Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

13 minutes ago, Zivnorc said:

 

... za KekecJR moram vse dvakrat al pa trikrat prebrati, da poštekam, kaj hoče od koga...oz. za kaj se gre (v njegovi glavi)....  :lol1: 

 Svaka ti cast, ti vsaj postekas....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Q20 je taprav, jebes naslov, kr v maline. 💪 MM pa sreca vrjetn, ker ponavad razbije druge in sebe. Vazn, da Bagnaia vodi 💪😎

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kennyjevi analizi je škoda vsakega resnega komentarja. Raje bi vprašal znalce, če Yamaho še vedno razvija Rossi?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 3. 2022 ob 15:13, vandrovec pravi:

Letos mora biti leto Ducatija, enkrat mora eksplodirat ob vseh vložkih v razvoj. Yamaha iz leta v leto stagnira, pri ostalih ni opaziti nekih posebnosti.

To sem napisal na začetku sezone in sedaj proti koncu se potrjuje. Presenečen sem bil, da je FQ še nabral toliko točk, ker je Yamaha specifičen motor. Na zavitih progah je konkurenčna, če voznik spredaj vozi svoje linije...celoten krog je hitra, ker pridobi na času v ovinkih, na hitrih odsekih pa izgublja. Nemoč se pokaže, če dirkač na začetku dirke ni v ospredju. Če bi Ducati imel voznika, ki bi tako odstopal od ostalih v ekipi kot FQ bi imeli že zdavnaj prvaka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, jvalant pravi:

  Kenny, ti si pac Kenny... Lahko je zalit pa zmerjat.... Yamaha NE gre nikamor.  Fabio  mora voziti na meji in se pac nardi kar se naredi.... Seveda je pa Fabio kekec. Tudi, so povedali zakaj je zadnjic vozil cudno, pa je se vseeno kekec. Ce bi ne padel, bi ga pa ti spet oznacil kot mehkega...  Tebi se zdaj ni jasno, da so vsi na meji, da ne morejo "se malo kasneje bremzat" al pa se "mal bolj gas dodat"   in da to ni playstation...

 

Dokaz za trditev o Yamahi : Razen Fabia, noben ne naredi NIC  (Fabio na njej je kekec)

Dokaz za trditev o Ducatiju: Skoraj vsi lahko borbajo, tudi za zmage (Bagnaia na njem je pa: Bagnaia je dober. Ni mu kaj očitat  ko bi moral voditi za 80 pik, recimo 4x drugo mesto namesto nule)

 

"Bagnaia je dober. Ni mu kaj očitat. Če ne bo sam zajebal bo prvak"

   Tip ima 5 (PET) nicel... Res mu ni kaj ocitat. Ce bi ne sedel na Ducatiju, ampak Yamahi, bi bil sedemnajsti. Ampak se dobro, da je Fabio kekec... (me prav zanima z cim bi obkladal Fabia, ce bi usekal krog pred koncem za brez veze (danes je popravljal napako in se pac ulegel)) Bagnaia je pravzaprav kekec, da se mora se na koncu boriti z zanic Yamaho in novo Aprilio. Se mu ne bi bilo treba, ce se ne bi valjal vsako drugo dirko. Ampak, Bagnaia je dober. Ni mu kaj očitat!

 

    Rad imam tvoje analize, ce bi jih objavljal, bi bile v sekciji "Humor"...  In   kot pravis: vsi imamo lahko mnenja. tole je pac moje.

 

PS:  Res dobra dirka!  Cestitke vsem, se posebej Rinsu  in Marquezu. Se en dokaz, da NI slabih pilotov, kekcev itd... Fantje borbajo!

Ja ne vem če je to mnenje... To je dajanje mojega mnenja v nič... Tko da... Tvoj nivo ni lih visok. 

Moje mnenje je, da je Yamaha veliko boljši motocikel, kot bi vsi radi prikazali. Verjetno ni na nivoju Ducatija, ampak je blizu. 

Danes je bilo kot dežna dirka, una tazares mokra. Danes motocikel ni odločal. Danes je zmagal najboljši dirkač, ker so gume dovoljevale 90% dirkanja in zato so bili vsi skupaj. Razlike so bile pa ogromne v kvaliteti vožnje. In če bi bil Fabio danes dober, bi zmagal. Sem zihr, da bi zmagal, če bi bla tole 3. dirka sezone. 

Po mojem mnenju je Fabio boljši voznik kot Bagnaia, kar se hitrosti tiče. Bagnaia pa je najboljši voznik Ducatija takoj za Bastianinijem... Recimo... 

Ampak Fabio je že večkrat dokazal, kako zna stvari zajebat. 

