Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

SIOL je med prazniki naredil tudi nekaj sprememb v svojem TV programu ...,

 

tv-spored-1.jpg

 

..., zato sem moral te spremembe tudi jaz vnesti v že obsoječi wordov dokument, ga kar po mailu poslati hčerki v spodnje nadstropje (noben več me ne bo prepričal, da vreme ne vpliva "na kosti"   :blush:   in ona mi je takoj, že sprintanega, prinesla nazaj v stanovanje ... :004

 

tv-spored-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNENJE:

Glede na defekt kostnine v metafizi (nekakšna "bula" na "hrbtni strani" zaraščenega zloma stegnenice = by Roberto) menim, da bi bilo reševanje z valgizacijsko osteotomijo (podaljševanje s ponovim "prelomom by žaga") precej tvegano, zato vidim edino možno rešitev aplikacijo umetnega kolena. Ker je za aplikacijo umetnega kolena boljše predhodno odstraniti OSM (vijake), svetujem da se oglasi pri lečečem travmatologu za odstranitev OSM, mi pa ga uvrstimo v čakalno listo za vstavitev umetnega kolena desno.

 

Včeraj popodne mi je prišel voščit Novo leto tudi "programer moje usode"  6. septembra 2009 ...

 

img183.jpg

 

... in ko sem mu kazal slike v mapi "Noga" sem "našel" tudi sliko "bule" na moji desni stegnjenici in ker je že bila v mapi, je nisem mogel "prinesti" iz Valdoltre, ampak je bila narejena že gdaj prej na Polikliniki ...

 

stegenica6.png

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nepomanjšani sliki sem prebral (berem):

 

29.11.2011

Stegnenica LAT

UKC TRAVMA POLIKLINIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne si nisem ogledal prenosa kvalifikacij smučarskih skokov, ker se v "novem" Wordo 2007 ne znajdem popolnoma nič, toda hčerka mi je vseeno lahko sprintala nov spored "mojih priljubljenih" na SIOL TV, katerega se sedaj vidi tudi s kavča, ker so črke kar nekaj "pik" (?) večje in med vrsticami ni več "1,5" razmaka, ampak samo še "1" in tudi na "temni podlagi" ni več ... :notworthy:

 

img7089.jpg

 

img7090.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem, že takoj  po zajtrku, hčerki v mailu poslal dokaz, da res "stiskam fige" (?) za njo ...

 

img7185.jpg

 

... in kasnje je prispel odgovor, da ji je to verjetno tudi pomagalo, ker ji je že uspelo narediti enega najzahtevejših letošnjih izpitov, zato sem ji takoj posla še "šopek vtnic" ...

 

vrtnice.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes "držim pesti" za mojo hčerko, ker ima še en izpit in jutri jih bom držal zopet, ker ji bodo na "zobozdravniški kliniki spululi" že drugi modrostni zob ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škatlo sem iz "skladišča v delavnici" prinesel 11. novembra 2013 ...

 

img6636.jpg

 

Med precejšnjim številom "možnih kombinacij nalepk", ...

 

img6643.jpg

 

..., sem izbral "Švicarja", keterega slike sem s pomočjo njegove "registracije" našel tudi na internetu ...

 

ls-8.jpg

 

ls-8-2.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dveh mesecih in dvanajstih dneh je nastalo to, prvič barvano (zunanjost) z airbrushem ... :worship:

 

img7202.jpg

 

img7210.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SIOL TV  =  program 102  =  NATIONAL GEOGRAPHIC WILD  =  oddaje o morskih psih  =  nič čudnega, da kakšen beli morski volk "pomalica" tudi kakšnega plavalca ali surferja na valovih (ZDA -Kalifornija ?), ker se njegova "morilska pot" začne že v "materinem trebušku", ker "mama skoti" samo enega  =  najmočnejšega, ki ob zmanjkanju maminih zalog v "trebuščku", pohrusta vse svoje "brate in sestre" ... :blush:

 

Beli morski volk by Wikipedija

 

bmv4.jpg

 

bmv3.jpg

 

bmv6.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden, mi je zaradi moje nerodnosti, uspelo poškodovati moja očala "za na daleč" ... :blush:

 

img7218.jpg

 

... zato me je moja draga v petek odpeljala "do našega očalnika", ki mi je rekel, da to lahko popravi in bo v torek že popravljeno ...

