Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Ni bela, ampak Idrijska Bela .) , če si mislil kraj, in Idrijca, če si mislil "vodo", ker se ji Belca pridruži čez dobrih 20 ali 30 m ...   .)

 

"Kolesarjenje" s 3eMom pri 12 oC je možno, če Roberto pod "zimski kolesrarski kombinezon" obleče še skoraj edino, kar mu je ostalo od moped opreme  =  "termo podoblačila" (?) kupljena "pri Lojzetu preko granice" ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ni vse zlato, kar se sveti"  =  na poti do Idrijske Bele me ni koleno bolelo NIČ, med vrnitvijo domov in tudi še danes, me boli kar PRECEJ, ker sem po slikanju obeh kolen moral nazaj vstati z "glavno obremenitvijo" desne noge in njenega kolena, ker mi je tako "ukazal" edin možen "staabilizator pri roki" (3eM), ker če bi hotel vstati "na levo nogo) in brez pomoči kakšnega "oprijemka" bi skoraj sigurno padel ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3Ma še nisem parkiral v njegovo zimsko garažo (Robertotovo delavnico), ampak zaenkrat še čaka v veži, ker "če bo vreme", bova mogoče letos naredila še eno furo, ki jo z yamaho nisva utegnila ... :blush:  :blush:  :blush:

 

http://goo.gl/maps/xieeb

 

img6468.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Na torkovem randiju s psihiatrinjo" me je ona zelooo presenetila, ker sem ponavadi imel o njej mnenje, da je vedno še preveč resnična, tokrat mi je pa na moje teženje, da še vedno nisem prepričan, da se mi je to zgodilo zaradi neprimerne hitrosti, ali zaradi preobremenjenost, odgovorila, da je bila to pač MOJA USODA ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3Ma še nisem parkiral v njegovo zimsko garažo (Robertotovo delavnico), ampak zaenkrat še čaka v veži, ker "če bo vreme", bova mogoče letos naredila še eno furo, ki jo z yamaho nisva utegnila ... :blush:  :blush:  :blush:

 

http://goo.gl/maps/xieeb

 

img6468.jpg

 

.

..

... stari, ne prehitevi s pospravljanjem !!!!! :eek:

 

... še bo vreme ...  :yes:

 

.... tud jest bom počakal še kšn teden ali dva, preden akumulator ven vzamem .... :whistle:

 

.... nardiva mogoče še kšn krog letos !!!!??? :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Fura" na zgornji povezavi je bila zame kar precej nerealna, še najbolj zato, ker ne verjamam,da bi "v bižnji okolici" našel še koga, ki bi se tako daleč peljal z mano s svojim mopedom, sam si pa res ne bi upal do Palerma, predsem zaradi možne okvare mopeda ... :blush:

Zato sem se pa pravkar spomnil ene moje res neuresničene žalje, na kavico v Bormio, čez prelaz STELVIO ... :blush:  :blush:  :blush:

 

http://goo.gl/maps/hzHqn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kosilu sem izkoristil današnje vreme brez dežja za "sprehod in trening" do "počivališča št.1" z novimi berglami in zraven mislil "trenirati" tudi hojo samo po zdravi nogi, vendar mi to več kakor 20 m hoje ni uspelo :blush:  , ker je za to potrebna tudi določena moč v rokah, ki  je pa Roberto nima in je tudi pred nesrečo ni imel "za izvoz" ... :blush:

 

img6475.jpg

 

S "počivališčem sem se srečal" samo enkrat, ker sem do njega prišel iz idrijske smeri, mimo OMV-ja in nato čez "cigu most" (viseči most ?) čez Idrijco in mimo "Šintarije" do klopi ...,

 

img6477.jpg

 

..., ker sem šel na OMV kupit novejšo avtokarto Slovenije, ker v moji sedanji, še avtocest ni vseh, oziroma ni vsaj tiste, po kateri sem se že vozil:  proti Puli ...

 

img6476.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že mislil, da sem se ti kaj zameril, ker "sodeluješ le v postranskih temah" ...  .)

Pravkar sem se vrnil od psihiatrinje, zopet s samimi pohvalami  :OK:  , toda zopet tudi z receptom za "kemijo" ...  :blush:

 

Roberto... ja res, najraj mam enostavne postranske teme kjer mi ni treba nč mislt ... :rolleyes: :lol:

 

Verjamem,da te je psihiatrinja zeloo pohvalila, saj je več kot očitno,da si sam iz sebe naredil do danes že ogromno!!!

Kar se pa tiče kemije ( psihoaktivnih substanc) pa moje mnenje poznaš...

Vedno bom mnenja,da je vsak človek sam sebi največji zdravnik in ZDRAVILEC...

