Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Robi ti s temi slikicami delaš prav gušt. mogoče drug vikend (ne zdej ta), prideva midva z mojim kej mimo, ti bom že sporočila.

za glavo pa imam v spominu, da čelada že absorbira un prvoten udarec, ampak da potem velikokrat še možgani udarijo od lobanjo in da to je tisto kar naredi poškodbe. mogoče pa je tudi kaj na tem kar ti razmišljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čriček .) , midva prav gotovo ne bova mogla ugotoviti kako in kaj. Saj so za to strokovnjak !!! Magari če se imam pred Kliničnim centro na tla vsesrti in počakati, dokler me ne odpeljejo, lahko tudi v ustanovo Ljubljana Polje. Saj se tudi tam ukvarjajo z "glavami" ...

Mojca (?), partnerica (?) od "graditelja" mostu proti Predilu (?), pred odcepom na Mangartsko sedlo, tudi jutu .) sta vabljena na kavo v Belo. Seveda se prej moramo "slišat".

In še ena o moji zmedi v glavi. Med včerajšnjo vrnitvijo iz Bele sem ves čas razmišljal o tem, kako ti bom odgovoril, šele ko sem sedel za računalnik, pa sem prebral, da je odgovor namenejen ??? Keiko ??? Težak mi je život, tako da moram kar takoj v moj Undregraund. Samo 3 punce ste na forumu s katerimi kontaktiram, pa še tega si ne morem zapomniti, katera je katera ........................................................................................... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo jest !!! Res je Keiko, kar pa verjetno ni njeno pravo ime. Niti se ne spomnim, če tako ime sploh obstaja ???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo od tebe. Mi boš na forumu napisala kakšen dan prej, da ti bom dal svojo mujo številko, tako da se bova v Beli lahko našla !!!

Velja :)

... Med včerajšnjo vrnitvijo iz Bele sem ves čas razmišljal o tem, kako ti bom odgovoril, šele ko sem sedel za računalnik, pa sem prebral, da je odgovor namenejen ??? Keiko ??? Težak mi je život, tako da moram kar takoj v moj Undregraund. Samo 3 punce ste na forumu s katerimi kontaktiram, pa še tega si ne morem zapomniti, katera je katera ........................................................................................... :?

Hehe kaj si hotel na kavo povabiti Cikadino, pa si se zmotil in povabil mene? .)

Bravo jest !!! Res je Keiko, kar pa verjetno ni njeno pravo ime. Niti se ne spomnim, če tako ime sploh obstaja ???

Seveda ni pravo ime - ti napišem na OS. Sicer pa Keiko (moj vzdevek) je japonsko ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od odločitve s katerimi znakovi (kanji, hiragani) se napiše ime, lahko Keiko pomeni"blagoslovljeni otrok", "veselo otrok" ali "spoštljiv otrok", kot tudi druge možnosti.

tako pravi ata gooogle.

je pa ful pogosto ime na japonske, jst se spomnem da skori v vsaki jap. risanki je bla kakšna Keiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Cikadina - sem že jaz mislila netu poiskat kak "uraden" prevod, pa si že ti namesto mene :OK:

Robi danes vandraš kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

vidim da ste tukaj sami "profiesonalci" zato bi prosil za nasvet..

nameravam kupiti motor, http://www.pvg.si/index.php?page=scooterji&c=7&id=156 (za sina ker je nor na motorje) ampak me zanima koliko moraš biti star da ga lahko voziš in ali potrebuješ kak izpit... zanima me tudi ali se mi ga sploh splača kupiti

se že vnaprej zahvaljujem za odgovor..

lp

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keiko me je zanimalo kaj pomeni, k ta japonska imajo vsa ful nek pomen (no sej naša tudi, samo ponavadi nobedn ne ve, pa tudi ko otroke poimenujejo se na to ne gleda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi danes vandraš kam?

Danes sem takoj po zajtrku šel na dopoldansko "šolo hoje" (dobra ura), trenutno pa resnično občutim bližajočo spremembo vremena, tako da komaj čakam, da pride moja draga iz službe z laptopom, da se bom lahko preselil na kavč in si ogledal včeraj dobljeni video z modelarskega mitinga v Crnogrobu ...

