Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Včeraj po prihodu iz Ljubljane mi je moja draga dala v podpis tri kopije ... Ker je moja upokojitev že pravnomočna, ni nobene panike, panika je, ker je to 10 let prezgodaj, ko mi je v službi končno uspelo nekaj, kar mi prej celih 30 let ni ... :blush:

S tem prispevkom bom tudi počasi zaključil mojo "Robertojado" na tem forumu, ki ga bom še vedno, predvsem z Vtisi z dnevnih voženj, redno spremljal tudi naprej, če bo pa še kakšna nivica (bad :blush: or good :OK: ), se tudi še javim ...

Okolica ceste proti idrijski Beli je v jesenskih barvah čudovita ... .) :OK:

img211.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelooo bom pogrešal Dolomite ... :blush::blush::friend1:

Popoldne imam "pregled" pri psihijatrinji, ki mi bo lahko še najbolj pomagala s tem, da mi bo napisala recept za "večerno kemijo", ker sem že dva večera zaspal brez nje, vendar mi je že precej časa nazaj povedala, da brez nje ne bo šlo, ker ni vezana samo na depress mode, temveč tudi na poškodbo "možganskih vijug" ... :blush:

6-fazer1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral ter prelistal komplet temo! (porabil cca 3dni in kar nekaj ur,.. .))

Robi Bravo!! Borec erste klasse

hands_clapping.gif

Popravljeno . Popravil KilleRBee
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najtežje mi je "na kaj čakati", zato sem se popoldne "malo zamotil" s sestavljanjem makete Fokkerja dr 1, ki pa še ni zlepljenja, samo sestavljena, tako da bo lepljenje na vrsti jutri dopoldne ... Velikost ??? Razpon kril med 3 in 4 cm ... :OK:

img2906.jpg

img2908.jpg

img2910.jpg

img2911.jpg

img2912.jpg

img2913.jpg

Sedaj se bo treba končno le "preoblečti", ker moja draga se bo kmalu pripeljala iz službe :-( in "na griču" me "moja" ne bo čakala ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem že v tej temi vprašal, če sem se mogoče ponovno rodil in nisem dobil nobenega odgovora, moja psihijatrinj pe mi je včeraj rekla, da toliko kolikor sem jaz dosegel po "praktično" novem rojstvu, je več kot pohvale vredno ... :grupni:

"Kemija" ??? Vprašal sem jo za "večerne" in povedala mi je, da so poleg "anti depress mode" tudi rahlo pomirjevalo in napisala mi je tudi nov recept zanje, glede njihovega "jemanja" naj se pa odločim sam in ker sem se danes brez njih že tretjič zapored zjutraj zbudil brez kakršnihkoli nočnih težav, bom poizkusil brez njih tudi nadaljevati. Včeraj zvečer sem si jo po večerji že pripravil v za to namenjen jogurtov lonček, vendar ker so se mi oči zapirale že kar same, sem jo spravil nazaj v škatlo in tam naj tudi ostane .... :yea2:

Verjetno me pred spanjem dovolj umiri tudi to, da že kar nekaj časa pred spanjem zopet berem knjige ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi 6. septembra 2009 sem vsak večer kar precej utrujen in zato lahko preberem :grupni: samo 10 do 20 strani knjige :blush: in ker je bil danes zadnji dan za njeno vrnitev, sem jo "podaljšal" prek interneta, pri čemer sem kljub temu, da sem jo zadnjič prav tako rezerviral, pozabil cel postopek, toda ker je "članska" številka napisana na izkaznici (?) in ker je geslo za knjižnico enako ali zeloooo podobno mojim ostalim geslom, mi jo je uspelo podaljšati do 11.10. ... :OK:

Včeraj sem psihiatrinji pozabil povedati o "nuklearnem slikanju" moje glave, zato sem ji malo prej to "povedal" v mailu ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tako da bo lepljenje na vrsti jutri dopoldne ... Velikost ??? Razpon kril med 3 in 4 cm ... :OK:

Verjetno je v navodilih treba tudi kaj prebrati in ne samo slikice gledati ...

