Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Kadar nekaj iščeš, najdeš tisto kar si iskal enkrat drugič. Med današnjim iskanjem slik iz Dolomitov, ki bi skoraj sigurno morale biti tudi kakšne moje, mi jih ni uspelo najti niti na kakšnem CD-ju niti na "ta velikem računalniku" ... Na njem, v mapi Roberto - Multimedija / Slike, pa mi je uspelo najti tisto sliko, ki sem jo iskal, ko sem pisal o dopustu na Malem Lošinju v kampu Čikat. Če nisem hodil, sprehajal "flokija", kolesaril ali plaval in "ostale malenkosti", sem ležal v viseči mreži, zaščiten pred soncem in bral ...

Če ... križ ..., bomo letos končno šli na Mali Lošinj in če se ne motim bo moja draga šla na njega že prihodnji vikend, ko bojo "postavljali" (?) prikolico in kamor sem jaz ponavadi "šel" z mopedom ... :OK::blush:

Križ = ne upam in ne morem niti v spodnje nasprotje, kjer je "kurilnica", da bi vklopil gretje vode ... :blush:

pict5898.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče odgovor v sredo, ko bom popoldne "seval" ??? :blush::blush::blush:

Danes ne bom seval, ker bom seval jutri ... Verjetno si prvič od 6. septembra 2009 želim, da sem res padel zaradi neprilagojene hitrosti ... Z veeeelikim veseljem bi za to plačal še eno kazen v € in ne ve čem drugem ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bomo letos šli na dopust v kamp Čikat na Malem Lošinju in da bom lahko zopet šel na Monte Baston od koder je čudovit razgled na vse strani, na žalost brez flokija Bila, ki bo moral ostati doma pri hčerki ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V obvestilu (vabilu?) iz Nuklearne medicine (? - Nevrologije - ?) piše, da bom jutri doživel novo izkušnjo v svojem življenju = ležati tri ure negibno (nepremično) ... Tudi 6 ali 9 ur bi zmogel, če ne bi nič "pokazalo" ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem na internetni strani ZZZS naročil "mednarodno" (?) kartico zdravstvenega zavarovanja ... :OK: Upam, da sem tokrat vpisal pravo številko zavarovanja = debeli tisk in ne tisto "tanki tisk", ki sem jo vpisal pri ????? in mi je uslužbenka rekla, da veeeliko ljudi naredi isto napako ... :blush:

Moj spomin = dobre tri minute nazaj sem izpolnjeval spletni obrazec in že ne vem več, kako se zavarovanje (mednarodno) pravilno imenuje ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor na moj mail je bil: Hvala za vaše zaupanje, kartica bo "prišla" po pošti, od "našega poslovnega partnerja" ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja današnja jutranja "naloga" je bila biti tešč in spiti vsaj 1 l h2o ... Ko me je moja draga vprašala koliko sem že spil, sem ji odgovoril, da sem spil že dve flaški radenske napolnjene z vodo in da moram spiti še tri. Moja draga me je vprašala, če sem sploh pogledal koliko flaška sploh "drži" in na njej je pisal 1/2 l, kar pomeni, še en Robertotov izgubljen občutek ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če na UKC v pritličju zavijete levo mimo dvigal, boste v nadaljevanju hodnikov na vratih kmalu zagledali ...

slika003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V "splošni sprejemni pisarni" (?) so naju "usmerili" pred sobo št. 6. Moji dragi so prijazno svetovali, da se "lahko malo sprehodi", tako da sem v "čakalnici" ostal sam in "pritegnil" me je "plakat" na zidu, od katerega me je še najbolj zanimal "levi spodnji kot" = možganska kap zaradi ... :blush:

slika000.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medicinski "brat", mi je s "posebno napravo" nekaj (radioaktivnega ???) vbrizgal v veno (?) na desni roki, po čemer me je "polegel" na "ležišče" pred napravo, ki je zelooo podobna tisti za magnetno resonanco in po 20 minutah mirovanja me je naprava" potegnila" v svojo notranjost, kjer je "slikanje" trajalo dobrih 10 minut, tokrat brez motečih glasov naprave, kakor pri magnetni resonanci ... :OK:

slika002.jpg

slika001.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Naprava" za magnetno resonaco je bila "firme" Siemens in današnja tudi ...

Res ne vem "kje sem pobral", da bo ves postopek trajal okrog 3 ure, ker sem bil po "dobri uri" že gotov ... :OK:

Na moje vprašanje, kdaj lahko pričakujem "izvid" mi je medicinski tehnik (?) odgovoril naj ga "ne pričakujem", ker ne bo "poslan na moj naslov" ampak nevrologinji, ki mi je napisala napotnico ...

Zakaj vse to pišem ??? Zato da imam kaj početi, ker si na kolo ne upam več preveč ... :blush: Mogoče jutri, ker sem danes na odcepu za Idrijsko Belo videl, da znaka za prepoved vožnje ni bilo več ... :OK::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi.

Te moram še enkrat pohvaliti, da se še vedno tako trudiš živeti življenje čim bolj pestro in zapolnjeno...

