Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

yu3 bo drug svet. današnji osmoljenci bodo prekleto pazljivi, pa gume bodo vsi šparali, zadnjih par krogov bo pa kažin :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, hajamoto said:

Danes je bilo pa obratno. Tvoje komentiranje je bolj v slogu šlogarc. 😂

Si mal zamesu A in R fernandeza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

IMG_20240526_093109.jpg.5cca6dff896db1838c022f8490aa1f5b.jpg

pred 14 urami, hajamoto pravi:

Danes je bilo pa obratno. Tvoje komentiranje je bolj v slogu šlogarc. 😂

Veš kdo je A. Fernandez in kdo je R. Fernandez? Al ti moram kako šlogarco poslat, da te mal resetira? 🤨 A. Fernandez je vozil zadnji celo dirko 😅

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem prvič gledal sprint in danes moto 2 dirko preko voyo da bi se znebil teh prekletih reklam... vas tistih ki gledate preko voyo ne moti da je slika slabša kot ma tv? (Pa da je malenkost zadaj, kar sicer ni problem), ampak toliko slabša slika... raje gledam reklame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf. Huda dirka. Razen Bastianinija vsi dirkajo kot da v 25 nimajo sluzbe. 
 

 

 


ce se komu gleda dirka z motogp.com, lahko downloada, cca 4,5gb, lahko streama. Link bo aktiven nekih 24 ur. 

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/5432095668/MotoGP.2024.Round06.Spain.Catalunya.Race.WEB.1080p.h264.English-MWR.mkv?st=d-zB_WQCzpCEgZ7Pz-GYRQ&e=1716923265
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko večkrat linkaš tkole dirke, ne se šparat, res, ne lažem se , aja pa hvala 😀

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej smo vedl da bo MM hitr.. ampak danasnjih 10s je kar mal hudo za FB in JM?

 

pa tkole, marc jim bo dal se vetra pit. Cakte da podoise za 2025, in bo sel spet na vse ali nic :) 

se pa vid da fnt spet uziva.. dejansko se igra jokerja, kot se ga je rossi..

PA37, padel, pobral, se zmeraj prehitel vse honde.. sramota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Shillien pravi:

Včeraj sem prvič gledal sprint in danes moto 2 dirko preko voyo da bi se znebil teh prekletih reklam... vas tistih ki gledate preko voyo ne moti da je slika slabša kot ma tv? (Pa da je malenkost zadaj, kar sicer ni problem), ampak toliko slabša slika... raje gledam reklame

Ja... imajo 720p na Voyo, na TV je večinoma 1080p in zato je slika neprimerno boljša. Mene ne moti, ker gledam ves čas na Voyo. Ko pa z nekim razlogom pogledam kaj na Kanalu A in grem nazaj na Voyo je pa kriza ja... O tem sem jim pisal že pred leti in so se izmotavali v odgovoru. Niso želeli niti potrditi, da je Voyo stream 720p in niso odgovorili, kdaj bo drugače.

pred 12 urami, ukica pravi:

Sej smo vedl da bo MM hitr.. ampak danasnjih 10s je kar mal hudo za FB in JM?

 

pa tkole, marc jim bo dal se vetra pit. Cakte da podoise za 2025, in bo sel spet na vse ali nic :) 

se pa vid da fnt spet uziva.. dejansko se igra jokerja, kot se ga je rossi..

PA37, padel, pobral, se zmeraj prehitel vse honde.. sramota.

Ne ni. Ker je šel v dirko z mehko zadnjo gumo ravno s tem namenom, da prehiti ostale. Štartal je 14. na progi, ki mu, kot sam pravi, ne ustreza. V prvenstvu je izgubil 4 pike napram vodilnemu. Če gledamo cel vikend, še manj. Kako je bil po dirki vesel pove vse. Bi rekel, da je to še en korak proti naslovu. V Mugellu jih bo nabil.

