Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Koleno robert koleno je šlo v franže :blush:komolec je bil izpahnjen in je zdaj že tip top razen občasnih zaštekov in omrtvičenosti roke,vsakiš ko se zbudim :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto,zato ker naj bi moje koleno še špilalo 10-15 let dokler ne uničim hrustanca ki sem ga ob poškodbi hudo poškodoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto,zato ker naj bi moje koleno še špilalo 10-15 let dokler ne uničim hrustanca ki sem ga ob poškodbi hudo poškodoval.

Tud jest mam znucan kolenski hrustanc. Medtem ko sem 6 let čakal na operacijo, mi gre na bolje kar samo od sebe. 2 letna oteklina je izginila ko sem na Racelandu začel dirkat z mopijem. Očitno je presedanje in kolenčkanje prvovrstna vaja za moje koleno. (terapija in pol vam rečem) Nek stručko mi je iz lastnih izkušenj (oba kolena umetna) razlagal da, ta zadnje je pa umetno koleno. Pravi da se ob pazljivi uporabi tudi sklep brez hrustanca lepo zgladi in nekako postekleni. Sicer ne teče več tako lepo kot s hrustancem ampak je potem večno. Se pač zadovoljimo z 2 ali 3jim mestom he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertjur ja upam da se zgladi tud pr men,sam ne smem več presedat in kolenčkat,ker mi bo žena zažgala motorje.Lahko se bom peljal samo počasi pa za njo

,ma ti povem taprau sm papučar :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tukaj (tdi tukaj) bom vprašal: Zakaj moj "fotkič" Canon skozi povečevalno steklo, slika nepovečano ??????? Oziroma, kar sem na sliki pravkar videl, "samo malo povečano", držal čopiča, ščipalka pa "v živo" sploh ni bila cela pod povečevalnim steklom ... :blush:

 

img6859.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do leta 2.014 manjka še 20 dni, Robertotu pa vseeno "že dogaja" za naslednje leto ...

 

Spoštovan!

Obveščamo Vas,da ste dne 12.2.2014 ob 16.15 uri naročeni na CT preiskavo v Univerzitetnem kliičnem centru Ljubljana, Zaloška 7, v 1. nadstropju, hodnik A, na Klinčnem inštitutu za radiologojo. Originalna napotnica vas čaka v sprejemni pisarni.

 

Če bo CT pokazal, da kosti moje desne stegnenice "še stojijo skupaj", bom naslednje leto morda zaključil z "novim" kolenom, seveda, če me bo danes ga. psihiarinja še spustila domov, vendar mislim, da me bo, ker "imam tako uro", da bi zamudil že svojo prvo PB večerjo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem si ogledal novo sliko v temi o kužkih  :notworthy:  , sem se spomnil, da sem "svojem zadnjemu zdravniku" na Polikiniki povedal tudi to, da si še vedno zelooo želim, da bi z mojim flokyem hodila na sprehode kakor včasih in odgovoril mi je, da bo to z "novim kolenom" šlo brez težav ...  :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me psihiatrinja ni mogla "spuščati" domov, ker jaz (midva) nisem (nisva) mogel (mogla) do nje, ker je bila na cesti med Mokraško vasjo in Idrija prometna nesreča s tremi udeleženimi avti in je zapora ceste trajal kar nekaj časa (ur ?) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi + Roberto + Internet + Google + Lekarna Soča + Pošta Slovenije + xx €= :grupni:

 

:notworthy:

 

img6987.jpg

 

:notworthy:

 

img6989.jpg

 

:notworthy:

 

img6992.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zakaj je Roberto tudi te dni, ko so vsi doma, večino časa sam ??? Zato, ker je tudi njegova draga Umetnica50 ... :OK:

 

img7063.jpg

 

img7058.jpg

 

img7060.jpg

 

img7061.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Darilni površtrčki" niso samo lepi ...

 

img7064.jpg

 

img7066.jpg

 

... ampak tudi dišijo, ker je v njih vstavila cvetove ... :OK:

 

xyz.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisva se nikoli niti videla, kaj šele poznala, toda danes mi je poštar vseeno prinesel "posebno čestitko" ...  :grupni: 

 

img7069.jpg

 

img7070.jpg

 

img7071.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem s Triemom "prekolesaril" 423 km. Ali je to mogoče, ker sem v tej temi videl, da sem ga kupil šele meseca avgusta, toda videl sem tudi, da sem na njega montiral čisto nov "števec", kateri bi, vsaj mislim tako, moral imeti na začetku km 0,00 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem s Triemom "prekolesaril" 423 km. Ali je to mogoče, ker sem v tej temi videl, da sem ga kupil šele meseca avgusta, toda videl sem tudi, da sem na njega montiral čisto nov "števec", kateri bi, vsaj mislim tako, moral imeti na začetku km 0,00 ...

