Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

pred 36 minutami, KennyJR pravi:

Piščanec je žalitev? 

Lahko ja, lahko ne, čisto odvisno od konteksta, tako kot še cel kup drugih živali: pes,.osel, prašič,...

Recimo, da je piščanec bolj blago, je pa lahko žaljivo...

Jaz bi takole rekel. Vidi se, da imaš veliko znanja in podrobno spremljaš moto. Če ne bi žalil dirķačev,.ki so podobno kot so že drugi rekli, velemojstri na tem področju in ja tudi tisti, ki niso čisto v vrhu, bi bili tvoji posti zelo dobri in marsikdo bi jih rad bral.

Ko pa se enkrat spusti na tak nivo, potem traja več časa, da se vrne nazaj. Ampak se da.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Piščanec je žalitev? Idiot, bedak? Kje? 

Ne se delat bedaka sam iz sebe... sem ti lepo napisal zadnje 2 strani, vključno z to kjer sem ti napisal tri. Torej da bo še bol jasno 34 35 in 36 stran te teme. Nerabiš brat vsega, samo svoje komentarje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, TakeALookAround said:

K ti si pa cvet komentiranja ane. 😂 Zalis non stop, tuki pa ves uzaljen. 😂

žalim bolj kot ne samo tebe... ker si že neštetokrat dokazal kakšen otročji idijot si.

me pa veseli da živim v tvoji glavi rent free ko me slediš po temah in me citiraš in downvotaš.  ta obsedenost ni zdrava zate, priporočam obisk strokovnjaka.

p.s. par komentarjev si zgrešil z downvote 😂

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 10. 2022 ob 16:16, Shillien pravi:

žalim bolj kot ne samo tebe... ker si že neštetokrat dokazal kakšen otročji idijot si.

me pa veseli da živim v tvoji glavi rent free ko me slediš po temah in me citiraš in downvotaš.  ta obsedenost ni zdrava zate, priporočam obisk strokovnjaka.

p.s. par komentarjev si zgrešil z downvote 😂

... men je tut Kenny predlagal , da si poiščem pomoč, ko sem mu že pred časom pisal tako, kot zdaj vi ...

... pa jebenti da pomaga.

 

...a mu zrihtam številko od tega tanovga dobavitelja.... ma ful boljšo robo...   :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh... Kaj je Franco pojedel? Celo leto ga ni nikjer, zdej pa Bagnaio vrže ven iz Q2 in to za eno Shillienovo premoženje 😁. To bi lahko bil kr velik dejavnik ta vikend, sploh ker so v Q1 tudi MM, Zarco, Miller... In da bo verjetno dež... A se bodo Ducatiji še na QP vozili počasi? Haha

S tem, da ga je Franco potem še oviral v njegovem hitrem krogu... Yamaha postaja ostra v temle boju 😁. Ranjena žival je najbolj nevarna 😅

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr pestro, kandidati so nervozni, vecina s skuterji nazaj v boxe :) Drekobezec pa v elementu, on pac lahko. Da bi mel Fabio MMa na avspuhu, bi blo ze konec z borbo za naslov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater je opasan... Pred njim se tenstajo... Haha. 

Fabio pa... Oh ja... Ampak eni bodo rekli, da Yamaha pač ne leti... 

Ju3 bo pokalo, tako ali drugače... 

Zmagal bo pa itak Beštia... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez besed... In potem bi bila žalitev, če v taki situaciji nekomu rečeš bedak. To je enako, kot da bi slepemu človeku rekel, da je slep... 

Pa razumem, da je poskusil zmagat... Ampak 2 dolžini motorja je bil zadaj. A je tako težko počakat do zadnjega ovinka in tam poskusit, če bi bil dovolj blizu. 

No ja... Posledice bo trpel sam... V moto3, ko je pa moral tvegati se je pa raje vozil na na zanesljivem 8. mestu in tudi ostal brez naslova... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod veliki ego je dokazal zakaj ni vreden tovarniškega zica... Upam, da bo to sedaj tudi njemu postalo jasno in se neha repenčit... 

Fabio je danes odpeljal dobro, zelo dobro... Ampak start Bagnaie je danes odločil... Iz p9 na p2... Noro... 

Zdej lahko upamo samo še, da se Beštia enkrat ornk nabremza. Haha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, šansa je bila, da bi bila zadnja dirka odločilna, če bi Peco štartal slabše in bi bil Fabio v prvih krogih pred njim, bi bilo stanje sedaj precej drugačno. 

Bastianini je spet naredil Misano... Napaka v enem ovinku in potem prevelika razlika do konca... Malo sumljivo se tole ponavlja.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je prestavil na zadnjo dirko odlocitev :)

Komentatorja pa smeh, tok suvereno celo dirko tul, kako je hitrejsi, ko pa vsak svoje pove po dirki, pa nista vec tok suverena. Podn uglavnem, sam neko novinarsko napihovanje in delanje izmisljenih scenarijev, da je bolj senzacionalno. Za njih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, KennyJR pravi:

Mater je opasan... Pred njim se tenstajo... Haha. 