Drugače pa imam namen, 1 x v bližnji (?) prihodnosti, z bajsiklom obiskati, poslikati in kasneje tudi napisati kakšno besedo o cesti, oziroma bljižnjih zanimivih stvareh in objektih, od Idrije do Bele. Očitno ne morem iz svoje kože !!! Nekoč sem verjetno slikal in pisal o Dolomitih ... :cry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take zgodbe bi lahko mnogim bile v poduk, pa niso.

... nesreča na ridah '07 po kateri nisem bil nikoli več isti človek.

Pozdravljen !!! Nekdo iz Idrijskega okoliša je prav tako imel nesrečo na ridah, mislim da 1 leto pred mojo nesrečo. Spomnim se še, da sem ga šel obiskat na dom. In vendar se je zgodilo tudi meni ... Zato si še vedno želim izvedeti ZAKAJ ??? Še vedno ne morem verjeti policisjkemu zapisniku, zaradi neprilagojene hitrosti ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast za vztrajnost in voljo :OK: ; kar pa se tiče vprašanja "zakaj?", pa je po moje nesmiselno se spraševat, pa najsibo v kateremkoli primeru. IMHO sevede. Keep on the good spirit Roberto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pohvale. ZAKAJ pa me muči predvsem zato, ker se mi je to zgodilo tudi zadnjič (?) na kolesu in ali se mi lahko še kdaj ??? Kar je bilo, se zavedam, da ne morem več spremeniti, ne želim pa si, da bi se take stvari še ponavljale, če se jih mogoče da pozdraviti ???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zatorej; ja, naučit se iz "napake"; hm - zame življenska dizertacija brez mentorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da ste tukaj sami "profiesonalci" zato bi prosil za nasvet..

nameravam kupiti motor, ...

Tale sklop tem bo bolj primeren za vprašanja v zvezi s tem: Skuterji in mopedi Podkategorije

Keiko me je zanimalo kaj pomeni, k ta japonska imajo vsa ful nek pomen (no sej naša tudi, samo ponavadi nobedn ne ve, pa tudi ko otroke poimenujejo se na to ne gleda).

Sej izbrala sem ga ker mi je bil všeč po pomenu, se pa nisem več spomnila kaj točno pomeni... zato bi šla tudi jaz plonkat na net .)

Danes sem takoj po zajtrku šel na dopoldansko "šolo hoje" (dobra ura), trenutno pa resnično občutim bližajočo spremembo vremena, tako da komaj čakam, da pride moja draga iz službe z laptopom, da se bom lahko preselil na kavč in si ogledal včeraj dobljeni video z modelarskega mitinga v Crnogrobu ...

:OK:

In fajn tale ideja za fotkanje in pisanje - nam boš spet delal lušte B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zatorej; ja, naučit se iz "napake"; hm - zame življenska dizertacija brez mentorja.

Če se ti ljubi preberi vse od začetka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj moram napisati o svojih "izkušnjah". Večkrat sem že omenil svoje težave s spominom, ki menda "izvirajo" iz hude poškodbe glave (možganov). Do tukaj je vse "lepo in prav", toda če so že možgani tako naj ..., zaaaaakkkaaaajjj se na čeladi tako malo pozna ??????????????????????????????????? Pozna se mogoče toliko, kakor če bi mi iz rok padla na tla in se tako malo podrsala. In če zraven tega prištejem še padec s kolesom, zopet iz neznanega razloga, bodo MORALI !!! o tem dati kakšno svojo besedo še strokovnjaki s tega področja. Nikakor ne zaradi tistih 400 (?) eur kazni zaradi neprilagojene hitrosti, temveč zaradi tega, kaj še lahko pričakujem v prihodnje in seveda, če se proti temu da kako tudi pomagat ??? Če se prav spomnim, je moj pokojni oče jemal tablete proti strjevanju krvi ??? Negdo "s področja zdravstva" mi je v tej temi že nekaj odgovoril in ga prosim za njegovo mnenje tudi sedaj ... :surrender:

