Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Kartica zdravstvenega zavarovanja za tujino je že doma. Robertotu po včerajšnji izkušnji pa ni prav nič jasno, kako bo na morju zdržal 14 dni, čeprav se je tako želel zopet obiskati kam Čikat na Malem Lošinju. Marsikaj ne morem in tudi ne smem več početi, cele dneve pa tudi ne morem reševati Ugankarjev ... Tudi branje mi ne gre od rok in ne vem, če mi bo sploh še kdaj šlo, saj se zjutraj ne spomnim, kaj sem prebral zvečer ... V tem trenutku se ne spomnim niti tega, kateri film sem gledal včeraj zvečer, če sem ga sploh ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri sestavljanju maket lovskih letaj je skoraj zmeraj treba pobarvati tudi pilotovo krmilno (???) palico ... Najprej jo s sekundnim lepilom prilepim na zobotrebec in potem barvam ... :OK:

img1602.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Trenutno je Roberto kar dobre volje, ker mu je hčerka :inlove: povedala, da nima samo izpolnjenih pogojev za vpis v tretji letnik, ampak tudi narejene vse izpite za drugega, izmed katerih je rezultat zadnjih dveh dobila danes ... :OK:

Dopoldne sem med svojim "delom" opazoval tudi nebo v smeri proti severu in se ves čas spraševal, če bo vreme danes zdržalo ...

img1644.jpg

... na kar pa sem odgovor dobil takoj, ko sem peljal oba flokija na wc in "si ogledal" tudi "nebo proti jugu" ... :blush:

img1645.jpg

..., ki nam je dobrih deset minut za tem že "serviralo plohe" ... .)

img1646.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to je Roberto poslušal in imel celo kaseto v Opelu, za "naslov" mi je pa vseeno morala povedati hčerka ... :inlove: ... :blush::blush::blush:

Moja draga je verjetno že kar precej današnjega dne v kampu Čikat na Malem Lošinju, kamor je Roberto prav tako hodil pomagat "postavljati" prikolico, ........................... z mopedom ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: = Arizona Dream ali moja draga .. ???

Včeraj sem hčerki naročil (?) naj ne bo v skrbeh, če me zjutraj ne bo doma, ker sem si budilko naravnal (?) za nekj minut pred sedmo uro ...

Pogleda skozi okno in na termometer sta bila: prvi vprašljiv :? , drugi vabljiv za na kolo ... :OK:

img1696.jpg

img1697.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prihodu iz Bele sta bil oba pogleda OK: prvi "itak" in drugi zato, ker sem vstal pravi čas in se tudi vrnil pravi čas ... :OK:

img1706.jpg

img1707.jpg

Kaj bom počel danes ??? Na TV sta moped GP in F1 dirke, "na zalogi imam" nedokončane modelarske in maketarske "projekte", tako da me ne skrbi, da bi .................................................................... razmišljal o ... :blush:

numberoneore4t.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Zakaj sem se odpravil s kolesom "že tako zgodaj" ???

Termometer okrog 15-te ure, "še v senci" ...

img1709.jpg

... še okrog 17-te ure, ko je sonce .) "že šlo za grič" ... :blush: :wacko:

img1720.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor z malim ni zadovoljen, velikega vreden ni ... .)

Že bežim ....................................... na bajsikl ... :?

loto.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??????? = nad mojim avatorjem je verjetno nekdanja povezava do moje slike na Shrani.si, katere (povezave) se ne morem znebiti, tudi če dam drugo sliko "iz računalnika" in ne iz Shrani.si ... :? :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale URL - to lahko spremeniš v nastavitvah profila: najprej klikneš na svoje ime, ki te pelje na pregled tvojega profila, potem tam najdeš črn gumb "Uredi moj profil" in potem poiščeš polje "Članska titula"

Sicer tu ni možno prikazati slik, če bi želel spremeniti sliko (avatar), pa na isti strani kot zgoraj najdi gumb "Spremeni svojo sliko"

Sem naredil tudi povezave, ki ti bodo skrajšale pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVLR hvala :grupni: Uspelo mi je, tako da sem imel odprta 2 zavihka (?), v enem tvoja navodila in v drugem "moje podatke" (moj prifil - sem moral pogledati zgoraj ...) ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umetnica, vsaj glede nečesa ti pri meni gotovo ne bi bilo dolgčas ... Pogled skozi okno na vzhodno "pobočje" ...

