Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Če bi še vedno rabil TV anteno, bi za njo lahko uporabil kar mojo desno nogo ... .)

 

tvantena.jpg

 

Nosilec ???????????????????????????????????????????????????????    .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:

 

img4844.jpg

 

:hmm:

 

img4845.jpg

 

:hmm:

 

img4846.jpg

 

:worship:

 

img4847.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Roberto je danes "otvoril letošnjo baysikl sezono" ... :OK:

 

img4852.jpg

 

Kam drugam kot do kopališča v Idrijski Beli, ker sem tako obljubil tudi moji dragi ... :klicaj:

 

img4853.jpg

 

img4854.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med slikanjem zgornje slike je "nekaj" zaropotalo, ker "nekaj-a" nisem dovolj dobro prislonil "ob pločnik" ... :blush:

 

img4855.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prihodu domov sem kolo, namesto v drvarnico, "parkiral" v delavnico, vendar mislim, da bo treba kupiti kar novo "vzratno ogledalo" ... I will see tommorow ... :blush:

 

img4856.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnjih 24 km = najmanj 4 preveč, še verjetneje kar 9 = zima je bila dolga ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prihodu domov sem kolo, namesto v drvarnico, "parkiral" v delavnico, vendar mislim, da bo treba kupiti kar novo "vzratno ogledalo" ... I will see tommorow ...

 

Videl sem in prestavil nakup, dokler mi "rikver špegl" ne bo zopet odpadel. Le spravlja se sedaj "malo čudno", ker se ga po "horizontalni osi" ne da več zasukati, ker je prilepljen ... :blush:   :OK:   :grupni:  Seveda sem ga moral pred fiksiranjem najprej - zunaj - nastaviti v pravilen položaj, da bom tudi videl, če prihaja za mano kakšen "prikoičar ali šlepar (kamijon)", ki se jih sedaj zelooo bojim, ker me ponavadi prehitevajo le kakšen meter od mene, verjetno pa še manj ... :blush:

 

img4846.jpg

 

img4873.jpg

 

img4874.jpg

 

img4875.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV ... SONY LCD ... je zakon ... BARVE ! ... in bi bil še večji zakon, če Roberto na Canonu ne bi pozabil preklopiti iz avtomatsko na ročno, kjer imam nastavljen krajši čas osvetlitve ... :blush:

 

img4894.jpg

 

img4897.jpg

 

img4898.jpg

 

img4899.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17-ti uri "izhod", smer Cerkovni vrh ... :eek:   V križišču v "Marovškem ovinku" nisem zavil ne desnoo v Dom starih, ne levo v Hofer, temveč nadaljeval kar "naravnost" ...

 

img4918.jpg

 

Včasih pot ni bila asfalirana, ker so jo najprej uporabljali z vozom in konji, kasnje tudi s traktorjem ...

 

img4919.jpg

 

Asfalt se je končal približno 50 m "za" Hoferjem in naprej se je nadaljevala dobro vzdrževana prevozna pot (?) ...

 

img4920.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi je bilo tega treba ... :?  :surrender:  :wacko:

 

img4921.jpg

 

:grupni:  Ni panike !!!  :OK:

 

img4922.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V "ovinku", kjer je pot zavila v desno sem znova dobil upanje, da moj današnji cilj še obstaja,  ker se tudi še vedno spomnim, da je bil ob poti navzgor na levi strani ...

 

:OK:

 

img4928.jpg

 

img4929.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina hiša, ki se  je videla v Mokraški vasi, se mi zdi, da je pr' Filipiču ...

 

img4934.jpg

 

Idrija, "kot na dlani" ... :OK:

 

img4936.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Nekoč" sem skočil "na streho" in tam malo posedel, sedaj ... :blush:

 

img4937.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj "vzpon in spust" je trajal eno dobro uro, pri čemer mi je desno koleno, razen navzdol, služilo precej dobro, že kar nekaj časa, pa se mi poleg levega kolka (blokada adijo ...) pojavlja tudi kar precejšna bolečina v desnem kolku   =  ali je še kje kaj ???   :blush:  :blush:  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. maj = paznik dela = za Robertota "praznik" nedokončnega dela ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

kaman.jpg

 

Zadnje Janez123-jevo  :grupni:  darilo ... :grupni: ...

 

img4748.jpg

 

sem danes že opral z vodo z dodatkom sredstva za pomivanje posode ... :OK:

 

img4963.jpg

 

...  vendar sem vseeno zelooo žalostn, ker je moja draga šla z obema flokijema na ranč, kjer se bo popoldne oralo, jaz si pa ne upam iti, ker bo popoldne prevroče ... :blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kamana "se vidimo in slišimo", ko bo končan ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ker je bila po kosilu tempertura v stanovanju kar primerna ...

 

img4976.jpg

 

... sem "vso sončno stran zasenčil" ...

 

img4977.jpg

 

... ker je bila zunanja temperatura že sedaj, v senci, napovedanih 28 oC, ki bo kasneje "na soncu" verjetno še kar precj narasla. Kam bi se lahko skril na ranču ??? V "vrtno uto", vendar sem "notri" lahko tudi doma, gdje možem i po forumima da rasturam ... .)

 

Zakaj mi je "povleklo na jezik odozdo" ??? Zato ker že nekaj dni gostujem na Beograjskem maketarskem forumu ... :OK:

 

img4978.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16.25:  Do lanskega "vročinskega tilta" je manjkalo namanj 15 oC, vendar se je Roberto pravilno odločil, ker v stanovanju se je toplota dvignila samo za 1 oC ... :OK:

 

img4980.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!