Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

HVALA.

Na prvo stran "vprašalnika" sem vse odgovoril po spominu, za drugo stran pa je moja draga odnesla list v službo h "kadrovski" (???), ker na odgovore ne znam odgovoriti, se ne spomnim in tudi ne vem, če v službi obstaja kakšno delovno mesto, primerno zame. Mislim, da za kaj drugega, kot za "fizičkega radnika" nisem več primeren, zaradi spomina ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje išta nego ništa. Je pa tudi tako; glede na pot, ki si jo predelal do sedaj osebno mislim, da lahko tudi spomin v naslednjih nekaj letih natreniraš nazaj. Sicer ne 100% ampak za tebe bi bil že uspeh nekih 70%-80%. Vem pa seveda ne če se to da. Ampak glede na to, da si že dosedaj delal čudeže, ne vidim ovir .)

Vsaj polovica Motosveta navija za tebe! :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za navijanje ;-) Za moj spomin imam "eno merilo", kakšen je bil pred uporaba spominskih obližev in kakšen je sedaj. Zelooo boljši ..., toda še vedno zelooo pomanjkliv ... :blush:

"Na firmo" mi glede izpolnjevanja prašalnika ne bo treba iti, ker mi je navodila s firme ustno prinesla moja draga, vendar o tem sedaj raje "ne bi govoril". Če koga zanima, naj me o tem vporaša tukaj, ko bodo "stvari že za meno" ...

Prav sedaj mje je poklical "moj sotrpin" Edi in se najavil na obisk, in tudi od njega pričakujem določena "navodila", ker je to že za njim. V enem od najinih telefonskih pogovorov mi je omenil, da prej v življenju ni imel nikoli težav s trebuhom (želodcem ???), med čakanjem odločitve ??? zavoda, pa "si jih je prislužil" ... :blush:

Včeraj me je zelo prijetno presenetil SMS Maxijev (?), o šoli varne vožnje na Grobniku. Očitno prav vsi le niso pozabili name ... Mogoče pa ima pri tem "prste vmes" mojster "ola Suziki" ... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..oj Roberto... a si dobu zadnič moj MMS s sliko "mrcine" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonish, ko tele izdelke gledam pa ne vem ce se ne bom zacel nazaj z maketarstvom ukvarjat. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živnorc ... dobiv in objavu na modelarskem forumu ...

S takimi "igračkami se igra" Živnorc, s pripisom, da je miza "douga pol tretjega metra ..." ... :OK::OK::OK:

ul.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, če bi jaz še vedno hodil v službo, se vozil s kolesom in mopedom + "vse ostalo", za makete ne bi bilo časa ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So (navodila) čisto kratka in jedrnata (?) toda najboljša ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edi mi je povedal, da je bil pred komisijo zelooo malo časa, mogoče tri vprašanja in nasvidenje ... Gospa, ki je bil pred njim na vrsti, pa je "bila na zaslipšanju" več kot dvajset minut in vprašanja, ki jih je Edi slišal "skozi vrata" nisooo bila prijetna ... :blush:

Če to moje ..... bere kdo iz komisije, mi bo "trda predla" ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pa je dobra, vendar verjetno resnična! :OK:

Edi je "te dni" dobil obestilo iz ?????, da je njihova "odločba" (?) postala "pravnomočna" (?).

V moji službi pa je "ta čast" :blush::blush::blush: pred menoj doletela verjetno že kar nekaj ljudi. Tik pred mano je "bil na vrsti" nekdo, ki je med obiranjem sadja pael z drevesa in se poškodoval "nepopravljivo" ... :blush:

Kaj sem hotel s tem povedati ??? Edi je prišel do enakih zaključkov po pravkar zaključenih (?) lastnih izkušnjah, na moji firmi pa po "dolgoletnih izkušnjah" ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašalnik (izpolnjen ???) je danes z ostalo pošto "moje firme" priporočeno "odšel na pot" proti NoviGorici ...

