Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Guugle Maps filete pa sem iskal zaman (?), ker se ne shranjujejo tako kot pri Garminu, ampak so kar stalno (?) prisotne na Google Maps, pod ikono (?) Moja mesta, v katerim sem našel tudi "traso" iDRIJA - SPLIT - IDRIJA, ki sem jo rabil predvsem za izračun kilometrine (?), ki je znašala, kolikor nse še spomnim, okrog 1050 km (?), od zore do mraka ... :OK:

Probal sem prekopirati in prilepiti naslovno vrstico (?) te povezave, vendar iz tega ni bilo NIČ, ker odpre samo osnvno stran Google Mapa !!! Pa sem si rekel: NE BOš TI MENE !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kar nekaj truda mi je uspelo prilepeti kar dve .... enake in nikakor ne morem več ene zbrisat ??? Po besedah NE BOŠ TI MENE sem hotel napisati Še naprej, toda Motosvet se me je že prej naveličal in mi dal VOLJNO ... .)

... NE BOŠ TI MENE ... in ko se je stran odprla pred mojim očmi, pritisnil na prt sc, potem odprl Slikarja in kliknil na ukaz prilepi in za temj Še ukaz shrani, seveda v jpg formatu ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kosilu semn se šel v delavnico malo "pohladiti" !!! Tokrat nisem delal nikakšnega modela, tamveč trl (?) orehe ... Za to delo imam poseben pripomoček, s katerim sem najprej mislil, da je treba delat tako ... :nono:

post-12027-0-64130000-1322247490_thumb.jpg

post-12027-0-24627400-1322247500_thumb.jpg

post-12027-0-66395400-1322247510_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., vendar sem prav kmalu ugotovil, da je ločevanje "plev od žita" (?) dooosti lažje, če to počneš kar v dlani ... :OK:

post-12027-0-50436600-1322247762_thumb.jpg

post-12027-0-62948000-1322247771_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat vmes, se je iz "dežele megle" vrnila tudi moja hčerka :wub: in vprašanje popoldanske kave je bilo samo še v sekundah ... :OK:

post-12027-0-41134700-1322248173_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

.)

Če bi se potica pekla iz tako očiščenih orehov, bi se vam ob jedenju (?) take potice, nekaj "valjalo po ustih" .... :grim

post-12027-0-64317800-1322248617_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede količine bi rajši obdržal izmet, toda ker bi bila potica iz njega zelooo neužitna, sem rajši obdržal pridelek .) . Prav na koncu sejm še počistil in zbrisal mojo delovno mizo in še pometel delavnico ... :OK:

Kakjšnega okusa so orehi ??? Jaz nisem mpokusil niti enega, ker moj okus .......... :blush: , moja draga, ki pa jih je par popapala .) , je rekla, da so zelooo okusni ... :OK:

post-12027-0-03830300-1322249270_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šihtne hlače = delavske (?) hlače. Delovni teden je že minil in od svoje Šefice Še vedno nisem dobil nobenega odgovora, na moj mail, poslan v nedeljo, z mojim obvestilom, o predlogu za mojo invalidsko upokojitev. Mail s podobno vsebino sem poslal tudi direktorj (prisotejn na eni sliki "iz" Grosslocknerja) .) in kadrovski ??? in od obeh že takoj naslednji dan dobil vspodbuden odgovor, s strani kadrovske ??? pa tudi ponudbo pomoči pri posredovanju potrebnih podatkov ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dveh odgovorov na moj nedeljski mail z zeloo podobno vsebino NISEM prejel !!! Od moje osebne zdravnice in psihatrinje ... "Moj" forumski zdravnik, kakŠno je tvoje mnenje o tem ??? :? :surrender:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

superca, si biu pa kr uztrajn pr teh orehih morm rečt :) tut jst sm jih zadnč trla, pa kr traja d napouniš sklečko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bil vztrajen in trmast (?) bi se verjetno še danes poganjal (?) naokoli z rokami na štirih kolesih ... :blush:

Vidim, da si v svojem odgovoru tudi ti uporabila besedo TRLA, ker nisem bil povsem siguren, da je prava ... :blush: Mogoče bom danes orehe tudi zmlel, seveda če bom dobil dovoljenje ... .)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas je tudi tata začel s trenjem orehov, da bova lahko z mamo pekle.

