Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

"Sodni dan" se je razvil v prijetno junijsko pozno popoldne in ker je bila nevihta (?) zelo kratka in brez toče, mislim da smo bili "na robu padavin" ... :OK:

img1127.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskal sem čisto druge slike (modelarske) in našel dve padalski. Prvo iz prej označenega "štarta pr' Kendu" in drugo med letom z istega "vzletišča". Na obeh zadaj piše december 2.004 in ko semk dovolj dobro pogledal, ker "mi nekaj ni šlo v račun" se je letnica "spremenila" v 1.994 ... To je bilo moje predzadnje jadralno padalo UP Katana 47, ki sem ga (jo?) še "zamenjal za ????? s katerim sem dokončno nehal leteti z jadralnimi padali, zaradi premalo časa = neuletenosti ... :blush:

img196.jpg

img197.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SENSOR se je imenovalo moje zadnje padalo in mislim, da je bilo "od firme" KIMFLY ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor išče ta najde na .............................................................. Žirovskem modelarskem forumu ... Koga najde ??? Robertota v zraku "na Sensorju" ... :OK:

sensor.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer "pri ugašajoči svetlobi" se je "nebo še enkrat zaprlo" in pričel je zopet padati dež. Mene je zenimalo kako Canon "reagira" na zmanjšano svtlobo in ugotovil sem, da z "dolžino odprte zaslonke" (???) kar "malo" pogoljufa in "iz noči naredi dan" ...

img1128.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včerajšnjih "vremenskih spremem" je danes zjutraj v smeri proti Spodnji Idriji ostala samo poletna (?) megla, v smeri proti Idriji, česar pa nisem slikal, pa je "ozračje čisto kot solza" ... :OK:

img1129.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bo vreme danes "zdržalo" ??? Upam da bo, ker mi je moja povedala, da za "košnjo" ni dovolj, da se posuši samo trava, ampak tudi njena podlaga - zemlja. Upam, da bom v soboto dopoldne ... ;-)

img1143.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertotov "kotiček", pisarna in maketarske delavnica v enem ...

img1144.jpg

"Polni" pogled skozi okno ...

img1145.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika za vremensko poročilo by Roberto ... Danes ne bo dežja in tudi napoved za par prihodnjih dni = Roberto kosi šele v nedeljo, ker se v soboto ženi njegova sestra ... Vsega na1x se pč ne da ... :blush::OK::blush::OK::blush::OK:

img1147.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu po mosilo je "mujo zapiskal" in v SMS-u je pod sliko pisalo: Lep pozdrav iz Tivolija. Hčerka je šla v Ljubljano šele danes, ker ima v petek izpit in je "študirala" doma, tako da ji sprostitev v Tivoliju, prav gotovo ne škoduje ... :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub:

14062012304.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej zdravo Robi , v bistvu sem šele danes našel tvoje pisanje na forumu ... moram biti odkrit in ti povedati da sem prišel le do 16. strani nato pa skočil na konec iz čistega firbca , da vidim kaj se ti dogaja. Res , vsaka čast za vse , za tvojo voljo , trmo in pogum , tega manjka , še posebej vsem ki jim nič ne manjka pa ne znajo najti sreče v tem kar imajo. Vidim da si se podal na fotografska pota in glede na to da rad slikaš ptiče , mogoče ne bi bilo slabo pogledati za kakšnim zrcalno - refleksnim aparatrom (DSLR) na katerem lahko izmenjuješ objektive. Sam sem direktor fotografije na POP-u in kanalu A in povem ti , da fotografiranje z DSLR aparatom odpre čisto nov svet - lep ... in da je občutek ko dejansko vplivaš na izgled celotne fotografije fenomenalen. Če te bo karkoli zanimalo iz sveta fotografije oz. kamere pa me le kontaktiraj ... za malo preganjanje dolgčasa pa ti prilimam link do mojih fotografij na portalu e- fotografija. Sam v zadnjem času bolj malo slikam , ker imam kompozicije , ostrine , zaslonke že v službi dovolj :blush:. V glavnem , da ne pleteničim preveč , lepo se ga imej in kontaktiraj me če te bo karkoli zanimalo v fotografski smeri.

pa še link ... http://www.e-fotografija.com/galerija/gallery_search.php?s_avtor=BO&s_userid=3431

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pohvalo. Fotografija zaenkrat še ni moj hobi, poslužujem se je da "dokumentiram" kaj počnem in si s tem tudi "skladiščim" svoj spomin. Lansko poleje (?) sva bila skoraj soseda, saj sem imel na Soči sobo s pogledom skozi okno prav na zgradbo POPTV & "ostali" ...

Prav jutri me čaka ena zelooo nepriljubljena fotografska naloga, fotografiranje poroke moje sestre. Mislim, da za "tako nalogo" še "nisem zrel" ... :blush: :blush: :blush: Še najbolj me moti moja hoja (šepanje) in za dobre fotografije bo verjetno potrebno precej premikanja ... :blush:

Nekje "nazaj" v tej temi je verjetno tudi kakšna fotografija tvoje "TV hiše", mki sem jo takrat slikal še z "mujotom" ...