Razpon med 3 in 4 cm by Roberto = 5,5 cm by ravnilo ...

img2917.jpg

img2918.jpg

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

img2919.jpg

Ker "so padavine odpotovale proti jugu ..." bom čez 15 minut sedel na kolo in se odpeljal "v mesto" k urarju., za katerega zelooo upam, da mi bo na nedelujoči uri zamenjal samo dotrajano "baterijo" ... :surrender:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem moji dragi poslal "obvestilo" ... .)

ker se me je vreme usmililo, bom čez 15 minut sedel na bajsikl in ko bom že v idriji, se bom odpeljal še do godoviča - kalce - cerknica - lož - prezid - čabar - gerovo - grobnik (111 krogov) - rijeka - jelšane - postojna - kalce - idrija (enkrat v prihodnjem življenju) ... :blush:

segavidimo ...

Brez Googlovega zemljevida sem se spomnil samo Idrija, Godovič, Kalce, Grobnik in Postojna. Še Reke se nisem spomnil ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preživeli smo vsi štirje: moje kolo, urar, maja malenkost in ura, ki zopet teče (?) po menjavi baterije, za ceno 6 €, kar ni veliko, ker približno toliko stanejo tudi "umetne solze" za oči, ki si jih v očesi dajem + - štirikrat na dan in jih porabim prej kot v enem mesecu.

Kaj je BLOG in ali je to kar jaz počnem "Robertotov blog" ???

img2921.jpg

img2923.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz že par dni prebiram tvoje izkušnje......res pravi borec, z neomajno voljo do življenja!

Pa lep pozdrav z Vojskega :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro Robi....

JAz že dlje časa prebiram tvojo temo.

Nisem čisto vse prebral, a večjo večino sem.

Imel si smolo, a si pravi borec, kar dokazuješ ves čas.

DEFINITIVNO JE ZATE TO PONOVNO ROJSTVO!!! To "ponovno rojstvo" dojemaš drugače, kot si bil vajen pred tem.

Enostavno znaš ceniti drobne stvari, ki te prej niso veselile... Tako vidiš, da se da prijetno živeti tudi na način drobnih stvari.

Vidim, da tudi kolesariš, modelariš...zelo pohvalno.

Nekje sem zasledil, da si si čelado potegnil čez glavo... Torej imaš željo, da bi se ponovno vozil z motorjem?

Drži se Robi !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala in vse najlepše želje na Vojko in v Ljubljano.

Želja po vožnji z motorjem bo ostala samo moja želj iz dveh razlogov: brez vseh izpitov (zaradi posledic !!!) in še na kolo mi ne priporočajo, ker mislim da tudi ponovne lažje poškodbe glave, ne bi več preživel ... :blush:

Kljub temu sem si že ogledal današnjo sliko oblačnosti in radarsko sliko padavin = popoldanski kofy pr' Fežnarju v Idrijski Beli ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med današnjim jutranjim wc / sprehodom z Bilom, sem "nad centralo" zaslišal, da voda ne teče več "po ablavfu", zato sem se po zajtrku vrnil brez Bila in s Canonom in najprej slikal, kje sem pred zajtrkom zaslišal ...

img2924.jpg

... in se seveda tudi prepričal, da ne slišim še slabše, kot sem slišal prej ...

img2925.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar voda "teče pod centralo in ne po ablavfu", takrat je HE Marof priključena na el.omrežje in proizvaja el. energijo ... :OK:

img2926.jpg

img2928.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stopnice v ablauvfu" so izklesali že "naši strici in očetje", vendar so ostale vse do danes ...

img2930.jpg

... uporabljale so se pa za dostop "do koder se kdo upa" da se je potem "tisti po riti" oddrčal (?) nazaj v Idrijco, katere struga je bila takrat zaradi "rudniškega peska" precej ožja, brez "rastlinja" in je bila prava plaža, kamor so se hodili kopati iz Idrije in Spodnje Idrije, ko je bila voda še dovolj čista ... :blush:

img2931.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Roberto se je "drčal po ablauvfu" (by my siyster) in ker je imel takrat kakšnih 4 do 5 let, so mu verjetno "po stopnicah" pomagali, da ni padel, samo toliko "visoko", da ni obstal na mestu in ga na koncu "ablauvfa" zopet prijeli = ustavili, da ni zdrsnil v Idrijco, ker takrat še ni znal plavati, mogoče le "s šlaufnom" ...

