Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Ali se prav spominjam, da so umetno zajezitev na Maltatalu zgradili za potrebe hidroelektrarne ali celo več njih ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem pa vsseno ugotovil, da "mečem v skupni koš" stvari, ki ne sodijo skupaj ...

V moji zmoti me je zopet rešil "stric" Google s svojimi zemljevidi: v Maltatal se ne pripelješ nikakor drugače kot po Nockalmstrasse ... Po pošti je na moje ime prispel tudi prospekt Exciting excursion NOCKALMSTRASSE ... :OK:

http://goo.gl/maps/BHDF

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost mi je pokrajina z njegove prve strani popolnoma neznana ... :blush: Mislim, da slike ki je iščem ne bom našel nikjer, ker je "nastala" v mojem spominu ... Torej Roberto res ni vsega pozabil, le v napačnem "predlaniku" (?) se nahaja ... :blush:

img1946.jpg

To, da sem mislil, da smo se z Grosslocknerja peljali še na Maltatal, pa ni nič čudnega, ker je res "vse na kupu" ... :OK:

img1948.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upal sem, da bo slikano ali napisano tudi kaj o Route 69 (???), vendar je ta verjetno bolj proti vzhodu ... Zemljevid !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika Nockalmstrsse na levi strani prospekta bi bila lahko tudi kje v Dolomitih ..., :OK: ,... le "hrib" v ozadju je preveč zelen ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zemljevidu Slovenije, z malo Avstrije, Route 69 ni napisana, zato sprašujem, če sem jo pravilno označil z modro barvo, verjetno malo preveč :blush: ... Ker vsega res nisem pozabil :OK: se še vedno spominjam oznak cest, če ne drugje vsaj v križiščih v Avstriji ... :OK:

img1949.jpg

Tudi Googlovi zemljevidi Route 69 ne poznajo... Ko sem vpisal Route 69, mi je ponujal nekaj podobnega, samo v Avstriji ne (ZDA ... :blush: )

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GOLICA (SOBOTH) je že leta 2.005 nekdo napisal :OK: , tako da Roberto z Route 69 verjetno na forumu ne bi našel prave teme .. :blush:

Drugače pa vam priporočam, da zvozite celotno Route 69, ki se BTW konča v avstrijski Radgoni, nadaljuje pa po naši strani v smeri Maribora, ter nato nazaj proti Dravogradu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med gledanjem oddaje o "rečnih pošastih" sem v "akvariju za želve" zagledal nekaj nenavadnega ...

img1952.jpg

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

img1950.jpg

img1951.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moji zmoti me je zopet rešil "stric" Google s svojimi zemljevidi: v Maltatal se ne pripelješ nikakor drugače kot po Nockalmstrasse ... Po pošti je na moje ime prispel tudi prospekt Exciting excursion NOCKALMSTRASSE ... :OK:

http://goo.gl/maps/BHDF

Če hočeš prevozit celo cesto Nockalmstrasse se gre tu: http://goo.gl/maps/aiX6

Malo več o Nockalmstrasse tule: http://www.nockalmst...rasse/motorrad/

Upal sem, da bo slikano ali napisano tudi kaj o Route 69 (???), vendar je ta verjetno bolj proti vzhodu ... Zemljevid !!!

Cesta Route 69 gre pa tukaj (no - zaćne se malo za krajem Sankt Veit am Vogau - točka A): http://goo.gl/maps/5h85

Če bo kaj v pomoč :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znova in znova me tvoje objave spravijo v dobro voljo....hvala ti !!!! 10000X !!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi hotele moje objave tudi Robertota spravljati v dobro voljo ... :surrender:

1.

Danes poštar ni pozvonil, niti 2 x niti samo 1 x ... .) :blush:

2.

V ponedeljek zjutraj naj bi z mojo drago odpotovala na Lošinj za 14 dni, včeraj zvečer klic iz Lošinja, da samo do prihodnje nedelje, ker bojo potem prišli drugi (slab dogovor zaradi Roberotove nesigurnosti ???), rezervna varijanta, do nedelje na Lošinju in potem do prihodnje sobote v Umagu pri njenem bratu = too much for Roberto and also for his woman, included the weather forcast for next ten days ... :blush::blush::blush: Samo pri besedi napoved sem si pomagal z internetnim prevajalnikom ... :OK:

3.

Roberto je vseeno kar zadovoljen da bo doma, ko bo poštar le prinesel ... :blush:

Mali Lošinj:

img1959.jpg

Umag:

http://www.accuweather.com/en/hr/umag/113055/daily-weather-forecast/113055

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela81, ker ima vsak ker tudi svoj zato .) in ker je do prenosa Angleškega Superbike prvenstva na Eurosport 2 kanalu do začetka še cele pol ure sem v Google Maps naredil "kilometrino", kako sem prihajal (kolikokrat ???) do tebe in se od tam odpeljal v Piran (zakaj v Piran = ker mi ni deloval "snobovsko", kakršen tudi Robeerto NI) na kofetek in potem nazaj domov = 313 km (zopet 13-najstica, ali celo dve, če eno bereš v rikverc ...). :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

