Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Dopoldne sem se hecal da že imam navodila, sedaj jih imam pa res ...   :OK:

 

http://www.sym-global.com/product/index/268/68

 

Očitno to ne delije tako kakor sem si jaz zamislil. Zato:

 

1. Klik na zgornjo povezavo

2. Klik na Models menu

3. Scooter

4. Orbit II 50 Naked

5. Download

6. ORBIT II 50 TS / ORBIT II 50 Naked (2,77 M) = Download

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes približno ob 16.30 sem z mojim canonom šel na balkon, z namenom, da bi slikal "klasični sončni zahod" v Idriji,vendar se sonce do te ure v Idriji očitno še ni dovolj ohladilo, da bi tudi pordečelo ... :blush:

 

img1188.jpg   img1189.jpg   img1190.jpg

 

img1192.jpg   img1193.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se bojim, da ga med vožnjo, ko bi se ustavil za WC, ne bi več našel, bi ga imel prav take barve, kakršne me čakata by moja draga in najina hčerka včeraj, eden v Tolminu in drugi v Novi Gorici, vendar družinski proračun pravi, da se bo Roberto še naprej vozil kar s Cultom in Triemom, edino če bi Triema lahko prodal, toda komu in kje ??? :blush:

 

sym-orbitii.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne sem imel uro pri svoji osebni zdravnici, ki je najprej potrdila mojo domnevo o izvoru bolečine v levem kolku in naprej po nogi navzdol in sicer, da sem še premlad za obrabljen kolk in da zato moja bolečina izvira kar iz mojega križa ... :blush:

Potem sem ji pokazal oba izvida iz Očesne klinike in najprej "me je nadrla", ker sem prišel k njej šele danes in ker že prej nisem šel k območnem očesnem zdravniku, ki ga seveda v Idriji sploh nimamo ... Ko sem ji povedal kako sedaj vidi moje oprirano levo oko (zeleni puščici  = "megla", ki loči nepravilne obrise in barve, če je dovolj svetlobe + rdeči puščici = samo s spodnjim vidnim poljem levega očesa si ne bi upal premikati niti po stanovanju, ker vidi samo "en zmazek").

 

oko.jpg

 

Napisala mi je novo napotnico za Očesno kliniko ... :blush:

 

2015-04-15-134025.jpg

 

... in poslala kar peš domov ...  :OK:

 

2015-04-15-125213.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne: Očesna Klinika Ljubljana.

 

Zdravnica: Oko po taki opraciji v takem času, je tako kakršno mora biti. "Različna slika zgoraj in spodaj" je posledica plina (ne tekočine !!!), s katerim je zdravnica med operacijo vrnila "mrežnico v odstopu" nazaj na svoje mesto, in bo tudi to minilo, čez nekaj časa ... :worship:

 

Roberto:  Hoja in kolo YES or NO ???   Še vedno imam  bolečino v operiranem očesu. :blush:

 

Zdravnica:  Ker je od operacije minilo že toliko časa, oboje YES :grupni:  , pri čemer pa moram paziti na to, da z glavo ne bi še kdaj "butal ob tla", ker v tem primeru bi mrežnica sigurno zopet odstopila ... :blush:   Bolečina v operiranem očesu je zato, ker imam  v njem še vedno previsok pritisk, zato sem dobi recept za druge kapljice.

 

img1195.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne: VSI NA KOLO ZA ZDRAVO TELO ???   :?

 

Danes že celo dopoldne:   :surrender:

 

:blush:   tehtnica.jpg   :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavno da si koleno porihtal  ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom kupil samo enega, ampak za vsak primer kar osem, če mi bo uspelo ugotoviti, da imajo kje zanesljivo res vsaj enega ... :blush:

 

namizje.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy:

 

mercator.jpg

 

:blush: 

 

Spoštovani,
Artikel lahko v spletu samo vidite-na ponudbi. Za nakup vas naprošam, da se obrnete na vam najbližji center Tehnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem poslal mail z vprašanjem o možnosti nakupa SYM ORBITA II tudi na prodajo ŠPAN na Brezovici in jutri pričakujem njihov odgovor, takoj po jutrišnjem zajtrku bom pa telefoniral v avtocenter Stavanja v Tolinu in jih vprašal, če imajo ta skuter resnično v svoji trgovini, ker če ga imajo res, in ker mi je google izračunal da je od nas do Tolmina 43 km, ravno toliko kakor do Mercatorja v Postojni .)  , se bo Roberto en dana ta teden najbrž vsedel na Culta in se "lagano sportski" odpeljal v Tolmin na lastno uč in pol :blush:  pogedati "to čudo" ...