 

:notworthy:

 

img7278.jpg

 

... in to tako, da je "vse skupaj kar zalotal", vendar se sedaj "držala" še vedno "zapirajo" ... :notworthy:

 

img7279.jpg

 

... in ker me "pri starih" lečah (?) ki se samodejno zatemjujejo to zelooo moti, mi je v okvir očal moje drage, ki jih ne uporablja več, vgradil še nove "leče brez zatemnjevanja" ... :grupni:

 

img7280.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 17.00 do 18.00.

SIOL TV.

Kanal 102  -  Nat Geo Wild.

Oddaja: Najbolj nenavadno na svetu.

Danes (pravkar) s pomočjo Googla: KITOVEC je samo po svojem imenu kit, drugače spada v družino morskih psov in največje primerke so "videli" dolge tudi do 20m in težke 34 ton ... Za dosego te velikosti in teže morajo pojesti kar precej planktona in iker drugih "morskih živali ... :yes:

 

kitovec.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo ne verjame, da je kitovec res tako velik in da ne je "mesa" ... .)

 

filipini1137502.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem se mimo Plitvičkih jezer peljal vsaj dvakrat, enkrat na poti proti Splitu in drugič nazaj grede iz Karlobaga, mogoče celo iz Zadra, proti Karlovcu in Novem Mestu in seveda naprej proti domu ... Seveda "nikoli ni  bilo časa", da bi se v Plitvičkih jezerih tudi malo ustavil in kaj ogledal ... :blush:

 

PLITVIČKA JEZERA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po večernem dnevniku, športu in vremenu, se zadnje čase največkrat "preselim" kar v posteljo v spalnici in rešujem križake "firme" 3K, ki mi jih vsak mesec v idrijskih trafikah kupi moja draga. Do sedaj ni bilo samo enkrat, da sem svetilko na nočni omarici ugasnil šele "prihodnji dan" ... .)

Tokrat bom tudi nekaj "vtaknil v kuverto" in poslal po pošti ... .)

 

:notworthy:

 

img7322.jpg

 

:worship:

 

img7323.jpg

 

:worship:

 

img7324.jpg

 

:worship:

 

img7325.jpg

 

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi so ti kaj prav prišle podpazdušne noge?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sem ti samo mislil napisati ali sem ti tudi napisal, vendar nisi prebral, da so tvoje podpazdušne bergle zame neprimerne, ker me po njihovi uporabi boli vse okoli obeh podpazduh ...  :blush:  Naslednji teden imam na UKC CT desne stegnenice in kolena, kar bo odločilo, če se moje kosti že dovolj zaraščene, da mi bodo lahko odstranili vse "železje", kar je "tudi uvod v montažo" kolenske proteze ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspelo mi je celo najti eno doposnico in "zadnji rok" oddaje na pošto je 13. marec ... :notworthy:

 

img7326.jpg

 

img7327.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmat2, kje si sedaj ti ??? V kakšni bolnici, na okrevanju ali doma ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto,pri meni je prišlo do komplikacij in čakam da me pokličejo na ponovni poseg,uradno pa sem že sprejet v bolnico!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ker sem pozabil, da je Blaž prišel po bergle k tebi domov ... Poseg na UKC ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu MODELARJI.COM, kamor "sem bil pregnan" iz foruma MAKETE.SI, sem prvo objavo v temi NUEUPORT objavil v sredo, osmega januarja ..., :worship:

 

img7404.jpg

 

..., torej sem ga sestavjal, barval in še kaj, en mesec in dva dni, vsak dan kar nekaj ur ... :grupni:

 

img7410.jpg

 

img7415.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne  =  slike. Čez 10 do 14 dni moram poklicati v sprejemno pisarno travmatologije na polikliniki in vprašati, če je "moj zdravnik" že dobil moje včerajšnje "slike" in če jih je, vprašati tudi za datum in uro "sestanka z njim", ko mi bo najbrž tudi že povedal, kaj se je travmatološki konzilij odločil glede odstranitve "železja" iz moje desne noge ...

 

2014-02-12-161945.jpg

 

2014-02-12-161446.jpg

 

2014-02-12-161135.jpg

 

:blush:

 

fullleg1.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Robi Roberto lep pozdrav iz Ljubljane :)

 

Še mal, še mal pa bo pomlad in boš lahko naredil kakšno rožico iz lesa :rolleyes:

 

Lepoo se mej, lep vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!