Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Se opravičujem ker zadnja slika ni najbolj ostra, toda izgleda da so tujdi nemirne roke "vključene v ceno" ... :wacko: :wacko: :wacko:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HIP HIP HURAAAA !!! :OK: Na koncu se moram še malo pohvaliti. Uspelo mi je "komentirati" vseh dvajset slik in mislim, da celo točno po dnevih ... :OK::OK::OK:

Tokrat se bom vrnil na Sočo že v nedeljo zvečer, ker oba z mojo drago začneva službi (moja v narekovajih) v ponedeljek ob osmih zjutraj. Verjetno bom naslednji petek, malo pred kosilom, že vedel, kako in kaj bo z mojo službo v bodoče ??? Med današnjim vnašanjem števil v excel,tudi pomislil nisem na ....., toda služba ni samo vnašanje podatkov in zakaj mi je zdravnica (?) rekla, da vsaj pet let NIČ ... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Sedaj pa končno lahko prižgem TV, saj sem ga na Soči pogrešal, ker so stoli v jedilnici čisto navadni leseni, kakor tudi v vseh "učilnicah", in ko več ur zapred sediš na njih, te že kar v redu boli .................................................................RIT ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi dan sem sestavljal nekakšne ventile (?). še tega se ne spomnim, ali je bilo to v tehnologiji, ali na delovni terapiji ??? :blush:

Tehnologija , slikano od okna proti vratom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako izgleda "računalniški center" v Marejetici, namenjen prosti uporabi in iz katerega sem "se oglašal", če sem se sploh kaj. Res se mi ne da raziskovati nazaj ... :blush:

ROBI šE MAL PA BOš POSTAL ZVEZDA... SAM TREBA TI BO KUPT MIKROFON, MEšALNO MIZO IN

ZVOČNIKE, DA SE BOš V ŽIVO JAVLJAL..... :lol:

Ups sam motosvet mora najprej registrirat svoj radio....

Drugač pa vse pohvale še naprej, ker se nam tako trudiš zabeležit vsak tvoj korak :notworthy:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica .)

Včeraj sem zopet prišel v konflikt (?) s tehnologinjo, vendar ona tega ni opazila. Vnašanje podatkov v excelovo tabelo me je tako prevzelo (?), da sem se takoj po pavzi vrnil nazaj (zelo verjetno edini !!!) in podatke vnašal naprej. Čez nekaj časa se je v prostoru pojavila (?) tehnologinja in z ne prav prijetnim naglasom rekla: Da ne boste noter padu ... Jaz obiskujem psihiatra, nekateri pa so brez njega še vedno na svobodi ...

Čez dobre pol ure pride na obisk moj "pivski kolega", s katerim bova kakšno rekla tudi na to temo ...

Zopet se moram tudi malo pohvalit :OK: Takoj zjutraj sem prek interneta "plačal" 5 mojih in ravno toliko maminih položnic pri dveh različnih bankah. Torej, če ne za drugo, za bankirja bom še vedno lahko, ker s ciframi nimam, skoraj :blush: , nobenih težav ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom sva prišla do istega zaključka!!! Dokler hodiš k zdravniku samo zaradi prehlada ne moreš vedeti, da je tudi v zdravstvu denar sveta vladar. On je v petek na Soči že prejel predlog za invalidsko upokojitev, prijazne terapevtke pa so mu takoj NESEBIČNO ponudile, da mu bojo pritožbo na zavrnitev (ZZZS ???) napisale kar one ...

:surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je prišlo med mano in tehnologinjo do spora glede avtorskih pravic ...

ne vem kaksne avtorske pravice bi ta tehnologinja rada... ce ti se kdaj kaj zagnjavi ji lahko mirne vesti reces da trenutno ne slikas nje, da tega ne slika ona, da je slika tvoja, narejena s tvojim telefonom, motiv ni ona ampak nekaj kar je del tvojega zivljenja, in da si lahko avtorske pravice nekam vtakne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok obstaja še ena varianta, ki sem si jo izbral jaz, biti tiho, si misliti svoje in počakati do vrnitve domov ... :grim

Danes popoldne se vračam na Sočo, verjetno zadnjič, sicer v bolniškem staležu, toda še vedno kot zaposlen za polni delovni čas ... Če ne že prej bom v petek že vedel, kaj me čaka vnaprej ??? Upam, da po vsem kar je že za mano, ne bo potrebna še kakšna "papirnata vojna" ... :blush:

Glede mojih (?) težav z Motosvetom na Soči, pa bom poskušal strica Googla prelisičiti tako, da sem si v moj "rezerni spominski disk" v obiki manjšega blokca (?) zapisal "www.motosvet.com/tabla/" , kar bom na Soči vpisal direktno v naslovno vrstico (?) Internet Explorerja in se tako izognil stričku Googlu ???

Kar nekaj časa mi je v drugem stavku nekaj manjkalo, da bi bil razumljiv in mislim, da je bila ravno beseda KOT (kakor) tista, ki je mankala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok obstaja še ena varianta, ki sem si jo izbral jaz, biti tiho, si misliti svoje in počakati do vrnitve domov ... :grim

to je najveckrat dalec najbolj pametna varjanta. :grim :OK:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je najveckrat dalec najbolj pametna varjanta. :grim :OK:

:OK::OK::OK:

Ampak vseeno ne bom čisto tiho !!! Ob prvem "obisku" pri psihologinji ta tede, jo bom zatožil in zraven tudi pripomnil, da njen (tehnologinj) problem ni samo v tem, da ne vidi dalje od svojega nosa (?), temveč tudi v tem, da JE ŽLEHT !!!

he he he, malo sem se že "odkašljal" in upam, da bovzdržalo še kakšen dan ...

še 15 minut je do pričetka prenosa F!, tako da je že zadnji čas, da "ukurblam" TV ... Kaj sem počel danes dopoldne ??? NEdelja po BSSS postane VSSAKOdelja, zato sem bil zopetv mojem UMK-centru ... :OK::OK::OK:

Seveda sem zopet nekaj pozabil !!! Tehnologinja mi je bila takoj "sumljiva" zaradi izgovorjave črke G, zato sem jo kar vprašal, s katerega konca primorske je in odgovorila mi je, da poslušati še vedno znam in da je iz Postojne, mojega rojstnega kraja ... Upam, dsa nisem tudi jaz tako žleht ??? :?:?:?

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene, on the Soča again (?) ... Včeraj smo se v Ljubljano verjetno vozili največ časa naenkrat. Do Logtac bp, od Logatca do Vrhnike skoraj kakor peš, v Vrhniki odcep desno proti Bistri -tehničnemu muzeju in od tam naprej prek Borovnice in dolgega mostu na Sočo ... Seveda sem med potjo ves čas "proučeval" obcestne table in znake in med drugimi videl tudi smerokaz za Rakitno in od tam naprej v Cerknico ... :OK:

