisnil na sprožilec ..., :blush:

 

img8082.jpg

 

..., zato pa z druga "žvaljo" ni bilo teh težav ... :notworthy:

 

img8086.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje včerajšnje slike za Keiko, z mojo novo ugotovitvijo, da je za slikanje "od blizu" bolj primeren način makro, kakor "približevaje z objektivom" (zoom ?) ...

 

img8091.jpg

 

img8092.jpg

 

img8093.jpg

 

img8096.jpg

 

img8097.jpg

 

img8095.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi bolj koristi za krepitev nožnih mišic? 5 do 10 minut sobnega kolesa in "čakanje" da me začnejo noge toliko boleti, da lahko neham, ali cca 1 ura sprehoda, med katerim slikam naravo in tako nejvečkrat tudi pozabim, da me kaj boli ...

Danes sem opazil, da so pred počivališčem št. 1 "postavili" še počivališče št. 0,5 ... .)

 

img8135.jpg

 

img8130.jpg

 

img8134.jpg

 

Tudi po vrnitvi domov se nisem mogel upreti, da ne bi ... :OK:

 

img8140.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem peljal oba flokija na WC in zagledal nekaj podobnega ...

 

2014-04-18-114432.jpg

 

... "po imenu in številkah", po barvi pa malo manj, kot mojo nekoč ...

 

pict2474.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem peljal oba flokija na WC in zagledal nekaj podobnega ...

 

2014-04-18-114432.jpg

 

... "po imenu in številkah", po barvi pa malo manj, kot mojo nekoč ...

 

pict2474.jpg

Robi, ta Yamaha Diversion 900, se mi zdi znana. Mojo sem prodal tudi enemu gospodu v Idrijo. Na žalost se ne spomnim imena. Robi, veselo Veliko Noč želim Tebi in tvojim bližnjim.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesele velikonočne praznike ti želim...

P.s. Vsak dan spremljam temo... Me veseli da deliš izkušnje z nami

Lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tonček, seveda sem pogledal tudi "tablico" in na njej je pisalo GO in zraven nje tudi "idrijski grb" (?) ... Na žalost se je, v recimo trre minutah, ko "sem zamenjal kužka" yamaha  že odpeljala, tako da nisem moge videti njenega lastnika in z njim še "kakšno reči" ...

 

Tudi jaz želim VSEM vse NAJLEPŠE PRAZNIKE ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petindvajset dni je rabil zajček, da je prišel do mene in mi prinesel velikonočno "pisanico" (?) ... :notworthy:

 

img8168.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velike noči in Božiča sem se vedno veselil, ker smo zmeraj kaj dobrega pojedli in popili. Sedaj je "malo drugače", čeprav so dobrote še vedno prisotne ... Leva potica je makova, desna je orehova in ker je "sedaj malo drugače" sta zame obe samo sladki ...

 

img8181.jpg

 

img8180.jpg

 

Jajčka so bila barvana "bio" ...

 

img8182.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi vse tri moje "oldtajmerske" makete so danes dobile vsak svoj jajček in če bi bila čebula še več različnih barv, bi prihodnje makete barval kar s čebulo ... .)

 

img8183.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse moje narejene makete so "od sedaj naprej naprodaj" in to vse za isto ceno!

 

Računica

- maketa 10 €

- barve (vse skupaj recimo za eno)  1,5 €

- delo ("v povprečju" 30 dni, vsak dan 4 ure - neto ura za "minimalni osebni dohodek") 540 : 180 = 3 € x 120 = 360 €

- število maket 23

 

360 + 1,5 + 10  =  371,5 x 23 = 8.544,5 €

 

"Zaradi znižanja stroškov pošijanja po pošti" so vse makete naprodaj samo enemu kupcu" .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mojo sestro "čaka menjava tudi levega kolka", je "še vedno v navezi" z ortopedom v Valdoltri in ko mu je omenila, da je slišala, da bo tudi njenemu bratu Robertotu zamenjal koleno, ji je odgovoril, da ni nujno, da so take operacije vedno tako uspešne, kakor je bila pri njenem kolku ...

Ker sem jaz "vedno korak naprej" že razuskujem, če bova med mojim okrevanjem v termah Strunjan, lahko z mojo drago šla v Piran na kavo peš, "ob obali", ali se bova morala peljati le z avtom ... :blush:

 

strunjan-piran.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja 11 min 5,2 km ... .)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes sem v temama Vtisi z dnevnih voženj 2009  in Grosssglockner raziskoval kje in kdaj sem se vozil leta 2009 in ugotovil, da "sem se lepo poslovil" od motorjev ... :blush:

 

SPLIT 29. maj 2009

http://www.motosvet.com/tabla/topic/28583-vtisi-iz-dnevnih-vozenj-v-letu-2009/page-30#entry1620795

 

DOLOMITI 14. julij 2009

http://www.motosvet.com/tabla/topic/28583-vtisi-iz-dnevnih-vozenj-v-letu-2009/page-32#entry1627622

 

GROSSLOCKNER 26. julij 20009

http://www.motosvet.com/tabla/topic/2009-grossglockner/page-52#entry1648593

 

img8254.jpg

 

img8255.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas doma se je v petek nekomu "števec obrnil" še za eno leto ...

 

img8268.jpg

 

img8270.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam in želim ti da  bi še kdaj bral RobiRoberto tvoje "Vtisi z dnevnih voženj 201x" da bi napisal kje si vse bil z motorjem :). Težko mi je za vsakogar ki se mu kaj zgodi in tudi sam velikokrat pomislim na druge (ki berem njihove zgodbe) in s tem se velikokrat zavedam da je nevarno, ampak upajmo vedno na najboljše, saj kjerkoli smo, karkoli počnemo...morem pazit nase in predvidevat na druge udeležence.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktr1sk HVALA za tvoje želje, ki pa bodo uresničljive samo še s TRIEMom, zaradi ... :blush:

 

xyxyxy.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ker se mi zdi, da tema Črna kronila 2014 še ni odprta, kar je tudi prav, in ker je bil on :blush:  tudi iz Idrije, kjer se slabe novice širijo zelooo hitro, bom objavil kar tukaj ... :blush:

 

http://www.oe24.at/oesterreich/chronik/burgenland/Kittsee-Biker-29-rast-in-den-Tod/141496953

 

Jaz Nemščine sicer ne znam, toda povedali in na netu poiskali so mi "drugi domači" ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!