Za ogled tvojih slik si bom pa moral vzeti več časa, saj jih je kar nekaj ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden sem po kosilu šel "na vrt" sem si ogledal "vremensko situacijo" skozi okno in v resnici je bila dosti svetlejša kot je na sliki. Se pravi, ko je svetlobe premelo jo Canon doda,ko jo je dovolj ali "preveč" pa jo odvzeme. No ja ... ;-)

img1152.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vhod v vrt je bil več kot zaraščen, zato sem najprej postrigel njega. Zakaj postrigel??? Ker nisem kupil električne kose, temvečelektrične škarje. Tako pač piše v navodilih in drugače ne more biti. Dopoldne sem si tudi (končno !!!) prebral vsa navodila in edino, kar pa je zelooo pomembno je to, da je razen pri "striženju", pri kakršnem koli drugem opravilu, treba "vzeti accu proč" ... PRAVILNO !!!

img1153.jpg

img1154.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Sadna zelenica" v obupnem stanju, toda Roberto se ne da ... :OK:

img1155.jpg

... dokler ne izprazni še drugaga accuja, ki ga je naročil "po svojem navdihu" ... :OK: Ob 16-ti uri sem dal en accu polnit in če bi bilo tako, kakor mi "je povedal" moj (zgrešeni) spomin, bi že čez pol ure "strigel travo" naprej, tako jo bom pa čez dve uri, ker polnjenje traja 3 ure ...

V navodilih piše tudi to, da je primerna višina trave "za striženje" 10 cm ali manj in ker je bila danes približno 3 x "večja" nič čudnega da accuja nista "zdržala cele košnje" ... :OK:

img1156.jpg

img1157.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edi = nekateri čakajo tudi 6 mesecev, "kadrovska" = okrog 3 tedne, ZPIZ Nova Gorica = 9 dni =

ZADEVA: ODSTOP DOSJEJA V REVIZIJO

Obveščamo vas, da smo na podlagi ... člena Zakona o pokojninskem in invalidskem zavarovanju (UL RS ... ) mnenje invalidske komisije 1.stopnje v Novi Gorici poslali v revizijo invalidski komisiji 2. stopnje v Ljubljani.

:surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender: :surrender:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer mi je "zelenico" uspelo "postriči" do konca, kljub temu, da sem polnjenje prekinil 15 minut pred 3-mi urami ...

15062012zve-001.jpg

15062012zve-002.jpg

:blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

15062012zve-003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kosom lesa (?) in "čopičem" sem "kosilnico" na grobo očistil že na vrtu, na fino pa še z izvijačem v delavnici in "kot piko na i" še zelo zbrisal z mokro "krpo" ... :OK:

15062012zve-004.jpg

15062012zve-005.jpg

15062012zve-006.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 10 minut imamo v sosednjem maminem stanovanju "zbor" in potem odhod v Spodnjo Idrijo na Kendov dvorec (?), kjer bo poroka moje sestre in "tujega državljana" (iz Zagreba) ... Ker na poroko ne morem iti oblečen v trenerko je tudi že zadnji čas, da se preoblečem .. :blush::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bom kdaj oženil, se ne bom na Zemonu ampak na Kendovem dvorcu ... Lepše in bližje ne more biti ...

16062012dop-001.jpg

16062012dop-002.jpg

16062012dop-005.jpg

16062012dop-006.jpg

16062012dop-007.jpg

16062012dop-014.jpg

16062012dop-015.jpg

16062012dop-016.jpg

16062012dop-018.jpg

16062012dop-020.jpg

16062012dop-019.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z današnjimi slikami sem kar zadovoljen, čemur je pripomoglo tudi to, da smo bili kar štirje fotografi in da mi je sestra že pred vsem dejala naj slikam v svoje veselje in naj se ne obremenjujem s tem ... Sedaj so vsi, razen Robertota šli še "k Mlinarju" na večerjo, za Robertota je bilo vse do sedaj vse "na robu" sprejemljivega ... :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sporočilo pa sem zjutraj dobil na modelarskem forumu od nekoga, ki je modelar in mopedist in je kot Editov cimr ležal v Soči v tretjem nadstropju v sobi št. ?? na isti postelji, kot jaz 14 dni za njim ... :-( :-( :-(

Živjo,

vidim da si javno objavil. Glede na izkušnje pa to ne pomeni nič dobrega. V najboljšem primeru 4ure penzije 4 ure pa delat. Če ne boš zmogel oz dobil tega kar si počel ti bodo pomagali iskat nekaj tebi primernega. Ne računaj na dober rezultat, nočem bit optimist.

Verjemi da se z njimi ne splača borit ](*,) ](*,) ](*,) , imaš pa možnost pritožbe ali ponovne vloge čez 6 mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikanje porok je v nasprotju z mnenjem večine zelo kompleksna zadeva ker se dogaja ob najmanj hvaležnem času. Pomladi in poleti , sredi dneva ko je sonce najvišje na nebu , sence so trde in le senca te lahko reši ... ali pa zelo močen flash , ki pa je v domeni profesionalne opreme ... keep on :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!