Skoči na vsebino

Kevin Schwantz


miki

Priporočene objave

se še spomnite Schwantza in njegovih norij ki jih je izvajal na Suzukiju?

no sedaj se spet vrača:

Kevin Schwantz je pripravljen na veliko vrnitev! Nekdanji svetovni prvak v razredu do 500 ccm, ki se je od aktivne kariere poslovil leta 1995 zaradi poškodovane hrbtenice, bo letos spet dirkal celo sezono, tokrat s Suzukijem DRZ400 v prvenstvu AMA Red Bull Supermoto.

“Mislim, da je supermoto razburljiv tip dirkanja,” je dejal Schwantz. “Mešanica asfalta in peska poskrbi, da lahko v njem nastopajo dirkači iz treh zvrsti motociklizma. Osem let že nisem nastopal, tokrat pa bom to počel le za zabavo,” je še dejal.

V novi seriji, ki jo bosta sestavljala dva razreda (do 450 ccm in odprti razred), bo nastopal tudi nekdanji udeleženec dirk za VN Scott Russell.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa bom spet dirke gledala. KO je on nehal tekmovati, sem tudi nehala gledati tekme.... nekako je bil on moj najljubši motociklist.

Čeprav ne vem kako bo to zgledalo, saj je baje nehal tekmovati ravno, ker je bil čisto polomljen. Oz. že tolikokrat polomljen, da skoraj da ni imel več kosti v telesu, ki ne bi bila vsaj enkrat zlomljena.

Če pa bo, bom pa tako pristaško, kot sem včasih navijala zanj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino me skrbi da teh dirk ne bo mogoče nikjer videt po TV :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je Pervy, AMA dirke so samo v Ameriki in do sedaj še nikoli ni bilo prenosov/posnetkov.

Škoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to je nekako podobno, kot A. Prost, ki se je udeležil avtomobilske dirke v Ice racingu-veliko ime najbolje poskrbi za reklamo

seveda pa je bilo najzanimiveje gledati, ko so 4WD 4WS avti počivali in so nastopili motorčki z ožebljanimi gumami (iskre) in res nepredstavljivo divje noreli po zaledenelo zasneženi pisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Scwantz zadnje sezone dirkal v teamu Lucky Strike - z motorjem Suzuki in številko 34?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Scwantz zadnje sezone dirkal v teamu Lucky Strike - z motorjem Suzuki in številko 34?

aha....kaksnih 6,7 let nazaj.... ce ne vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo.....Schwantz ne bi bil Schwantz ce ne bi ze enkrat posteno "vsekal" po tleh na dirki v Fontani.

ampak on pravi:

I have not yet had it diagnosed, but my informal medical prowess (Schwantz has *some* experience with occasional broken wrists, hands, etc)I'd say the wrist is fine, the arm is fine, but the top of my hand has a very large bump on it. I'd say broken metacarpals."

:D :lol: :D hehe

Res je od sile!

Potreboval sem pa nekaj casa da sem se ga navadil....na SM!

34motard.jpg

Vir:www.amasuperbike.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!