Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Mislim, da bom rabil pomoč odvetnika, ker mislim, da vzrok za mojo nesrečo ni bila neprilagojena hitrost:

 

http://www.24ur.com/ekskluziv/erotika/nereden-seks-je-lahko-tudi-nevaren.html

 

.)

 

:smoke:  :hmm: glede na kompleksnost materije, mislim, da je edini sposoben odvetnik un............ ta mal .............matoz. :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bom rabil pomoč odvetnika, ker mislim, da vzrok za mojo nesrečo ni bila neprilagojena hitrost:

 

http://www.24ur.com/ekskluziv/erotika/nereden-seks-je-lahko-tudi-nevaren.html

 

.)

Neprilagojena hitrost je vsakič ko se zgodi nesreča,pa tudi če si peljal 20km pod omejitvijo,saj so naši experti napisali neumen zakon oz. pameten za represivne organe,saj če jim pri nesreči kaj ne klapa lahko vedno napiše,da je bila neprilagojena hitrost. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moral bi rečt,da ti je pes skoču čez cesto.

Ne pomaga,zakon ti to obrazloži,da bi mogu predvidevat,da ti bo pes skoču na cesto in temu prilagodit hitrost!!! Vrjem ti govorim iz lastne kalvarije! :blush:

In tud Matoz ne bo kej dost mogu pomagat Roberto,to pa zato ker se ne pišeš Janša,Bavčar ali kako podobno...... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pomaga,zakon ti to obrazloži,da bi mogu predvidevat,da ti bo pes skoču na cesto in temu prilagodit hitrost!!! Vrjem ti govorim iz lastne kalvarije! :blush:

In tud Matoz ne bo kej dost mogu pomagat Roberto,to pa zato ker se ne pišeš Janša,Bavčar ali kako podobno...... :BUA:

v primeru,da je znak divjad na cesti ali v naselju.Finta,da te oskubjo je neprilagojena hitrost to pa drži 1000%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moral bi rečt,da ti je pes skoču čez cesto.

 

1.  in potem zaradi neprilagojene hitrosti, Roberto ni mogel do časa "zažlajfati" ...    .)

 

2.  Robertota ni prav nihče nič vprašal, ker je bil takrat "še po bolnicah" in položnico sta plačali moji dve dragi ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste kdaj "kombinirali" tehnični pregled vašega mopeda z obiskom in kosilom pri Robertu in če vas bojo na tehničnem pregedu "izvrgli", boste od prejšnjega tedna naprej lahko kupili originalni nadomestni del in ga takoj zamenjali za pokvarjenega, in tehnični pregled potem opravili "z odliko", tako da boste pred obiskom Robertota v Evrospinu lahko kupii še darilo za njega in v zadnjem hipu prišli v Robertotovo stanovanje, kjer bo Bil že čakal za mizo na kosilo ... .)   :yea1:  :OK:

 

 

img4252.jpg

 

 

img4250.jpg

 

 

:inlove:  :inlove:  :inlove:  :inlove:  :inlove:  :inlove:  :inlove:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem ga pred več kot 30 leti, vendar ker takrat še ni bilo digitalnih fotkičev, sem si sliko sposodil na netu. Kupil sem ga seveda rabljenega in bil je letnik najmanj 1980, verjetno pa še kakšno leto več. To je bila ŽIVAL !!! Kolegu, kateremu sem ga kasneje prodal, sem ga večkrat posodil in ko ga je prvič "zajahal" je pri speljevanju v prvi prestavi dodal preveč gasa in KTM ga je dobesedno stresel, ker je "skočil" v zrak, on pa je ostal na vseh štirih na tleh ... :blush:

Će se ne motim in če sem bil dovoj previden, sem se od prve in vsaj do pete prestave (6 prestav ???), ves čas peljal po zadnjem kolesu ... :OK:

 

 

1980-ktm250.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker so sedaj "pustni časi", sta obe moji dragi, danes za večerjo spekli "miške" (?) ...  :OK:

 

 

img4271.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V včerajšnjem večernem filmu sem videl nekaj podobnega in nato sem se spomnil, da je bil načrt za gradnjo objavljen v reviji TIM, ko je bil Roberto verjetno še v osnovni šoli in da sem nekaj zelooo podobnega videl "na vodi" zraven kampa Čikat na Malem Lošinju, kjer so Lošinjski "pionirji" trenirali ... eusa_clap.gif
Če X 999  icon_redface.gif , bi si sedaj sigurno omislil nekj takega, "da bi me zopet vleklo" na morje ... eusa_clap.gifeusa_clap.gifeusa_clap.gif

 

optimist.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Sama tako parkirata po kosilu ..."   :inlove:

 

img4280.jpg

 

 

Sigurno največja prijatelja v tej ....... "naši" hiši ...   :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem "tuki" napisal, da je plaz nekoga v "katrci" .)  odrinil v Idrijco. Tudi danes ponoči je plaz "poravnal" sosednjo "grapo" ...

 

img4284.jpg

 

Za občutek višine plazu sem počakal in slkal še "mimo vozeči" avto. Danes je plaz že "očiščen" in tudi ne verjamem, da bi plaz iz suhega (?) snega lahko premaknil vozeči avto, zato je bil takrat (recimo 30 let nazaj) plaz verjetno iz mokrega (?) snega ...

 

img4285.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je tako razočaran nad Robertotom, da hoče kar spremeniti svoje "versko prepričanje" (?) ...   :hmm:  .)  :D

 

bilmusliman.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Robi  (borec)

 

Oglašam se ti prvič, čeprav sem že velikokrat bral to temo.

Mislim, da bi tvoja tema morala biti obvezno čtivo vsakega motorista, avtomobilista in pa mogoče tudi pešca.

Zelo dobro si opisal črto med zdravim, zagnanim moškim ter sekunda nepazljivosti in usoda se obrne v popolnoma drugo smer.

 

Še te bom spremljal

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem to že napisal, da sem po osnovni šoli želel iti na "vojaško gimnazijo" (?) za vojnega pilota ... Včeraj mi je moja draga odnesla nazaj v knjižnico in prinesla rezervirano ...  :worship:

 

img4314.jpg

 

img4359.jpg

 

:blush:  :worship::blush:  :worship::blush:  :worship::blush:

 

SKLATI ZVEZDE Z NEBA
Zgodba o breznogem lovskem pilotu Douglasu Baderju,ki je sorazmerno kratki bojni karieri več kot dvajsetkrat zmagal v dvobojih z letali

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi Roberto si šel na dopust v Kamniško savinjske alpe ? :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kolo je še malo premrzlo in še rima se ... :OK:

 

Če si kdo od "kwakoljubcev" želi imeti svojo ljubezen ves čas pri sebi, jo nekdo prodaja na forumu Makete.si za 38.- €, še nesestavljeno, za tako, da bi se samo  vsedli na njo in odpeljali, bi verjetno morali plačati kakšen "drobiž" več ... .)

 

 

kawaninja.jpg

 

 

kawaninja2.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno sem že napisal, da sem na intenzivni negi v septembru 2.009, "ker mi je bili dolgčas", zbolel tudi za pljučnico in v knjigi, katero sedaj berem vsak večer pred spanjem, sem mogoče našel tudi vzrok zanjo:

 

Thornhillova (medicinsk sestra) ga je od čaasa do časa obračalaa v postelji, da bi preprečila kongestijo pljuč, ki bi privedla do pljučnice.

 

mogoče = nikakor, ker so to vedeli že v času med I. in II. svetovno vojno .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi pogreša Robertota, takšnega  :OK:  kakršen je bil pred 45 + leti ... :blush:

 

img4409.jpg

 

"Kriza srednjih let" ...  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga pogrešat, Veš koliko je lepih spominov na obdobje od nastanka te fotografije in sedanjosti!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!