Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

"Spremljam" tvoja "potovanja" in probleme z "dometom" 3M-a. Ker se voziš tudi s kolesom (cult) predvidevam, da nimaš ravno problemov z ravnotežjem. Zakaj si potem ne omisliš moped 25 km/h (zanj veljajo ista pravila kot za kolo, pa tudi vožnja ni bistveno drugačna) , s tem ti odpade problem z dometom (pa še deli in dostopnost do njih je boljša) . 

lp

 

Mislim, da ima prav FLEXER-ja tudi moj "zadnji direktor", tako da testna vožnja ne bi smela biti težava. Do sedaj mi ni še nikjer uspelo najti podatka o njegovi moči, vendar najbrž ni narejen samo za vožnjo po ravnini ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preglasen?

Če ga ni kaj "friziral" je izjemno tih (izpuh mu je tudi glavni omejevalec hitrosti) .

Ne vem kako se obnese na daljših klancih (v Ljubljani jih ni) ampak speljuje pa kar suvereno.

lp

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Franc hvala.

Tudi moj nekdanji direktor je že odgovoril na moj poslani mail:

 

Robi,
Imam Tomosa in tudi preizkusna vożnja je można...
LD

 

Danes mi je poštar prinesel kar dva "paketa". Vsebino enega sem sam našel in naročil v oglasih na forumu Makete.si, povezavo do spletne strani, kjer je mojo drugo želeno maketo našel Živnorc :worship: , ker ga seveda skrbi za moje 3M fure .)   , mi je spletno povezavo do nje v privatnem spročilu na tem forumu prav tako poslal on :notworthy: , tako da sem jo jaz samo naročil in danes poštarju tudi plačal ... :worship:

Seveda je današnja pošiljka myself darilo, ker bom jutri "praznoval" svojo peto obletnico prihoda iz uRI Soča domov, brez misli, da se bo v nedeljo zvečer treba zopet vrniti tja ... :blush:

Danes imam tudi "pregled" v PB Idrija ... :blush:

 

img1015.jpg

 

img1016.jpg

 

img1017.jpg

 

img1018.jpg

 

img1019.jpg

 

img1020.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se miličniškem fičotu odpreta tudi obe vrati, potem ko Roberto odstrani njuno varovalko ... :OK:

 

img1021.jpg

 

img1023.jpg

 

img1024.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARSO / Radarska slika padavin / čez Idrijo pravkar "ploha" / zunaj niti kapljice ...

 

radar.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARSO / Radarska slika padavin / čez Idrijo pravkar "ploha" / zunaj niti kapljice ...

 

radar.gif

Piše da je blo ob poldveh tole:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo danes "moja" psihijatrinja izrazila kakšno željo za mojo preselitev v PB, sem zanjo že pripravil svoje pogoje:

 

1. enoposteljna soba

2. stranišče in prha tudi v njej

3. večja miza (sestavljanje maket)

4. internetni  dostop in računalnik (lahko tudi moj prenosnik)

5. možnost zaklepanja vrat sobe z zunanje strani, med mojo odsotnostjo

6. urnik: kakor so časovno določeni vsi trije obroki

7. popolna svoboda mojega gibanja, ves čas, tudi s 3EMom

8. :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem včeraj pozabil dodati še 8. "točko", me je psihiatrinja poslala nazaj domov, da bom lahko delal družbo mojima kužkoma, na katera sem kot moja sostanovalca v isti sobi v PB pozabil ... :blush:  .)

Ker je psihiatrinja, preden to postane, najprej "splošna" zdravnica, sem jo vprašal tudi o bolečinah v mojem levem kolku, brez kakršnihkoli večjih obremenitev, in ker že od prej pozna moje težave s križem, mi je odgovorila, da je to lahko tudi "izsevana bolečina" iz mojega križa ... :blush:

Danes popoldne bo točno pet let, od kar sta me moja draga in najina hčerka pripeljali nazaj domov iz URI Soča, kjer so mi skoraj 6 mesecev "nalagali nov operacijski sistem Roberto 2010" ... :blush:

 

vrtnica.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

999 € = s Pika kartico na 12 obrokov = kje imajo še kakšnega ???   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo poglej če te ne bo motila teža. Vaga 85 kg. Za prestavljat "na roke" (da dvigneš zadnji konec in ga obrneš) in je meni že pretežek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporocam raje kaksnega rabljenega piagiota zip 25kmh pa ceprav star par let kod to smeti od boatiana al kakorkoli ze... pri nas ba obali je res "brdo" teh motorjev 25kmh in prevladuje piagio res da je drag ma je pa motorcek in pol se kakšne ga sym.a kdo pohvali oz. Nepopljuva vse ostalo pa je za en K. Sam imam tudi zipa ki sem ga prepustil punci ima pa se vse original gre pa kakor kdaj od 25 do 39 vec pa ne (z blokadami seveda) poln tank 11€ nardim pa preko 200km s tem da je dosti klancev pri nas ;) aja ima pa 10.000km trenutno pa nisem zamenjal se nic niti olja ;) pa niti enega samega problema.