Pa prov fletn zgledaš na tej fotografiji.... Še bolj pa oživiš na tisti fotki, ko imaš najdražjo ob sebi... :rolleyes:

...še en dokaz da ženske delamo čudeže... :devil:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem pričakoval, da bom zaradi meni najljubšega, nekoč inv. upok 10 let "pred časom" in to ne "za šenk", ampak realno zaradi mojih pomanjkljivosti, ki so prisotne tudi v mojem (našem !!!) vsakdanjem življenju ... O tem bi lahko napisal "cel roman" vendar raje ne bom nič ... Že to, da zvečer ne vem več kaj je bilo tistega dne za kosilo, pove dosti ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja rana ura (???) je bila zlata ura ... :OK:

img1518.jpg

... vreme ... :OK:

img1519.jpg

... in tudi temperatura ... :OK:

img1521.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob vrnitvi domov skoraj točno ob 12-ti uri (časa ne znam popraviti) je "števec pokazal" 41+ km, kar je za zadnji junijski dan by Roberto odlično ... :OK::OK::OK:

img1567.jpg

Če koga zanima ... .)

numberoneore4t.gif

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes po kosilu sta me "moped karavana" :OK: in A kanal nagradila :OK: za mojo dopoldansko vztrajnost (trmo ?????) z nepričakovanim prenosom "moped dirk" ... :OK: "Moped 2" sem spremlaj zeloooooooooooooooooooo površno, ker sem ravno takrat zmanjševal resolucijo današnjih slik, "Moped GP" pa gledal v celoti in videl "nič pretresljivega" ... Še najbolj "pretresljivo" zame je bilo, da je "stric Janez H" zapeljal v bokse (?), da o "Rozziju" ne govorim ... Če zmore Niky vsaj toliko, bi Rozzi lahko še več, ali pa naj se upok ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj časa mislim to napisat, toda zmeraj pozabim ... :blush:

ZAKAJ sem si moral takoj po tuširanju obuti "zimske nogavice" in zakaj smo jih lansko leto (???) imeli obute tudi vsi trije (štirje ???), v več posteljni sobi na Soči, kamor so me preselili iz enoposteljne, v sredini meseca septembra ... Slaba prekrvavitev mi ni neznana, toda ZAKAJ ??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je ta simpatičen fant ne levi strani ekrana ... :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ista očala je imel "na nosu" tudi 6. septembra 2.009, vendar so se razpolovila ... :blush:

Sedaj pa moram "prekiniti", ker ste me že ... :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KER se vedno trudim za vsak ZAKAJ najti tudi ZATO in KER sem danes kolesaril in KER sem "pokuril" kar precej kalorij in KER je še sobota "po vrhu", bom po zmanjšani "porciji" slanih arašidov takoj sedaj", ob 20.15 uri polizal še en Hoferjev kornet ... Na vago bom stopil šele prihodnji torek, prvič sem pred skoraj dvemi meseci, KATASTROFA, drugič pred enim mesecem, BOLJE in zopet čez 10 (?) dni ... Kaj jem ??? Jem vse razen kruha in sladkarij ... Seveda bom o rezultatu poročal čez 10 dni ...

Čez dobrih petnajst minut se bo pričel film "Hary Potter", ki bo za Robertota predvsem neobremenjujoč, ker je "prav isti šmorn" ali se bo Roberto kaj spomnil "za nazaj", ali zelooo verjetno NE ...

img1568.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na IDRIJSKO - CERKLJANSKI "specialki" sem si najprej iz trakov izrezanih iz navadnega A4 papirja naredil "okvir" okrog Idrije, Idrijske Bele, brez Čekovnila seveda ne gre in tudi vseh Klavž ... Potem sem "obrobljeno območje slikal ... ZAKAJ = ZATO ker me je zanimalo kam bi se pripeljal, če me ne bi srečani (?) moj negdanji tehnolog povedal, da sem že "spodaj" napačno zavil. Odgovor je: VSE POTI VODIJO V ČEKOVNIK ... :-),

Z zeleno barvo sem "sledil" pravi poti (cesti), z rdečo barvo mojemu "falerju" (???) in s črno še razliki med "namišljeno" in dejansko potjo ...

01072012zju-002.jpg

01072012zju-003.jpg

01072012zju-004.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo bili vabljeni "na ranč" na kosilo, vendar sva šla sam midva z mojo drago in Bilom, ker sta hčerka in njen fant šla s Tačko v Belo ...

img1573.jpg

img1574.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Vrt uspeva dobro in trava še ni za kositi ...

img1575.jpg

img1576.jpg

img1579.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ob vodi nič novega ...

img1577.jpg

... razen ... da se od Bele do ranča verjetno preeecej shladi ... :blush: :blush: :blush:

img1578.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem počel ker "košnja" še ni bila potrebna ??? Rešil sem cel Ugankar :OK: za mlade ... :blush:

img1581.jpg

img1580.jpg

Na začetku moje "kariere" pri delovni terapiji na Soči "pobarvanke" (?) sigurno ne bi bil sposoben pobarvati, vsaj tam kjer je treba ne, saj me je še briti hodila moj hčerka enkrat sredi tedna ... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!