Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

V Valdoltri bom "samo" 8 dni, naslednje leto, ker je čakalna doba pri "mojem operativcu" 4 mesece ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Če bi bilo vse prav", bi se jutri pri "Karlotu" v Vipavi udeležil trgatve, ki bi bila "bolj postranskega pomena", ker je "glavnina" njen zaključek, seveda z voznikom abstinentom ... .)   Upam, da bom prihodnje leto z novim kolenom zopet trgal, vendar samo to, ker okus se mi še vedno ni povrnil + karlotova črnina (alko NO NO NO NO NO ... ) :blush:

 

vinograd.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo, kakor Roberto, "Hola, Suzukiju" .)  ne verjame, da se s svojim mopedom vozi iz Vrhnike v Idrijo samo zaradi porcije sladoleda pri Gabronu, in če ima 25 minut časa, si lahko ogleda ta današnji Robertotov posnetek, da bo videl, zakaj se je Roberto zelooo rad vozil po Zali v obe smeri ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=9lJ5WVYe-lU&feature=youtu.be

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar moja draga gre na trgatev, Bil poskrbi, da njenega mesta v postelji ne bi zasedla kakšna "mladenka" ... .)

 

img6403.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker Robertota včeraj ni bilo na trgatvi v Vipavi, sta grozdje in Vipava prišla do njega sama ... :OK:

 

img6404.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še, za Robertota, nekaj novega o kolenskih protezah. Karlotovega znanca iz Vipave sta zelooo boleli obe koleni, zato so mu jih v Valdoltri "slikali" in se potem odločili za kolensko protezo kolena, ki je bilo "na slikah" slabše. Ker so se  kasneje pojavile v drugem kolenu še večje bolečine, so "mu "odprli še tega" in ugotovi, da je to koleno še v precej slabšem stanju, kot tisto, katerega so že zamenjali s kolensko protezo, zato ker "slikanje" ne pokaže vedno vsega ... Z obema "novima kolenoma" sedaj ta "stric zopet hodi kot mladenič" in med okrevanjema je bil dvakrat po tri tedne v Termah (?) Strunjan ... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker moja boljša polovica ni taka, "da bi jokala in stokala vspovprek", se je včerajšnji pogovor o moji kolenski protezi v Vipavi pričel z razlogom, ker je Karlotova žena mojo drago vprašala, kdaj bomo končno le šli na vipavski grad, o čemer smo se menili že pred mojo nesrečo, in moja ji seveda odgovorila, da zaenkrat še ne ...

 

http://sl.wikipedia.org/wiki/Grad_Vipava

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil s 3M-om zopet v Idrijski Beli, kjer me je najbolj presenetilo to, da je bila okrepčebalnica pr' Lajštu še vedno odprta, da o obisku "pivcev in jedcev" pr' Fežnarju "ne govorim" ... .)

Slike no nobene, ker je Canon ostal doma, ker ga po dopoldanski uporabi nisem vrnil na njegovo običajno mesto ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo na moji današnji "fotoCanon" opazi kašno razliko ???

"Povedano na uho"  =  2 x oprema in 1 x "pripomočki"...

 

img6407.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je zdravnik na Polikliniki prriporoal utrjevanje mišic na obeh nogah na sobnem kolesu :blush:  , sem danes pri kopališču v Idrijski Beli zavil v desno proti klavžam na Idrijci in Čekovniku in pričakoval, da bo asfalt vse do odcepa za Čekovnik, vedar me je moj spomin zopet prevaral ... :blush:

 

img6409.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na odcepu proti Čekovniku: "Nadaljevati ali nadaljevati ne, vprašanje je sedaj ???"

 

img6410.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor:  "Če sem zmogel s Cultom brez pomožnega elektro motorja, bom zmogel tudi s 3Mom s pomožnim motorjem, čeprav vožnja z njim po mc. Adamu ni priporočljiva ..." Seveda sem si vso pot do Čekovnika pomagal s pedali in nekaj časa celo hodil zraven 3Ma, z "gasom ("menjalnikm") v prvi prestavi" ...