Lepo da ti ne zmanjka dela. Te zgleda kar zaposli nova šefica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Sedaj imam kar dve šefici = mojo drago :wub: + hčerko ... :wub:

Za mletjem orehov nisem dobil dovoljenja, ker se za strica Miklavža ne bo še nič peklo in ker je do božiča še kar precej časa, bom danes rajši malo bolj počival, če mi bo uspelo ... :? Zeloo verjetno nisem dobil predloga za invalidsko upokojitev, da bi ves čas nekaj počel ...

Če bi bilo to mogoče, bi ta "odlok" (?) najrajši pozabil, ker se še vedno ne morem sprajaznit z njim !!! In zakaj ne ??? Ker v invalidski pokoj ne greš "samo na lepe oči" ... :blush:

V torek imam na Polikiniki pregled pri "mojem" zdravniku in zopet me je strah, ker mi v kolenu še vedno "škriplje" ... :blush:

Pravkar sem dobil vsaj enourno popoldansko zaposlitev v delavnici !!! Ker je delovna miza v delavnici precej velika, se na njej izvaja tudi striženje heightland (?) terierke Tačke, pri katerem asistiram kot pridrživač ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je moja današnja "zaposlitev" šele popoldanska, sem moral tudi dopoldne nekaj početi. Tokrat sem odpotoval na Franc - Joseph - Hohe :OK: in se kar takoj vrnil tudi nazaj, seveda prek Italy in to ne v dveh dneh, kakor včasih, temveč le v enem, kar za Robertota in nobena težava, saj je v enem dnevu naredil skupal že več kot taužnt km-jev ... :010

Brez zemljevida Avstrije bi popolnoma pogorel ... :blush:

Hvala za namig za Tolmezzo, ki mi je zelooo "razjasnil" vrnitev ...

post-12027-0-46793800-1322305313_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.youtube.com/watch_popup?v=zbfZxvsDp3c

Kar semkaj sem "vtaknil" ker ne najdem, kam bi drugam ... <ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/blush.png' alt=':blush:'>

<ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/trance_41_w00t2.gif' alt=':kva2:'> <ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/trance_41_w00t2.gif' alt=':kva2:'> <ahttp://www.motosvet.com/tabla/uploads/emoticons/trance_41_w00t2.gif' alt=':kva2:'>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem se iz Grossglocknerjua vrnil že pred kosilo, sem takoj po kosilu "skočil" še malo v Dolomite, seveda s pomočjo CD-ja, na katerem piše Dolomiti 26/27.9.2008 = zopet SEPTEMBER !!! :blush: Pred tem sem že "prelistal" temo o Dolomitih, vendar nisem naše ničesar (moj prispevek) ??? S celotnega CD-ja mi je kr precej fotografuj všeč in zelooo upam, da to koga ne bo motilo. Lepil jih bom v emakem rstnem redu, v kakršnem so nastajale, povezavo medn njimi pa si boste lažje nareili tisti, ki ste tam že bili :OK: in se tega še vedno spominjate ... :surrender:

post-12027-0-31707700-1322316153_thumb.jpg

post-12027-0-49742100-1322316166_thumb.jpg

post-12027-0-72214300-1322316187_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem Gabrijeli poslal nekaj teh slik po mailu, mi je odgovrila, da je sedaj pension (?) prenovljen in izgledas bolje ... Meni že takrat ni manjkalo nič ... :OK:

Še vedno se spomnim, da je bil tisti dan (nedelja ???) že zjutraj prenos Molto GP iz ???, katerega sem si tudi oledal, kolega pa je hodil in slikal po Colfoscu ... :OK:

post-12027-0-86977300-1322316904_thumb.jpg

post-12027-0-71867800-1322316927_thumb.jpg

post-12027-0-41572000-1322316950_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!