Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Hej Roberto , včeraj sem šel s svojim novim motociklom mimo tebe (iz smeri Tolmina) , tankat na OMV , potem pa čez Ledine oz. Govejk nazaj proti domu ... sem prav pogledal proti tvojemu oknu. Še dobro da včeraj tega olja ni bilo na cesti , je bilo že brez njega dovolj sluzasto :SS , ma ni kej , moped moram upeljat :naughty: . Se drugič ustavim pa pozdravim , samo da bo malo bolj obetaven dan , včeraj je bilo res bolj "bljak" , čeravno so napovedovali samo oblačno ... :doze:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi Roberto dobro jutro

Zakaj se ta tema bliža h koncu.... :?

Popravljeno . Popravil umetnica51
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne vem o čem naj bi še pisal ???

Imam pa vprašanje zate. Če se mi nekoč v bodoče naredi "ornh" kratki stik v glavi, me zanima, če je v PB tudi možnost dostopa do Interneta in tudi kakšen urnik si ti imela??? Na Soči je bilo ob 7.00 bujenje, on 7.30 zajtrk in ob 8.00 prva terapija, katere so se nadaljevale do 12.00, potem kosilo in za njim "prosto po Robertotu" do naslednjega dneva ob 07.00 uri zjutraj ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi Roberto

Verjamem, da se ti bo porajala še kakšna misel, še kakšen dogodek,ki ga boš natipkal in delil z nami....Zato ker si izjemen :notworthy:

Ne razmišljaj o kratkem stiku v glavi, ki ga ne bo!!! Psihiatrične klinike niso rešitve...Tam ni napredka.

Dovolj je bilo mučenja tudi zate, živi in uživaj naprej !!! Oba dobro veva, da si BOREC, da si iz sebe naredil največ kar je mogoče, pa še več ti bo uspelo.... :klicaj:

Ustvarjaj še naprej, kolesari,.... Tvoja lesena rožica in konj, ki krasita mojo sobo sta dokaz,da je tvoj um še zelo zdrav in da si umetnik in pol :004

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Prenosni računalniki serije Satellite C855 so vsestranski in elegantni ter izpolnijo vse vaše potrebe pri ključnih računalniških opravilih. Ponujajo izjemno vrednost in odlično kombinacijo zmogljivosti z najnovejšimi procesorji, najnovejšimi grafičnimi karticami ter trdimi diski s kapaciteto do 1 TB. Navdušila vas bo tudi množica večpredstavnostnih funkcij. Zdaj lahko uživate v gledanju filmov in igranju iger v visoki ločljivosti na 39,6 cm (15,6-palčnem) zaslonu TruBrite® z osvetlitvijo z diodami LED ter odličnim zvokom, izboljšanim s tehnologijo SRS Premium Sound HD™

:OK: :OK:

img3486.jpg

:OK::OK::OK:

img3487.jpg

Toliko sem ga vklopil danes, da sem videl da "dela", nadaljevanje v soboto, ko bo prišel fant od hčerke, da me bo "malo vpeljal" v windows 7 in pomagal pri vnašanju mojih uporabniških imen in gesel v 5 forumov, "kakšno banko", shrani.si in verjetno še kaj ... :blush:

Toshiba je bila kuplena "čez mejo" in pravijo, da je to vredu zato, ker je bila izdelana za west tržišče :OK: in ne za east ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker v nobenem navodilu nisem našel podatka o njegovi strojni opremi, sem ga vklopil še enkrat: Nadzorna plošča / System / Splošno, tako da je primerjava "v vaših rokah" ker se seveda ne spomnim več, "kako bi moralo biti" (vrednosti za "normalno" delovanje) ... :blush:

HP:

Intel Celeron M, procesor 1,4 GHz, 504 Mb RAM

TOSHIBA:

Intal Core i-3 2328M, procesor 2,2 GHz, 4 GB RAM

Komaj sem se spomnil, kaj moram še vprašati ... :blush: Kje najdem podatke o grafični kartici in če je tudi zanjo važno koliko memory (???) ima ???

img3490.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podatke sem našel "na ekranu" HP-ja / klik z desno miškino tipko / Lastnosti / Kartica / kjer piše: Intell ®, 9156 GM / GMS, 910 GML Express , 128 MB "RAM" ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker imam Uporbnisko ime in geslo za brezzicno omrezje napisano na koscku papirja in ker sta mi up. ime in geslo za ta forum znana, lepo pozdravlja vse "moje bralke in bralce" s TOSHIBE ... :OK:

Ali mi zopet kaj manjka ??? Seveda ... :blush: Ker je Toshiba namenjena "west trziscu" manjkajo "vse stresice" ... :blush::blush::blush: ...zato moram takoj pogledati na Facebook, ce je negdo "doma" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šŠ žŽ čČ ... :OK:

"V desnem spodnjem kotu ekrana" je tudi izbira med SL in EN ... by Roberto ... :OK::OK::OK:

Za tipkovnico ba pa zadoščala kar ena (tri) majhna nalepka ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MiNa & RobiRoberto & EnaA.com =

Potrdilo o nakupu

Hvala! Naročilo ste uspešno oddali. Potrdilo z nadaljnimi navodili smo vam poslali na vašo e-pošto ...