 

img6411.jpg

 

img6412.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domov sem se vrnil po 29 km prevoženih in nekaj tudi prehojenih km ...,

 

img6416.jpg

 

..., vendar sem zadnje 3 km "iz mesta do doma" prevozil s pomočjo pedal, ker je motor, kljub temu, da je na "prikazovalniku" svetila še ena "lučka", "mislil" da sem proti Čekovniku še vedno premalo uporabljal pedala in "si mislil", če jih nisi takrat, jih boš pa sedaj ... .)

 

img6415.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse "moje" ...

 

female-gender-sign.jpg

 

... tukaj ... .)

 

:wub:

 

img6401.jpg

 

:wub:

 

img6402.jpg

 

HVALA ROBERTOOO... :004 :004 :004 :004

 

Vse te mamo rade ful... :004 :004 :004 :004 :004 :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že mislil, da sem se ti kaj zameril, ker "sodeluješ le v postranskih temah" ...  .) 

Pravkar sem se vrnil od psihiatrinje, zopet s samimi pohvalami  :OK:  , toda zopet tudi z receptom za "kemijo" ...  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto, koliko pa ima ta tvoj stroj avtonomije? Mi je prav všeč. Pa cena?

 

Avtonomija (?) je 30 km (+ do 4 km "v rezervi"), cena je bila pa 980 (?) € minus 30 € popusta. Če je to res bi moral pogledati nazaj v tej temi, vendar se mi res ne ljubi ...

 

Zakaj sem imal včeraj s sabo bergle. Zato ker sem slikal tudi možno mesto za "splvitev" jadrnice, ki jo izdelujem trenutno in ker se do tja ni dalo s 3eMom, sem moral "peš" in po navodilih zdravnika s poliklinike, s pomočjo bergel. Vendar bom moral prihodnjič utrditi bergle na 3eMa kako drugače, ker sem jih moal včeraj med vožnjo kar nekajkrat vračati na belanco ... :blush:

 

Vsak dan čakam, da bo pošrar prinesel "povabilo na posvet v Valdoltro", vendar ga ni in ni in tudi na mj mail mi ne odgovrijo več, kakor so mi "prvič" ... :blush:

 

Spoštovani,

Prejeli smo vašo e-pošto. O datumu pregleda vas bomo naknadno pisno obvestili. Prosimo vas, da nam v petih dneh po prejemu vabila posredujete originalno napotnico in s tem potrdite termin, sicer je naročilo brezpredmetno.

S spoštovanjem.

 

:OK:

img6444.jpg

 

:OK:

 

img6445.jpg

 

:blush:

 

bikeridingmonkeys.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jem prav nič več ali manj, kakor sem jedel pred nesrečo, toda ker je zaradi mojega desnega kolena "moje gibanje" omejeno na kavč za računalnikom, delavnico (sedeče), spalnico (ležeče) in 3Ma (sedeče  brez uporabe padal), so se začeli moji KG počasi, toda vztrajno, nabirati, zato bom  moral spremeniti svoje prehranjevalne navade ...  .)

 

pic43008.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tudi Dolomiti niso hoteli priti sami v Idrijo in ker sem tudi za Dolomite moral vedeti kje in kdaj bom tam spal in jedel, in ker tudi Valdoltra ne bo sama prišla v Idrijo, sem pravkar s pomočjo ...  http://www.ob-valdoltra.si/informacije-o-naro%C4%8Danju ... telefoniral in izvedel, da bom na vrsti za pregled v mesecu novembru, ko bo "moj operativec zaradi splošne gužve" delal tudi nekaj dni popoldne ... Najbrž me "fleksali, vrtali in kitali" letos še ne bojo, toda nekaj se je le "premaknilo" ... :OK:

 

valdoltra.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje telefoniranje res ni bilo neuspešno, ker ja danes že prišlo vabilo (?) iz Valdolre, proti koncu naslednjega meseca v popoldansskih urah ... :OK:

 

Nalepko MOTORISTIČNIH AKTIVISTOV SLOVENIJE   :notworthy:    imam verjetno že kar nekaj let,...

 

img6448.jpg

 

..., toda niti v sanjah nisem mislil, da bo danes "končala" na 3eMu ... :blush:

 

img6450.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!