Skoči na vsebino

Spomladanski piknik zmrznjenih - 5. april 2003


Cacy

Priporočene objave

JAZ SEM ŽE DOMA.

Najprej nekaj opravičil:

- najprej opravičilo tistim, ki se jim v gužvi nisem predstavil in jih sprejel s "toplo besedo" (beri=aperitivčkom :D ),

- opravičilo tistim, od katerih se nisem poslovil,

- opravičilo tistim, ki se jim tekom srečanja zaradi velikega števila udeležencev, nisem mogel posvetiti in

- opravičilo vsem, ki so bili nad potekom srečanja razočarani.

Število udeležencev je bilo namreč odločno nad pričakovanji (ob največji udeležbi smo našteli 84 motorjev....). Očitno je za dobro voljo zadostovalo prijetno sonce, klepet ter dobra družba, zato kakšnih posebnih aktvnosti nismo pripravljali.

Za tiste, ki tam niste bili: v kraljevski disciplini "vlečenju štrika" ni bilo zmagovalca, ker se je kljub zagotovilom dobavitelja, slednji dvakrat strgal. Zato smo glavno nagrado po načelu fair-playa dodelili motosvetovcem, ki so jo razdelili med udeležence.

Posebne nagrade pa so bili deležni tisti, ki so ostali najdlje. Aneda BMW in ostali?

Pozdrav vsem, :lol: :lol: :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caci - ne se obremenjevat, vse je blo super lokacija, vreme, ljudje...

:D :D

samo mal močnejši štrik bi lahko prinesu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo mal močnejši štrik bi lahko prinesu :P

ZAkaj...

Prinesu je 1 strik.... odnesu pa 3 :?: :idea: :arrow: 8) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo mal močnejši štrik bi lahko prinesu :P

ZAkaj...

Prinesu je 1 strik.... odnesu pa 3 :?: :idea: :arrow: 8) :D :D

8) :? 8) 8) :lol: :lol:

Ah ne sekiraj se cacy če je bilo obiskovalcev več kot si pričakoval, Važno da nisi bil sam s kakimi tremi kolegi.

Za drugič pa vedi da ko se nekaj na motosvetu objavi takrat udeležba skoraj zagotovo ne izpade kvečjemu se podvoji. Sploh če je kaj zastonj :twisted:

Boš videl koliko bo udečežbe na vaših treningih varne vožnje al kakorkoli že vi temu rečete. Že lani je bilo v Lj. skoraj polovico MS letos jih bo pa 75% :? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Za tiste, ki tam niste bili: v kraljevski disciplini "vlečenju štrika" ni bilo zmagovalca, ker se je kljub zagotovilom dobavitelja, slednji dvakrat strgal. Zato smo glavno nagrado po načelu fair-playa dodelili motosvetovcem, ki so jo razdelili med udeležence.

Pozdrav vsem,  :lol:  :lol:  :lol:  :P

8)

Slike sledijo....

http://motosvet.tripod.com/sotocje02/id23.html

Pa se zahvala Cacy-u... Kot vedno se je se enkrat izkazal fenomenalno 8)

Zase lahko le recem ''bilo je kratko ali slatko'' :wink:

Pridemo se, ce boma povabljeni :oops: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SEM ŽE DOMA.

Najprej nekaj opravičil:

- najprej opravičilo tistim, ki se jim v gužvi nisem predstavil in jih sprejel s "toplo besedo" (beri=aperitivčkom  :D ),

- opravičilo tistim, od katerih se nisem poslovil,

...

Cacy, jaz pa se opravičujem, ker sem sploh prišel :twisted:

PS: osebno sem se imel zelo fajn, prav zrelaksiral sem se od siceršnjih vsakdanjih napetosti v tisti prijetni družbi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ SEM ŽE DOMA.

Pozdrav vsem,  :lol:  :lol:  :lol:  :P

no, končno sem tudi jaz doma.................

Cacy,zahvala tebi in vsem ostalim motoristom za prijetno srečanje, ki je potekalo kot ponavadi v prijetnem vzdušju..........bilo je super in upam, da ste bili tudi vi zadovoljni z nami.......

