Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

Vietti absolutno noro :D sem že videl Caneja z zmago, ko je Vietti sam poletel mimo. Uf..lepa dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

keni: Kavc majstr? Pac napaka, jebiga. Vsaj padu ni 😂 

Drgac pa hud finis.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, praznaglava pravi:

Videli smo tudi, da lahko tudi izrineš tekmeca na rob steze in ni težav in obsojanja , če se ne pišeš Marquez 

Razloži mi prosim, kako lahko, razen če ni dolge ravnine in pride do izraza večja moč agregata, drugače prehitiš kompetitorja, kot da ga izrineš iz njegove začrtane linije? Ma piše se svašta. Še MM-ju je šlo na smeh.

Popravljeno . Popravil ducar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pushed like a bastard :)  Grande campione Bagnaia. 


Sprint

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/5512329089/MotoGP.2024.Round14.Italy.Misano.Sprint.TNTSports.720p.x264.English.mkv?st=v_2ymRUIgYW1Anjzl2uD4w&e=1727188116
 

dirka

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/5512324255/MotoGP2024.Round14.Misano RaceTNTSport1080p.English-NOW.mkv?st=r2a3z4LaP-g7hUBDf3fd2g&e=1727186625

 

Man of the day mi je bil Quartararo. Pri KTM se nek dogaja. Guidotti je baje na poti v HRC, namesto Puiga. Ni prvi prebeznik. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

"Razloži mi prosim, kako lahko, razen če ni dolge ravnine in pride do izraza večja moč agregata, drugače prehitiš kompetitorja, kot da ga izrineš iz njegove začrtane linije? Ma piše se svašta. Še MM-ju je šlo na smeh"

Nič mi ni treba tebi razlagati,samo spomni se MM vs Rossi v Assnu pred leti.Opozarjam samo na dvojna merila...

Dvomim da bi se Martin tako na lahko  sprijaznil s tem manevrom, če bi banjaja končal na 3 mestu. Smo videli gestikuliranje z rokami ...

Popravljeno . Popravil praznaglava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • hribuc
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!