Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Včeraj popoldne je vrtnica "prišla v roke" končnega lastnika - "moje" psihiatrinje. Bila je zelo prijetno presenečena ...

Tudi ZPIZ se je končno "zbudil", ker sem včeraj s pošto prejel obvestilo o nakazili, s prednjo številko 8 + nekaj drobiža in po kar nekaj časa iskanja mi je uspelo najti tudi "taiming" (?), za Robertota zelooo neprijeten: OD 01.09.2012 DO 30.11.2012 ... Če k temu znesku prištejem še 3 x 58 € invalidnine, še zmeraj "vse skupaj ni nič" ... :blush:

img3281.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda se dobro vrača z dobrim (?), ali nekaj podobnega ...

1. Poleg včerajšnjega obvestila iz ZPIZa je prispela tudi voščilnica iz "moje firme" ... :OK:

img3696.jpg

2. Danes mi je voščilo v mailu poslala tudi "moja šefica" ... :OK:

3. Tudi na Facebooku pričakalo obvestilo: Ravnokar prišla novica: računalnik (Toshiba) je nazaj iz servisa. :OK:

post-12027-0-82604300-1356085934.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Robertotu doma je "skupinski Božiček" danes ponoči že nosil: SONY LCD TV diagonala zaslona 81 cm. "Slika kot se šika" ... :OK::OK::OK:

Kaj bo šele, ko bo nosil tudi "individualni" ... .) .) .)

img3706.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Božiček je zraven njega napisal, da ga je nabavil pri Najboljšemu Sosedu ....................................................... na obroke ... :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vedno znova presenečaš in zalepiš nasmeh na našem obrazu... Hvala in Vesele praznike tebi i tvoji družini, da vam življenje teče po čim lepši poti :) Le tako naprej Robi in izdelki so fenomenalni :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ("bog ne daj") bom moral še kdaj na Sočo in "to z lastnimi nogami", bom vstopil na nevrološki oddelek kot .......................................................... "biznismen". "Torbica" je bila za HPja, vendar je dovol velika tudi za TOSHIBO ... :OK::OK::OK:

img3725.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prihodnjih dneh vam Roberto želi .................................................................................................................. .)

rebrca.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker "sem bil priden" me je ponoči obiskal Stric Božiček in zadaj na vrečko napisal, da to še ni fse ... :OK:

img3743.jpg

img3744.jpg

img3745.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na odgovore (?), ki jih je moja zdravnica "obkrožila" na vlogi za dodatek za pomoč in postrežbo, sem verjetno upal zaman ... :blush:

ZPIZ Območna enotaa Nova Gorica

...ODLOČBO

Zavarovanec ("RobiRobeto") nima pravice do dodatka za pomoč pri strežbi.

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POKOJNINA: 389,2 + 58 invalidnina = 447,8. To "delno" vem že od petka, ko sem prejel obvestilo o decemberski (?) pokojnini, vendar je to šele danes z odločbo o nadomastiu za pomoč pri strežbi, tudi dokončno ...

Hvala vsem, ki ste "me brali" in "Všeč mi je" in mislim, da bom tudi to temo zaključil, če se slučajno z mojim zdravjem (kolenska proteza) kaj ne zgodi ...

Vsem želim lepe praznike in srečno novo leto, ter da bi na svojih mopedih uživali tako kot je užval Roberto in da se vam ne bi zgodilo,kar se je njemu ...

post-12027-0-10020000-1356618329_thumb.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da si že kar dolgooo časa želim, da bi bila božič in novo leto "bela", toda v Idriji je že "pobralo" ves sneg in "pomlad že prihaja" ... .)

img3760.jpg

img3761.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Da mi je vedeti" kdo je v tej temi naapisal, da se Roberto "umika v anoimnost" (?) ???

Danes (pred cca 10 min) mi je moja draga iz spalnice sporočila, da skozi okno vidi dvanajst gamsov ... Res jih je bilo toliko, toda pri sliknju nisem bil dovolj pazljiv,tako da so štiri (?) zakrile veje bližnjih dreves ...