Fabio pa... Oh ja... Ampak eni bodo rekli, da Yamaha pač ne leti... 

Ju3 bo pokalo, tako ali drugače... 

Zmagal bo pa itak Beštia... 

In zmagal je...... 😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudi me, da ima znamka motorjev tak vpliv. Kot bi recimo pri smučanju tisti, ki vozijo Head držali skupaj proti tistim, ki vozijo Salomon ali Fisher ali Atomic.

Enea in Francesco nista v istem moštvu pa je vseeno delovala kuhinja (ali pa se je le meni tako zdelo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, kawamoto pravi:

In zmagal je...... 😂😂

Če mu je pustu noooo... Haha

pred 3 minutami, Darko3g pravi:

Čudi me, da ima znamka motorjev tak vpliv. Kot bi recimo pri smučanju tisti, ki vozijo Head držali skupaj proti tistim, ki vozijo Salomon ali Fisher ali Atomic.

Enea in Francesco nista v istem moštvu pa je vseeno delovala kuhinja (ali pa se je le meni tako zdelo).

Ti kot Italijan si nebi drznil rojaka spravit s piste v taki situaciji, če bi se še kdaj želel pokazat na ulici v domovini 😅

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ga ne rabil zrinit. Le naprej bi se odpeljal. Še vedno bi bilo +18. Sranje bi bilo le, če bi šla oba po tleh.

Nisem pa videl, kaj je naredil Martin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KennyJR pravi:

Brez besed... In potem bi bila žalitev, če v taki situaciji nekomu rečeš bedak. To je enako, kot da bi slepemu človeku rekel, da je slep... 

Pa razumem, da je poskusil zmagat... Ampak 2 dolžini motorja je bil zadaj. A je tako težko počakat do zadnjega ovinka in tam poskusit, če bi bil dovolj blizu. 

No ja... Posledice bo trpel sam... V moto3, ko je pa moral tvegati se je pa raje vozil na na zanesljivem 8. mestu in tudi ostal brez naslova... 

piši mu majl...zihr te bo zastopu :P

 

pred 3 urami, TakeALookAround pravi:

Saj je prestavil na zadnjo dirko odlocitev :)

Komentatorja pa smeh, tok suvereno celo dirko tul, kako je hitrejsi, ko pa vsak svoje pove po dirki, pa nista vec tok suverena. Podn uglavnem, sam neko novinarsko napihovanje in delanje izmisljenih scenarijev, da je bolj senzacionalno. Za njih. 

največrat uporabljena beseda strokovnega komentatorja:

IZREDNOIZREDNO

:D

verjetno če jo 2x ponoviš je bolj izredna :P

 

pred 2 urami, Darko3g pravi:

Čudi me, da ima znamka motorjev tak vpliv. Kot bi recimo pri smučanju tisti, ki vozijo Head držali skupaj proti tistim, ki vozijo Salomon ali Fisher ali Atomic.

Enea in Francesco nista v istem moštvu pa je vseeno delovala kuhinja (ali pa se je le meni tako zdelo).

Beštja je absolutni zmagovalec, vsaj kar se mene tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin pac pelje na polno, ker ga boli kurec :) in je sel zgleda cez mejo.

Bastianini je pa ze prej v sezoni dost pik odrezal, tko da.... Bi mel ze naslov drgac,ce bi bla ksna navodila... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

največrat uporabljena beseda strokovnega komentatorja:

upam, da kdo prijavi strokovna komentatorja, glede izjav na koncu o predsedniških volitvah in volitve za predsednika, kot da sta zanalašč spregledala, da so tudi dve kandidatki za predsednico ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

upam, da kdo prijavi strokovna komentatorja, glede izjav na koncu o predsedniških volitvah in volitve za predsednika, kot da sta zanalašč spregledala, da so tudi dve kandidatki za predsednico ;) 

 

sem ju kenslal prej, ker izrednoizredno mi je preuč na možgane fsekalo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 10. 2022 ob 10:36, Darko3g pravi:

Enea in Francesco nista v istem moštvu pa je vseeno delovala kuhinja (ali pa se je le meni tako zdelo).

Tudi sam imam slab občutek ... ko se je beštija peljal mimo tele table je imel kar lepop prednost, potem pamotor kar naenkrat ni šel več nikamor ... verjetn se je ustrašil ...!!

A mi lahko vseznalci in eksperti MOto GP razložite, kaj naj bi tabla pomenila? Običajno je na tabli poleg trenutne pozicije in (pre)ostalih korgov še zaostanek (prednost) pred zasledovalcem?? Dvomim da ni vedel kdo mu sledi ...!!!

tudi v cilju je bil Beštija ob izjavi precej kisel ...

malezija (2).png

Popravljeno . Popravil nofla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!