Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Če so Dolomiti raj za motoriste, so za jadralne padalce, po lastnih "izkušnjah", še večji ...

post-12027-0-79969200-1322317750_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno0 se spomnim, da smo se nazaj bračali po tisti dolini, za mojim hrbtom, mogoče polega jezera ??? :blush:

post-12027-0-33279300-1322317829_thumb.jpg

post-12027-0-57873800-1322317844_thumb.jpg

post-12027-0-48437700-1322317856_thumb.jpg

post-12027-0-22024800-1322317896_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vejetno ste opazili, da nisem bil oblečen v usnjen kombinezon in mislim, da sem si prav z njegovim nakupom "zapečatil" svoju usodo, tako in drugačno ... Tega se pa še vedmo spomnim, da sem ga kupil pri ??? v Postojni, ki se je menda tudi kar grdo polomil, na Grobniku ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura je že pozno popoldne in še vedno ne dam miru !!! Od obrabe strgano (po "šivih") avtokarto Avstrije z okolico, se s salotejpom in škarjicami da spravit nazaj v zelooo uporabno stanje !!! :OK: Jutri jo boma rabil znova, ker si bom z njo poskusil pomagati pri orientaciji v Dolomitih (Colfosco & Co, ... ) in v Googlovih zemljevidih poizkusil "obujati spomine" ... :blush:

post-12027-0-41618300-1322324730_thumb.jpg

post-12027-0-16220500-1322324740_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prej zlepljenim zemljevidom bi si zelooo malooo pomagal, toda spomnil sem se :OK: da semim el prav "specialko" Dolomitov, za katero pa se niti slučajno ne spomnim kje je, tako da jo sedaj moja draga že išče ... :OK::wub::grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zemjevida Dolomitov še nismo našli, našel se je pa zemljevid Friuli Venezia Giulia, ki zajema tidi nekaj (?) Dolomitov. Pri pregledovanju tega zemljevida odkrivam že znane kraje, toda na žalost prostorsko nisem orientiran in Colfosca še vedno ne najdem, če je sploh zajet na tem zemljevidu ??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj, takoj po zajtrku icon_wink.gif , sem sestavil plesalko iz Kinder jajčka in tega me ni sram, ker na Soči, od začetka pri delovni terapiji, je zeloo verjetno ne bi zmogel niti znal sestavit ... icon_redface.gif Takrat je moja hčerka vsaj enkrat na teden proišla k meni na Sočo na obisk, da me je .............................. obrila ... icon_redface.gif Torej sodi tudi sestava kinder jajčka v napredek pri okrevanju ... icon_redface.gif

post-12027-0-27614400-1322388092_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se je zgodilo takrat, meseca septembra pri Gabrijeli v Colfoscu. Ne spomnem se več ali ga je (Andreasa) opravičaila Gabrijela, ali se je celo opravičil sam, ker je naslednji dan (nedelja) šel na tečaj jezerskega (?) potapljanja pri jutranji temperaturi 0 stopinj. Tudi tega se še spomnim, da je tečaj "obiskoval" kor gorski reševalec ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabil bi pomoč v Google Maps. Včeraj sem začel obnovo (?) svoje poti v Dolomite in prišel od Idrije do Tolmezza, kjer sem z delom tudi zaključil, seveda potem ko sem fajl (?) spravil pod imenom Dolomiti v mapo (?) Moja mesta. Danes sem hotel z delom nadalojevati, pri čemer se mi je včerajšnja trasa "odprla" bre težav, ko sem pa hotel dodati nov cilj (?) te možnosti ni bilo ... :blush: Kje sem naredil napako, oziroma, kje se nisem znal ??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja izrek (?????), da se nekdo znova rodil !!! Ali se to dogaja meni, vsaj glede pozabljenih stvari, čeprav sem se tudi hodit moral naučiti znova ........................................................................................................... SAM !?!?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Robi!

Spet si nas zasičil z materialom, tako da sploh ne uspevam/-o odpisovat :blush:

Am glede Google Maps, lahko da je imel le ˝slab dan˝. Meni se je to zgodilo par mesecev nazaj, in ga enostavno nisem uspel prepričat da bi lahko nadaljeval že shranjeno pot. Poskusi danes ali pa jutri.

Aja, ne vem če se spomneš tiste zgodbice, ki sem jo zapisal kar nekaj strani nazaj, o obremenitvi, vztrajnosti... Am meni je uspelo 2/3 problema rešit, čakam samo še na oceno enega kolokvija.... Všeč pa mi je da se tudi ti počasi A VZTRAJNO VZPENJAš :OK:

Le pokaži nam te tvoje potke do Dolomitov, če boš dovolil jih bova tudi z mojo šefico (mišljeno na deklino, ne motor ;)) kdaj prevozila :OK:

Popravljeno . Popravil Be wild
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem imel na Polikiniki pregled ob osmi uri in z mojo drago sva tja prispela malo pred osmo in v čakalnici naju je pričakalo že kar nekaj "pacientov" (?). V vrsti pred prijavnim oknom (?) je seveda šlo po času prihoda, toda medecinska sestra, ki je sprejemala, se je držala seznama v njenih "papirjih", tako da me je doletela "štartna številka" no dva ... :OK::OK::OK:

