Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Danes dopoldne sem se iz Idrije odpeljal še v Spodnjo Idrijo, s točno določenim namenom, da pokažem, kje je Roberto delal in ne bo mogel več ... Delal sem tri leta in v tem času napredoval v vodjo skladišča, ki je "svojim podrejenim ukazoval tako", da je nekaj najprej naredil sam in potem pričakoval, da bo kdaj drugič to naredil tudi kdo drug. Sodelavka mi je v sms sporočilu, v katerem sem ji napisal, da sem upokojen, odpisala, da me bojo pogrešali .......................... na viličarju ... :friend1:

2012-09-10-112602.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Za zgradbo" kjer so bili danes parkirani avti, se "v mojih časih" ni smelo parkirati, zato smo se "nekega sončnega petka" vsi trije udeleženci lahko "postrojili" pred "steklenim zidom", skozi katerega se vidi v "proizvodnjo", pomahali vsem v službi in se odpravili v Dolomite ... :friend1:

2012-09-10-112734.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Beli nobenega napredka ...

img2780.jpg

V Kanomlji pri ribogojnici in odcepu za Kanomeljske Klavže in Vojsko, na šlepar "nakladajo" hlode ...

img2781.jpg

... in ko sem se premaknil še "na drugo stran" je pristopil voznik "šleparja" in me vpralal: "Pej zakej slikaste ?" = Gorica / Ajdovščina (Vajdovšna)... :OK:

img2782.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldne 12 km + popoldne 38,7 km = ... :OK:

img2783.jpg

img2784.jpg

Jutri bom skoraj sigurno, če bom res, zadnjič kolesaril v poletni opremi, ker so po torku napovedane kar precejšnje ohladitve, zato v četrtek Hofer "mus" ... .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med kolesarjenjem me ni bolel, sedaj me med hojo zopet boli = desni kolk :xx: = "iz križa" v desno stegnjenico = že mnooogoo let ... :blush:

Sestrina priča na poroki, zdravnica, mi je že kar precej časa "nazaj" priporočila, da če bo potreben "nož", v Valdoltro "pod laser" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dokumente o mojih nakupih in prodajah mopedov sem zaman iskal po mapah v moji nočni omarici, ker so bili med "skupnimi" dokumenti v omari v dnevni sobi in moja draga mi je včeraj zvečer na mojo prošnjo naredila "inventuro", predvsem o nakupu in prodaji, katere "rezultat" me je zelooo presenetil, ker nisem pričakoval, da sem tako hitro in pogosto menjaval ... :blush:

YAMAHA XT 600

nakup 26.04.2006

Slovenska Bistrica

by Roberto: vožnja domov s "preizkusno tablico" v smučarskem kombinezonu, brrrrrrrrrrrrr

prodaja 0.07.2007

Spodnja Idrija / Srednja Kanomlja

YAMAHA XJ 900 DIVERSION

nakup 04.07.2007

Kočevje

prodaja 24.08.2007

Pivka

by Roberto: lovec in poznavalec, mogoče tudi lastnik, "biglov"

YAMAHA FZS 1000 FAZER

nakup 28.08.2007

????? Žirovnica (?)

prodaja "2010"

Idrija ali njena bližnja okolica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.825 km s Fazer in mogoče še skupnih 5.000 z XT in Diversion, "zaokroženo da" 33.333 km .) v treh sezonah in pol ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

800 + 500 "je res zaokroženih" 3.333 , 30.000 + 5.000 "je pa" 35.000 pri čemer me je zopet "naokrog prinesel" moj "kratkoročni" spomin ... :blush: :blush: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

800 + 500 "je zaokroženih" 1.333 ... Tudi seštevanja in množenja sem se na Soči znova učil ... :blush:

Sesir, glede tvoje upokojitve, mislim da mora tvoj delodajalec "dati predlog" (napotnico ???) za oceno tvojih delovnih zmožnosti na URI SOČA. Vsaj pri meni je bilo tako ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmlajši med nami tremi, ki smo se "takrat" prišli posloviti od sodelavcev, pred odhodom v Dolomite, je pravkar tudi doživel "stres", ker je zaradi "močne" sladkorne bolezni in zaradi tega z zelooo poslabšanim vidom, ostal brez vseh izpitov ... Ko me je obiskal mi je pravil, da ima tudi on "še ene opravke" na Soči ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maketo Corvette CR-5 Le Mans 2001 sem pričel sestavljati 29. julija tega leta in jutri ko bo dež :blush: jo bom še polakiral z Glanzerjem, tako da bo "fiksnfertig" ... :OK:

img2786.jpg

img2787.jpg

img2788.jpg

img2789.jpg

Kljub temu, da sem si "pridelal" tudi težave z vonjem, mi vseeno diši po popoldanski kavici pri Fežnarju ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okrog 14-te ure v Idriji. Menda upanje umre zadnje, vendar se je Roberto odločil, da bo še za njim ... .)

img2790.jpg

Ob cesti v Belo je "čet noč zrasla" še ena "počivalnica" in ker so "žounfi" od Stanovca naprej oštevilčeni, sem med vračanjem naštel, da bi bilo to lahko "pr' tritmu žounfu" ... :OK:

img2791.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kava: pri Fežnarju z doma pozabljeno denarnico = "malo morgen", oziroma sem se šele med vračanjem proti Idriji spomnil, da "beseda ni konj" ... :headbang:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob prvi "obtednici" moje inv. upok. :blush: sem vsem skupnim letošnjim km na kolesu dodal še današnjih 40 ("v enem kosu") s "povprečno brzino" .) 21,5 km na h ... .) :OK:

img2796.jpg

img2797.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po prhanju in sušenju las, sem si privoščil eno "domačo" baklavo, by moja draga, :OK: , za katere sem zelooo rad mlel orehova "jedrca" (?) , recimo nekoč ... :blush:

img2798.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so danes "občinski možje" že vedeli, da sem včeraj zvečer končal z branjem Miranove knjige :OK: , so danes v Podrateji takoj zamenjali smerokaza ... .)

img2792.jpg

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

img2792a.jpg

Jutri upam, da bo že zjutraj dež in mi ne bo treba z Bilom na wcsprehod, ker je bilo včerajšnjih in današnji kolesarskih km too much for Robereto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka podobnost s Suzukijem ...

img2793.jpg

... je zgolj (?) Robertototova "dobrota" ... :OK:

img2795.jpg

Pozdravljen

Golobov most...malo naprej sem pa jaz doma,sem te pa srečal na biciklu včeraj pri žagi v Sp.Idriji okrog 15.40 sam nisem bil siguren da si ti,sedaj ko sem pa videl te slike sem pa. :OK:

LP pa kar tako naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smukc + Spodnja Idrija = neznano ... :blush:

Tega, da se golobov most tako imenuje pa nisem pozabil, temveč res nisem vedel. Moja stara mama je bila Golobova, tako da se "po mojih žilah pretaka" golobova kri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker zjutraj, in tudi sedaj, še ni bilo dežja, sva z Bilom opravila vsakdanje jutranje 3 wckm ... :OK:

Po zajtrku sem se s kolesom odpeljal na UE "za vojne veterane" in uslužbenki (?) oddal hčerkino potrdilo o vpisu v tretji letnik ... :OK: Uslužbenka, ki mi je zadnjič rekla, da se bo na ZPIZu sama pozanimala (?) o moji pokojnini, mi je povedala, da tudi ona ni mogla dobiti želenega podatka, ker se zadeva "še vedno melje" ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smukc + Spodnja Idrija = neznano ... :blush:

se ne poznava,tvojo temo pa skoz spremljam,ker si res kerlc kakor ti je že corser rekel.

LP

Popravljeno . Popravil smukc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Upam, da se bom v petek pri moji osebni zdravnici spomnil !!! Menda mi pripada tudi dodatek za pomoč na domu ??? Zadevo mora "speljati" prav osebna zdravnica, le povedati ji tega ne smem. Prav vsak "cent" bo dobrodošel, ker ravno ko sem se "malo službeno situiral" (?) sem se ponesrečil ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!