2 leti nazaj se je sam začel it neki psihološko vojno z Mirom, ko je namerno šel na progo vedno, ko je šel Mir in vozil za njim. Takrat se mi je precej zagravžal, ker se mi je to zdelo res nedoraslo. Na koncu je bil on tisti, ki je potegnil kratko, ker se je valjal po tleh. Lani je imel Bagnaia 3 dirke pred koncem 52 točk prednosti pred Bagnaio. Če Peco nebi padel v Misanu, bi bil na koncu prvak, če gledamo čisto matematično. Ni realna primerjava itak, ampak pokaže pa trend... Letos je spet vrgel stran 90 pik v pol sezone...

In ne... To na tej dirki, pa tisto na prejšnji, to ni naključje, ker so pač vsi na limitu... Žal.. In tudi 3. leto zapored isto ni naključje... Žal... Danes ni bil nihče na limitu... Danes so šparali gume... Kumot, bi vozili nizke 1.29, a so vozili 1.30...

Že ko ga gledaš kaj govori, vidiš, da ima polno enih namenov s svojimi besedami, da bi vplival na privržence, želi postati priljubljen, novi Rossi... Ampak žal mu to ne gre tako dobro kot je šlo Rossiju. Pove pa to o njem dvoje, kot prvo mu jemlje fokus na dirkanje in kot drugo je brez hrbtenice in hitro počepne... 

Pol se gre pa nek medijski molk, pa ne vem kaj še... Pa dej no.. A Marquez kdaj to dela? Ne, on dirka, on je taprav dirkač, njega drugo ne zanima, ne pa diva, tko kot Fabio. Pa da ne bo pomote, tudi Marquez se želi dobro prodajat in se, ampak ko dirka nima v glavi nič drugega kot dirkanje... Fabio je pa več kot očitno poln enih kompleksov. Pa je škoda, ker je talentiran, hiter in ornk dober... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, KennyJR pravi:

Fabio je pa več kot očitno poln enih kompleksov. Pa je škoda, ker je talentiran, hiter in ornk dober... 

Pa ne more z Yamaho čudežev delat...še več kot dober je na tem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje piše, da je Yamaha slaba? Je prišel Calvin iz penzije po dveh letih na moped in se pelje na treningih blizu 10. A je pol Yamaha res tako slaba? 

Sicer pa kot rečeno. Danes je bil motor postranskega pomena. Danes je bilo treba peljat pametno in na koncu so se zmenili po kolk so hruške... 

Reš, da je blo precej Ducatijev med 10, ampak žal drugih konkurenčnih voznikov ni že celo sezono. Espargaro pa ni imel ritma že cel vikend. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KennyJR pravi:

Kje piše, da je Yamaha slaba? Je prišel Calvin iz penzije po dveh letih na moped in se pelje na treningih blizu 10. A je pol Yamaha res tako slaba? 

Eno je odpeljati hitri krog, drugo pa prehitevanje na dirki. Šteje pa dirka, ne hitri krogi...če ni moči in hitrosti za prehitevanje je samo fantaziranje s hitrostjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, KennyJR said:

Ja ne vem če je to mnenje... To je dajanje mojega mnenja v nič... Tko da... Tvoj nivo ni lih visok.

 Lej:  nivo ni strinjanje al nestrinjanje . Ce menim, da nimas prav, to nima veze z nivojem. Keci, idioti, kreteni in podobno besedisce pa je...  In ga nisem uporabil zate.  Lahko se tudi rece: XXX pa ni izpolnil svoje place,  moral bi to ali to bolje   Brez kekcev, idiotov, kletvic itd       Mah, pusti...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, ukica pravi:

A neumnosti 73 pa nihce ne omeni …

.... pa sej je isto naredil kot Goloprsi  ( blokiral kolo, spustil in bil prehiter ) samo je žabar zgreši tistga pred sabo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navajeni, ker majo to marquezi v krvi zgleda :)

Komentatorja sta pa kr pri koritu zgleda, sedita v Ducatijevi pisarni in poslusata kako dajejo kvazi navodila svojim kako vozit.  Pol pa cence v mikrofon stresat. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Shillien pravi:

pravi priimek napačno ime :D če bi isto naredil njegov brat bi forumi in socialna omrežje pregorela

Lahko bi tudi rekli:

Nepravi markez skegljal napačnega drkatija ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Lipstick said:

.... pa sej je isto naredil kot Goloprsi  ( blokiral kolo, spustil in bil prehiter ) samo je žabar zgreši tistga pred sabo.....

No nevem, meni zgleda bolj da je 73 zamudim tocko zaviranje in nato se ustrasil in letel naprej…

 

Glede Bezzechija .. jaz mislim da ni uposteval navodila od drkatija, ampak od Rossija. Ja Rossi je kriv :P 

44D842A0-07EC-4AA7-AD5F-FC075C61F49F.jpeg

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, jvalant pravi:

 Lej:  nivo ni strinjanje al nestrinjanje . Ce menim, da nimas prav, to nima veze z nivojem. Keci, idioti, kreteni in podobno besedisce pa je...  In ga nisem uporabil zate.  Lahko se tudi rece: XXX pa ni izpolnil svoje place,  moral bi to ali to bolje   Brez kekcev, idiotov, kletvic itd       Mah, pusti...