Zahvala tudi Gugo-tu, ki nas je dostavil na destinacijo s svojim "dream" kombijem..........bilo je ravno tako super in neponovljivo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je krasno (vreme, družba...). Samo Obelixu je bilo treba hlače oprat. So bile takšne kot, da se je po blatu valjal. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v informacijo:

Vremenske razmere na piknik prostoru pred 15 minutami:

Močno sneži, - 2 stopinje C, megleno in turobno vreme. Vsemogočni nas je včeraj res uslišal. Danes verjetno tudi najbolj zmrznjeni ne bi prišli na svojo račun.

Vsem hvala za udeležbo ter za spodbudne besede. Upam, da se v kratkem spet srečamo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tole. Tole je kometar enega izmed naših članov, ki ga je zapisal na našem forumu in pojasnjuje, zakaj se je včeraj strgal "štrik":

"Bilo je enkratno, vreme je držalo , štrik pa ne more zdržati tolikšne obremenitve. Zamisli da te vleče 12 policajev in 12 motosvetevcev,ki se grizejo za 24 piksen pira."

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpreh povala Smeskotu, ki nas je lepo pripeljal do Bleda. Vozil je solidno. Nismo sli vec kot 100 km/h. Ravno prav za spomladanko privajanje. Pa se po tej cesti sem se prvic peljal.

Cacy je vse lepo zorganiziral, druzba je bila prijetna, cas je hitro minil. Vreme je bilo pa tako super, da me danes pace faca, ker me je sonce opalilo.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo na piknik prostoru našli motoristično rutico v barvah ameriške zastave.

Če jo kdo od motosvetovcev pogreša naj mi to sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Cacyju pa organizacijo in sevede vabilo, blo fajn, spoznal neki novih Motosvetovcev. Zgleda pa da majo policaji dobre veze z vremenarji. :))

Dejte se fotke objavit čimprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Bilo je enkratno, vreme je držalo , štrik pa ne more zdržati tolikšne obremenitve. Zamisli da te vleče 12 policajev in 12 motosvetevcev,ki se grizejo za 24 piksen pira."

Bogemu štriku se je strgalo ko so ga taki norci vlekli :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst pa mal z zamudu k seb prhajam...(mi je Alka celo noc tezila) :twisted: :twisted: .....Tko....blo je fajn...pa.....k smo "najbl" vzdrzlive sorte :twisted: smo nagrade dobil, pa kljuc je se kar naprej v kombiju zataknen, pa nobenmu ne povem kje je parkeran, da mi ga kdo ne odpelje :evil: ....! Torej zahvala organizatorjem,blo je dobr (osebno mam raj take mal manjse zbore) naslednjic pa brez kombija...

LP Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpreh povala Smeskotu, ki nas je lepo pripeljal do Bleda. Vozil je solidno. Nismo sli vec kot 100 km/h. Ravno prav za spomladanko privajanje. Tadej

sej če bi šli hitrej bi jest zadej ostal...čeprav je za skupinsko vožnjo bolje da gre počasi,sploh nas je blo kar precej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo na piknik prostoru našli motoristično rutico v barvah ameriške zastave.

zihr jo jo je hotel kdo zažgat v protest proti ameriški politiki pa ni blo cajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej hvala Gugotu za nepozabno vožnjo do piknika! Hvala Cacyju za topel sprejem, vse je bilo krasno in ves čas me je bolelo, da nisem prišel z motorjem. Hvala za "vztrajnostne" nagrade - sem jo pozabil pri alki v stoenki (upam, da še kdaj dobim to :lol: )

Krasen piknik, super vreme, lepi motorji, mrzlo pivo, krasne deklice in odlična družba - kaj naj si človek sploh še želi (ok-lahko bi dnar talal :D ).

Vožnja tja in nazaj je bila pa tudi skrajno prijetna (vsaj meni...) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako sm jst jezna, k nism prsla. Razlog je ta, da kolega je bil frej šele ob 14.00. Tko, da smo se na koncu odločič, da ne gremo na Bled, smo šli nekam bližje. Še zdej nism pogruntala kaksno kazen bo dobu, ker je 2,5h zamujal. Sm to vem, da se moram spomnt, da bo kruta.

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kako sm jst jezna, k nism prsla. ...

Smo opazli :shock: , upam de se ti je ornk kolcal 8) :D vsaj mi smo delali v tej smeri, da se ti bi :roll: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, to je bil pa en ta naj super piknik! Cacy, ta narlepša ti hvala za vse, aperitiv z zanimivim imenom, pivce in super družbo!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!