Danes dopoldne sem bil "razporejen" samo ne dolovno terapijo :OK: , ki na srečo nima nič skupnega s tehnologijo :BUA: Celo dopoldne sem bil na računalniku, najprej sem prepisoval in oblikova tekst v Wordu, vmes sem še pisno odgovarjal na vprašanja vezana na prej prebrani krajši tekst (že videno !!!), nazadnje sem pa še v Excelu vnašal podatke v že prej pripravljeno tabelo :OK: Delovne terapevtke so sicer precej uradne, toda še vedno zeloo prijazne ... :wub: . Terapevtko Valentino sem danes celo nasmejal z izjavo, da sta na dveh ključnih (?) položajih na svetu, črnca ... (Obama, Hemilton (?) ) :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno dobro plat pa tale računalnil v jedilnici 3-ga nadstropja le ima, v primerjavi s tistimi v Marjetici, ker se tam ob vsakem zagonu (?) videa izpiše "čira čara" in Explorer se "zavije v temo". Tukaj v jedilnici lahko brez kakršnihkoli težav gledam modelarske ali motoristične videe, če ................................ mi Internet Explorer ne "zmrzne" že preden pridem do njih = povezav, vsaj tistih na Motosvetu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem ga hvalil (čarunalnik) danes pa ga moram grajati, ker sem porabil približno 20 minut, da se mi je uspelo prijaviti ... Tudi "vetrovi" na Soči (preverjenje ...) so spremenil svoje smeri ;-) Zjutraj sem bil najprej dodeljen v tehnologijo, kjer sem iskal napake (14) včerajšnjega vnosa podatkov v excelovo tabelo. Ob 9-ti uri sem "bil naročen" pri psihologinji, pri kateri sem opravljal (?) test mojega spomina. Najprej mi je za nekaj sekund pokazala kombinacijo različnih treh likov, ki sem jo moral malo ksneje narisati po spominu. Skoraj 100 % ;-) Ko je bil ta test končan sva zemenjala "snov" (?). Psihologinja mi je najprej prebrala 15 različnih besed, ki sem jih jaz moral nato ponoviti, pri čemer vrstni red ni bil važen. Skoraj zmeraj sem si zapomnil zadnjih 5 besed in mogoče še kakšno. Po drugem branju 15-ih besed je vse besede zamenjala in jaz sem se spomnil mogoče dveh ... V četrtem branju so bile zopet na vrsti prve besede in zopat se4m se spomnil samo še dveh ... Seveda se v tehnolgijo nisem vrnil najboljše volje, vendar sem lahko "v miru" nadakjeval s svojim delom, ker se ni nihče "vtikal" vame. Med odkrivanjem včerajšnjih napak, sem kar nekajkrat moral pregledati celo tabelo in ostala mi je še ENA napaka ;-) Sprememba vetrov ??? Nekaj pred 12.30-to uro me je tehnologina "opozorila", da je že čas za josilo in ztraven še dodala, da z mano nima popolnoma nikakršnega dela, ker sem tako priden ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Cimr" mi bo delal družbo samo še danes, ker jutri že odhaja, predčasno, nazaj domov, ker ima njegova žena ravno dopust in si želi biti še malo skupaj z njo. Tako, da bom še te tri dni sam v sobi, ker pa niti ni tako "težko", ker sem v njej itak samo v spečem stanju ... ;-) Tudi moj petek bo prišel, zanime me le kaj bodo napisali "dohtarji" ????? V glavi se mi še vedno "mota" misel zdravnice, da vsaj 5 let na redno delo še pomisliti ne smem ... :-( :-( :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vrzi puške v koruzo!

NIKOLI.

TUDI JAZ JE NISEM DANES.

Na faxu zvedel da moram do četrtka napisat cca. 50 strani+ predstavitev za en predmet, drug predmet pa pišemo kolokvij v petek pa se ga morem res naučit (To je cca. za 7 dni dela- pač velik snovi..., blabla.) Skoraj sem obupal in sem si rekel , eh bom pustil primer. Ampak NE. NISEM ODNEHAL. Napisanih imam že 14 strani, pa še cela noč je pred mano :smoke: . V bistvu to ni 0,1% obsežnosti tvojega problema, hočem bol povedat naslednje:

Veš kdo mi je bil inspiracija da nisem odnehal? TI.

V glavi sem se spomnil na tvoj problem, pa sem si rekel : ˝Če je Robi lahk vse njegove težave premagal, ni hudič da nebi jst, mlad pobec moral vsega tega naredit!˝

Glej da ostaneš dobra inspiracija!