Robi midva sva govorila nekaj o zdravstvu.tablete ki jih je jemal tvoj oče so marivarin ali danes marevan ki rečijo kri po domače povedano in tako preprečujejo nastajanje strdkov.dajemo jih ljudem po možganski kapi ali pa po pljučnih embolijah.

glede tvoje čelade in njene poškodbe pa tako.videl sem že primere ko glava na zunaj ni bila niti prebita znotraj pa pravi masaker.dogajalo se je tudi da po prometnih nesrečah ni bilo vidnih poškodb naslednji dan pa je človek umrl.pri trku obeh hemisfer med seboj se namreč sinapse med nevroni pretrgajo kar privede do usodnih psoledic. glava na zunaj pa je lahko na videz nedotaknjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stereo, najlepša hvala za tvoje sodelovanje. Vsekakor moje "zdravljenje" z odpustom iz Soče, še zdaleč ni bilo končno !!! Zanima me le, v kateri smeri se bo nadaljevalo ???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Danes popoldne je Depronko končno tudi poletel ... :notworthy: :notworthy: :notworthy: Sicer ima rahle težave, mogoče s težiščem, ali pa zahteva popolno brezvetrtje, toda še vedno mi, v enem kosu, krasi zid, na levi strani monitorja ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Moja draga, pa me je na mojo prošnjo, z mujotom, tudi posnela. Jaz pa sem posnetek uspel objaviti na tvoji tubi ... :naughty:

:010 :010 :010 .)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo superca, čestitam... hehe u zadnem filmčku je pa še kuža pomagu da je lpo pristou :)

:worship: le tko naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na današnji dopldanski šoli pravilne hoje mi je uspeloposlikati kar 18 slik ... Razmišljal sem že celo o tem, da bo odprl novo podtemo z naslovom, Vtisi z moje današnje hoje ... .) Res ne vem, kaj je danes bolj vplivalo na mojo odločitev (želja, spomini, kolenlnik, klic 51 Umetnic, ali kaj drugega), toda dejstvo je, da če ne bom poizkusil, ne bom mogel vedeti !!!

In kaj sem poizkusil ??? Moja vVelika želja je, da bi si Idrijo znova ogledal z višjega zornega kota - od starega dimnika toplnive živega srebra, kamor sva včasoh z mojim flokijem, zelooo velikokrat šla ... Prva ovira pa se pojavi že takoj ob zapustitvi "glavne ceste". Toda uspelo mi je :010:010:010 . Sicer sem 1 x vmes malo zalegel, toda brez kakršnekoli polsledice in z vsponom takoj nadaljeval, do prve željene točke ... Ko sem hoztel vstavit slike, sem takoj ugotovil, da sem nekaj pozabil napisat ... Pred pričetkom "vzpona" sem "čeveljčke" na pohodnih palicah "sezul" in jih spravil v žep. Razmišljal sem tudi o tem, da bi palice nekliko skrajšal, vendar se za to nisem odločil ???

post-12027-0-02614600-1309775944_thumb.jpg

post-12027-0-87548600-1309775962_thumb.jpg

post-12027-0-36646300-1309775971_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem premagal prvo oviro, se je pred mano odprla prav prijazna pot :notworthy:

Še nekaj slik, prijazno ali neprijazno, pa je stvar posameznika ...

post-12027-0-82620000-1309776121_thumb.jpg

post-12027-0-27693500-1309776134_thumb.jpg

post-12027-0-63630200-1309776144_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Prišel sem do "križišča" za katerega se še vedno spomnim, da vodi pot naravnost do krmilnice za "divje živali", odcep na desno pa k rudniškem dimniku, ki bo verjetno že prihodnjič moj glavni cilj. Seveda v spremstvu moje hčerke, ki ima prav juti še zadnji izpit :notworthy: v tem semestru (?). Na tem "križišču sem si privoščil kratko pavzo, nato pa se obrnil za 180 stopinj in se pričel vračati nazaj ... Toda nisem se prav dolgo vračal po isti poti, ker je bilo vmes še eno "križišče", za katerega sem sicer vedel kam vodi, toda kakšna je pot, sem pa že pozabil ???

post-12027-0-32026200-1309776606_thumb.jpg

post-12027-0-81170900-1309776617_thumb.jpg

post-12027-0-81970900-1309776627_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!