http://goo.gl/maps/quxq

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenos Angleškega SB je odpadel, ker se je tenis zavlekel ... :blush: V boljšo voljo pa me je takoj spravil prenos WSB (?) iz Češke in med prenosom sem se "ukvarjal" s tem, če si bom na forumu upal vprašati, če je kakšna sprememba pravil, ker so se vozili v bokse menjati gume, brez da bi začelo deževati in ........................................................................ ker je Roberto mislil, da je danes nedelja in ker je o tem že bral v knjigi o poškodbah glave: občutek za čas in prostor PAPA ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela81, ker ima vsak ker tudi svoj zato .) in ker je do prenosa Angleškega Superbike prvenstva na Eurosport 2 kanalu do začetka še cele pol ure sem v Google Maps naredil "kilometrino", kako sem prihajal (kolikokrat ???) do tebe in se od tam odpeljal v Piran (zakaj v Piran = ker mi ni deloval "snobovsko", kakršen tudi Robeerto NI) na kofetek in potem nazaj domov = 313 km (zopet 13-najstica, ali celo dve, če eno bereš v rikverc .. .). :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

http://goo.gl/maps/quxq

Car si,res...upam,da kmalu uletiš na kofe=)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

= too much for Roberto and also for his woman, included the weather forcast for next ten days ...

His woman will start tommorow in the morning to Umag. Roberto will stay at home with his dother and shes (?) boyfriend and two dogs olso (?) .. :OK:

Zmeraj je bila nepredvidljiva, sedaj je še bolj ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako si je moj kuža Bil pravkar zamislil preveriti "quva dugaja zuni" :hmm: in če je njegova "solastnica" že prišla domu ... .)

Včeraj zvečer sem nehote prestrašil svojo drago, ker sem ji dejal da ne vidim našega avta, ona pa ga je takoj zagledala "mišje sivega", jaz pa res nisem mogel videti rdečega = moj spomin ... :blush:

img2002.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj "sem se prebil" na drugo stran in moram zopet ... :blush:

Včeraj me je na modelarskem forumu pričakalo privatno sporočilo, v katerem mi je nekdo s podobnim izkušnjami (+ njegova žena :blush: ) predlagal, naj tako kot je on, sam pokličem na ZPIZ v Ljubljano. TIS-ov internetni telefonski imenik mi je dalo želeno številko in ko se mi je oglasila gospa in sem ji v kratkih besedah razložil moj klic, me je najprej vprašala po "številki" primera in ker mi je zjutraj po kaaar dooolgem času le uspelo najti potreben dokument (ZPIZ Nova Gorica), sem je želeno številko lahko povedal in po zelooo kratkem času mi je odgovorila, da so vse moje dokumenta poslali nazaj na ZPIZ v Novo Gorico in naj se "obrnem na njih". Nasvidenje ... .)

Telefonsko številko ZPIZ-a iz Nove Gorice sem imel napisano na njihovem dokumentu ... .) in zelooo kmalu po "obrazložitvi moje situacije", mi je prijazna "uslužbenka" povedala, da je "moja stvar "v obdelavi", za več informacij naj pa pokličem jutri, ko so "uradne ure" (?) ... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne sem sigurno desetkrat klical na ZPIZ v Novo Gorico, kjer se mi je telefonistka (?) vedno tudi takoj oglasila, ko me je pa "prevezala" k dežurnemu ?????, se ni zgodilo nič, do nekaj minut čez 12-to uro, ko so bile "uradne ure končane". Ker sem imel pripravljen njihov zadnji dokument, sem gospodu takoj lahko povedal številko "mojega primera" in ga tudi vprašal,"kako stoji zadeva". Odgovoril mi je, da manjka "samo še odločba" (?) moje fizične invalidnosti, vse ostalo je že določeno. Ko sem ga še vprašal, če bo potrebna kakšna pritožba glede same invalidske upokojitve, mi je odgovoril, da NE ... :OK:

Sedaj bi Roberto lahko šel tudi na morje, če ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj bi Roberto lahko šel tudi na morje, če ...

... ne bi danes "prišla pošta" iz ZZZS, v kateri piše, da mora Roberto biti doma, oziroma lahko gre samo na kakšen zdravniški pregled, ker je še vedno v bolniškem staležu ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštar zvoni samo dvakrat, tudi ob sobotah, in če mu vrat ne odpreš, si mogoće naredil celo pravilno:

UE Idrija

Zadeva: seznanitev in povabilo

Kot vojnemu veteranu vam je bila ... priznana pravica do zdravstvenega varstva ...

Z zakonom o uravnoteženju javnih financ ... :blush: ... je s ... členom spremenjen prvi odstavek, ki po novem glasi: ko dopolni 55 let starosti :blush: ali je pri njem nastala trajna popolna izguba delovne zmožnosti .

Kar v ponedeljek bom šel na UE in jim povedal, da čakam "pošto" iz ZPIZ-a in da poslanih položnic (tudi to piše v današnji "pošti") reees neee raaabim ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem mesecu in štirih dneh sem naredil in dokončal še eno Janez123-jevo :grupni: darilo ... :OK::OK::OK:

img2089.jpg

img2090.jpg

img2091.jpg

img2092.jpg

img2093.jpg

img2094.jpg

img2095.jpg

img2096.jpg

img2097.jpg

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

img2098.jpg

Vsak čas bo kosilo, po kosilu F!, popoldne z nitro razredčilom pranje airbrush "flašk" v katerih so bile vse potrebne barve, zvečer kakšen film in ob 2.20 na KANAL a ogled prenosa "Mopod" GP, katerega si eden od vseh mojih "cimrov" na Soči sigurno ne bo ogledal, ker mi je rekel, da o mopedih noče niti slišati več ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kdu od tuki" ??? Na znamki (znamkah ???) je bil žig IZOLA ???

img2102.jpg

img2101.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!