Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

:OK:

 

Komaj se malo skrijem na "prejšnjo stran", me že kdo potegne nazaj na "aktivno stran" ...

 

:OK:

 

Danes je prinesel poštar in sedaj mora prinesti samo še pošto iz Dobrne z datumom ...

 

Najprej je zbolela moja draga, za njo še najina hčera, ki je včeraj pred 25 leti "prišla na ta svet"  :inlove:  in tudi meni danes iz nosu "kaplja in poplavlja" :blush:  , tako da sem se odločil, da bom res kar "v bolniškem staležu" = kavč + TV + kakšen coldreks (?) ... :blush:

 

Danes smo trinajstega in tudi jaz sem bil rojen trinajstega in če bi imel tudi mojo nesrečo trinajstega, mi sigurno ne bi pustila takih posledic ...

 

 

post-12027-0-31877300-1421145455_thumb.jpg

post-12027-0-23197000-1421145465_thumb.jpg

post-12027-0-66865600-1421145474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:   +  :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:  = vsaj en teden prezgodaj, ker sem danes zelooo malooo spal, že od včeraj kiham 100 / uro in iz nosa mi "kaplja curlja in poplavlja" ... :blush:

 

img0678.jpg

 

img0679.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6.septembra 2009 moji bogovi niso bili z mano, ker so se najbrž najbrž kam dlje odpeljali :bike:  na kavo in sedaj so se verjetno zopet kam odpeljali :scut:  , ker prav nič ne kaže, da bi se do ponedeljka moje zdravstveno stanje toliko izboljšalo, da bi v Termah Dobrna moje koleno od terapij tudi kaj imelo in ker prav nič ne upam, da bi lahko v štirih dneh narava & kemija moje zdravstveno stanje res precej izboljšalo, bom, ko bom to napisal najbrž telefoniral na tel. št. iz Term Dobrna, napisano v včerajšnjem dopisu, in jih prosil, če lahko ponedeljkov termin prestavijo vsaj za teden ali dva ... :hmm:

 

img0682.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem zelooo vesel, ker mi je v telefonskem pogovoru, zaradi mojega "močnejšega prehlada", uspelo prestaviti prihod v terme Dobrna za 1 teden in za mene in mojo drago "izžicati" najcenejšo možno varianto dvoposteljne sobe v hotelu Vita, kjer se bo meni tudi vse dogajalo (terapije):

 

Spoštovana gospa "RobaRoberta", .)

najlepše se vam zahvaljujem za vaš e-mail in se vam hkrati opravičujemo za pozen odgovor.
Za vas in vašega "moža" smo rezervirali sobo v hotelu Vita.
Na osnovi telefonskega pogovora z g. RobiRobertotom smo zdravljenje zanj zaradi bolezni pri nas prestavili na termin od XX.XX. do YY.YY.2015.
Vabilo zanj in potrditev rezervacije za vas boste prejeli tudi po pošti.
Dovolite, da vam, ki boste gospoda spremljali, ponudimo naš aktualen program "Zimski oddih", ki vam ga pošiljamo v priponki.
V hotelu Vita v manjši dvoposteljni sobi znaša cena programa za vas XXX,XX EUR (14 x polpenzion).

 

Tudi sestavljanje Krištofoveve jadrnice Santa Mery mi ne dela večjih težav in s svojim dosedanjim dosežkom sem celo zelo zadovoljen ... Mislim, da jo sestavljam že približno 2 dobra meseca, najbrž tudi še malo več in vmes "sem si privoščil" celo pol novega desnega koljena v Valdoltri...

 

img0687.jpg

 

img0689.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Program Zimski oddoh "v priponki":

 

Program vključuje:
- polpenzion (samopostrežni obroki - bogat bife),
- neomejen vstop v bazene s termalno vodo,
- kopalni plašč v sobi (v Hotelu Vita**** in Vila Higiea****),
- na dan prihoda in odhoda kopanje cel dan,
- internet dostop (Wi-Fi),
- vodna aerobika od ponedeljka do sobote,
- jutranja gimnastika s strokovnim vodenjem fizioterapevta,
- animacijski program,
- parkirišče tik ob hotelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WIFI še vdno dela, le jaz malo "špricam" moje oglašenje v tej temi.

