Skoči na vsebino

Kdo ima kaksne moto-revije doma?


Ice

Priporočene objave

sem ravno prebral zadnji symov post v motoristicne revije viska.....

pri meni se lepo urejeno po letnikih valjajo razni bikers news,biker´s live,der reitwagen,motorrad,biker in österreich,streetfighters,easyrider´s in se kaksne.nekaj je skoraj celotnih,nekaj samo v posameznih izvodih.prevsem v nemscini in anglescini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa doma velik kup revij... zal ne tako lepo urejeno kot Ice :oops: ... jih je pa veliko... Motorist, Motopuls, aja pa kaksen katalog od Ducatija (4 ali 5), Gerikeja, Louisa, pa Cosmopolitan se vmes najde... ja kar velik kup je ja... :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men so se pa vala po omarah velka zbirka SWP-ja, mal manjša motorista, par Jokerjev, PC-gamerjev, Moto katalogov, Motorrdaov pa še kej 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. govora bi naj bilo o MOTO REVIJAH,ne o playboyu,sunce vam zarko! :evil:

2. @ macica: kje je pa smisel tvojega nabijanja v transalp-temi?! ko smo ze ravno pri "smislu". :x :roll: zanima me,kaj folk za ene moto-revije bere.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. govora bi naj bilo o MOTO REVIJAH,ne o playboyu,sunce vam zarko!  :evil:  

2. @ macica: kje je pa smisel tvojega nabijanja v transalp-temi?! ko smo ze ravno pri "smislu". :x  :roll: zanima me,kaj folk za ene moto-revije bere.....

Ja sori. Veliki Ajsmen. Dans mi lajtnga mal bl počas dela, pa mi ni takoj potegnlo kaj sploh hočeš.

Drgač mam pa jst ene par Motoristov, Motorradov, Motopulsov, Motokatalogov. Mislim, da je celo en Endurofahrer vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meter in pol Avtomagazinov, mislim da od letnika 1983 do 2000. Pa še kakšnih deset Motoristov, Avto klubov, Motorevij, Motopuls in kakšnega pol metra knjig, ki obravnavajo vozila na bencin.

Ice, bi razširil temo na "Revije, knjige, mikrofilmi, CD-ji ipd., ki dišijo po bencinu"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urejenega nima nič. Mam pa skoraj vse Motoriste, nekaj Motopulsov, cel kup katalogov, pa Cruiser mage, večinoma pa francoske L'integrale, Moto revue, Moto magazine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je celo en Endurofahrer vmes.

mačica :!: pa enduro bi ,pa ja mogel bit med prvimi :lol:

probaj nemški ENDURO prava revija, če še ne poznaš :?:

Vsaj za nas offrouderje :lol:

Try this www.enduro-press.de :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa zelo malo vozim offroad. No, kvečjemu kdaj kak makadam, pa še tistega bolj v stilu KK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k ste vsi tok polni revij pa mi pliz zrihtite kak test o Transalpi!No pa je ta tema dobila smisel!! :D :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet urejen v mapi Motorist od 3.številke, nekaj motorradov,motoplusov in še kaj.......

Razlog, da ni velko tujih je v neznanju nemščine in neprodajanju angleško govorečih (pisajočih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k ste vsi tok polni revij pa mi pliz zrihtite kak test o Transalpi!No pa je ta tema dobila smisel!! :D  :D  :D  

Ciao,by Pero

Pero, pa kaj ne veš kakšn motor maš? :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da imate vse urejeno na kupčkih.

Vendar, kolikokrat pa sežete v lepo urejeni kupček in izvlečete ven revijo, recimo, staro 5 let in jo z zanimanjem preberete?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da imate vse urejeno na kupčkih.

Vendar, kolikokrat pa sežete v lepo urejeni kupček in izvlečete ven revijo, recimo, staro 5 let in jo z zanimanjem preberete?

Jaz playboye in marse v kleti redno čitam :) 8)

Motoristične/avtomobilistične/računalniške/pionirske/gladiatorske revije za nazaj pa samo takrat, ko sortiram stare revije - vsakega pol leta naredim revizijo tistih polic z revijami in cajtengi in stran zmečem vse, kar mi trenutno ni več zanimivo... Tiste, ki ostanejo, običajno letijo naslednjič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz približno tako, kot Symru, vendar je ciklus krajši, do meseca dni je življenska doba "vskladiščenih" revij.

Če pa je kaj res zelo zanimivega, pomembnega, strgam ven in običajno shranim tako, da potem, ko rabim, ne najdem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!