Skoči na vsebino

Spomladanski piknik zmrznjenih - 5. april 2003


Cacy

Priporočene objave

no no registracijo imam že...samo še izpit... :oops:

Zaj se pa ze vun vleces... Pridi pod Karavanke pa se bosta zmenla :wink: :roll: :idea: :arrow: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no registracijo imam že...samo še izpit.ker imam samo izpit bi mi pa že lahko malo spustili kazen no(recimo na pivo)! :oops:

kaaaaaaj :shock:

ti si pa res velik upaš: brez izpita, potem bi še alkohol pil in vozil, pa še policajem ponujal podkupnino :twisted:

ti si mrzu - električni stol ti ne uide :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra novica o mojem motorju.

Včeraj sem ga peljal do Elise. Okvir in amortizerji niso čisto nič poškodovani, maska je malo zamaknjena v levo (1-2mm) in tank za gorivo (zgleda, da sem ga s pritiskom kolena (s kolenom sem zadel v Passata), na tanku za gorivo ni nobene poškodbe) za 1mm v levo.

Ko dobijo pri Elisi nov črn, nebarvan, plastičen kos (cca. 40€)(spredaj med masko in okvirjem), ga peljem zrihtat. Cena škode: okoli 20kSIT, v glavnem, motor ni skoraj nič poškodovan :D . Čez praske na desnem delu maske, kjer je popraskan, bo šla nalepka in zaradi simetrije tudi na drugo stran.

Že zdaj, če ga fejst ne gledaš, ne vidiš skoraj nič, po popravilu bo spet kot nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra novica o mojem motorju.

Včeraj sem ga peljal do Elise. Okvir in amortizerji niso čisto nič poškodovani, maska je malo zamaknjena v levo (1-2mm) in tank za gorivo (zgleda, da sem ga s pritiskom kolena (s kolenom sem zadel v Passata), na tanku za gorivo ni nobene poškodbe) za 1mm v levo.

Ko dobijo pri Elisi nov črn, nebarvan, plastičen kos (cca. 40€)(spredaj med masko in okvirjem), ga peljem zrihtat. Cena škode: okoli 20kSIT, v glavnem, motor ni skoraj nič poškodovan :D . Čez praske na desnem delu maske, kjer je popraskan, bo šla nalepka in zaradi simetrije tudi na drugo stran.

Že zdaj, če ga fejst ne gledaš, ne vidiš skoraj nič, po popravilu bo spet kot nov.

Mtr se ti smeje a?? :lol: :lol: :lol:

LP

Gugo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj boš pa tisti kos črne plastike menjal, a je kej polomljen?

dej mi rajs kr na PM sporoč ker me res zanima, pa da še stric ledenko ne bo hud (beri spodaj!) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da prodže vrijeme. :P

In res nam je hitro tekel čas tam na Ribnem pod gorenjskim modrim nebom v družbi policistov in motosvetovcev 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!