Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

pred 15 minutami, hajamoto pravi:

Problem je ker pljuvaš po vseh, komentirat pa sploh ne znaš. Pa tvoje Šloganje je tud bogovsko. Mav si preberi, kaj si pisal, ker lažnivec si pa prve klase. Keni alkič. Hahah. 

Ravno par komentarjev nazaj sem pohvalil Acosto, tudi MM sem večkrat pohvalil, prav tako pograjal, ne moremo rečt, da ni zaslužil. Ne mi zdej, da pljuvam po vseh. Spet neke pavšalne izjave, ki spet niso niti malo resnične. Spet brez agrumentov.

Kaj zdej je problem Šloganje al pljuvanje? Dej se odloč. Meni ni problem napovedat nekaj in brcnit v temo. Zakaj bi bilo prepovedano špekulirati? A sem kdaj trdil, da imam vedno pravi in da veliko vem? Jaz samo podajam svoja mnenja, ne pravim, da so točna. A bi morala bit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KennyJR pravi:

Ravno par komentarjev nazaj sem pohvalil Acosto, tudi MM sem večkrat pohvalil, prav tako pograjal, ne moremo rečt, da ni zaslužil. Ne mi zdej, da pljuvam po vseh. Spet neke pavšalne izjave, ki spet niso niti malo resnične. Spet brez agrumentov.

Kaj zdej je problem Šloganje al pljuvanje? Dej se odloč. Meni ni problem napovedat nekaj in brcnit v temo. Zakaj bi bilo prepovedano špekulirati? A sem kdaj trdil, da imam vedno pravi in da veliko vem? Jaz samo podajam svoja mnenja, ne pravim, da so točna. A bi morala bit?

Fantje,po pameti.Ne se kregat,zaradi GP....življenje je kratko.Ne ga še bolj skrajšat.Sem še iz časov Barryja Sheena,Swanca in ostalih.Takrat so bili časi...brez foruma in compov.Zato pa dršte trdno še naprej.Lep dan vsem motoristom in starim prdcem.L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno ne komentiram. Moram pa priznati, da z veseljem preberem Kennyeve , ki so po večini zelo strokovni, dokler pač ne zaide preveč. Vzamem ven kar mi paše ostalo spregledam. Zanimivo je tudi kako nekateri padate na ene in iste sicer nepotrebne provokacije, pa vendar. Lahko tudi priznam, da sem cel rumen kar se GPja tiče pa se moram včasih vseeno žal strinjati z njim, kar se Rossija tiče....

Uglavnem. Vedno čakam na Kennyev komentar in upam, da ga kdo ne podraži preveč, ker potem se nabere :)

Zdej pa ne vem ali sem jest čuden, ali sem se navadil na Kennyev slog pisanja.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, bojc84 said:

Običajno ne komentiram. Moram pa priznati, da z veseljem preberem Kennyeve , ki so po večini zelo strokovni, dokler pač ne zaide preveč. Vzamem ven kar mi paše ostalo spregledam. Zanimivo je tudi kako nekateri padate na ene in iste sicer nepotrebne provokacije, pa vendar. Lahko tudi priznam, da sem cel rumen kar se GPja tiče pa se moram včasih vseeno žal strinjati z njim, kar se Rossija tiče....

Uglavnem. Vedno čakam na Kennyev komentar in upam, da ga kdo ne podraži preveč, ker potem se nabere :)

Zdej pa ne vem ali sem jest čuden, ali sem se navadil na Kennyev slog pisanja.

 

Brez njega bi blo tud pol manj debate v tej temi. Pa tudi mene včasih kaj zmoti ampak če pogledaš stare komentarje se je precej popravil, precej manj žali in vedno utemelji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, corleone48 pravi:

Fantje,po pameti.Ne se kregat,zaradi GP....življenje je kratko.Ne ga še bolj skrajšat.Sem še iz časov Barryja Sheena,Swanca in ostalih.Takrat so bili časi...brez foruma in compov.Zato pa dršte trdno še naprej.Lep dan vsem motoristom in starim prdcem.L.p.

Jest sm še zadnjo dirko v Opatiji ujel, ko je Ago vozil MV. Edini med prdulami, zdržov sam par krogov. Božanski zvok motorja. Že med ogrevanjem se ga je slišalo po celi Preluki. Kenny, koliko dirk si pa ti na Grobniku gledal?😁🏍️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hajamoto,a so bili to časi,a?Opatija,Preluk,Rijeka.....jao ....Kolk je bilo fajn.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, so bli. Mamola, Spencer, Lawson, Schwantz... Matr vse to smo mel uro pa pol od doma. Good old times... Dobr da sm mel tazga fotra, res 😍

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ičičih smo kampiral po tri dni, na Grobnik pa tud z avtobusam, ko je bil par nepar. So bli res lepi časi. Tam v živo se je šele videlo kakšni mojstri so bili zgoraj našteti, ko so nekateri zaostali za cev krog. Danes so pa zadnji pusiji, če zaostanejo sekundo na krog, drugi cajti. 🤔😱😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje,še nekaj vam povem....zdaj ko se oziramo nazaj,kaj je bilo in tako naprej,spoznavam,da smo pa res stari,oziroma starejši.Saj to je 35 let nazaj.Svašta.Pa lep dan

😇

☺️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   4 članov

    • Shillien
    • corleone48
    • Rossi
    • markII
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!