Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

pred 28 minutami, Marko P. pravi:

Sam sem si ga ustvaril.

Pred dobrim tednom se je v Misanu, na moto eventu precej razpravljali ravno o tem, da želita KTM in RB sestaviti "dream team", stari in bodoči šampion...MM in PA.....JM je out, ne vejo kaj bi z BB, ki ima večletno pogodbo....če pri KTM želijo ugotoviti kje dejansko so in ciljati na skupno zmago, jim je to trenutno edina možnost.....bo zanimivo s prestopi.....različni interesi, kapital in marketing bodo naredil svoje. Težko oceniti v kakšnih odnosih je Martin z oranžnimi.....konec konce pa ima sedaj factory Duce bike, kaj še hoče, naj vozi in zmaguje, saj je vseeno na katerem bajku, champion je champion....dec je skoz je full moker in prešvican v faco, FB in MM pa po zadnji dirki povsem hladna 🤪

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je DP dejansko izjavil, da ni prevelik simpatizer MMja saj so ga z njegovim prihodom k Hondi postavili popolnoma na stranski tir in njegovi updatei v trenutku niso bili več pomembni. Tako, da čisto verjamem, da prav vesel ne bi bil njegovega prihoda v KTM. 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Marko P. pravi:

Nisem si ga izmislil. Ustvaril sem si ga

MM in Pedrosa sta lani povedala, da je MM poklical Danija za nasvet ali naj zapusti Hondo ali ostane, očitno nista v tako zelo slabih odnosih al?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

MM in Pedrosa sta lani povedala, da je MM poklical Danija za nasvet ali naj zapusti Hondo ali ostane, očitno nista v tako zelo slabih odnosih al?

Moj info je iz garaže Yamahe, več ne bom govoril. Je pa v smislu, kot je napisal #Nightmare. Pedrosa ne želi, da MM še enkrat pobira lovorike "njegovega razvoja".

Vsi pa vemo, da je denar sveta vladar in tudi to, da bi MM dal ledvico samo, da doseže 46 po naslovih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Marko P. pravi:

Moj info je iz garaže Yamahe, več ne bom govoril. Je pa v smislu, kot je napisal #Nightmare. Pedrosa ne želi, da MM še enkrat pobira lovorike "njegovega razvoja".

Vsi pa vemo, da je denar sveta vladar in tudi to, da bi MM dal ledvico samo, da ( pre seže ) doseže 46 po naslovih...

https://motorcyclesports.net/rivola-will-make-sure-he-takes-him-to-aprilia-it-would-put-noale-in-the-title-fight-alberto-vergani-on-marc-marquez-at-aprilia-racing/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Marko P. said:

Moj info je iz garaže Yamahe, več ne bom govoril. Je pa v smislu, kot je napisal #Nightmare. Pedrosa ne želi, da MM še enkrat pobira lovorike "njegovega razvoja".

Vsi pa vemo, da je denar sveta vladar in tudi to, da bi MM dal ledvico samo, da doseže 46 po naslovih...

Kakšna neumnost je pa to 😂😂😂😂

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/14/2024 at 12:03 PM, Shillien said:

Več kot očitno. Svašta kak bullshit si eni zmišlujete 

No, kako pa je potem? Pa povej ti, vele ****.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vids, da je ze cst na obratih revez....😂  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kar zadovoljen s potezo. Na gridu ni veliko prostora, sploh na konkurenčnih biciklih in on mi z vsem temle jamranjem res ni pri scru. Je ni dirke, kjer bi jokal nad nekom, za povrh pa tudi sam naredi precej bedarij. Ga ne bom kej preveč pogrešal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko gledam kaj dela Acosta A. Fernandezu na prvem treningu se mi fant kar smili... Jaz bi na njegovem mestu sam dal odpoved...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj že čakam mugello, da vidim kako so se odločili pri ducatiju. Me res zanima kdo bo drugo leto v rdečem in pa če to nebo martin kam se bo prestavil, mogoče aprilia zdaj ko je prost motor? Mogoče pa mu je espargero odstopil svoj sedež 😂

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Shillien pravi:

Komaj že čakam mugello, da vidim kako so se odločili pri ducatiju. Me res zanima kdo bo drugo leto v rdečem in pa če to nebo Martin kam se bo prestavil, mogoče aprilia zdaj ko je prost motor? Mogoče pa mu je espargero odstopil svoj sedež 😂

Mene bolj zanima, če bo KTM naredil plac tako da Binderja premakne v GASGAS.