Mogoče mal glup primer ampak hočem povedat da ne glede na petkove izvide NE ODNEHAJ, tudi če bodo slabi. Ni konec sveta. Keep FIGHTING :notworthy: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu s tem se pa strinjam čist, pa še tok nas je k vsakodnvno beremo tole in držimo pesti zate tko da ja... pogumno naprej!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robi točno tko kot pravi be wild, ogromno si napredoval in ta tvoja volja, ki te žene je res lahko vsem nam za zgled.

vstrajaj še naprej!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem ???, zopet nimam smeškov na razpolago, zato bom uporabil kar ???-ejeve besede, KAPO DOL !!! ;-) Dnes dopoldne sem imel "na urniku" najprej psihologinjo, ki je z vprašanji najprej malo "raziskovalča moje minulo življenje, in večkrat pripomijlaŽ: "Še dober ste !!!" Po "zaslišanju" mi je dala za reševati nekakšne "uganke" v "stilu" kateri od 6-ih likov še manjka v zaporedju treh ... Že vnaprej mi je povedala, da naloge danes še ne bom končal, kar se je tudi zgodilo, vendar je občutek vseeno DOBER, kljub temu, da me je med reševanjem še vedno spraševala o podrobnostih iz prejšnjega pogovora. Preden sem odšel iz njene "pisrne" (?) mi je šer rekla, da es bova pred mojim odhodom domov, morala še 1x srečati. Jutri ali v petek ??? Os psihologinje sem se takoj preselil k delavnim terapevtkam, pri katerih me je "moja" Valentina takoj vprašala, če je z mano kaj narobe, ker sem tako bled ... Nadaljeval sem z včerajšnmjim vnosom podatkov v Excelovo tabelo in tudi prišel do konca, pri čemwer sem na žalost ugotovfil, da sem nekaj polil z vodo (zamočil), ker sem jaz zadnjo izpolnil 88-to stzran, bilo jih je pa 89 ?!?!?! Tudi zavihek (?), ki je prikazoval pravilnost vnosv je od 42-te strani naprej obarval vse sivo, kar pomeni napačno !!! Vse ??? Zakaj ??? Tudi če ima Roberto težave s apominim, neumen pa vseeno ni !!! Zato sem ponovne vzel v roke blok s podatki in pri listanju po straneh ugotovil, da 42-te strani v bloku sploh NI !!! Torej je v tem zajcu tičal grm ;-) Najprej sem mislil, da bom zadevo rešil čisto preprosto, z označbo celega bloka od 41-desetega do 88-desetega stolpca in "preselitvijo" za en stolpec v desno, vendar to ni bilo mogoče, zaradi makrov v tebeli, s katerimi se pa res NISEM nikoli ukvarjal. Zato je Valentina poklicala "računalniškega mojstra",. ki je zadevo rešil na meni nedosegljiv način! Vse kar sem jaz danes vnesel je zbrisal in iz drugega fajla "v rezervi" prekopiral pravilne vnose v mojo preglednico. Končni rezultat: preglednica je na koncu vsebovala samo nekaj napak od včeraj, od danes pa nobene ... ;-) ,-I) ;-)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj "cimr" je danes že pred kosilom "odpeketal" nazaj v Koper, zato bo njegova postelja naslednji dve noči fraj !!! Če slučajno kdo rabi "naravno zavoro" na mopedu, mu rad "oddam" to pojstlo za dve noči ... Ob tem moram poudarit, da sam zase nisem ravno jaz največji problem, temveč drugi, ki so tudi tukaj, in jih videvam vsak dan ... :-( :-( :-( NE MOREM, da nebi ... V jedilnici sem za mizo pri kosilu že večkrat sedel skupaj z dekletom (ženo?) na inmvalidskem vozičku, gnanem z elekltro motorjem, krmar pa ga z "jojstikom" z levo roko !!! Kosilo in ostale obroke "zajema" s priborom za desno roko, pribor pa ima pritrjen v dlan s posebnim usnatim pasom ... Če nebi bila na invalidskem vozičku in če ne bi rabila take pomoči pri zajemanju (?) hrane, bi si mislil, da ji šprav nič "ne manjka" ... V zgradbi Marjetica pa na žalost prav vsakemu, ki ga srečaš nekaj manjka !!! Večinom so vsi na invalidskih vozičkih, brez ene noge ali obeh ... ::-( ::-( ::-( Druge oči na "smeških" niso oči, temveč solze ... ::-(

