Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

V "mojem maketarskem kotičku" mi je že resno začelo zmanjkovati prostora, in Janez123 verjetno ne bi bil več zadovoljen z mano ..., .)

 

img5336.jpg

 

..., zato sem (kdaj ???) v steklarstvu Luša naročil še eno stekleno polico in "Pri najboljšemu sosedu" kupil tudi ustrezne nosilce ..., :OK:

 

img5337.jpg

 

..., tako da mi je "naš ta mlad", danes, ko sta se z mojo hčerko  :inlove:  vrnila "iz študenta", iz "mesta" še pripeljal že narejeno stekleno polico in po dobri pol ure mojega dela, Janez123 ne bi bil več razočaran zaradi Robertota ... :OK:

 

img5338.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še včeraj ...   :blush:  :blush:  :blush:

 

img5340.jpg

 

Že danes ...   :OK:

 

img5341.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Mogoče sem med danšnjim gledanjem prenosa kvalifikacij mopedgp končno le odkril, zakaj sem padel ...

"Kaj pa če" sem padel zato,  ker nisem znal ........................................................................... "komolčkati" ...  :?  :?  :?

 

:whistle:

 

colin-edwards.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto, ne zameri, ampak mislim, da se je sedaj spraševati po razlogih za padec - popolnoma neproduktivno.

 

Se je zgodilo.

 

Si preživel.

 

Si borec in nisi vrgel puške v koruzo.

 

Pojdi naprej - kot pač lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj objavljena slika je bila  samo šala = "bilo i prošlo, teraj dalje koliko možeš ..."   .)

Ker je moja mama še vedno v bolnici Petra Držaja, mi danes med zajtrkom vseeno ni bilo dolgčas, ker mi je  Bil ves čas zajtrka delal samo družbo in nič lajal (izsijeval, kakor to ponavadi počne z mojo drago) , ker je vedel, da bo po mojem koncu zajtrka dobil v svojo posodico na tleh eno "zvrhano žlco" polnozrnatih kosmičev,  prelitih s toplim mlekom ... :OK:

 

img5371.jpg

 

img5372.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnje popoldne je mimo naša hiše "kar bučalo & grmelo" ... Kam so se "vsi ti vrli fantje in dekleta" peljali, ker se niso ne proti Idriji (& Ljubljani), ne proti Tolminu (& Novi Gorici) ...

 

 

 

 

... ampak so "zavili v grič" ...

 

img5455.jpg

 

... in tudi "čez njega" ... .)

 

sairachplakat2013big.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ali se motim, če se spominjam, da sta bila "moped skupak"  .)  v Žireh in maraton Franja vedno isti vikend ??? Letos niso poskbeli samo za redarja na mostu ...

 

img5467.jpg

 

... ampak so postavili tudi tri redarke, če bi kakšnega udeleženca iz Žirov, danes "pripeljalo kar čez grič" ... .)

 

img5459.jpg

 

img5462.jpg

 

Najprej se je mimo pripeljal ...

 

img5468.jpg

 

... in vsem redarem in redarkam povedal, naj čez stranske ceste napnejo varovalne trakove, ker prihajaajo ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ajde nek se čuje čuje, ajde nek nek se zna, da je danas maraton Fraaaanja ..."   .)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj floky Bil je do vseh ljudi kar prijazen ("podedovano po Robartotu"), vendar če "mu bi kdaj zašlo" in bi "zasadil svoje čekane"  v kakšno stegno, to za tistega, ki bi to občutil, ne bi bilo najbolj prijetno ... :blush:

 

img5464.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imate lektrični raženj, katerega imamo mi že več kakor 20 let (hčerka), lahko spečete čevapčiče kar v kuhiji alk na balkonu, če "pripeljete tja" 220 V. Jaz sembil danes samo "redar" zaradi "zob" na zgornji sliki. Današnje kosilo je bilo zame slano in rahlo pekoče (čevapčiči) ter še slano in kislo (paradižnikova solata) ... :blush:

 

img5474.jpg

 

img5476.jpg

 

img5477.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolesarji so že zdavnaj mimo, "kobilice" pa še vedno "urejajo promet" ...   :yea1:

 

img5481.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Maratonci trče počasni krug" so jo najbrž precej bolje (suho !!!) odnesli, kakor ta "mopedistični par", ki se je najbrž vrčal iz Žirov ... :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji iz "zbirke" Janez123-jevih daril + 1 mesec in 19 dni + vsak dan  =  :OK:

 

2-08042013.jpg

 

4-01052013.jpg

 

 

 

 

 

 

V Mladininem članku o 3D tiskalnikih je tudi komentar AndrejaMX13, kjer je kot ideja lastno tiskanje modelčkov: http://www.thingiverse.com/thing:41583.

