Skoči na vsebino

Suzuki Marauder VZ 800


sturgis

Priporočene objave

Rabil bi vašo pomoč!

Ob vžigu hladnega motorja, ko mu dam zauh mi motor skoraj vedno zalije. Motor je brez moči ter crkuje in šele po nekaj sto metrih vožnje parkrat zaseka iz auspuha in komaj takrat dobi pravo moč in glas.

A se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjaj svečke, preveri zaug, če deluje, sicer probaj brez, spucaj šalčke frgazarjev, pipico za benz etc...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne znaš, ga pelji na servis, šele nato ga boš lahko zares začel šraufat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ga bom prisiljen pelat na servis, saj ga je dokončno zalilo in sploh nima vač nobene močo..... Vožnja z njim je kot da bi se vozil s kosilnico :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni,

v bližnji prihodnosti mislim nabavit omenjeni motor Suzuki Marauder VZ 800. Slučajno kdo ve ali ga kdo prodaja pri nas, drugače pa ciljam na Italjanski trg na zadnje pa tudi Nemški. Cena naj bi bila do 4000€ pa letnik od 2000 naprej.

Malo me tudi zanima tale Italjanski način prodaje. Imaš letnik 1998 z 30.000km (kar se mi zdi mal bosa) za 4000€ al pa 2003 letnik tud 30000km za 3600€ ?

Hvala za kakršnekoli podatke, nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me tudi zanima tale Italjanski način prodaje. Imaš letnik 1998 z 30.000km (kar se mi zdi mal bosa) za 4000€ al pa 2003 letnik tud 30000km za 3600€ ?

-------------------------------------------------------

LP :D

Sem tudi jaz,gledal na moto .it,pa so cene dosti nižje kot pri nas.

Ne bi vedel,zakaj ji cena tako pade,kar se mi zdi malo čudno.

Je pa dobro dobit tak motorček za tako malo €.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena verjetno pade zaradi dosti večjega trga, zdej tud mal gledam motoscout, pa so cene prbližn isto "pocen", pa še švabi so mi bol ušeč :) Sam mal jba bo zarad prevoza verjetn k je use gor pr kolnu. Ko smo že pri tem, na kakšen način se nej lotim zadeve? Poiščem motor, pišem lastnikom za podrobne info, se upiknem v enga pa grem pogledat, ker verjetn ne morm zdej glih it gledat enga koln pol pa "usput" v berlin. Kako ste vi prpelal svojga konjička v SLO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu imej ogled več motorjev, zateži prodajalcu za podrobnejše slike motorja, oceniš resnost prodajalca in se zmeniš za oglede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mi lahko kdo napiše mal tehničnih podatkov za ta motor!? kolk kpnj, navor vozne lastnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

nujno rabim komplet tesnil za marauder suzuki 800

povej, kje lahko takoj kupim

povej, kje jih lahko takoj kupim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

hvala ti, upam da jih imajo na zalogi, v Avstriji je kar nekaj časa za počakat

Suzuki servis Barborič Žužemberk gsm:041/720087 lahko pa vsa tesnila narediš (razen za glavo motorja) OK. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v koliko me spomin ne vera je masina enaka tisti iz modela VS 800 intruder. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!