img1766.jpg

Babica, mama in hčerka, katero sem moral kar nekaj časa čakati, da je vstala ...

img1763.jpg

img1765.jpg

Kdor čaka tudi dočaka :OK: , le ena od obeh "staršev" je v tem času še "odpetekala" ...

img1767.jpg

Lasnik je lastnica, najprej kot živinozdravnica in verjetno zato, ker so jo med njenimi "obiski" večkrat vprašali "kaj dela ta otrok tukaj", sedaj magistra (šolanje ? v Angliji) in zaposlena na kmetijskem ministrstvu RS. Kdo zelooo vestno skrbi za konjičke med tednom, ko je v službi v Ljubljani. Kar ona sama, ker se v Ljubljano vozi vsak dan ... :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj novega se je Roberto naučil danes po kosilu, kar bi verjetno kdaj pogruntal hitreje ... Po kosilu me pogled skozi okno ni prepričal za popoldansko kolesarjenje ...

img1778.jpg

... zato sem si ogledal radarsko sliko padavin, ki sem jo do danes PRT SC, prilepi v program GIMP 2 ("obdelava" slik) in "obdelaj", danes pa klik z miškino desno tipko, shrani kot RADAR.jpg in tako naprej... :OK::OK::OK:

radar.jpg

Tudi danes poštar ni prinesel želenega ... Prihodnjo soboto bi rad šel na Mali Lošinj v kam ČIKAT kot upok. tak ali tak in ne v "bolniškem staležu" ... :blush::blush::blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj včerajšnji (zvečer) namen je bil, današnja kavica po zajtrku Pr' Lajštu v Beli, s kolesom, toda pogled skozi okno me je od tega odvrnil in po radarski (najprej sem napisal satelitski ... :blush: ) sliki padavin se nam od severozahod približuje še "ena runda", tako da bom ostal kar doma, za čarunalnikom in si delal nekaj kar sem si verjetno delal tudi prej = spisek vsega za na Lošinj ... :OK:

img1792.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldansko kavo sem si zaželel spiti pr' Lajštu v Beli, pri čemer me je "podprla" tudi radarska slika padavin, popolnoma pa sta me odvrnila današnji dan in datum ... :blush:

Moji osebni zdravici sem prej poslal mail s prošnjo o njenem mnenju, glede mojega dopustovanja, ker sem še vedno "na bolniški" in ne vem, če bo dopis iz "republiškega ZPIZa" do naslednje sobote že prispel in tudi kaj bo v njemu pisalo, me še vedno skrbi ... :blush:

radar.gif

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Canon posname tudi video in kar boljši od Nokie. Verjetno bi bil kar dober za "na Hrvaško" (NE Grobnik) za malo "filmanja in ekšn" ... :OK: V navodilih piše tudi koliko minut je možno posneti z različnimi spominskimi karticami in meni se zdi, da imam 8 GB, za koliko časa pa to zadošča bi moral prebrati v navodilih ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspelo mi je najti (YouTube) tudi video sneman z Nokio ... obup ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutranja radarska slika padavin by Roberto end his family, mi je povedala: "Zajahaj svoj bajsikl in se odpelji v Belo na kufe ..." :OK:

img1810.jpg

Pogled na termometer (ostrino je "uničila" bliskavica), pa mi je "zabičal": "Obleči dolge kolesarske hlače in prav tako "dolgi" zgornji del" ... :OK:

img1811.jpg

Če vas o današnji Idrijski Beli zanima kaj več ...

numberoneore4t.gif

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je bil Roberto danes priden, je kljub temu, da je danes sobota, okrog 12-te ure "pozvonilo na vratih", kar je Robertotu "takoj dalo vedeti", da je sigurno poštar, ker ga nihče drug ne obišče :blush: in Roberto je pričakoval, da bo pošta "iz ZPIZa", vendar je bila celo iz tujine ... :OK: "Naročnika" moram še obvestiti, da je accu prispel in z njim še urediti "finančne transakcije" (?) ... :OK:

img1823.jpg

img1824.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se je kddaj tudi Roberto z mopedom prevažal po Pagu ??? = mogoče mi bojo Google maps kaj "povedali", ker se mi nekaj zdi, trajekt iz Krka na Pag ...

"Zemljevid" mi je pokazal, da sem se verjetno iz Baške s trajektom "prestavil" le na Rab in ne na Pag ... Na Pag, če sem na njemu res bil, pa by Google Maps iz KARLOBAGA ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!