Nestrinjanje pomeni, da poveš svoje mnenje, kako misliš, da je, ne pa da me napadaš med vrsticami v stilu.. Kenny je pač Kenny... in ostali stavki, kjer uporabljaš mene kot osebek. Svoje nestrinjanje, svoje mnenje lahko poveš tako, da me niti 1x ne omeniš vmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, KennyJR said:

Nestrinjanje pomeni, da poveš svoje mnenje, kako misliš, da je, ne pa da me napadaš med vrsticami v stilu.. Kenny je pač Kenny... in ostali stavki, kjer uporabljaš mene kot osebek. Svoje nestrinjanje, svoje mnenje lahko poveš tako, da me niti 1x ne omeniš vmes.

Tako kot lahko ti poveš svoje mnenje brez tega da se žali polovico grida z raznimi imeni (pa nisi ti edini).

Nekaj časa nazaj je eden od moderatorjev napisal da bo to če se nebo nehalo kaznovano... pa nič iz tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, KennyJR said:

Aha, torej Kekec je žalitev? Čudni tiči ste tle gor res... 

1. A samo kekec si napisal? Ne še xxx drugih imen?

2. Ja v tvojem kontekstu je žalitev

  • Hvala 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Shillien pravi:

1. A samo kekec si napisal? Ne še xxx drugih imen?

2. Ja v tvojem kontekstu je žalitev

Aja, a me prosim podučiš katera imena sem še uporabil? 

Če na 4ih dirkah osvojiš 8 pik, si težko kaj drugega kot Kekec... Žal... 

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, KennyJR said:

Aja, a me prosim podučiš katera imena sem še uporabil? 

Če na 4ih dirkah osvojiš 8 pik, si težko kaj drugega kot Kekec... Žal... 

Samo zadnje 2 strani: piščanc, bedak, idijoti, drekač,  zubatac, pa še malo čez francoze in malo čez italijane.

Vsak od njih je eden najbolših dirkačev na svetu, torej je vsak od njih dosegel več kot boš ti v celem življenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, KennyJR said:

Aha, torej Kekec je žalitev? Čudni tiči ste tle gor res... 

 

8 hours ago, KennyJR said:

Če na 4ih dirkah osvojiš 8 pik, si težko kaj drugega kot Kekec... Žal... 

torej ni žalitev. Ok. Dobro je vedeti. 
 

 

https://m.gpone.com/it/2022/10/16/motogp/bastianini-dico-peccato-al-secondo-giro-mi-e-esploso-lairbag.html?dicbo=v2-1aae83421157a7b108843fec3df6fefb
 

Prvic vidu Philip island z GP stroja, startal petnajsti, padu na 17, otreslo in sprozlo airbag, padu na 20!!, koncal peti,  0,5sec za zmagovalcem. In on naj bi bil drugi pilot? To bo zanimivo. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Shillien pravi:

Samo zadnje 2 strani: piščanc, bedak, idijoti, drekač,  zubatac, pa še malo čez francoze in malo čez italijane.

Vsak od njih je eden najbolših dirkačev na svetu, torej je vsak od njih dosegel več kot boš ti v celem življenju.

Piščanec je žalitev? Idiot, bedak? Kje? 

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

 

torej ni žalitev. Ok. Dobro je vedeti. 
 

 

https://m.gpone.com/it/2022/10/16/motogp/bastianini-dico-peccato-al-secondo-giro-mi-e-esploso-lairbag.html?dicbo=v2-1aae83421157a7b108843fec3df6fefb
 

Prvic vidu Philip island z GP stroja, startal petnajsti, padu na 17, otreslo in sprozlo airbag, padu na 20!!, koncal peti,  0,5sec za zmagovalcem. In on naj bi bil drugi pilot? To bo zanimivo. 

2 kroga več, pa bi jih imel. Kot sem rekel vožnja dneva sigurno pripade njemu. 

Kako bo pa naslednje leto pa nebi upal rečt. Smo že neki podobne obetavne prestope, ki so se končali slabo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpraša Janezek tršico: Ali lahko tršici rečem koza?

Ne, ne smeš.

Kaj pa kozi lahko rečem tršica?

Ja to pa lahko.

Hvala, tršica.

P.S.: Ali res mislite, da ste večji frajerji, če vrhunske dirkače poimenujete s slabšalnimi vzdevki (konjezobi, zobatac, jokica, drkati, ...) ali pa je to zgolj vaš intelektualni domet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!