Meni dirka ni bila zanimiva. Prva dva sta bila predvidljiva. Zanimiv je bil del, ko je Bagnaia topil razliko, ko je prišel na zadnje kolo Martina je bilo jasno, da bo zmagal. Razočarali so ostali z izjemo Marqueza. R. Fernandez je peljal dobro. Bastianini ga je spet kronal. V Mugellu bo marsikaj drugače, pa se začne že čez 4 dni. Komaj čakam. Če bo še kaka karta, se v nedeljo zjutraj zapeljem dol s familijo, za otroke je samo 5€ :D

Drugače pa mi je od včeraj najbolj v spominu ostal Moto2. Boscoscuro je napram Kaleksu letos res suveren, na tej dirki pa sploh. V neki točki so imeli vse 4 med prvimi štrimi. Potem je Aldeguer napravil par neumnosti, Lopezu je malo popustila guma, ampak Kalex se bo moral kar zamisliti. Očitno so malo zaspali.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirka je bila taktična, kot sem zapisal. Bagnaia še ni za odstrel. Vsaj 5 komadov (če ne več, odvisno kako se poklopi luna in sonce) vidim na gridu, ki vedno lahko zmagajo. MM letos (še) ne bo prvak. Se oslanjam na njegove besede, ker ena je spičit 12 komadov, prva dva sta pa vedno problem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zmagat dirko mora biti v prvih dveh štartnih vrstah, je res. Samo računam, da bodo piste, kjer bo delal razliko in izničil deficit z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Hytech said:

Lahko večkrat linkaš tkole dirke, ne se šparat, res, ne lažem se , aja pa hvala 😀

Nic lazjega. Ne vem, a smetim ali si kdo to dejansko pogleda. 
 

4 minutes ago, DAMI34 said:

MM letos (še) ne bo prvak. Se oslanjam na njegove besede, ker ena je spičit 12 komadov, prva dva sta pa vedno problem.

 

Ce bosta ukrotila padavico. Predvsem Bagnaia. Martin je to dirko odpeljal extra preracunljivo, in pobasal lepe pike. 

46 minutes ago, KennyJR said:

Boscoscuro je napram Kaleksu letos res suveren

Dunlop->Pirelli. Velika sprememba. Ocitno je bol sedla taljanskim gruštom. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

 

Ce bosta ukrotila padavico. Predvsem Bagnaia. Martin je to dirko odpeljal extra preracunljivo, in pobasal lepe pike. 

 

a Fraci ni bil preračunljiv? :P

moje mnenje: vsi 3je so lahko prvaki..vsi trije so fenomenalni vozniki, en ma malce prednosti s kao najboljšim motorjem na gridu (ki verjetno ni vedno najboljši, če ga ne prikrojiš potrebam), kar semene in mojega vedeževanja tiče bo Martinator...no vsaj priželim mu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, DAMI34 said:

a Fraci ni bil preračunljiv? :P

moje mnenje: vsi 3je so lahko prvaki..vsi trije so fenomenalni vozniki, en ma malce prednosti s kao najboljšim motorjem na gridu (ki verjetno ni vedno najboljši, če ga ne prikrojiš potrebam), kar semene in mojega vedeževanja tiče bo Martinator...no vsaj priželim mu.

Preracunljiv? Se ti zdi? IMG_4683.png.8db35755915659cd67e33a8188e26c57.png
 

Ne prezrimo. Obe dirki je bil na stengah samo Marc. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

a Fraci ni bil preračunljiv? :P

moje mnenje: vsi 3je so lahko prvaki..vsi trije so fenomenalni vozniki, en ma malce prednosti s kao najboljšim motorjem na gridu (ki verjetno ni vedno najboljši, če ga ne prikrojiš potrebam), kar semene in mojega vedeževanja tiče bo Martinator...no vsaj priželim mu.

En nima prednosti. FB in JM imata enak motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Shillien pravi:

En nima prednosti. FB in JM imata enak motor!