 

1. Zaradi prestavitve datuma odhoda v terme Dobrna, sem moral prositi tudi za prestavitev datuma pregleda v Valdoltri:

 

Pozdravljen
Prenaročila sem vas za 23.2.2015 ob 13.30, vabilo sem vam prav danes poslala.
Lep pozdrav

 

2. V torek odhod v teme Dobrna "itak" ...

 

3. Upanje umre zadnje = tudi letos bo kakšen moj prispevek v temi Vtisi z dnevnih voženj 2015 = dopoldne s Cultom in popoldne še s 3eMom ... :OK:

 

Pozdravljeni!

Kolo (poškodovano sprednje za 3eMa) brez motorja se bo dalo dobiti. Cena X0 eur + ddv + poštnina, če vam pošljemo.
Lp,
Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni:

 

TEHNOSOL d.o.o. : 

 

Pozdravljeni!

Danes gre na pošto. (sprednje kolo za 3eMa)
Lep vikend.

 

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj so mi na URI Soča po končani oceni moje delovne sposobnosti rekli, da če "bom imel dober občutek" lahko pridem na oceno še enkrat nekoč pozneje ???   .)

 

img0718.jpg

 

img0719.jpg

 

img0720.jpg

 

:inlove:

 

img0721.jpg

 

Kadar gdo potone tako globoko kakor je potonil Roberto, mu ne ostane drugega, kakor da se "vpiše" med križarje ... :OK:

 

img0723.jpg

 

img0724.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš kaj časa Robi za terapijo....

 

Imam en problem za rešit pa mi neki ne gre ...

 

61061187.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva tretjina je bila Robertotova nesreča s poškodbo sprednjega kolesa 3eMa in tudi njegova "sitnost", da je napisal mail v Medvode ..., :worship:

 

img0730.jpg

 

..., druga tretjina je bil Tehnosol iz Medvod in njegova pošiljka danes ..., :grupni:

 

img0732.jpg

 

..., tretja tretjina pa bo na vrsti po mojem prihodu iz zdravilišča Dobrna, v Kolesarskemcentru Bonča, ker ... :blush:

 

img0733.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti posodim "paromat" (?) .) ker ga nič več ne uporabljam ... :blush:

 

Mah Robi, sem bolj mislu na tvoj par rok kot pa paromat ;-)

 

Lep dan Roberto !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bojo jutri najini (Robi + Roberto) "premiki" v terme Dobrna, se je med današnjim zajtrkom prišlo od naju posloviti sedem gamsov in preden sva uspela iz sosednjega stanovanja prinesti fotoaparat, jih je bilo samo še pet ...

 

img0738.jpg

 

Ker bova morala v terme Dobrna s sabo nesti tudi kakšen zdravniški izvid, mi je moja draga, med včerajšnjim iskanjem primernih dveh, pokazala tudi enega, katerega rajši sploh ne bi videl, še rajši pa, da sploh ne bi bil potreben njegov nastanek ...

Nisem še pozabil, da so na njemu "pozabili napisati", kar mi je povedala moja draga in sicer, da so me morali na UKC privezati na posteljo, ker sem se že hotel sprehajati ...

 

img0739.jpg

 

Na forumu Maketarski Kutak sem opazil, zaradi mene samega in varnosti ostalih udeležencev v prometu, še najbolj primerno vozilo zame, le v KC Bonča Idrija, bi mi moral g. Valter zamenjati železne gosenice s takimi iz gume ...

 

zzz.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še:  prenosnik v nahrbtnik + prenosnikov napajalnik (?), telefon, zobna ščetka in mislim, da je to vse kar bom rabil v Dobrni, seveda razen "cunj in obutve", za kar bo poskrbela moja draga ... :inlove:

Foto Canon in njegov priključek za prenos slik na računalnik sta tudi že med "mojo kramo", ker sem moral najprej že posnete slike prenesti na računalnik ... :worship:

 

img0745.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajta!