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem pozabil !!! Med pogoovrom s psihologinjo mi je zastavila tudi vprašanje, kakšni so moji pogledi na možnost invalidske upokojitve ??? Odgovoril sem ji, da proti njej (upokojitvi) ne bi imel ničesar, če meni ne bi manjkalo ničesar ... Njen komnentar na to mojo izjavo sem na žalost že pozabil ... :-( Zelo verjetno je bil približno tak, da se bom moral s tem sprijazniti ... :-(

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto je intiligenten !!! Prvi po BSSS je to ugotovil zdravnik v Kliničnem centru, ki je bil ob meni, ko sem se zbudil iz nezavesti in mi je takoj za tem, ko sem pogledal na stensko uro, zastavil par vprašan in potem glede na moje odgovre lahko izjavil tako mnenje. Tega se spominm 0,000000000000000000000 , povedala mi je moja draga ...

Danes sem pri psihologinji končal včeraj začeti test logičnih zaporedij (?) in od možnih previlnih 68 (86 ?) sem zgrešil cele tri :OK: :OK: :OK: Psiholiginja mi je zaupala, da je bilo v vsej njeni delovni dobi na Soči MALO takih !!! še Motosvet je podlegel pod mano (?) ker so se smeški zopet pojavili ... :OK:

S psihologinjo sem danes tudi "razčistil" glede tehnologinje, ki je menda prava "duša po srcu", zapletlo se je samo z mojim slikanjem in njenim napačnim razumevanjem + komunikacijo z mano ...

Psihologinja mi je tudi omenila, da od vsega osebja (terapevtk) sliši o meni samo hvalo, tako glede discipliniranosti, kakor tudi zavzetosti (?) ... :OK::OK::OK:

še ena noč je pred mano na Soči, jutri tako uro bi se že moral vračati proti domu, toda še vedno "nerazčiščen" z mojo prihodnostjo, ker rezultati pridejo šele čez kake tri tedne ... :blush::blush::blush:

Za oddajo (?) tega prispevka sem se po kosilu zopet moral vrnit v stavbo Marjetica, ker je v "naši" jedilnici v tretjem nadstropju ob 14-ti uri srečanje Društva (?) Slovenskih paraplegikov ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi sploh me ne čudi da so te tako pohvalili, ker res je malo takih, ki se vsega lotijo s tako voljo in zagnanostjo. Tudi to te je daleč pripeljalo. Marsikdo bi na tvojem mestu samo obstal na vozičku in se smilil samemu sebi. Ti pa greš naprej ne glede na vse.

Čestitam za tvoje super rezultate na vseh teh testih. tudi če ne bo take rešitve kot si želiš, vsaj vidiš da nisi za "odpis" ampak da si na prvi poti in da se marikaj da znova naučiti.

Lepo preživi še zadnji dan na soči, potem pa veselo ustvarjanje v domači delavnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škržatka ;-) hvala. Prejšnje besedilo sem pisal še v Marjetici, sedaj sem zopet v jedilnici v tretjem nadstopju in zopet nimam "smeškov" na razpolago !!!

Najbolj od vsega me zanima kakšno bo mnenje (o moji prihodnosti !!!) vseh "sodelujočih", toda izvid (?) bo prišel po pošti šele čez kakšne tri tedne ... :-( Verjetno sem že omenil, da se je zgodilo v par sekundah, potem pa traja in traja in traja in ... :-(

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi na to kaj se bojo odločili itak ne moreš vplivata razn s tem, da si se potrudu po svojih najboljših močeh. so se meni zdi najbolj pomembno. Ostalo pa ni v tvojih rokah. Držim pesti da se bo izteklo po tvojih željah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!