Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Ker mislim, da sem Idrijco proti Idrijski Beli vedno slikal sam "s strani", sem se danes na poti nazaj proti Idriji, ustavil pri edinem "visečem mostu" (?), malo nije od Vojkove spominske plošče, in tokrat Idrijco slikal tudi "od zgoraj" ... :OK:

 

img6514.jpg

 

img6515.jpg

 

img6516.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

img6518.jpg

 

img6520.jpg

 

:worship:  :worship:

 

img6518.jpg

 

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

img6519.jpg

 

:blush:  :blush:  :blush:  :blush:

 

img6517.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to, potem pa res obljubim da ne bom več težil, vsaj do Valdoltre ne ... :klicaj:

 

Če se prav spomnim, mislim da se reče, da se zarečečenega kruha še največ poje ... Upam, da me ne bo kdo zopet podil na maketarske forume, ker so me tudi od tam že spodili ... :blush:

 

5. oktobra sem na netu poiskal meni ustrezno sliko (risbo ?) smreke ...

 

smreka.jpg

 

..., jo sprintal, fotokopiral in s pomočje likalnika "prenesel" na 4 mm debelo vezano ploščo ...

 

img6467.jpg

 

Pobarval sem jo z vodenimi barvicami, "veje in zunanje linije" s črnim flomastrom, kar pa ni bilo ravno najbolje, ker svetleči brezbarvni lak topi črno barvo flomastra ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo božična (?) smrekica za "v pisarno zdranice mojega softwareja" in če bom moral  pred tem že v Valdoltro, ji ga  bom že dostavil nekako ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj me je včeraj popoldne "zvleklo" proti Idrijski Beli ??? Najbrž pogled z našega balkona proti "zahodnemu griču", vendar se mi zdi, da včeraj vseeno ni bil tako "pobarvan", kakor je danes ???

 

img6529.jpg

 

img6531.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mislim, da sem Idrijco proti Idrijski Beli vedno slikal sam "s strani", sem se danes na poti nazaj proti Idriji, ustavil pri edinem "visečem mostu" (?), malo nižje od Vojkove spominske plošče, in tokrat Idrijco slikal tudi "od zgoraj" ... :OK:

 

:headbang:

 

tabla.jpg

 

:headbang:

 

most.jpg

 

Ker je v petek napovedano "vreme brez padavin do nižin"  :OK:   , bom verjetno vseeno šel preveriti,  če mi teh dveh slik ni kdo "podtaknil" ... .)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pravkar prebral "dogajanje" Kmeta2  :worship:  in "dopis" Živnorca, sem svoj vzrok za padec iz policijskega zapisnika še malo "prilagodil", oziroma spremenil v ZARADI PREZGODNJEGA DODAJANJA GASU, ŠE VEDNO V PRECEJŠNJEM NAGIBU ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker "je naslov" PLEZALNI CENTER STRUG, je tudi dostop do njega "rahko plezalen, beri brez pomoči bergel ...  :blush:

 

img6544.jpg

 

img6545.jpg

 

img6546.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je človeška žlehtnoba ??? Danes sem moral 3eMa "spraviti na cesto" iz kotlovnice, ker ga je nekdo iz hodnika "parkiral" tja, ker je bilo to zanj očitno "lažje", kakor da bi ga porinil en meter naprej, ker ga je oviral pri odpiranju vrat, ki jih odpira zelooo redko ... :blush:

 

img6468.jpg

 

Zato bom od sedaj naprej 3Ma "parkiral" v odprti :blush: dvoriščni garaži, vendar mi je v delavnici uspelo najti nekaj, verjetno by Louise, in v nočni omarici v spalnici tudi ključe,  :OK:  :OK:  :OK:  tako da odprta garaža ne bo panika ... :grupni:

 

img6553.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nebi bilo bolšek, če se odpre modelarski forum??