Aprilia je imela plac načrtovan že od začetka. Če bi Aleix ostal bi moral it v satelitsko ekipo. Mogoče mu je to tudi malo olajšalo odločitev, ne glede na to kaj pravi, da ga je prepričalo. Voziti za privat ekipo ni isto.

V Apriliji bo v najslabšem primeru končal Bastianini, če bo na voljo Martin, pa zna biti, da bodo raje izbrali njega. Ampak mi je že sama misel čudna. Če ne bo Marc naredil malega čudeža, bo Martin letos prvak. Kako tovarniški Ducati ne bi imel placa za prvaka? To bi bil škandal.

Brali smo tudi o neuradnem nasvetu glede MM, da naj Ducati Gresini ekipo prebarva v tovarniške barve, če nimajo glavnega sponzorja in bo MM prvak v Tovarniških barvah v 2025 :D.

Glede na to, da sem prepričan, da bo naslednje leto Aprilio vozil Roberts, se je z upokojitvijo Espargaroja ponudila možnost, da eden od dvojca Oliveira, R. Fernandez obdrži svoj trenutni sedež. 

Bi se pa v GASGAS znalo zgoditi, da če Miller res podpiše za Hondo, A. Fernandez lahko ostane še eno leto, kar bi bilo kar malo absurdno. Trenutno v Moto2 ni voznika, ki bi obetal za MotoGP (Razen Aldeguer in Roberts). Mogoče Garcia, ampak je še prekmalu sklepati. Sploh pa KTM nima obetavnega podmladka v svoji Moto2 ekipi.

Za naslednji 2 leti se bodo očitno pogodbe podpisale zelo nedramatično z manjšimi popravki (največ še pri Hondi, ki pa ima že vsaj pol zasedenih zicev za naslednjo sezono). 2027, pa bo pestro. Ne samo kar se tiče voznikov, tudi moštev in proizvajalcev.

Yamahi vse bolj kaže, da spet ostane brez poltovarniške ekipe. To poveča opcije Ducatiju, da obdrži večino svojih dirkačev, torej precej manj pretresov in pa Yamahi zmanjša možnosti, da kupuje nove voznike.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

Mene bolj zanima, če bo KTM naredil plac tako da Binderja premakne v GASGAS.

Aprilia je imela plac načrtovan že od začetka. Če bi Aleix ostal bi moral it v satelitsko ekipo. Mogoče mu je to tudi malo olajšalo odločitev, ne glede na to kaj pravi, da ga je prepričalo. Voziti za privat ekipo ni isto.

V Apriliji bo v najslabšem primeru končal Bastianini, če bo na voljo Martin, pa zna biti, da bodo raje izbrali njega. Ampak mi je že sama misel čudna. Če ne bo Marc naredil malega čudeža, bo Martin letos prvak. Kako tovarniški Ducati ne bi imel placa za prvaka? To bi bil škandal.

Brali smo tudi o neuradnem nasvetu glede MM, da naj Ducati Gresini ekipo prebarva v tovarniške barve, če nimajo glavnega sponzorja in bo MM prvak v Tovarniških barvah v 2025 :D.

Glede na to, da sem prepričan, da bo naslednje leto Aprilio vozil Roberts, se je z upokojitvijo Espargaroja ponudila možnost, da eden od dvojca Oliveira, R. Fernandez obdrži svoj trenutni sedež. 

Bi se pa v GASGAS znalo zgoditi, da če Miller res podpiše za Hondo, A. Fernandez lahko ostane še eno leto, kar bi bilo kar malo absurdno. Trenutno v Moto2 ni voznika, ki bi obetal za MotoGP (Razen Aldeguer in Roberts). Mogoče Garcia, ampak je še prekmalu sklepati. Sploh pa KTM nima obetavnega podmladka v svoji Moto2 ekipi.

Za naslednji 2 leti se bodo očitno pogodbe podpisale zelo nedramatično z manjšimi popravki (največ še pri Hondi, ki pa ima že vsaj pol zasedenih zicev za naslednjo sezono). 2027, pa bo pestro. Ne samo kar se tiče voznikov, tudi moštev in proizvajalcev.

