Skoči na vsebino

Spomladanski piknik zmrznjenih - 5. april 2003


Cacy

Priporočene objave

Od kje vam tko nore ideje da kdo ne bi bil zaželen ...

hja, ne bi o tem, a saj ves iz zgodovine :arrow: se je ze zgodilo, hehe :roll: ... nekaterim se zdi in pac ne razumejo, da smo tudi mi *racunalnicarji* :? *pripadni isti strasti* -- to so sele nore ideje, ane!?! ... a, kot receno: pssssst :wink:

... v zazelenost na tem pikniku (pa tudi drugod, seveda!) pa nikakor ne dvomim(o) -- vabilo je vec kot prijazno :!: 8) ... in dobrodoslo = odlicen nacin za (recimo temu *uradno*) otvoritev nove sezone :wink: ... in se ze veselim(o) :!: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je treba prijavit ali lahko kar pridemo ... 8)

Ma vsi ste dobrodošli, prijave zbiramo (Tadej) zgolj informativno,.... da ne bo golaža, pa kranjskih zmanjkalo,..... pijače bo pa itaq dovolj.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je treba prijavit ali lahko kar pridemo ... 8)

Ma vsi ste dobrodošli, prijave zbiramo (Tadej) zgolj informativno,.... da ne bo golaža, pa kranjskih zmanjkalo,..... pijače bo pa itaq dovolj.... :D

Tud če golaža pa kranjskih zmanjka, :P sam da bo zabava :idea:

LP :lilangel:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje vam tko nore ideje da kdo ne bi bil zaželen ...

hja, ne bi o tem, a saj ves iz zgodovine :arrow: se je ze zgodilo, hehe :roll: ... nekaterim se zdi in pac ne razumejo, da smo tudi mi *racunalnicarji* :? *pripadni isti strasti* -- to so sele nore ideje, ane!?! ... a, kot receno: pssssst :wink:

... v zazelenost na tem pikniku (pa tudi drugod, seveda!) pa nikakor ne dvomim(o) -- vabilo je vec kot prijazno :!: 8) ... in dobrodoslo = odlicen nacin za (recimo temu *uradno*) otvoritev nove sezone :wink: ... in se ze veselim(o) :!: 8) :D

ItaQ! :wink: 8) :P 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pijače bo pa itaq dovolj.... :D

Hej, pridemo no, brez podkupovanj prosim :twisted: 8) :D

Zdej si ze pregovorno skromnost Gorenjcev nacel spreminjat :roll: :oops: 8) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker obljubljate neke velike količine pijače me zanima če boste vsi ob sončnem zahodu domov zginli al ma kdo namen ostat čez noč :wink:

gre kdo ST iz stajermarka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja pol metra snega nas pa valda nau oviral!!!! :D :D :D

Joj k bi se saj motu! Ja kaj pa vejo te vremenkoti!! :D :P :( :( :( :changes:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst pridem iz N.m.

Ce bo le vreme lepo, da kužata malo na sprehod do Bleda peljam.

Žal moram odpovedat. Pršlo nekaj vmes....

Rade volje pa drugič (če bomo še kej povabljen)

Lepo se imejte v soboto in spijte kakšen pir še zame. Al pa deci cvička.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaže se slabo vreme, tako da nevem kako bomo to izvedli :cry:

Evo Cacy is back.

Napoved za soboto je SONČNO 12. stopinj C (meji že na soparo in vročino :lol: )

Zato ne vidim vzroka, da srečanja ne bi izpeljali. Sicer je pa to tako in tako piknik "zmrznjenih", tako da sem in tja kakšna ozeblina že mora biti. :D :D

Pa še odgovor tistemu, ki je spraševal za udeležence iz Štajerske: imam zagotovilo, da pridejo na piknik tudi moji člani iz Maribora in Celja. Več bom pa vedel jutri, ko pridem po 4 dneh odsotnosti v tujini, spet nazaj v "ljubo mi pisarnico".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat slabo kaže z najino udeležbo :( :cry: Če ne bo uspelo pa kdaj drugič 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat slabo kaže z najino udeležbo :( :cry: Če ne bo uspelo pa kdaj drugič 8)

Nič hudega Hanzi, bomo mislili nate ....., ti najprej poskrbi za tvoje zdravje.

Pa še odgovor Pervy-ju, piknik bo dokler bo, po mojih informacijah bo večina odšla okoli pete ure, tako da še podnevi pridejo domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci se zberemo ob 12:00 na bencinski pumpi v Medvodah (prva na desni iz smeri Lj) in nato skupaj odrinemo proti Bledu.

Nekaj nas gre dopoldne še na dan odprtih vrat - glej v koledar dogodkov.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Maticom verjetno ne bova prišla (višja sila) :cry: . Pa kdaj drugič. Če naju slučajno ne bo, uživajte še namesto naju :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!