Skoči na vsebino

ALi SO RES TAKO MALOMARNI - NEMOGOČE JE MOGOČE!


BLUEANGEL

Priporočene objave

To bi lahko dal v rubriko saj ni res pa je in dejansko se mi je zgodilo. Pri znanem slovenskem zastopniku (zaradi slabe reklame ga raje ne bom imenoval), kupim popolnoma novo, večje, cestno motorno kolo.

Pripeljem se domov, naredim cca. 150 km in nato motor detajlno pregledam. In ugotovim sledeče.

Maska motorja in oklep sploh nista spojena, saj manjkata dva vijaka. Gledam naprej, že med prvo vožnjo sem imel občutek da se krmilo čudno obnaša in kaj ugotovim da enega izmed vijakov, s katerem je pritrjeno krmilo na vilice sploh ni, drugi pa je popolnoma "losan", kljub temu pa je z barvo označen kot pritrjen. Kaj bi se lahko zgodilo če tega ne bi opazil lahko samo ugibamo..........

Moram poudartiti da gre za motorno kolo, katero je vredno več kot 2.500.000 SIT.

Kličem zastopnika in mu zadevo obrazložim, kjer mi povedo da obstaja možnost da je do napake prišlo pri sestavljanju motorja, ker se je "pač mudilo". Opravičijo se mi in mi pošljejo manjkajoče vijake.

ALI IMA KDO PODOBNE IZKUŠNJE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se slučajno začne na "A"? :twisted: :roll: :wink:

Prej bi rekel na Y. :2gunfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotografiraj vse napake in naredi "zapisnik" kjer tocno nastejes vse pomanjkljivosti.motor pelji nazaj k zastopniku in zahtevaj,da ti dajo nazaj izpravnega se isti dan.posvetuj se z odvetnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil: :evil: Ja vse to tukaj gor naredi! Predno pa to narediš pa povej in

napiši tukaj vse detajle, torej Kdo, Kje, kdaj, kako in kaj! Jaz sem imel

ene par teh neumnosti zadnja leta in (vsaj jaz!) ne j...m 5%! A so ti ga

dal zastonj? Tvojih 2.5+Miljonov je vrednih, ti si stranka (CAR!)

Fuck'em all! Sicer ne pomeni dosti, ampak ti stojim ob strani! Srečno Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mudil se je no ja res cool izgovor!!! :D :? :? No mal 'SAM' pošraufej zadevo pa boš mel še probleme z uveljavljanjem garancije!!!!No ne se čist pustit!Vsaj kako dodatno opremco če ne še kaj več za 'potolažitev' bi pa že loh zahteval!Če si že do zdej čakal na zadevo bi pa loh še tisto uro al pa dve da ga do konca sestavjo!!! 8) :? :D :shock: Svašta!!!

No pa vseeno srečno nabiranje km na novem ............ :D !!Let them guess!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj ti kar napiši kje se je to zgodilo in s katero znamko, da se ne bo še kdo nasr***. Pa po možnsti kdo taki kot jst, ki pojma o šravfanju nima pa bi se mu res lahko zgodilo to, čemur si se ti s pregledom izognil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat sem malo bolj pazljivo prečital post in me je kar pogrelo!

Pravzaprav niti ni vazno koliko si ti dal za motor. Takšna šlamparija

je pa absolutno nesprejemljiva. Najbolj me je pa zagrabil stavek glede

krmila in kaj bi se lahko zgodilo! Da "ne boš delal slabe reklame"? A

dobro jim pa vsi lahko delamo! A ni dovolj tega sranja? in to velja

za vse izdelke, usluge vseh prodajalcev, predstavnikov! Nočem strašit,

ampak kaj če bi se ti razkantal? Misliš. da bi "stručkoti" iz razbitine lahko

analizirali kaj se je zgodilo, pa potem onaniranje z zavarovalnicami, pa

spet noben kriv češ "Spet en nori motorist!". Opravičilo, dodatna oprema

in "čudno :roll: :?: , ne mogoče, mi pa ja vedno pazimo, sploh smo pa

najnajnaj.....!" ni dovolj! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol bi pa v Delu bral neko takole!

Neprilagojena hitrost motorista je kljubovala, da je motorist zaspan od zime zavozil na nasprotni vozni pas!!Nepoznavanje novega motorja, je bilo usodno.......................... :twisted: :twisted: :twisted: Ja bi res loh kako rekl glede negativne publicitete!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če preberete Blueangelov podpis, vidite, da govori o "the One".

Po mojem je kupil R1 :)

Samo še naj pove kje :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi lahko dal v rubriko saj ni res pa je in dejansko se mi je zgodilo. Pri znanem slovenskem zastopniku (zaradi slabe reklame ga raje ne bom imenoval), kupim popolnoma novo, večje, cestno motorno kolo.

Pripeljem se domov, naredim cca. 150 km in  nato motor detajlno pregledam. In ugotovim sledeče.

Maska motorja in oklep sploh nista spojena, saj manjkata dva vijaka. Gledam naprej, že med prvo vožnjo sem imel občutek da se krmilo čudno obnaša in kaj ugotovim da enega izmed vijakov, s katerem je pritrjeno krmilo na vilice sploh ni, drugi pa je popolnoma "losan", kljub temu pa je z barvo označen kot pritrjen. Kaj bi se lahko zgodilo če tega ne bi opazil lahko samo ugibamo..........

Moram poudartiti da gre za motorno kolo, katero je vredno več kot 2.500.000 SIT.

Kličem zastopnika in mu zadevo obrazložim, kjer mi povedo da obstaja možnost da je do napake prišlo pri sestavljanju motorja, ker se je "pač mudilo". Opravičijo se mi in mi pošljejo manjkajoče vijake.  

ALI IMA KDO PODOBNE IZKUŠNJE?

Oooo fant, s temle opisom, fotoaparatom in odvetnikom bi se res dal zaslužit :lol: :lol: Drgač pa lahko rečem samo žalostno :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj boš povedal firmo ali ne!Čeprav slutim za kaj gre...

NE PUSTI SE JIM OPEHARITI :!: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je meni znano, BLUEANGEL vsako leto kupi novo R1 (z akrapovičem). Sklepam da gre tudi v tem primeru za R1 (2003). Piše da jo je kupil pri zastopniku - se pravi pri Delta Teamu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!