Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Obe današnji dirki ta mi bili všeč, ker "so se borili" do "zadnjega metra" ... :OK:

Manj všeč pa so mi bili zmagovalci v obeh "nižjih kategorijah", ker so s šampanjci "brizgali" po hostesah (?) ... V mopedGP so tudi "špricali", vendar le eden po drugem in ne še po hostesah ...

"Temperatur meter" sem danes slikal takoj po končani dirki in ohladilo se je kar za osemnajst stopinj in naj za Robertota tako kar ostane, da bo lahko brez "vročinskega stresa" kolesaril v Belo ... :surrender:

img2572.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vročena je popustila ..............., ob sedmi uri danes zjutraj gotovo ... .)

img2577.jpg

Oblekel sem si "dolge hlače" in "termovelur" (???) ter z Bilom opravil vsakodneve (? - bolečine v mišici od kolena proti gležnju) jutranje tri kilometre ... :OK:

img2578.jpg

Cerkovni vrh je bil ovit v meglo ...

img2579.jpg

... nad Spodnjo Idrijo pa se je megla že "sušila" ... :OK:

img2582.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prezgodnja jesen ali mogoče posledica suše ... :hmm:

img2581.jpg

AHTUNG !!! Že prejšnji teden sem na cesti v Idrijsko Belo opazil precej odpadlega listja, toda ker mi je bilo preveč vroče in sem čakal samo na to, da bom zaplaval, nisem slikal, zato sem slikal danes in če vas to doleti na asfaltu + dež = poledica v mesecu avgustu ... :blush:

img2580.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto je minilo 15 "določenih" (?) dni za možnost pritožbe na odločbo ZPIZa in ker ne v soboto ne danes, poštar ni prinesel ničesar priporočenega, je Roberto "tudi uradno" inv. upokojen, zaradi nečesa, kar je imel zelooo rad in si tudi predstavljal ni, da te lahko upokojijo tudi, in v mojem primeru predvsem, zaradi softwareja ... :blush:

Iz meglenega jutra se je razvil "kristalno čist" dan, kaj se bo razvilo iz Robertota ??? :blush:

img2583.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Cerkovni Vrh ni bil zavit v meglo, zato mi je zaupal, da tudi on čaka, kaj je "sklenil" (?) travmatološki konzilij (?), ker tudi on ve, da ga s takim kolenom ne bom mogel obiskati ... :blush:

Ko sva malo po sedmi uri z Bilom odhajala o doma je bilo na termometru še dve stopinji manj kot včeraj = 11 oC ...

Moj prvi jutranji "penzion spreho" je minil običajno .......... desno koleno ... :blush:

Ker imam vid "izvežban" približno tako kot japonski piloti med drugo svetovno vojno, sem "v zvezdah pri belem dnevu" prebral :OK: Idrijska Bela by Roberto danes popoldne ... :kava:

cerkovnivrh.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

Danes si je Roberto privoščil :kava: v Idrijski Beli in "na števec" dodal novih 22 + km, prvič kot "penzionost pri 50-ih pomladih" ... :blush:

img2607.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?:?:?:?:?:?:?

img2608.jpg

Danes "dostavila" moja hčerka in njen fant, verjetno naročeno "po ?????" in s poštnino vred točno 5 €, pri sosednjem Evrospinu približno tak, 8 €, seveda brez poštnine ...

Barva ??? Če ????? , bi Roberto imel avto točno take barve ... :OK:

img2609.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno "barvo" stekel sočnih očal imate ???

Tako vidi moj Canon skozi njegovo optiko (?) ...

img2612.jpg

... in tako skozi Robertovo steklo Adidasovih :OK: sončnih očal. "Rjavo / oranžno" barvo mi je priporočil moj "očalar" (?) in barve, ki jih vidim skozi ta očala, so še vedno "žive", toda tudi "mehke" ... :OK:

img2613.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... verjetno naročeno po ????? = ebuy ...

Kako bi se lahko Roberto na sprehodu z Bilom "v trenutku" oglasil na njegovega mujota, če bi se slučajno kdo zmotil in ga poklical ??? Tudi z Robertotovo nespretnost je poskrbljeno ... :OK:

img2619.jpg

img2620.jpg

img2621.jpg

img2622.jpg

:OK::OK::OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na današnjem jutranjem "wc sprehodu" mi je Bil "poziral" ...

img2614.jpg

... in kadar ga slikam, vedno pazim, da je z njim samo grmovje, ker že dobrih 10 m naprej Idrijska "čistilna naprava" za "gospodinjske odtoke" (?), ki verjetno že kar nekaj dni (?) ne deluje ... :blush:

img2615.jpg

img2618.jpg

:surrender: :hmm::? Očitno sem "pritisnil" nekaj česa ne bi smel ... :blush:

img2616.jpg

...

img2617.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi je zaupal Robertotu, da še ni "penzionist", ker je "tista", ki ga je "spremljala" v Novo Gorico, včeraj povedala njegovi dragi, da odločba "stopi v veljavo" = postane pravnomočna, 4 septembra ... Se pravi, da je bila v "bližnjih minulih dneh" malo-pravnomočna ... .)