Yamahi vse bolj kaže, da spet ostane brez poltovarniške ekipe. To poveča opcije Ducatiju, da obdrži večino svojih dirkačev, torej precej manj pretresov in pa Yamahi zmanjša možnosti, da kupuje nove voznike.

Sam mislim da bo iz ktmja prej letel jack kot pa binder, in glede na rezultate lani letos bi rekel da je kar prav tako.

Jah MM ali JM v tovarniško ekipo, če dajo JM v rdeče MMju pa tovarniški motor imajo kar na enkrat 3 dirkače ki se bodo 100% borili za naslov in drug drugemu pobirali pike (JM, MM, FB), če dobi rdeč motor MM bo JM (verjetno, če ga ni sam jezik) pobasal in presedel k konkurenci, kar pa je po mojem mnenju manj nevarno za ducati kot znamko (sem prepričan da JM na drugem motorju nebo tako hiter, sploh pa ne takoj na začetku). Je pa res da je JM mlajši in ga lahko molzejo dle, spet po drugi strani pa je MM s sabo prinese veliko več denarja in je tudi pripravljen podpisati pogodbo ki bo nižja od JM. JM itaq preveč gobca pred novinarji in poskuša izsiljevati, 2x mu že ni uspelo, pravijo da v tretje gre rado, mogoče pa v tretje odleti. Ducati se pomoje zaveda da bodo prvaki z njim ali pa brez njega in ga dejansko ne potrebujejo, za naslove imajo peccona, potencialno MMja.

 

Mogoče pa nas vse presenetijo, in obdržijo bastianinia 😂

 

2027, škoda da niso povsem prepovedali krilc, ampak klub temu (če izvzamemo eco bullshit) menim da je to korak v pravo smer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Pecco, get a life. To ni za nikamr vec. 

če vsi vozijo na meji max. potem zmaga kdor ne naredi napake ali popusti materjal. To mi smrtniki ne zastopimo razen kdo je že kaj vozil.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Rdeči said:

če vsi vozijo na meji max. potem zmaga kdor ne naredi napake ali popusti materjal. To mi smrtniki ne zastopimo razen kdo je že kaj vozil.

Prvak je. Dvojni. Primerjajmo s sezono 2012. Blo je 18 dirk, Dani je mel 7 zmag in dve nuli, pa ni blo zadost za naslov. Takih napak od prvakov ne pricakujem. Thats it. Pecco jih nardi 5 na sezono. 
 

Se kdo misli da MM letos nima sans za naslov? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

full kull. Tanka je meja med zmagati in malinami. Nobenemu sicer ne želim, da se valja, ampak tokrat je zmagala preračunljivost. Lepa dirka. Kapo dol MMju...spet, zgleda, da je fajn da štarta nekje iz sredine :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raul je danes moralni zmagovalec, ker je vodil ene dva kroga. Kdor pravi drugače nima pojma, kar vprašajte ga. Če ne zaradi drugega, zato ker vozi lanski motor, ki je lani tu naredil 1 in 2. Ups. Hehe

Binder ga je povaljal, kot že precejkrat ta teden. Ebi ga ja... 

Bagnaia ga je povaljal kot taprav. Hah. Aleix ga je dobil na izkušnje. Penzič odčital lekcijo. Prevc sindrom. Hehe. 

Marquez spat dokazuje, da fajta za prvaka z vrtcem. Danes ga je od zmage ločil brat, ki je naredil napako na kvalifikacijah in mu pokvaril krog. Vseeno je prišel iz 14. mesta in s polomljenim krilcem na drugo mesto. Nima veze, da so pred njim padli, to je noro. Zame je glavni kandidat za prvaka, če bo moped dal. Martin bo kiksal. MM bo dobil Mugello. Dvomim, da je mogoč drug scenarij. Po dolgih ovinkih dobi tovarniške Ducatije.

Kaj je z Vinkotom? V Austinu je rekel, da je to to, potem pa gotovo. No tudi z Yamaho je rekel to ene 5x.

Kaj pričakovat za jutri? Kdorkoli lahko zmaga. Upam, da Marc dobro štarta in jim pokaže kako se pele. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2024 ob 11:03, KennyJR pravi:

Ko gledam kaj dela Acosta A. Fernandezu na prvem treningu se mi fant kar smili... Jaz bi na njegovem mestu sam dal odpoved...

Danes je bilo pa obratno. Tvoje komentiranje je bolj v slogu šlogarc. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!