Popravljeno . Popravil Priden Fantek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporocam raje kaksnega rabljenega piagiota zip 25kmh pa ceprav star par let kod to smeti od boatiana al kakorkoli ze... pri nas ba obali je res "brdo" teh motorjev 25kmh in prevladuje piagio res da je drag ma je pa motorcek in pol se kakšne ga sym.a kdo pohvali oz. Nepopljuva vse ostalo pa je za en K. Sam imam tudi zipa ki sem ga prepustil punci ima pa se vse original gre pa kakor kdaj od 25 do 39 vec pa ne (z blokadami seveda) poln tank 11€ nardim pa preko 200km s tem da je dosti klancev pri nas ;) aja ima pa 10.000km trenutno pa nisem zamenjal se nic niti olja ;) pa niti enega samega problema.

a še vžiga na anlaser? Te bom vprašal čez čas, predvidevam da je 4takten, ker kmalu ti ne bo več. Hiba italjanskih 4t motorjev delanih na kitajskem :grim

Če je pa 2t, pol je pa zmaga :grim.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je 4t nasploh skuterjev ne prenasam 2t res je grejo hitreje ma tudi tulijo u pm za unih 10/20 na uro vec da mi tuli se mi neda vsaj da gre kam a ne unih 80... zaenkrat dela vse odlicno in upam da bo tako tudi naprej fantje ih vozijo tukaj tudi krepko cez 20/25.000km na kocu koncev tudi ce bi bil nek strasanski problem je tukaj italija nov agregat 50€ kupis od koga ali na odpadu namontiras in gas naprej a za te botiane in nvm kaj nevem kje bos kaj nasu... 3/4 pooblasceni serviserji v celi slo. In ta v KP nima poja mi pravijo da mu odpeljejo motor in nezna ga popravit ... pa ne recem da je slab mehanik baje je odlicen za prave motorje ampak za te kinderjajcke bolj svog ;) to da so tudi piagioti izdelani na kitajskem je pa res motor sigurno kar se masine tice nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah js 4t mam ninjo,2t pa runerja 50 in se je prav lepo zapeljat 1x tolko z njim da si osvezim spomin na brnenje cebel iz casov tomosa :P ma pa 50.000km :OK:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah js 4t mam ninjo,2t pa runerja 50 in se je prav lepo zapeljat 1x tolko z njim da si osvezim spomin na brnenje cebel iz casov tomosa :P ma pa 50.000km :OK:

Ma nikoli nisem bil za te 50 2t raje kaj mocnejsega ceprav brez izpita. Res da ko smo bli 14/115 let te ni brigalo kaj je samo da se vozi da si frajer ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50cc 4t skuterji, sploh modeli do 25km/h gredo v klanec slabo, jaz sem imel keewaya 2t in je še šel kar vredu, sem pa probal 4t pa je razlika ogromna, mogoče v kakšen večji klanc sploh ne potegne...:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50cc 4t skuterji, sploh modeli do 25km/h gredo v klanec slabo, jaz sem imel keewaya 2t in je še šel kar vredu, sem pa probal 4t pa je razlika ogromna, mogoče v kakšen večji klanc sploh ne potegne... :(

res je da ni nevem kaj,   negre hitro niti po ravnem kaj sele v klanec hehe  jaz osebno ga imam lih za it tko malo okoli tko da se mi nikamor ne mudi ko se vozim z njim  kar se tice tega keewaya nevem ampak zip  vleče res da počasi ma vleče  ni me se nikoli izdal pa mam 100+ kg      pa gre v tocno ta klanec na sliki 12-15 km/h ;)

670x420markovec.jpg

Popravljeno . Popravil Priden Fantek
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:  +  :blush:   =  danes na feystbuku by trgovina & servis ...

 

Poznamo baotiane, ker jih tudi šravfamo (a jih nobenemu ne želimo, ker so slabe kakosvosti), čisti kitajci (pa ne okol govort!) hehe, problem je, da se zelo kvarijo, pol pa je še večji problem, ker se slabo materiale dobi...Je potrebno dolgo čakati, sicer pa imajo 1leto garancije... Drugi kitajci, smo pa opazili v servisu, da so še mnogo hujši (po videzu vsi zelo lepi in atraktivni, a žal ni kvalitete, švoh materiali, pokajo ventili, obrabljajo cilindri etc...). Toliko v premislek, raje mogoče kak rabljen, dobro vzdrževan it.skuter?! ali kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponudbo sem dobil kar v trgovini / servisu (prva lastnica, letnik 2012, 2000 prevoženih km), rabim "samo" še 800 € ... :blush:

 

sym-orbit-ii-crn.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrija ---> Piran = 125 km : 25 km/h = 5 h X 2 (dol in gor) = 10 h + 1,5 h ker ves čas ne bo peljal 25 km/ = 11,5 h + 0,5 h za quahwa = 12 h ... :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!