Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Canon posname tudi video in kar boljši od Nokie. Verjetno bi bil kar dober za "na Hrvaško" (NE Grobnik) za malo "filmanja in ekšn" ... V navodilih piše tudi koliko minut je možno posneti z različnimi spominskimi karticami in meni se zdi, da imam 8 GB, za koliko časa pa to zadošča bi moral prebrati v navodilih ...

NE Grobnik je NOVI MAROF ... :blush:

V navodilh piše:

Spominska kartica 4 GB pribl. 14 min 34 sek, 16 GB pribl 59 min 40 sek, in ker je moja 8 GB ... pibl. 30 min ... :OK:

Zakaj "me motite" ker ne morem gledati kvalifikacij ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno "oddajam" iz "ta velikga" čarunalnika ...,

14072012pok-014.jpg

..., ker se "ta mejhn" polni, če je to sploh treba ???

14072012pok-015.jpg

Ko bi "moje" delovne terpavtke na Soči vedele in če bi vedele tudi delovne terapevtke na oceni moje ????????????????????'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj namen je bil, da staro "beterijo" m+bolj oddaljim od hP-ja in novo postavim malo bližje in res "globoko upam", da sem tako tudi storil .. Če bi "moje" d. t. na S. to brale, bi mi gotovo rekle: zaradi tega ... :-(

Moj namen je bil, da staro "beterijo" m+bolj oddaljim od hP-ja in novo postavim malo bližje in res "globoko upam", da sem tako tudi storil .. Če bi "moje" d. t. na S. to brale, bi mi gotovo rekle: zaradi tega ... :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAKAJ na "ta velikmu čarunalniku" nimam smeškov in ZAKAJ ne morem popraviti svojega prispevka in mi pri poizkusu javi nekaj v Angleščini, ko "kliknem na gumb OBJAVI in ZAKAJ že pred prvo objavo moram "klikniti" na gumb VEČ MOŽNOSTI in potem na DODAJ ODGOVOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja radarska slika padavin bi me še prepričala, pogled skozi okno proti Jaznam že malo manj, desno koleno pa mi je reklo: "Včeraj je bilo že dosti." ... :blush:

img1841.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koleno mi je zjutraj pravilno "signaliziralo" (?), upam le, da je v "Miguelu" (?) lepše vreme, zaradi dirkačev samih in tudi zaradi Robertota, ker dirke veeeliko rajši gleda "v suhem" ...

img1842.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera rožica je moji dragi včeraj na balkonu "zacvetela" in verjetno že včeraj tudi "odcvetela", "v pripravi" pa ima še najmanj 10 cvetov ??? .)

pasijonka2.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra pasijonka ni samo sobna rastlina. Je odlična rastlina za gojenje v rastlinjakih ali zimskih vrtovih, kjer ji lahko zagotovimo idealno količino vlage. Raste hitro in rabi oporo iz žice ali palice, po katerih se vzpenja. Drugo ime ta rastline je trpljenka: deset cvetnih listov predstavlja deset apostolov, notranja cvetlična krona sestavljena iz niti, pa trnovo krono, pet prašnikov pa pet ran, tridelna brazda pa tri žeblje.

Modra pasijonka prihaja iz zelo toplih tropskih območji, ki segajo od Mehike do Brazilije in pripada družini Passifloraceae - pasijonovk.

copy/paste http://roze.si/modra-pasijonka

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"smukc" ... :grupni:

... in tudi moja draga :inlove: , katere rože so njena velika ljubezen in jih posadi kjer je le kakšen najmanjši prostor, v vrtu kar med zelenjavo ... :OK:

img1857.jpg

img1858.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem to povezavo kar nekaj časa iskal po "dnevnih furah" 2.009 jo bom sedaj "spravil kar tuki", da mi jo prihodnjič, ko si jo bom zopet zaželel (povezavo), ne bo treba tako dolgo časa iskati ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne sem bil kar "priden", saj sem se "zaposlil" za maketo, med kosilom mi je pa "jermen dol padu" in mama mi je rekla, da se približuje mlaj ... Popoldne sem že kar ves čas za računalnikom in pred pol ure sem le vstal s kavča in dal kužkoma jesti in ker sta bila kužka "zaposlena" sem šel na balkon pogledat, če se je odprla kašna ????? in res se je, po kosilu, ker dopoldne je bila še zaprta ...

img1877.jpg

Cvetovi bojo še ... :OK:

img1879.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogled proti severu, ob 8.30 uri je bil "kristalno čist" in proti jugu prav tako ... :notworthy:

img1880.jpg

Na žalost pa AccuWeather.com napoved za prihodnji teden za Mali Lošinj ni niti slučajno podobna ... :blush:

http://www.accuweather.com/en/hr/mali-losinj/114491/daily-weather-forecast/114491?day=6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem našel tega "vremenarja" ??? Med shranjenimi povezavami mi piše: Vreme / AccuWeather.com / Heligenblut ... Za kam sem rabil to napoved ??? .) :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem našel tega "vremenarja" ??? Med shranjenimi povezavami mi piše: Vreme / AccuWeather.com / Heligenblut ... Za kam sem rabil to napoved ??? .) :notworthy:

Jaz jo bom rabil naslednji mesec. Ravno za ta kraj, hehe. Samo bo treba pogledat tudi za Zell am See, ker bomo šli na GG s severne strani, da naredimo krožni izlet, ne samo gor in dol po isti poti.