Verjetno vsakomur, ki gre pod tem napisom ni ravno lahko pri srcu, toda, ko sem danes odhajal sem bil ??? recimo, srečen na svoj način ... :grupni:

post-12027-0-65850700-1322576179_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poklican sem bil kar kmalu in zdravniku sem najprej povedal rezultat ocene mojih delovne zmožnosti, zatem pa sem mu še malo pojamrav glede bolečin v stegnjenici, čemur je sledil listek za rentgen ... Rentegen 1 x na hrbtu, 2 x ne desnem boku, vsi trije položaji za področje (?) kolena in ob njem ... Ko je bilo slikanje opravljeno je sledila že ustaljena fraza (?), "počakajte na klic, pred ordinacijo svojega zdravnika ..." Tokrat sem čakal malo dlje, toda vseeno prišel na vrsto. Tukaj pa se moj spomin že "rahlo megli" ... Ko sem vstopil nazaj v ordinacijo (?) sta dve moji sliki že viseli na osvetljevalniku (?) in da sta prav moji mi ni bilo treba prav mnogo ugibati, zaradi "železja" ... :blush: :blush: Zdravnik je najprej komentiral kolelenski hrustanec (?), ki se zelo lepo obnavlja :OK: To mi je na sliki tudi pokazal, vendar jaz nisem videl nič ... :blush: Glede mojih bolečin v zlomu na stegnjenici pa me je zelooo presenetil z izjavo (?), da zlom še vedno ni povsem zaraščen, kar sem jaz kot popoln laik (?) na sliki tudi videl ... Že več :blush: kot dve leti je od zloma ... :blush: Kot sem že napisal, zgodi se skoraj v tren utku, potem pa traja in traja in ... :blush:

Zdravniku sem zopet omenil, da še vedno "raziskujem" vzrok mojega padca in odvrnil (?) mi je, da se spominja, da je bil tisti dan (6. september 2009) zelo "črn" in da je imel več kot "polne roke" dela ... Vprašal sem ga tudi o "prihodnosti" mojega kolena in dal mi je en res zelooo čuden "recept", počasi !!! ponucati kolkor se bo ponucati dalo, potem pa proteza ... :blush: Omenil je tujdi, fda "vgradnja proteze" pri meni ne bo ravno preprosta, zaradi kolenskih vezi,ki jih NI ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečen na svoj način ??? Včasih je zato potrebno res malo, če je človek srečen tudi s tem, da mu zdravnik ob slovesu (?) stisne roko in pogleda v oči ... :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Poliklinike sva odpeljala še na Sočo, kjer sva se oglasila pri tehnologinji iz Postojne, kateri sem izročil (?) darilo v obliki (?) izrezljane vrtnice. Darila je bila zelooo vesela in je bila hkrati tudi presenečena, tako da se je tudi malo "odprla" in povedala, da z oceno delovnih sposobnosti nima samo delovnih izkušenj temveč tudi "privatne", zaradi avtomobilske nesreče svojega moža, ...

Rad bi napisal, toda ne smem, ker ni vezano name. Odgovora šefice iz službe še vedno nisem prejel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE vidim, NE slišim in NE govorim, zato mi niti slučajno NI jasno, kako ste mi uspeli podtakni že 83 strani ... :OK:

post-12027-0-39366800-1322642066_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le pokaži nam te tvoje potke do Dolomitov, če boš dovolil jih bova tudi z mojo šefico (mišljeno na deklino, ne motor ;)) kdaj prevozila :OK:

V službi njegovega Veličanstva, Roberto 0000000000000000000000000000000000000000000000000000 :blush:

Dopoldne sem se najprej preselil za "ta velik" čarunalnik in poleg sebe odprl še zemljevid Friuli (?), na katerem sem si najprej pocahnal Colfosco in nato začel "graditi" naprej ...

post-12027-0-36981200-1322661741_thumb.jpg

post-12027-0-20621800-1322661755_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se na zemljevidu verjetno ne vidi, sem si vmesne kraje tudi zapislal: IDRIJA, Tolmin, Log pod Mangartom, Predel, Tarvisio, Tolmezzo, Cortina, Pordoi, Sella, COLFOSCO, Vorvara, La Villa, Falzarego, Cortina, Tolmezzo, Udine, Nova Gorica, Ajdovščina, IDRIJA. Google mi je izračunal 695 km, toda sigurno jih je bilo vsaj nekaj več, ker smo se drugi dan najprej vrnili malo nazaj (?) tankat in potem še nekam "v hribe" (cestnina !!!), kjer sem slikal jadralne padace, in od tam naprej nadaljevali po tisti dolini, na sliki za mojim hrbtom, kjer je kolega, ki prej ni zaupal "točilnemu avtomatu na bančno (?) kartico, končno le lahko tankal, ker je bil na tisti črpalki, kljub nedelji, en "na šihtu" ...

Prej sem ta "izračun" poslal tudi moji dragi na šiht in jo vprašal, zakaj sem bil sam, na kar mi je prav kmaluj odgovorila, da zato, ker je morala skrbeti za mojo mamo, ravno tako kot 6. septembra 2009 ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Am draga pa mislim, da je lahko samo hvaležna :unsure: . Pa ne me narobe razumet. Tudi ti bi se verjetno požrl od slabe zavisti, v primeru, da bi se ji kaj hudega zgodilo! :(

Ps.: Naslednjič, ko boš ˝prilepil˝ še kakšno možno pot, poskusi prilepiti celoten URL naslov (tisti zgornji z vsemi www.blabla....) mislim, da bi tako moralo delovati.

A ti sedaj Google Maps že dovoli urejanje že shranjene poti, ali je se še kaj upira :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prilepiti url (?) sem že poizkusil, vendar je tu še kakšna dodatna "finta", ker meni mojo shranjeno pot lepo odpre, če skopiram url (?) pa dobim tole ...

http://maps.google.si/maps?hl=sl&tab=wl

Če se še vedno prav spomnim, je to "uvodna" stran Google maps ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!