Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

41 minutes ago, skalaprava said:

Nekaj utrinkov iz Tunizijske Sahare....po mojem imam pesek tudi že v zobnih zalivkah 🤭

Zadnja dva dneva namreč borbamo s pečenim viharjem in nanosi peska preko cest.... 

 

 Hehe, tole me je spomnilo na mladinsko knjigo Odprava zelenega zmaja, ki sem jo bral doooolgo let nazaj :)

 

"Šejk se je popraskal za ušesom. Šejki se po navadi ne praskajo za ušesom, ampak
vrtajo nafto. In to ne po nosu, temveč v puščavi. Puščava je tam, kjer je vsepovsod
samo pesek. Pogledaš levo pesek, pogledaš desno pesek, pogledaš v čevelj pesek."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Tedybear said:

Da, na Belci.😀 In da, takrat enkrat, ja.

A sem vsaj pozdravu? 

Nek sca si magala, se mi zdi.  En bel pa en Rossijev piskr sta sla nasproti. Na kofe prot trbizu :) 
 

91B83417-77DD-478A-989A-3E8FEF9DFF9C.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/29/2022 at 5:41 PM, Kmet2 said:

Grem v trgovino po zajtrk, vse naberem a masla ne najdem. 
Tud pantomima mi ni pomagala, pomagal mi je google prevajalnik👌

"Börrrrr" .. "dömi-sel" za naše običajno, ne slano .. meni sicer najboljše slano, "bör salé", še pri nas ga najraje solim .. :)

beurre salé vs beurre demi-sale ..

Edit: to je samo preseranvanje, google translate pa to .. že 3x nama je odpadla francija z mopedom, upam, da četrtič uspemo ....

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo za golaž? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, drmr69 pravi:

Ostanki srne se še kar cvrejo po motorju, ko se ustavim se vonja po pečenem🙈, odkril še nekaj več poškodb, ampak je pa spet fletn😉👍

srne padajo na bmfle 😮 

p.s.

dobro si jo odnesu ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Satao said:

@maus…ti na ridah je isto kot bi Santa Barbaro gledov…🤷🏼‍♂️😆😉

@mladench…kaj sej jst sem bil tud..pa se ne hvalim...hecam te…✌️dobr da se nismo kje srečal...😝😆😉jst sem še Jablanico odpelov…..sem pa našu vrhunsko cesto tik za BiH mejo..Crveni Grm-Vrgorac…🔥👍

 

Neb blo čudn, če bi se 😄 polna bosna slovencev. Z nekaterimi smo si sledili vse dni in se srečevali po mestih 🙂 Crveni Grm - Vrgorac pa gume žre 🙂 poznam in večrat uporabil 🤘

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, mladench said:

Neb blo čudn, če bi se 😄 polna bosna slovencev. Z nekaterimi smo si sledili vse dni in se srečevali po mestih 🙂 Crveni Grm - Vrgorac pa gume žre 🙂 poznam in večrat uporabil 🤘

jst nisem nobenga slovenca vidu..🤔..učinek šiše-Mostar…🤷🏼‍♂️🤪😆

kva pa divjaš na jagode v Vrgorac…ode guma…😱

5047B344-3D91-40D6-89D3-8190880BD9AF.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak dolgo sem se po lepem vremenu vozil, da par km pred domom ujamem nevihto. Ne nevihta, to je bil naliv a prišel sem suh domov.😂 Pravi tajming sem ujel😜😜😜

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!