Po kosilu sem se sprehodil do "moje obratne točke" no. 2 in pri tem ugotovil, da se obljuba našega Župana počasi uresničuje. Obljubil je, da "bo naredil" kolesrasko stezo od Idrije, do nekdanjega Želina, sedanje Straže, mogoče celo do Cerkna ???

kp1.jpg

kp4.jpg

kp5.jpg

kp3.jpg

kp6.jpg

Upam, da me na tem mestu kača (modras) ne bo več prestrašiula ... :blush:

kp2.jpg

kp7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne me je zanimalo, če je KRN še vedno "v snegu". "Od zadnjič" sem se še vedno spomnil, da se ga iz Oblakovega vrha vidi "kot na dlani", zato sem v Sp. Idriji zavil levo proti Kanomlji in Oblakvem vrh in po točno devetih prevoženih kilometrih omagal ... :blush: Ker nisem vedel, koliko km je še do Oblkovega vrha sem se obrnil nazaj proti Sp. Idriji. Ker sem sedaj "kilometrino" preveril na Google Maps, sem se odločil pravilno, ker je bilo od mesta "obračanja" do Oblakovega vrha še celih 6 km in to predvsem "navzgor" ...

Med vožnjo proti Sp. Idriji sem se spomnil, da se Krn vidi tudi nekje med Sp. Idrijo in Stražo, zato sem v Sp. Idriji "obrnil" proti Tolminu. Kmalu po "izhodu" iz Sp. Idrije, so me na desni strani pozdravile kozice, ki "niso kar tako", temveč so od "mojega Telekomovca" ...

img0229.jpg

img0230.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tega mesta je v vtisih z dnevnih voženj slikala Keiko ali Čikadina. To je postajališče za avtobuse in jaz "sem se postavil tako", da se vidi celo ...

img0231.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pot" sem nadaljeval še malo naprej od odcepa "za naš ranč" in zagledal zasneženi Krn ... :OK:

img0232.jpg

img0233.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pričakoval sem, da se bo Krn iz "Pirhove lukne" videl še bolje, toda Krn "se je ta čas" že skril za druge hribe ... :blush:

img0234.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vračanjem nazaj proti domu, mi je prav vsaka senca dobro služila za počitek ...

img0235.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako "je pisalo" na "števcu" ob prihodu domov. Kako se počutim ??? Verjetno bi lažje naštel, kaj me ne boli, kot kaj me boli ... :blush: Najbolj me pa skrbijo bolečine v vratu, ki so bile prisotne vsaj 3/4 moje današnje kolesarske poti ... :blush: :blush: :blush:

img0236.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kapo dol pred mojstrom! :hooray:

Res si mojster Robi, ponosna sem nate :yea1: ...

Pa ne samo to, veseli me, da vsak dan svoje življenje zapolnjuješ z delom, ustvarjanjem, s fotografiranjem.... :OK:

Lep vikend, lepe praznike...

p.s.: ups, upam da :kava: pade še letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naradil desetino včerajšnih kilometrov ... peš ... Jutri verjetno zopet na kolo. Tudi tebi želim lepe prihodnje dni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri verjetno zopet na kolo = "račun brez krčmarja" ... Treba je bilo iti "na ranč", kjer sta moja in njena mama pleli (?) njivo, jaz pa sem se učil slikati z mojim novim "malčkom". Ali je že kdo kdaj poizkusil slikati mravljico, oziroma ali jo je kdo kdaj sploh videl mirujočo ... Vse slike sem naredil v m<kro načinu, nobene s približevanjem, oziroma zumom (?) ...

post-12027-0-44667800-1335788667_thumb.jpg

post-12027-0-17650600-1335788675_thumb.jpg

post-12027-0-29154800-1335788682_thumb.jpg

post-12027-0-98914300-1335788688_thumb.jpg

post-12027-0-93427100-1335788697_thumb.jpg

post-12027-0-97126400-1335788706_thumb.jpg

post-12027-0-01193600-1335788716_thumb.jpg

post-12027-0-48900100-1335788724_thumb.jpg

post-12027-0-66367100-1335788733_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zgornji zadnji sliki sem hotel slikati "grozd v nastajanju", dolg mogoče 1 centimeter, vendar mi ostrine nikakor ni uspelo nastaviti na njega ... Pri Minolti se je ostrina uravnavala v okvirju na sredini objektiva (? - zaslona) pri Canonu pa se ta okvir "prosto sprehaja" po celem "zaslonu" in mi ga zaenkrat še ne uspe naravnati na "tisti objekt", ki si ga želim. Zato je "mikro grozd" na zgornji sliki neoster, oziroma verjetno sploh ne bi vedeli kaj je, če tega ne bi napisal ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!