Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

"Radar" okrog šestnajste ure mi je povedal, da so "hlodi in plohi" najbrž že šli mimo ...

 

radar1.jpg

 

Idealno za Robertota ...

 

img8931.jpg

 

Kaj novega v Idrijski Beli ???

 

img8932.jpg

 

Če koga na prejšnji sliki še ni prepričala, je novost na naslednji zelo vidna ...

 

img8933.jpg

 

Radar ob prihodu domov mi je povedal, da so hlodi in plohi še vedno v bližini in da sem imel srečo, ker sem se srečal samo z nekaj trskami ...

 

radar2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve, čemu služi dodatna "ročica" na ročki za zadnjo zavoro ???

 

img8934.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kdo ve, čemu služi dodatna "ročica" na ročki za zadnjo zavoro ???

 

img8934.jpg

mogoče ročna bremza,stisneš ročko za zavoro držiš in stisneš še dodatno ročico in glavna ročica ostane v stisnjenjem položaju...........mogoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ročna bremza,stisneš ročko za zavoro držiš in stisneš še dodatno ročico in glavna ročica ostane v stisnjenjem položaju...........mogoče

 

:grupni: :grupni: :grupni:

 

To sem že vedel, ker mi je povedal hčerkin fant, njemu so pa to povedali v Tehnosolu, ko je peljal 3eMa na servis ... :blush:

 

img8955.jpg

 

img8957.jpg

 

Do sedaj sem "v klancih" moral 3eMu zmeraj nekaj podložit pod eno od zadnjih koles, če "sem imel drugo opravilo", danes mi pa približno 500 m od doma, tega ni bilo več treba ... :notworthy:

 

img8938.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem bil vraževeren in tudi danes, ko so kar tri stvari "na kupu", nisem bil ... :notworthy:

 

img8958.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker še nisem pozabil, da me že takoj na začetku čaka približno 5 km klanca do Ledinskega razpotja, kjer brez pomoči mojih nog ne bi šlo, mi je moja draga že včeraj kupila in prinesla "priporočilo tiste od nekje" ... .)  :OK:  :worship:

 

img8937.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

El motorju sem moral res ves čas pomagat, edino v "serpentinah" sem si lahko dve ali tri sekunde odpočil ... :notworthy:

 

img8939.jpg

 

Ker je bila "Unter Idrija" še v senci, tudi v Kanomji meglica še ni "izhlapela" ...

 

img8940.jpg

 

Mogoče 200 m višinske razlike do Mokraške vasi, Idrije in Spodnje idrije, toda tukaj je žled že lomil, "spodaj" pa ni ... :notworthy:

 

img8941.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Uf uf končno" ... :OK:

 

img8942.jpg

 

"Desni žmigavec" ... :OK:

 

img8943.jpg

 

Zame zelooo lepo ... :worship:

 

img8944.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to sem pozabil :blush:  , toda ker je bil makadam "zvožen", ni bilo nobene težave ... :notworthy:

 

img8945.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi tukaj "zavijugal malo preveč v desno", bi me najbrž iskali kar nekaj časa ... :blush:

 

img8947.jpg

 

img8946.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hip Hip Hura, ker sem vedel, da bo naprej šlo samo še navzdol, ampak ne jaz, temveč cesta ... .)

 

img8952.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se pripeljal domov, je števec pokazal 34 km, akumulator bi moral zamenjati pa že v Dolah, ker ga je "vzpenjanje" izpraznilo do "zadnje lučke", toda ker sem od Dol naprej izkoristil cesto "skoraj ves čas navzdol" in od odcepa za v Idrijsko Belo do doma akumulator izklopil in uporabljal pedala, mi sedaj, pred kosilom, ne bo treba na sobno kolo ... :OK:

 

img8953.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo!!! Krasno jutro si imel! :OK:

Berem tvojo zgodbo in........................ :worship: ....si res pravi BOREC! Kar tako naprej! :yes: Poznam te konce...prevozil tudi s kolesom.

Uživaj!

 

Lp

David

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gdaj sem se zadnjič peljal s Cultom ??? Od kar imam 3eMa nikdar več in to bo že skoraj eno leto ...

 

img8966.jpg

 

Ker sem danes na 3eMu za jutri napolnil oba akumulatorja in vse tri gume napolnil na 2,5 bara (ali je to vredu ?), sem se s Cultom odpeljal do Spodnje Idrije, oziroma do njenega mostu čez Idrijco, ker sem pričakoval da se bo z njega videla cesta po kateri sem se "vzpenjal" včeraj ..., :worship:

 

img8967.jpg

 

..., toda ker je skoraj povsod obraščena z drevjem, se je ne vidi nikjer, le na označenima mestoma sem prepričan, da je res tam ...

 

"Nauk današnje zgodbe" je:  s tem desnim kolenom na Culta kar sigurno nikoli več ... :blush:

 

img8968.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exspect unexpected .)  , da bom v prihodnjih dneh še enkrat krepil nožne mišice s 3eMom proti Ledinskem razpotju, ...

 

Zakaj ima Roberto sesede ??? Zato da si bom to napisal na papirček in jutri nesel s sabo ... :worship:

 

... je boljše po asfaltu, iz Ledin na Mrzli vrh, pri kapelici desno naprej mimo Vodičarja, velikega mejnega kamna proti Sovodnju in potem malo nižje zaviješ namesto Sovodenj levo za Otalež ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google maps mi je "traso" čisto prav "narisal", le Mrzli vrh ni bil v njo vnešen, ker ga jaz nisem vpisal ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Rana ura, zlata ura ..."

 

img8970.jpg

 

Zopet "zimska kolesarska obleka) in zraven nje še "nekaj z dolgimi rokavi spodaj" ...

 

img8971.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Štartal" sem okrog sedme ure ...  V eni od "rajd" se nahaja "vhod v rudnik", ali je mogoe to kaj drugega ??? .)

 

img8972.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledinsko Razpotje ...

 

img8974.jpg

 

... zavoj v levo proti Ledinam ...,

 

img8976.jpg

 

..., kjer se približno po enem kilometru prikaže "Ledinska planota" ... :grupni:

 

img8977.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

By Janez on facebook, pri kapelici levo ... :OK:

 

img8980.jpg

 

 Tudi "leseni smerokazi" dobro služijo svojemu namenu ...  :grupni:

 

img8981.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!