 

Potem si lahko sam svoj "Janez123"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pozno popoldne:

 

Pac. napotimo na RTG konzilij - CT slikanje za oceno prikrajšave in torzijske deformacije desne stegnjenice, datum dobi po pošti  =  danes ...

 

Prosimo, da 10 dni po opravljenem slikanju preverite, na tel. št. XXXXXXXXXXXXXXXXXXX, če smo prejeli vaše izvide ... :blush:

 

http://www.viva.si/Diagnostika/473/Kaj-se-skriva-za-kraticami-diagnosti%C4%8Dnih-preiskav-CT-MRI-PET

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Menda se Suzuki vrača v mopedGP, vendar brez ??????? , ki ga že deset let ni več "med nami", pred približno 30 leti, pa sem ga videl na Grobniku in če se ne motim, so o njem govorili, da mu eno nogo "skupaj drži samo še železje" ... :blush:

 

??????? = ?   .)

 

 

post-12027-0-77904900-1371887579_thumb.jpg

post-12027-0-40992000-1371887589_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:  :grupni:  :grupni:

 

 

Še eno vprašanje. Kam smo "v tisih časih" hodili gledat motokros dirke, verjetno "republiške kategorije", če "odštejemo" Orehvo vas ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes "so me obiskali" štirje Irci, vendar več kot do foto kontakta med nami ni prišlo, ker se je še tretji par pripeljal mimo z Robertotovo hitrostjo  .)  in sta morala oba takoj za njim ... .) 

 

img5625.jpg

 

img5624.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še jaz delim svojo zgodbo z vami... nedovno tega nazaj sma se s kolegom odpravila na krajšo vožnjo in to z namenom da se malo sprostima. nažalost se je za vožnja tragično končala saj je pri malo hitrejši vožnji kolega začel sekati ovinek in v tistem trenutku se je pripeljal avto.... tako da polagam vam na srce prosim če že morate noreti norite po dirkališču po cesti pa z glavo!!!! nobenem ne privoščim nič slabega zdi se mi pa prav da delim to z vami in upam da se bo vsaj nekoga prijelo da se bo malo zamislil kakšne so lahko posledice ob nevarni vožnji po cesti.. če si motorist nesmeš pazit samo nase temveč tudi na 100 drugih udeležencev v prometu... kot veste smo motoristi veliko manj zaščiteni v prometu in so zato poškodbe veliko vrečkrat usodnejše kot pri nesrečah z avtomobili. polagam vam na srce pazite nase... pa PO CESTI ZA GLAVO!!!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:  :grupni:  :grupni:

 

 

Še eno vprašanje. Kam smo "v tisih časih" hodili gledat motokros dirke, verjetno "republiške kategorije", če "odštejemo" Orehvo vas ...

 

Mogoče bi na to vprašanje znala še najbolj pravilno odgovoriti Bela81, ki je doma okrog 5 km (by Google maps) od tam, če ta matokros proga sploh še obstaja ... :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklical sem številko, ki je bila napisana v zadnjem izvidu s Poliklinike in oglasila se je sprejemna pisarna "na travmatologiji" (?), in gospe, ki se mi je oglasila, sem povedal, da kličem zaradi "preverjanja", če so moje "slike" z radiološkega (?) oddelka že prispele za dr. XYZ in ker še niso, mi je gospa svetovala naj pokličem "konec tedna", ker se to ponavadi "kar zavleče" in ko  bojo "slike" prispele, bom dobil tudi uro za pregled pri dr. XYZ ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:  :grupni:  :grupni:

 

 

Še eno vprašanje. Kam smo "v tisih časih" hodili gledat motokros dirke, verjetno "republiške kategorije", če "odštejemo" Orehvo vas ...

čist taprave dirke za SP so bile v Tržiču (Podljubelj)

(proge ni več)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!