KOSILO in seveda po kosilu ... :kava:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je poštar kar neprijetno presenetil, ker "je med prsti imel šustavce (?)" in sem takoj mislil, da bo treba nekaj plačati, vendar so boli "šustavci" namenjeni Robertotu ... :blush: Pravnomočnost "gore ili dole", ZPIZ ukrepa, kakor misli, da je za Robrtota the best ... :blush:

Jutranji sprehod z Bilom, sem "razpolovil", toda koleno še vedno protestira .. :blush::blush::blush:

post-12027-0-36921300-1346673499_thumb.jpg

post-12027-0-99285500-1346673517_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne ob 15.55 uri bo tretja "obletnica" "ne bodi je treba" in kako naj jo "proslavim", danes že kot inv. upokojenec, 20 % hardware, kar bi se še dalo preživeti in 60 % software kar je dosti težje ... :blush::blush::blush:

Še zjutraj sem mislil, da bo "obletnica" v petek, toda ob vklopu računalnika, mi je koledar pokazal, da je že danes 6. september = software = občutek za čas = spomin ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesel sem, ker mi je uspelo danes vse "objaviti", ker bi do jutri dopoldne že pozabil :blush: , kaj sem ob vsaki fotografiji razmišljal ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne ob 15.55 uri bo tretja "obletnica" "ne bodi je treba" in kako naj jo "proslavim", danes že kot inv. upokojenec, 20 % hardware, kar bi se še dalo preživeti in 60 % software kar je dosti težje ... :blush::blush::blush:

Še zjutraj sem mislil, da bo "obletnica" v petek, toda ob vklopu računalnika, mi je koledar pokazal, da je že danes 6. september = software = občutek za čas = spomin ... :blush::blush::blush:

čas leti kot strela a ne! VSE NAJBOLJŠE ! :beer2:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ganzi, čas leti, na žalost le za tiste, ki imajo še vedno občutek za njega, kar je pri meni povezano s spominom, ki se mi sproti "briše" in zaradi česar sem se včeraj kljub utrujenosti potrudilo da sem v Idrijska Bela by Roberto takoj objavil "vse" kar sem včeraj doživel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"vse" = skoraj vse, ker za zadnji dve včeraj slikani sliki ne vem, ali sem jih pozabil objaviti na Shrani.si ali sem jih pa tam spregledal. :? Ker je "procedura" odpiranja "moje slike" na Shrani.si zelooo dolgotrajna sem pravkar včerajšnji dve zadnji sliki še enkrat "naložil" ...

"Na svojo tretjo obletnico" sem prekolesaril 42 (minus 2 peš ob kolesu), kar je skupno še zmeraj 3 km več, kot 39 km, ki mi jih je za pot preko Vojskega v Belo izračunal Google (maps), s povprečno hitrostjo skoraj 19 km/h, kar za "obsojenca" na inv. voz. :blush: niti ni tako slabo ... :OK:

img2734.jpg

img2735.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Fežnarju sem kavo res pil točno "na obletnico", ker je "ura" na kolesarskem "števcu" še vedno naravnana na "zimski čas" in ker sem lani jeseni pri poizkusu spremembe na zimski čas vse pomešal in mi je potem moral g. Bonča to popraviti, sem zimski čas kar pustil in vedno "prištejem" eno uro več ... Torej sem včeraj prispel domov ob 17.14 ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas leti kot strela a ne! VSE NAJBOLJŠE ! :beer2:

Skoraj na začetek te teme sem moral pogledati, da sem ugotovil, da si "moj sopotnik" iz 6.9.2009, le da se je tebi zgodilo nekje pri Brezovici (?) in sva bila potem cimra na intenzivni negi in potem še kakšnih 14 dni na Soči. Kako je s tabo ??? Tokrat se ti "oglašam" kot upokojenec, proti čemur nimam skoraj nič, le "predpona" (???) inv. mi ne "diši" preveč ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi kolk posto si invalida...kolk imaš penzije...lahko na ZS...jz sem lani močno padel in bom tud upokojenc postal oz.sem sam trenutno na bolniški že leto dni

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesir vidim, da se tudi tebi mopedizem ni izšel tako, kakor si si želel in od njega pričakoval... Za tvoje želene podtake pa moram "prebrskati po tej temi v rikverc", ker seveda nobenega pravega "papirja2 ne najdem ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Papir" mi je uspelo najti. Na njem piše: "Izvedensko mnenje , da je pri zavarovancu nastala 80 % telesna okvara (verjetno vključuje tudi "vsebino" glave", ker so mi na Triglavu določili 20 % telesne in 60 % ??? v zvezi s spominom), to je telesna okvara 3. stopnje in je posledica poškodbe izven dela" = 58,02 € mesečno + pokojnina, za katero nisem prejel še nobenega obvestila (?) ... :blush:

Invalidnina se izplačuje od 23.12.2011 dalje in nekaj več kot 450 € sem že dobil povrnjeno v gotovini ... :blush: :surrender: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!