Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Ker so se "vremenarji" glede "datuma" poslabšanja vremena malo zmotili ...

img3635.jpg

...nama je med zajtrkom prišla srnica povedati, da poslabšanje s padavinami res bo. Mislim, da srnice še nikoli nisem videl tako blizu in to "celo na teritoriju" gamsov ...

img3632.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je poštar prinesel izvid psihiatrinje, verjetno "kopijo", ker je bil "original" poslan na ZPIZ v Novo Gorico, za pomoč pri strežbi , in verjetno bi bil kar zadovoljen z njim, če ne bi "opisoval" Robertota ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za "izlet" na Bohinjsko jezero se še vedno spomnim, da sem nekje na Bledu, mogoče v klancu navzdol proti jezeru, zavil na desno ...

img3660.jpg

nato sem pa nekja (rumena črta" zavil proti Pokljuki, vse do "smučarskih tekiov" in nazaj grede zavil zopet desno in se po drugi cesti kakor navzgor, pripeljal "na začetek" Bohinjskega jezera in se potem po kavici "na koncu jezera" vračal nazaj proti Bledu ...

img3661.jpg

To bi bilo še kar sprejemljivo, če Pokljuka na karti ne bi bila preeecej "višje" ... :hmm::hmm::hmm:

img3662.jpg

:?:?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smučarski teki = Rudno polje, od kjer mi manjka cesta "navzdol" proti Bohinjskem jezeru ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne, ker se mi zdi, da sem ob prihodu "v dolino" imel jezero na desni strani in potem tudi zavil na desno, da sem se peljal ob njemu naprej "do cofy time" ... :OK:

"V glavi imam" preeecej "slik", vendar niso "povezane" med sabo, zato je katera zelooo verjetno tudi iz Dolomitov ali od kje drugje, ko razmišljam o Pokljuki in Bohinjskem jezeru ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes ni bilo iz ZPIZa nobenega obvestila & nakazila in zdi se mi, da sem ugotovil "v katerem zajcu tiči grm" ... .)

Verjetno jih pri izračunu moti to, da je izid vedno s predznakom - (minus), kar pomeni, da ni ZPIZ dolžan Robertotu, temveč obratno ... :blush: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne, ker se mi zdi, da sem ob prihodu "v dolino" imel jezero na desni strani in potem tudi zavil na desno, da sem se peljal ob njemu naprej "do cofy time" ... :OK:

"V glavi imam" preeecej "slik", vendar niso "povezane" med sabo, zato je katera zelooo verjetno tudi iz Dolomitov ali od kje drugje, ko razmišljam o Pokljuki in Bohinjskem jezeru ... :blush:

"bela pot" vrisana v googlu mimo rudnega polja v smeri "srednja vas v bohinju" je po mojem tista, ki te muči... nekaj let se nisem peljal tam a nazadnje je bil tam asfalt ali vsaj zelo dober makedam.

(mislm, če sm s futuro prilezel tam dol, potem ni blo ne vem kaj slabega od ceste....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srednja vas in potem Stara Fužina na levo in nato desno "ob jezeru" bi bilo mogoče res prav ... Glede asfalta mislim tudi sam, da je bil, če ni bil kje drugje, vendar ne verjamem, da bi se vozil po makadamu, če sem se na Pokljuko pripeljal po asfaltu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Pokljuko tudi nimam samo najlepših spominov. Kolega me je povabil, po meni še neznani cesti, in v ovinku na sliki sta se pred mano kar naenkrat pojavila dva kolesarja ("kdo od tuki" ???) in ker nisem videl druge rešitve sem stopil na zavoro (zadnjo) in končal v grmovju, na srečo brez kakšne večje poškodbe, tako da sem se tisti večer pripeljal domov, z rahlo bolečim vratom (udarec), "obtolčenim mopedom" in sposojeno čelado, kr se mi zdi, da je pri moji "šla šipca rakom žvižgat" ...

Ker ima vsak slabo v sebi tudi nekaj dobrega, sem končno našel tudi sliko mojega opela ... :OK:

pict3386.jpg

pict3387.jpg

pict3388.jpg

pict3392.jpg

pict3395.jpg

Slikal sem pozneje, ko sem si z opelom šel ogledat "kraj zločina" ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da mi ni nihče verjel, da sem se takrat še isti dan z mopedom odpeljal domov, ker se mi ni zdelo pomembno objaviti še ene slike. Na zgornjih slikah označeno z rdečo "puščico" je bil samo Robertotof "polet", ker je moped na mojo veeeliko srečo, tik pod cestiščem zadržala majcena smrečica, toda dovolj močna ... :OK:

Ali sta mi mogoče takrat pomagala spraviti moped nazaj na "asfalt" Robertjur in njegov prijatelj ... :hmm::hmm::hmm:

pict3388.jpg

pict3389.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 10 dni bo minilo točno leto dni, ko mi je poštar prinesel Janez123 :grupni: darilo ... :grupni: Danes sem končal že peto maketo iz tega darila in ostal mi je samo še "zrakomlat" ... .)

28122012.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako Roberto slika, ker so ga tako naučili na maketarskem forumu ... :grupni:

img3680.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberto takih "problemov" (?) že kar nekaj časa nima, mogoče bi spil le kakšen kozarček dobrega vinčka zraven dobre hrane ... Če bi kdo ob prihajajočih praznikih rad pomagal kakemi svojem bližnjemu ali prijatelju ... :OK::inlove: .)

odvajanje-od-.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kratkoročni spomin", ki ga skoraj ni = moral sem pogledati, kaj sem napisal pred dvema urama ...

:blush::blush::blush::blush::blush::blush: :blush: :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi privošči si vsaj en dan v mesecu karkoli ti poželi tvoja duša... Za tist en dan ne bo škode :)

Pa lepo je vidt tvojo delavno mizo... le tako naprej :friend2:

aja pa še nakaj..... gusar skor tak pogled na hribe imam jest iz moje domače vasi...sam iz druge strani :grrr

To pa res pogrešam tuki v Mariboru

Popravljeno . Popravil umetnica51
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes on 17.40 si bom "privoščil" pregled "na griču" (PB) in ker mi je to moj windovs calendar "sporočil" šele danes in nisem bil pripravljen na to, me bo verjetno kar cel dan "stiskalo v grlu" ... :blush:

Pogled KAM ???, od od KJE ???

Še nekaj sem se spomnil. Pred precej leti sva se z mojo drago vračala z vlakom s 14- dnevnega z dopusta nekje na "Poreški rivieri" in že prav težko sem čakal :blush: , da bom zopet zagledal malo "valovite" pokrajine ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj sem se spomnil. Pred precej leti sva se z mojo drago vračala z vlakom s 14- dnevnega z dopusta nekje na "Poreški rivieri" in že prav težko sem čakal :blush: , da bom zopet zagledal malo "valovite" pokrajine ... :OK:

Spomin se mi res vrača "v valovih" ... To se je dogajalo pred 30 ali 31 leti in ker je bil odhod vlaka proti Poreču že zgodaj zjutraj sva z mojo drago šla prespat k moji sestri v Ljubljano (Prule) in zjutraj seveda zaspala in morala odpotovati z avtobusom, ki se je "na mostu čez železniško progo" (?) v Divači (?) peljal "čez" železniško nesrečo, v katero je bil "vpleten" vlak, s katerim bi se morala peljati midva. Rojen sem 13-tega in naj še kdo trdi, da je število 13 nesrečno ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!