A mata? Že na oko je čist drugačne barve :D

Vemo toliko kot ve JM. Pa JM ve? :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ardeča je najhitrejša. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KennyJR said:

A mata? Že na oko je čist drugačne barve :D

Vemo toliko kot ve JM. Pa JM ve? :D

No to je res, če lažejo tud JMju je mogoče, ampak dvomim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jorgeju letos na štartu še ni zatajil kr tko mal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če 
VR46

to reče o MM....bo že držalo

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se začne akcija pri sosedih. Še vedno napovedujem zmago MM, čeprav sam pravi, da je to zanj težka pista in je v dolgih ovinkih favorit Peco. Ne verjamem. Po mojem ima v glavi samo zmago. Ključne bodo, kakopak, kvalifikacije.

Šušlja se, da je Martin že (skoraj) podpisal za tardečga Ducatija. 

KTM pravi, da v tovarniški ekipi nimajo prostora, bi pa znal bit plac v GASGAS ekipi, kjer bi tudi RB pojačal budget za kak €. Zanimali naj bi se celo za oba brata Marquez. Alternativa je pa tovarniški Ducati v satelitski ekipi. Odločitev je verjetno samo Marcova. Je pa za premislit. Tovarniški Ducati, tudi če je satelitska ekipa, je garancija za uspeh. KTM pa kdo ve, vseeno malo večji gembling. Kako se bo na to odzval Ducati? Kje pripraviti MM-ju tovarniški motocikel? Pogojevat prestop v Pramac (če bo le ta sploh še imel Ducatijeve motocikle), kot lani pri Bezzecchiju, ali morda vseeno s tovarniškim motociklom opremit Gresinijevo ekipo? Slednje bi lahko vodilo tudi o prehod Pramaca na Yamaho, kar pa Ducatiju spet ne bi bilo po godu, torej je treba biti tudi tu pazljiv. Ponovno po prvi strani pa, ali bi Marc menjal ekipo za Pramac? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj info je, da gre Martin k Ducatiju, kot piše zgoraj, MM pa jezen ko ris... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je res jorge podpisal, cestitke. 
marquez jim bo pa dal vetra, ze samo zaradi ega. Tole bo letelo po luftu, tko in drugac.

Nimajo sanse, da bo marc drugo leto na ducetu, ceprav tovarniskem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, ukica said:

ce je res jorge podpisal, cestitke. 
marquez jim bo pa dal vetra, ze samo zaradi ega. Tole bo letelo po luftu, tko in drugac.

Nimajo sanse, da bo marc drugo leto na ducetu, ceprav tovarniskem.

Ne zastopm cist zadnjega stavka. Na konferenci je zelo jasno povedal. Prva zahteva je aktualn stroj. Pri ducatiju je pripravlen sprejet factory ride ALI gp25 v gresiniju. Zelja po Apriliji in KTM je kak korak zadaj.  
 

Taljani precej govorijo da Campinoti caka Marcov odgovor. Ce ga dobi v Pramac, ostane z bolognezeji. Drugace gre k Ymahi. Japonci bi mu baje placali da dirka z M1. 
 

Zelo zabavno vse akupaj. 
 

Se pa v tem scenariju pojavi zagata s piloti. Da bi Alex zgubil motor ne bo slo. Bestia gre zelo verjetno v Aprilio.  Nic se ne govori o Bezu,  zavod za zaposlovanje najbrz grozi Diggiji in Morbidu, ker  Aldeguer pride 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Kugelschreiber said:

Ne zastopm cist zadnjega stavka. Na konferenci je zelo jasno povedal. Prva zahteva je aktualn stroj. Pri ducatiju je pripravlen sprejet factory ride ALI gp25 v gresiniju. Zelja po Apriliji in KTM je kak korak zadaj.  
 

Taljani precej govorijo da Campinoti caka Marcov odgovor. Ce ga dobi v Pramac, ostane z bolognezeji. Drugace gre k Ymahi. Japonci bi mu baje placali da dirka z M1. 
 

Zelo zabavno vse akupaj. 
 

Se pa v tem scenariju pojavi zagata s piloti. Da bi Alex zgubil motor ne bo slo. Bestia gre zelo verjetno v Aprilio.  Nic se ne govori o Bezu,  zavod za zaposlovanje najbrz grozi Diggiji in Morbidu, ker  Aldeguer pride 100%.

Jasno je povedal, da pramac odpade.. kar zame pomeni da zeli/hoce tovarniske barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!