Skoči na vsebino

Spomladanski piknik zmrznjenih - 5. april 2003


Cacy

Priporočene objave

Da bo gostinec vedel vsaj priblizno stevilko, bom tukaj pisal prijave:

1. Al Capone

2. Perla

3. Pupa

4. Capiromzy

5. Hanzi 51%

6. Marja

7. Smesko

8. Rok

10. Tadej

Kekec III & Vijolca ....

Vijolica ne šteje, je bolj njihova kot naša :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaradi prevelikih nesoglasij z organi reda & miru mene ne bo...... japajade,zdaj se boste pa takole ven vlekli (goodPRpress). :twisted:

Spoštujem mnenje vsakega, ampak moje povabilo je bilo vljudno, odločitev za udeležbo pa je povsem na strani vsakega posameznika. Če kdo misli, da se v naši družbi ne bo počutil dobro, je res boljše da ostane doma ali gre drugam... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eo Eo. Tlele pa Mačica pač ne bo manjkala. Torej:

jjjjjjsssssssstttttttttt tuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma škoda :roll: , k je glih moto happening na Grobniku

13 happening je 25.5? kaj se pa na tem croatia speed dogaja a je kej za vidt???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bom pa tud jst uletela, pa se kdo iz NM, se mormo se zment. Glih menim se po telefonu, pa smo 85%, kake 3 ljudi morda več (tuk zaenkrat vem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, daj v končni fazi, poleg seznama še napiš, kje se dobimo, pa da se skupaj pripeljemo gor. Z mano bo mogoče, ni pa še 100 %, tudi moja bojlša polovica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, daj v končni fazi, poleg seznama še napiš, kje se dobimo, pa da se skupaj pripeljemo gor. Z mano bo mogoče, ni pa še 100 %, tudi moja bojlša polovica.

Mogoče bi bla še najboljša točka, bencinska črpalka OMV v Lescah, tik pred odcepom za Bled. Konec koncev vas lahko tudi jaz pridem tja iskat in vas pripeljem na prizorišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy, saj ni problema da ne bi našli, ampak dober izgleda če se oblikuje skupina motoristov in se že iz Ljubljane odpeljemo skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy, saj ni problema da ne bi našli, ampak dober izgleda če se oblikuje skupina motoristov in se že iz Ljubljane odpeljemo skupaj.

Ja to se pa strinjam... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa ... Lojzi, jaz sem do nadaljnjega na 4 kolesih, pa sem se niti ne obremenjujem -- mislim, da ne bo *zamere* in zacudenja, ce bom prihajala na te zadeve z avtom ... pa se vecji kufer mam zdej -- za tiste, ki ne marajo s sabo krame na motorju vozit, hehe ... tako da ...  

... aja, ce pa kje ugotovimo, da nismo zazeleni, gremo pa drugam ... glavno, da se mamo fajn  8)  :D

Eno samo vprašanje! :shock: :P :roll:

Od kje vam tko nore ideje da kdo ne bi bil zaželen, motorist na motorju ali motorist po srcu ali motorist s trenutno neregistriranim motrojem, ali motorist z motorjem (upam da vsi z registriranimi, ... fantje ta plavi pubeci bojo gor :wink: ), ... vse so to nianse istega plemena, ...tko da hej kaj zdej komplicirate?

Z.t.H.! :evil:

P.S.: Tadej, dej še naju z Mašo informativno, evidenčno na seznam potencialnih udeležencev, ... Itaq da prideva sam če bo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!