 

 

... stari, ne golfat s prevoženimi kilometri ....  :eek: 

 

... če boš kdaj tega Triemčka prodajal, mora imet realne kilometre .... :kva2:

 

 

 

.

ps.

..... sicer ti želim pa nadvse uspešno okrevanje v 2014 .... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ampak tudi dišijo, ker je v njih vstavila cvetove ... :OK:

 

xyz.jpg

 

Še zvočno ozadje 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Q5xR_hmYHC4

 

Iskreno ti v novem letu želim vsega dobrega. Da bi tudi kako fotko obesil kako sediš ponovno na rdeči Yamahi  :grim . Samo tako naprej Borec (z veliko začetnico)  :OK:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA obema za dobre želje, tako da ste se pridružila tudi "vsem" trem, ki so mi letos zaželeli vse dobro v Novem letu: enkrat čestitka po pošti in še ena čestitka od istih dveh mopedistov iz Logatca (Varadero) po mailu in še zadnja včeraj po ŠMŠ - u ...

Kako sem pričakal Novo leto ??? SAM se si ogledal prvi film na TV po 20-ti uri, seveda se filma ne spomnim nič več, oziroma bi moral v RTV spred pogledati, kateri je sploh bil. Po končanem filmu sem bil še vedno sam, zato sem se preselil v posteljo v spalnico in reševal zadnjo lansko in prvo letošnjo križanko, dokler me moj sosed, s pomočjo obeh mojih kužkov :blush:  (petarde) ni opozoril, da bi lahko šel čestitati Novo leto moji dragi v dnevno sobo, kar sem tudi storil in "čestitko" začel z besedami "Vse najboljše" in takoj tudi ugotovil, da se to ne ujema prav najbojše z Novim letom, ampak bolj s kakšnim rojstnim dnevom, do katerega je pa še kar nekaj mesecev ... :blush:

 

TUDI JAZ ŽELIM VSEM VSE NAAAJBOLJŠE IN NAAAJLEPŠE V TEM LETU ...  :004

 

img7072.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi Roberto... vse najboljše v letu 2014, še veliko ustvarjalnih uric.... :004

In da nas boš še vedno razveseljeval s svojim unikatnim pisanjem v svoji slavni temi "Moje izkušnje" :friend2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si letos želim ???

 

1. Da bi CT v februarju pokazal, da kosti na moji desni nogi zadovoljivo "fkup stojijo" ... 

2. Da bi mi "na podlagi" teh slik "enkrat proti koncu leta" v Valdoltri "montirali" kolensko protezo ...

3. Da bi ta gospod iz Žirov čimprej imel čas zame in me prišel v mojo delavnico naučiti pravilno uporabljati airbrush ...   http://www.airbrush-jure.com/Site/START.html

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na forumu Modelarji pika com so se naši dobri ljudje in na predlog moderatrja "Pisanellija" odprli novo temo z naslovom MAKETE in vanjo tudi takoj preseli temo o moji izdelavi makete jadralnega letala LS 8, ki sem jo prej z dovoljenjem moderatorja objavljal v temi Gradnja in projekti ...

Ker se s sestavljanjem maket ne morem ukvarjati cel dan, si z objavo svojega dela na raznih forumih nekako zapolnim čas, vsaj do 17-te ure, ko si kaj ogledam na Discovery Chanell ali Animal Planet programu in zadnje čase tudi na BBC Knowledge, ki vsebuje "mešanico" obeh prej napisanih TV programov   =  tehnika + živali ... :worship:

 

http://forum.modelarji.com/viewtopic.php?f=167&t=85859

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si letos želim ???

 

1. Da bi CT v februarju pokazal, da kosti na moji desni nogi zadovoljivo "fkup stojijo" ... 

2. Da bi mi "na podlagi" teh slik "enkrat proti koncu leta" v Valdoltri "montirali" kolensko protezo ...

3. Da bi ta gospod iz Žirov čimprej imel čas zame in me prišel v mojo delavnico naučiti pravilno uporabljati airbrush ...   http://www.airbrush-jure.com/Site/START.html

 

1.   ...

X.   Da bi mi na UKC uspešno odstranili "vse železje" in da bi bil tam čimveč časa, da ne bi bil ves čas sam ...

2.  ...

3.   ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si letos želim ???

 

3. Da bi ta gospod iz Žirov čimprej imel čas zame in me prišel v mojo delavnico naučiti pravilno uporabljati airbrush ... 

 

Včeraj popoldne je ta gospod imel čas, ampak ga jaz nisem imel, ker se je moja draga že prej dogovorila "za sprejem" obiska "Varadero" iz Logatca, ki mi je prinesel (sta mi prinesla) tudi Dedka Mraza ... :OK:

 

img7082.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!