Skoči na vsebino

Spomladanski piknik zmrznjenih - 5. april 2003


Cacy

Priporočene objave

... Sm to vem, da se moram spomnt, da bo kruta.

:evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Ja, pa še namejst mene mu jih mal naloži. Smo te pogrešali! :twisted: :wink:

Pa drugič, a ne! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za naslednič se ziher ne menim z njim kej tazga, k bo sigurno spet zajeb***. Zamuja hujš ko pička.... :evil: :evil: Pa slišat je blo da ste se mel full fajn. :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeli smo se zelo zelo lepo.... :D

Vse čestitke in pohvale Cacy-ju, ki je poleg organizacije poskrbel še za idealno vreme.... :Fade-color

BTW: SLIKCE skozi objektiv ZASAVSKE sekcije si lahko pogledate na:http://video.seznam.org/ribno/page_01.htm

Lepe slikce, Zasavke in Zasavci... pohvalno (kot vedno, kajne) :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super prostor, super piknik, super motoristi.

O vremenu ne bi zgubljal besed - me je po pleši močno "ožgal".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Cacy.8) :D

Se je izkazalo, da je treba čimprej forumsko naštimat, magari na istem placu... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Cacy.8)  :D

Se je izkazalo, da je treba čimprej forumsko naštimat, magari na istem placu...  :wink:

CACY sporoča, da so sobote v maju na tem prostoru zaenkrat še proste. Samo par hintov, katero soboto bi naredili forumsko v Ribnem, prostor je idealen, tko da, dejmo predloge, da rezerviramo in uredimo prostor!

Prostor za kampiranje, športne aktivnosti, lepo urejeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[..., katero soboto bi naredili forumsko v Ribnem, ...

Sam ne mi tisto soboto ko bo SR piknik, please!

sej ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[..., katero soboto bi naredili forumsko v Ribnem, ...

Sam ne mi tisto soboto ko bo SR piknik, please!

A ti misliš, da bi si jest u lastno skledo pljuvou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tisto, ko je babji shod tut ne

Ja to pa lohk, zakaj pa ne? :shock: :shock:

Sploh priporočljiv, pa da ga imate čist na drugem konc, bo tam dež padal. :lol: :wink: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tisto, ko je babji shod tut ne

Zato sem pa napisou, da se skupaj določi datum! Dejmo, SR so 31.5, shod čarovnic je :?: :?: :?: . Katera dva vikenda oz trije so potem še prosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sobota 17. maja 2003, preko opoldneva srečanje, popoldan pa motosvetovke peljemo še po zaviti cesti na Pristavo gledat narcise...... :D :D

To bodo dekleta zadovoljna ...... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sobota 17. maja 2003, preko opoldneva srečanje, popoldan pa motosvetovke peljemo še po zaviti cesti na Pristavo gledat narcise......  :D  :D  

To bodo dekleta zadovoljne ......   :roll:

Kako si pa ti prijazen!!!!! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo - v galeriji na naši spletni strani (glej podpis...) lahko že najdete fotoreportažo iz Piknika Zmrznjenih.

Oglejte si jo in podoživite prijeten, sončni sobotni dan,.... kdo bi si mislil, da je od tega komaj dobra dva dni. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj cacy pa ti si policaj ko si mi ponudil pijačo za dobrodošlico...jaz pa brez registracije pa izpita :oops: :? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj cacy pa ti si policaj ko si mi ponudil pijačo za dobrodošlico...jaz pa brez registracije pa izpita :oops: :? :oops:

Pazi...pazi...tile pulcaji use pamtijo :twisted: :twisted: :twisted:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj cacy pa ti si policaj ko si mi ponudil pijačo za dobrodošlico...jaz pa brez registracije pa izpita :oops:  :?  :oops:

Zdej si pa MRZUUUUUUUUU!!!!!!!!

Promeni lićni opis.............pusti brkove stila SADAM,ofarbaj kosu u žuto.......... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

SAM CACI TE BO ŠE ZMER NAJDU!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj cacy pa ti si policaj ko si mi ponudil pijačo za dobrodošlico...jaz pa brez registracije pa izpita :oops:  :?  :oops:

Zdej si pa MRZUUUUUUUUU!!!!!!!!

Promeni lićni opis.............pusti brkove stila SADAM,ofarbaj kosu u žuto.......... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

SAM CACI TE BO ŠE ZMER NAJDU!!!!!!!

Je pa še ena možnost: vrt mam za preštihat, pa če bi mal drevesa obrezal,.... pa pograbu okol hiše,... no pol bi bli pa še skorej quit.... :D :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa sobota 17. maja 2003, preko opoldneva srečanje, popoldan pa motosvetovke peljemo še po zaviti cesti na Pristavo gledat narcise......  :D  :D  

To bodo dekleta zadovoljna ......   :roll:

Ah Cacy.... :D

.... ti pa res misliš na vse.... priden, pohvaljen :Fade-color :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no registracijo imam že...samo še izpit.ker imam samo izpit bi mi pa že lahko malo spustili kazen no(recimo na pivo)! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!