Verjamem,da bo še velikooo sprememb pri tvojem zdravljenju, priporočam pa ti da v svoj urnik vključiš tudi enostavne igre za spomin...za začetek tiste s sličicami za najmlajše,ki so zelo dobra telovadba za spomin...Pa preproste križanke,uganke...

 

SREČNO ROBERTO, VERJAMEM VATE... :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto... ja res, najraj mam enostavne postranske teme kjer mi ni treba nč mislt ... :rolleyes: :lol:

 

Verjamem,da te je psihiatrinja zeloo pohvalila, saj je več kot očitno,da si sam iz sebe naredil do danes že ogromno!!!

Kar se pa tiče kemije ( psihoaktivnih substanc) pa moje mnenje poznaš...

Vedno bom mnenja,da je vsak človek sam sebi največji zdravnik in ZDRAVILEC...

Verjamem,da bo še velikooo sprememb pri tvojem zdravljenju, priporočam pa ti da v svoj urnik vključiš tudi enostavne igre za spomin...za začetek tiste s sličicami za najmlajše,ki so zelo dobra telovadba za spomin...Pa preproste križanke,uganke...

 

SREČNO ROBERTO, VERJAMEM VATE... :004 :004 :004

 

 

.... sej tud v "taglavnih" temah redko kdo kej misl ....   :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... sej tud v "taglavnih" temah redko kdo kej misl ....   :kva2:

No sem pa tja se najdemo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica, v zvezi s kemijo sem se že pred nesrečo pogovarjal s psihiatrinjo in rekla mi je, da dokler ne bomo zamenjali mesta bivanja, bojo pritiski (stric & njegova oštarija & najemniki) vedno prisotni, čemur se je pridružila še huda poškodba mojih možganov, katere pa brez kemije sploh ni mogoče "spravljati v red" ... :blush:  :blush:  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil zopet na pregledu na Polikliniki, in da "pregled" ne bi bil samo beseda, sem zdravnika prosil, če mi lahko za pregled v Valdoltri, naslednji mesec, da s sabo nekaj zadnjih slik, katerih se je "nabralo" kar dva CD-ja, od tega eden cel s slikami mojih možganov ... :hmm:  :hmm:  :hmm:

 

Seveda vsak pregled brez izvida ne gre ...

 

img6483-2.jpg

 

:blush:

 

fullleg1.jpg

 

:blush:

 

stegnenica3.jpg

 

:blush:

 

stegnenica5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno so mi na UKC, "med sestavljanjem", zamenjali tudi procesor ... :OK:

Napačno mišljemje je, da sem na "stacioniran" monitor dal isto ozadje, ker je "stacionirani računalnik odslužil svoje", ampak sem na prenosnik priključil "stacioniran monitor", seveda po tem, ko mi je sedanji lastnik mojega dežnega kombinezona to povedal, ali napisal (???) ... :OK:

 

img6485.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to, potem pa res obljubim da ne bom več težil, vsaj do Valdoltre ne ... :klicaj:

Pred začetkom prenosa mopedgp dirk ni bilo prav nič videti, da bo danes sijalo sonce, vendar se je "nebo prav počasi in vztrajno odpiralo" ... :OK:

 

img6496.jpg

 

img6497.jpg

 

img6498.jpg

 

img6499.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kosilu in kofetu ... :OK:

 

img6500.jpg

 

img6502.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je dolina proti Idrijski Beli obrnjena proti zahodu, sem zaradi "sonca pred objektivom" jesenske barve slkal "v rikverc" ...

 

img6503.jpg

 

img6504.jpg

 

img6505.jpg

 

img6506.jpg

 

img6507.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pri obračališču" sem hotel slikati kako sonce "kuka" izza oblakov, vendar to z "avtomatiko" na Canoni ni dobro uspelo, ker se je treba "malo poigrati" tudi z zaslonko čear pa Roberto "brez navodil pred očmi" res ni znal ... :blush:

 

img6508.jpg

 

img6509.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V "zgornjem žounfu" v kopališču pr'Lajštu poleti najbrž ni "tako deroče vode", ki je najbolj verjetno posledica "minulega dežja" (?) ...

 

img6510.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sonce se je ves čas "mojega kolesarjenja" skrivalo za oblake, zato s soncem osvetljenih jesenskih barv, ni bilo ravno najlažje "dobiti pred objektiv" ...

 

img6511.jpg

 

img6512.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej moj Roberto, kaj mi sedaj ponujaš to zelenje, ti mi rajši povej, kje se zadnje čase skriva vseh mojih 51 Umetnic ???   .)

 

img6513.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!