Mina super misliš za medsebojne odnose itd....kar se pa tiče kolena pa savna odpade za vsaj še 6 mesecev oziroma do polne gibljivosti in obremenitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"hir vi arr end hir vi vil stej nekst fortin dejs" ...  .)  :OK:  :worship:

"lets gov litl svim nav" ... :yea1:

 

img0746.jpg

 

img0751.jpg

 

img0747.jpg

 

img0748.jpg

 

img0749.jpg

 

img0752.jpg

 

img0754.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo več kakor eno uro bazena in "mehurčkov" je bilo za danes kar dovolj. Poizkusil sem tudi malo plavati, vendar mi z obema rokama in samo levo nogo NI ŠLO ... :blush:

Našel sem tudi izhod do zunanjega bazena, ki je (izhod) precej podoben tistemu v Čatežu, edino voda in zrak sta zunaj preeeecej bolj hladna kakor v zunanjem bazenu v Čatežu, zato sem bil tudi edini v njemu, recimo 2 minuti ... :blush:
Urnik za terapije bom dobil jutri zjutraj po zajtrku, edino uro za masažo vem že danes = 18.30 ... :blush:
Zdravnik, ki mi je "pisal urnik" za terapije, je bil kar prijazen, dokler me ni na koncu ni, z "zelo čudnim" (pravokativnim ???) glasom vprašal, če je bilo na mopedu zelo fajn ... :blush: :blush: :blush:
"Olimpijski notranji plavalni bazen" za Robertota in "njemu podobne" ... :blush:

 

img0756.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgčas mi nikakor ne bo in tudi prav je tako ... :worship:

 

Urnik terapij že imam:

08.10 = INTERFERENČNI TOK ("mravljinčki") DESNO KOLENO in LEVI KOLK
09.30 = HIPOBARIČNA TERAPIJA PO ENEM UDU (vreča na levi nogi, ki jo zrčni pritisk polne in prazni, menda za odstrentev oteklne)
11.30 = KINETEK (to sem imel že v Idriji in je nekakšen "raztegovalnik in skrčevalnik" kolena)
12.00 = INDIVIDULANE VAJE ZA DESNO KOLENO
15.30 = MAGNETOTERAPIJA
18.50 = TERAPEVTSKA ROČNA MASAŽADELNA 15min

Med 16.00 in večerjo ob 18.00 bo pa še ena ura bazena po navodilih by Roberto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še masažo imam danes takoj po večerji, oziroma ob 18.45 uri.

Tudi pot do zunjega bazena sem uspel slikati danes, oziroma še slabo uro nazj ne ...

Zdravnik mi je včeraj rekel tudi to, da mi desno koleno "še vedno škriplje", kar dobro občutim tudi med plavanjem in zaradi česar me seveda tudi skrbi, če je moja kolenska polprozeza res tudi dobro uspela???

V čakalnici pred magnetno resnanco me je danes nekdo zelo "po domače pozdravi z živjo in jaz sem se mu opravičil in ga vprašal če bi ga moral poznati, on mi je  pa odgovoril, da sva bila skupaj v sobi v Valdoltri, po njegovi operaciji kolka in po moji operaciji kolena. Moj spomin ... :blush:  :blush:  :blush:

 

img0758.jpg

 

img0759.jpg

 

img0760.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne me je prijazna fiziterapevtka "postavila" tudi na bradlo za vaje obremenitve, krčenja in iztegovnja desne noge, oziroma kolena in jaz sem ji povedal, da sem se na URI Soča prav s pomočjo take bradle sam zopet postavil na svoje noge in to v popoldanskem času, ko so že vsi terapevti, oziroma terapevtke, odšli in odšle domov, ker med terapijami v dopoldanskem času, nihče od njih, od "mojega" zdravnika na Soči ni dobil takih navodil zame ... Povedala mi je, da na žalost nisem edini s takimi negativnimi izkušnjami z URI Soča ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V restavraciji so vsi trije obroki samopostrežni, vendar jaz pri zajtrku naberem vse v bio kotičku, enako kakor doma in tudi tu vso "zmes" prelijem še z malo sadnega jogurta ... :notworthy:

 

ZAJTRK:

 

img0769.jpg

 

img0761.jpg

 

img0762.jpg

 

img0763.jpg

 

img0764.jpg

 

img0765.jpg

 

img0766.jpg

 

img0767.jpg

 

img0768.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!