Ker so ovčke, kozice in konjički rajši na toplm v štali, so gamsom odstopile svoj pašnik ... :OK:

img3766.jpg

img3765.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar "sem se vrnil" z ogleda smuka v Bormiu in lahko rečem samo kapo dol: SONY LCD TV + foto CANON + čarunalnik TOSHIBA. Upam, da so slike tudi na vaših monitrojih tako realne ...

post-12027-0-98605200-1356784789_thumb.jpg

post-12027-0-77625900-1356784800_thumb.jpg

post-12027-0-21465200-1356784810_thumb.jpg

post-12027-0-24021900-1356784822_thumb.jpg

post-12027-0-59637800-1356784831_thumb.jpg

post-12027-0-45716700-1356784841_thumb.jpg

post-12027-0-82142400-1356784851_thumb.jpg

post-12027-0-92568400-1356784862_thumb.jpg

post-12027-0-42486500-1356784872_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne bom zopet kregan, ker z maketarstvom vdiram v mopedizem. Danes sem do konca sestavil cockpit ("notranjost pilotove kabine"), ki je sestavljena iz 11 sestavnih delov, v merilu 1 : 48 in katere je seveda treba tudi pobarvati ...

img3789.jpg

img3790.jpg

Moje deelovne terapevtke na Soči, si verjetno tudi pedstavljae niso, da se bom kdaj ukvarjal še s taakimi drobnjarijami ... Mislim, da bom naredil tudi zaa njih nekaj iz lesa, za 8. marec, tako kot sem jaz "za doma" pri njih naredil 2 "rutki" za moji najdražji ... :OK:

img3793.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je danes moja draga pokicala "ženski del Varadero" .) v Logatec in vprašala, če sta dosegljiva za obisk, ji je odgovorila, da sta doma in da je v Logatcu megla. V Idriji takrat ...

img3794.jpg

Ko sva čez približno eno uro odšla od doma, sem meglo pričakoval, "kot v starih časih", že v Godoviču, vendar je tudi v Logatcu ni bilo več, videla se je pa nad Vrhniko in verjetno tudi "naprej" ... Ko sva, po recimo uri in pol, odhajala iz Logatca, sva odhajala v megli, ki je pa "težila" samo do Kalc in nič več ... :OK:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem v soboto prestavil trobentico v bolj "domače okolje", se je "razmnožila" ... :OK:

post-12027-0-08380400-1356942150_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje sta tota Robi & Roberto, da se letos sploh še nista oglasila ??? Krivda za to je bila, da nikjer na svoji poti nista našla delujočega "internet cafeja" (?) tudi v "Titigradu" :blush: ne ... :blush: Kako se Titograd imenuje sedaj sem moral prav tako poiskati na internetu, vendar sem že zopet pozabil ... :blush:

Mislim pa, da ta pot ni "zrastla na mojem zelniku včeraj" in da sem jo verjtno tudi že kdaj načrtoval,vendar "me je nekaj prehitelo" ... :blush:

Ker so se km zopet nekam izgubili :blush: in če me spomin zopet ne vara, je "trasa dolga" (?) nekaj več kot 2.100 km = 4 (sportski) - 10 (lagano) dni ... :OK:

http://goo.gl/maps/FCO0K

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem invalid :blush: sem nekoga (jj) za..... in mi bo država v prihodnje plačevala prispevek za dodatno dravstvno zavarovanje in poleg tega še vsak mesec nakazala "nekaj šoldov" za vojnega veterana ... Če "bojo vremena ugodna" bom že v petek lako skeniral dokončno odločbo (?) z nekaterimi številkmi, ki se po mojem spominu "sučejo nekje okrog pol stotina" evrotof ...

post-12027-0-14640600-1357812770_thumb.jpg

post-12027-0-88176400-1357812783_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Okrog pol stotina za vojnega veterana" + okrog "petina stotina" za dodatno zdravstveno zavarovanje = Robertotof NEspomin ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je poštar prinesel "pismo" z URI SOČA in takoj sem se ustrašil, na kakšno terapijo bom zopet moral ... :blush:

Vendar na mojo srečoni bilo tako, ker je bil samo vprašalnik, ki sem ga že izpolnil in bo erjetno v ponedeljek "odpotoval" na pošto ... :OK:

post-12027-0-36727200-1357903953_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo obljubljeni "papirji" iz UE so danes prišli:

1. SKLEP: Postopek uveden po uradni dolžnosti v upravni zadevi razveljavitve pravice do zdravstvenega varstva vojnega veterana RobiRobertota se ustavi = "plačevala" mi bo država ... :OK:

2.. ODLOČBA: Vojnemu veterano RobiRobertotu se prizna pravica do veteranskega dodatka v mesečnem znesku 49,71 €.

Ker se ngančnih zneskov seveda ne spomnim, bom poizkusil izračunaati svojo pokojnino vsaj približno:

370 (pokojnina)

58 (invalidninaa)

50 (veteranski dodatek)

21 (??? prispevek za dodatno zdravstvno zavarovane)

-----------------------------------------------------------------------

499 € ni bogatsvo, vendar vseeno več, kot je kazalo

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatek za vojnega veterana mi bo pripadal, dokler bo najina hčerka :inlove: študirala, oziroma dokler "se je ne bo kdo usmilil" s kakšno štipendijo, kar bo UE preverjala vsake pol leta ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!