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

treboR <------ .) , verjetno smo tudi mi spali nekje v Zell am See, ker smo naslednji dan potovali ... kam ???????????????? , bom moral na zemljevid Avstrije pogledat ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar z Googlovim zemljevidom sem si pomagal. Če smo res spali v Zell am See, smo potem verjetno "šli" na kavo v Kitzbuhel in za njim "prosto po Robertotu", verjetno do Lienza, Beljaka in Kranjske Gore nazaj domov ...

Uf, uf, uf .) , spomnil sem se, da je drugi dan pričelo deževati, da smo morali obleči dežne kombinezone, tako da so ostali trije, ki so se vrnili domov že prejšnji dan iz Grosslocknerja imeli kar prav, oziroma bi imeli, če ne bi tudi njih "opralo" že tisti večer, medtem ko smo mi večerjali nekje (v Zell am See) na suhem ... :OK:

Torej se Roberto nekaterih stvari še vedno spomni ... :OK: Mislim, da imam tudi CD s slikami iz tega "potovanja". Predvsem me zanima, če smo bili res v Kitzbuhelu ...

Verjetno poti nisem načrtoval v Google maps, ali pa sem bil takrat prijavljen pod drugim "psevdonimom" (?) ... Verjetno bo to kar držalo, ker so vse shranjene trase z datumom po 6. septembru 2.009 ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, ki je bil takrat z mano (eden od treh), mi je v mailu poslal štiri slike, kjer smo spali v Zell am See, hotel + zajtrk je bil drugje in še eno iz "Kicbila" ... :OK:

Hotel + zajtrk:

zellamxsee2.jpg

Večerja "v mestu" ...

zellamxsee1.jpg

Prenočišče, verjetno za veliko manj "šoldi" kot v hotelu ... :OK:

zellamxsee3.jpg

Robero v ciljni areni smuka v "Kitzbilu" ... :OK:

kitzbuhel.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes poštar zame NI prinesel ničesar ... :blush:

TOČNO 1 leto pred mojo nesrečo smo bili na Grosslocknerju ... :blush: Na slikah moram preveriti še, katera "varijanta" je bila, tista z Kitzbuhlom "v štirih na treh mopedih", ali tista z "Tadžmahalom" (ne morem se spomniti pravilnega "naslova") v dveh na dveh mopediih ...

Ugotovilo sem tudi, zakaj "mi manjkajo" načrti moped poti v Google Maps = zato ker jih takrat še nisem uporabljal in zato je bil tudi zemljevid Avstrije v predalu na moji delovni mizi v dnevni sobi, poleg računalnika ....

img1922.jpg

Datum na CD-ju s slikami je do dneva točno 1 leto pred mojo nesrečo ... :blush::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

img1921.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Google Maps sem danes naredil "kilometrino" Grosslocknerja s Kitzbuhlom, ki je znašala malo več kot 900 kilometrov v dveh dneh, z vrnitvijo v dežju ... :OK:

http://goo.gl/maps/CL2c

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maltatal = Nockalmstrase = ???????

Že "hitim" v "dnevna poročila" 2.008 ...

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Vtisih iz dnevnih voženj 2.008 nisem našel ničesar, s pomočjo mojega prijatelja in družabnika (?) na vožnji do Maltatala sem pa vsseno ugotovil, da "mečem v skupni koš" stvari, ki ne sodijo skupaj ... :blush::blush::blush:

Na maltat(l)smo šli en petek 12,9,2008 mi trije mušketiri in sem našel par slik ki ti jih tle pošiljam.Je pa bla to ena "draga" gorska cesta gor k enem jezeru in muzeju raznih kamnov.Šli smo pa idrija,Bovec,trbiž in potem "gor nekje"vrnili pa smo se čez korensko sedlo še isti dan,ne me vprašat kolk km je blo......

post-12027-0-11962100-1342771714_thumb.jpg

post-12027-0-34218800-1342771724_thumb.jpg

post-12027-0-61401200-1342771732_thumb.jpg

post-12027-0-88110900-1342771742_thumb.jpg

post-12027-0-00524500-1342771751_thumb.jpg

post-12027-0-06979000-1342771767_thumb.jpg

post-12027-0-62645900-1342771777_thumb.jpg

post-12027-0-62191400-1342771786_thumb.jpg

post-12027-0-59161800-1342771794_thumb.jpg

post-12027-0-27052000-1342771803_thumb.jpg

post-12027-0-17276500-1342771811_thumb.jpg

post-12027-0-42160100-1342771820_thumb.jpg

post-12027-0-99282600-1342771827_thumb.jpg

post-12027-0-67150300-1342771846_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na gornjih slikah vidim, da sem takrat že postajal nevaren samemu sebi = usnjen kombinezon ... :blush:

Z Googlovimi zemljevidi in kolegovimi napotki mi je uspelo sestaviti takratno pot. Nečesa se pa še vedno spomnim. V "Klagenfirtu" (ni Beljak, toda sedaj se ne spomnim, Celovcu po parih minutah ...), ki ga res nisem poznal, sem za orientacijo uporabil večerno sonce in se z njegovo pomočjo usmeril proti zahodu. GPS by Roberto ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!