Ker sem danes vstal že pred šesto uro :blush: mi je v Firefox v Toshibo najprej uspelo shraniti vs forumske povezave in se v vseh petih forumih tudi znova registrirati (s starimi up.imeni in gesli), se prijaviti v trgovino EnaA in uspšo naročiti nalepke za tipkonico.

Sedaj grem zbuditi mamo in potem pripravit zajtrk za oba ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadar je jutro tako ...

27112012dop-002.jpg

... Robertotu ne preostan drugega, kakor da "okupira" oba računalnika in iz "ta starega" z USB ključem prenese na "ta novega" vse datoteke, za katere misli, da bodo še uporabne = cca 7 Gb ...

27112012dop-001.jpg

Na USB ključ sem prav tako shranil in prenesel vse email naslove in jih tudi uvozi v Thunderbird, venar za vzpostavitwv povezave s "siol pošto" nisem dovolj ...... :blush: , zato bom za to "dejanje" res moral počakati "našega ta mladega" ... .) Vendar imam dostop do pošte vseeno prek Iterneta ..., kakor sem ga imel tudi "na Soči" ... .)

Na USB ključ mi je uspelo izvozit in seveda tudi shranit tudi vse "priljubljene" iz "ognjene lisice", vendar mi na tem računalniku, v programu Firefox, ukaza (?) uvozi NE USPE najti ... :blush::blush::blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se ne spomnim več, kje je bi ukaz uvozi zaznamke v HTML obliki, mogoče celo tam, kjer se uvoženi zaznamki nahajajo sedaj (rdeča puščica), važno je le, da bom zopet lahko igral LOTO in če bom tudi kaj zadel, plačal kakšno položnico ...

Ne vem kako bo s prikazom pripete slike ker je moj zaslon resolucije 1366 x 768, zato bom raje priložil (?) pomnjšano sliko ... :blush:

zaznamki.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., ki sem jo tudi res priložil "v predogledu", ker sem seveda pozabil, da sem jo že pred objavo na Shrani.si zmanjšal na 800 x 449 ... :blush:

zaznamki.jpg+

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je Roberto danes žalosten ??? Kdaj je bil nazadnje dobre volje ??? :blush: Včeraj sem iz HP-ja pozabil skopirati program Calendar.exe, ki ga po računalnikih "selim" že od windows 3.0 (?) ali mogoče 3.1 in mi ves ta čas res zelooo pomaga pri izpolnjevanju pomembnih stvari, vezanih na določen datum, vendar v windows 7 ne dela več, ker ni v 64 "bitni tehniki", temveč v 32 bitni ... :blush: To "mi je javilo", ko sem ga hotel "zagnati" (?) na Toshibi ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je Roberto sdaj že boljše volje ??? Zato, ker mu je "nekdo od tuki" v zasebnem sporočilu napisal:

Hej Robi,

bi mi lahko napisal svoj domači naslov - imam dve maketi in bi želel, da jih ti sestaviš, če bi ti bilo to v veselje.

:grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni:

V sporočilu je navedel tudi proizvajalca in "ime" (?) makeete in s toliko podatkov striček Google ... :OK:

f-16.jpg

v-22.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::OK::OK::OK::OK::OK::OK:

img3494.jpg

"Poslovenjenje" tipkovnice bo pa res moralo počakati do sobote, da ne bom kaj ......, tudi če sta kar dva seta (?) nalepk ... :notworthy:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je Roberto danes že dopodne dobre volje ???

= Intenet + Google + Siol + Moj Telekom + Tehnična pomoč O80 10 00 + približno 1/2 ure = Mozilla Thunderbird pošilja in sprejema pošto tudi na Toshibi ... :grupni::grupni::grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je Roberto danes že dopodne dobre volje ???

= Intenet + Google + Siol + Moj Telekom + Tehnična pomoč O80 10 00 + približno 1/2 ure = Mozilla Thunderbird pošilja in sprejema pošto tudi na Toshibi ... :grupni::grupni::grupni:

Sistemski administrator, modelar, fotoreporter, vremenoslovec, skratka univerzalen :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!