 

sanje-spomini.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google + Mercator Tehika Postojna = telefonska številka + telefonska slišalka = Doberdan, imamo rdečega in modrega (25 km/h) ...   :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imajo v Postojni modrega in rdečega sem moral zopet spremeniti sliko ozadja namizja na prenosniku, ne bo mi pa treba zamenjati moje prikazne slike ... :OK:

 

img5418.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike ozadja mi zopet ne bo treba zamenjati, zanima me pa, če je 100 € manj OK or NOT OK ???   :hmm:

 

Poštno sporočilo "od nekje" :

 

Pošiljam slike scooterja iz zaloge. Razvidne so poškodbe plastike. Scooter se je poškodoval pred našim salonom, pri prestavljanju je enemu izmed zaposlenim ušel dobesedno iz rok (ni nastala med vožnjo). Drugih poškodb nima.

 

1.jpg

 

dsc07971.jpg

 

dsc07968.jpg

 

dsc07969.jpg

 

dsc07970.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike ozadja mi zopet ne bo treba zamenjati, zanima me pa, če je 100 € manj OK or NOT OK ???   :hmm:

 

Poštno sporočilo "od nekje" :

 

Pošiljam slike scooterja iz zaloge. Razvidne so poškodbe plastike. Scooter se je poškodoval pred našim salonom, pri prestavljanju je enemu izmed zaposlenim ušel dobesedno iz rok (ni nastala med vožnjo). Drugih poškodb nima.

 

1.jpg

 

dsc07971.jpg

 

dsc07968.jpg

 

dsc07969.jpg

 

dsc07970.jpg

malo je 100€, probaj iztržit več :grim , glavno vprašanje je pa, koliko to tebi pomeni in kolio to vpliva na tvojo odločitev, ali bolje rečeno, koliko bi(bo) te to motilo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej koliko stane taka plastika (v kakšnem servisu npr. ) . Ene toliko popusta ti morajo dati ( če pa je manj kot 100€ potem je dober popust) . Na internetu je tisti najbolj poškodovan del 43 € http://www.vsmotoparts.com/floor-panel

 (ostalo je po mojem nepomembno) .  Mislim, da če je to vse, je dober popust. Nebi pa menjal delov, malo pobrusit ("obrezat"/spolirat praske) "pa gas" .

Povezava zaje... (pobriši kar izpiše za panell pa bo pokazalo pravo povezavo.

lp

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje "bo (upam) povedal" Špan z Brezovice, kar bo tudi odločilo, ali ga bom kupi s praskami, ali brez njih ....

Seveda upam, da se bom čimprej pojavil "v kraju ponudbe za 1.190 €"  in si to ogledal skozi moje 1,5 oči ...

Pri Mercatorju pa še vedno nisem siguren, če prodajajo Orbit I ali Orbit II, ker se na slikah to ne vidi, v prospektu in na netu pa piše Orbit I ...

 

Orbit I 25 km/h 4T
Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterja "še ni blizu", toda jaz seveda že sedaj razmišljam o svoji glavi in sprašujem, če bo čelada za skuterje, ki jo bo naslednji mesec pradjal Hofer za ceno 39 €, dovolj dobra zame ???

 

celada1.jpg

 

celada.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na skuterju ki je omejen na 25km/h od 15 leta starosti ni zkonsko potrebna čelada, ampak... :smoke:

če je atestirana je dobra :grim

 

To dobro vem, toda pri sestavljanju tega zakona niso vedeli, da bo tudi Roberto še kdaj želel voziti skuter po takšnih poškodbah kakršne je preživel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter 25 km/h in nekdo drug, ki v tebe prileti 100 km/h, seštevek znaša 125 km/h brez čelade ... :blush:  :blush:  :blush:

 

:hmm:

 

 

:hmm:

 

img1247.jpg

 

:hmm:

 

img1248.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

 

Upam, da boš tudi toliko okreval in da boš podelil z nami tudi prijetne dogodivščine iz tvojih moto potovanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto ja dobrodošel spet med nami  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xlite x-801? Sam sem imel podobno samo da je crna-bela! Oziroma jo imam se sedaj, za v sluzbo/trgovino!

Mi je nove malo skoda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto ja dobrodošel spet med nami  :OK:

 

 ... danes popovdne ... upam ... :scut: ... mercator postojna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!