"Daljnoročni" spomin še vedno OK ... Kaj je bilo včeraj za kosilo ??? = "kratkoročni" spomin = še vedno zelooo slab ... :blush:

"Daljnoročni spomin" = v Idrijci "sem si pridelal" tudi kakšen tur, zato njena čistost že takratni bila "na višku" (?) ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

"Kratkoročni" spomin ... :blush: ... na slikani cvet sem se spomnil šele sedaj, ko sem ga zagldal med "objavljenimi" na Shrani.si ...

Ko sem "za centralo" slikal cvet (?) sem "se spomnil" na: Irencko, Bela 81, cikadina, Nikii, umetnica51 in Keiko, seveda s pomočjo novega odprtega okna (?) v Google Chrome + Motosvet Forumi + RobiRoberto + Moj profil + Prijatelji ... :OK:

:blush:

img2933.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj "se oglašam s ta velikega računalnka", ker mi je moja draga poslala mail, da so nama blokirali Merkator.pika kartici, ker ni bil plačan zadnji račun, ker je Roberto namesto september "kliknil" na oktober = ZBRIŠI + "jovo na navo" in seveda upam ...

Do kosila je še najmanj 10 minut in ker sem se zjutraj pozabil obriti ... "že letim" ... :yea1:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker kosilo danes "malo mudi" sem poleg britja ne netu poiskal še slko HEMarof "od znotraj" pri čemer "mi ne gre v račun" zelena (svetlo modra ???) barva turbin in "dvobarvne ploščice" po tleh, ki so v mojem spominu samo rdeče in "pravokotne" ...

"Daljnoročni spomin" = z "mašinisti" sem bil zelooo "domač" ... :OK:

post-12027-0-99443600-1348830678_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je Idrija mesto dirk in dirkačev in ker se Robertotu ni čakalo do ponedeljka, da bi ga njegova draga odpeljala v mesto (danes je v Gorici) se je tudi danes vsedel na kolo in odpeljal na pošto, kjer je z včeraj prispelim obvestilom dvignil (prevzel ?) 58 evrov in 10 centov invalidnine, za katero seveda upa, da bo prihodnji mesec nakazana na njegov tekoči račun ...

Že "na glavnem križišču" v Idriji sem opazil pripravljene zapore prometa in seveda takoj pomislil na reli ali celo gorsko (?) dirko moped starodobnikov in ker je nekdo zaporo ravno postavljal na "izvozu" iz avtobusne postaje, nasproti pošte, sem ga vprašal kakšna dirka bo in odgovoril mi je, da bo, cestna krožna (???) kolesarska ... Ker mi pri kolesarstvu manjka spremljajoči zvok, bom zato raje na TV ob 14.00 gledal kvalifikacije moped GP ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek pred odhodom iz njegove ordinacije (?) mi je "moj zdravnik" dr. J.M. :grupni: "stisnil roko" (?), kar na pregledih v ambulantah ni vsakdanja poteza ... :grupni:

Nikomur, ki mi je v tej temi "kdaj vrgel kakšno poleno pod noge" (?) ne zamerim, ker če bi mi kdo kaj takega pripovedoval pred. 6.9.2009 , mu verjetno ne bi verjel, da se lahko življenje obrne kar za 1.800 stopinj ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kratkoročni" spomin ... :blush: ... na slikani cvet sem se spomnil šele sedaj, ko sem ga zagldal med "objavljenimi" na Shrani.si ...

Ko sem "za centralo" slikal cvet (?) sem "se spomnil" na: Irencko, Bela 81, cikadina, Nikii, umetnica51 in Keiko, seveda s pomočjo novega odprtega okna (?) v Google Chrome + Motosvet Forumi + RobiRoberto + Moj profil + Prijatelji ... :OK:

Robi - lepo da se spomniš na nas na tak način - lepa rožca je! :yes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!