 

Po tem "nasvetu" sem se glede sestavljanja maket "preselil" na forum makete.si in tudi tam že nekaj časa nisem željen, ker sem "malo dugačen" ... :blush:

 

gregax je napisal: 

Mislim, da si si zaslužil izključitev iz tega foruma...

_________________

Jaga's & Kotzina's favourite B*tch & "Koliščar"

 

:blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Vračam" se v leto 2007 na Mali Lošonj, kjer smo si z ladjo OZALJ vsi štirje :OK:  privoščili "krožno plovbo" PREMUDA (?), SUSAK in UNIJE ...

 

ozalj.jpg

 

pict5362.jpg

 

pict5372.jpg

 

... in ker sem se na internetu najprej prepričal, da na otoku Susak res ni nobenih cest, izgleda prevzem naročenih, in z ladjo Ozalj pripeljnih stvari tako ... :notworthy:

 

pict5384.jpg

 

pict5386.jpg

 

pict5387.jpg

 

pict5388.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno smo v Malem Lošinju tudi mi "speljali v rikverc" in se vrnili "pravilno" ... .)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej moj Roberto, kaj mi sedaj ponujaš to zelenje, ti mi rajši povej, kje se zadnje čase skriva vseh mojih 51 Umetnic ???   .)

 

img6513.jpg

 

Jutrooo ROBERTOO:)))

 

Zeloo dobra fotografija.... :004

 

Vse naše kobile sem tud jest fotografirala čisto od blizu in ko pogledam to fotko, je tako kot bi zdela stala ob meni...

Moraš enkrat pridt na kasaške dirke, da vidiš na stotine teh luštnih kasačev na kupu... :rolleyes:

 

Ne vem pa kje je prostanek vseh tvojih 51 umetnic... najbrž se furajo z motorjem :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasaške dirke so za Robertota nekaj podobnega, kakor živali v živalskem vrtu, v kletkah ...   :blush:

Zakaj sem zadnje čase bolj skromen  s svojim pisanjem ? Ker se obnašam tržno  =  moja ponudba se prilagaja povpraševanju ...   .)

Kakšen dan nazaj sem v TV dnevniku slišal nekaj zame ne ravno najbolj obetavnega in to je, da bo zaradi "težav v našem zdravstvu", "zdravstvena zavarovalnica" (?) plačevala tudi nujne posege v tujini, , kar bi bilo kar dobro, če tujci (Italjani) ne bi "okupirali" ortopedske bolnice Valdoltra ... :blush: ..., čemur ja razlog najbrž kvaliteta storitev v Valdoltri ... :worship:

Z mojim desnim kolenom je res vse slabše, tako da bom verjetno, prav kmalu, rabil pomoč bergel tudi "pri premikih" po stanovanju  ... :blush:  :blush:  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tujci (Italjani) ne bi "okupirali" ortopedske bolnice Valdoltra ... :blush: ..., čemur ja razlog najbrž kvaliteta storitev v Valdoltri ... :worship:

 

 

Roberto, italjani, predvsem tisti, ki imajo denar že nekaj časa hodijo v našo najboljšo Ortopedsko Kliniko Valdoltra, tako, da zdaj ne bo nič več pacjentov, sploh pa se kvaliteta ne bo zmanjšala.

Zakaj bi se? Čakalne vrste so vsepovsod, tako da vsak italjanski pacijent z napotnico bo isto postavljen v vrsto, kot so naši pacjenti, tako da tukaj ne rabiš imet pomislekov.

 

Isto boš obravnavan kot vsak drug ne glede od kod prihaja.  Naša ortopedska klinika Valdoltra je ena najboljših klinik daleč na okoli.

Je pa res, da ga naši politiki malo serjejo in me moti, ko pa njih nekaj "zaboli", so pa takoj na vrsti! Zakaj le?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Breitner, "novi objekti" v Valdoltri verjetno niso nastali s prihodki od ZZZS ... .)

 

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!