Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Sem bral o tem vceraj ja. 
 

Bodo naredili zadevo zanimivejso, kot jim je to uspelo s F1 

/s off

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr posljite si ga v penzijo,ker ga rookie sola. 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Fabio podalsal za 25 in 26. 
79FE1D94-7C22-480A-9957-3D3F4FF68A16.jpeg.820549635c5239793048dfb16183c359.jpeg

 

eeee Diablo, komot je slabs. Samo hondo mal popedenajo...

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

12 M€ na leto ( velja za dve leti, 2x 12  ) odtehta marsikaj.......

Motorsport.com have reported that Fabio Quartararo turned down a deal worth €4m from Aprilia to sign for Yamaha on a €12m a year salary This means he is paid twice as much as Francesco Bagnaia, and is the highest paid rider on the grid!

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Lipstick said:

12 M€ na leto ( velja za dve leti, 2x 12  ) odtehta marsikaj.......

Motorsport.com have reported that Fabio Quartararo turned down a deal worth €4m from Aprilia to sign for Yamaha on a €12m a year salary This means he is paid twice as much as Francesco Bagnaia, and is the highest paid rider on the grid!

Fabio razmislja o penziji ne o naslovu 🤷‍♂️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe lep primer rekla "Money talks, bullshit walks" :) . Pare na sunce pa je tudi Yamaha zadosti dobra spet 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa možnost, da Fabio vendarle ve nekaj več, kot pa MS eksperti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Joker said:

Kaj pa možnost, da Fabio vendarle ve nekaj več, kot pa MS eksperti?

Ja u resnici majo na lagerju najbolši motor, samo rajš vozijo kripo ki ni sposobna top 10 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Joker pravi:

Kaj pa možnost, da Fabio vendarle ve nekaj več, kot pa MS eksperti?

Nikoli nisem razumel, zakaj folk po forumu, ki je namenjen (laičnim) debatam in diskusijam, serje v stilu "naj pogledajo na forum, tukaj so vsi 10x bolj pametni, kot oni tam". Pa kaj potem, če folk govori na pamet, pa kaj potem, če ugiba, pa kaj potem, če se ne spozna in naglas razmišlja?? Sej ravno temu je forum namenjen!

Po navadi imam občutek, da to pišejo ravno tisti, ki nimajo niti tolk pojma o zadevi, da bi se vključili v to laično debato in nimajo nič za napisat, potem se pa na tak način delajo pametne. Veliko bolje klamfat bedarije, ker pač (logično) nimaš pojma, kot pa pametovat, kolk bolj pametni so inženirji od ljudi na tem forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. sej ne vem, al bi se smejal al jokal... 

@maus bi najverjetneje napisu "valam se"  ..   :lol1: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Zivnorc pravi:

.. sej ne vem, al bi se smejal al jokal... 

@maus bi najverjetneje napisu "valam se"  ..   :lol1: 

Ja... preden karkoli od tega narediš odgovori na spodnja vprašanja

Niso forumi namenjeni laični debati?

Kdor ni inženir v motogp ekipi ne sme podati svojega mnenja?

Je na forumih vedno potrebno navajati dejstva in ne smeš povedati kaj se ti zdi?

So prepovedana ugibanja?

Ali ni bistvo foruma ravno izmenjava mnenj, ugibanj?

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, a se bo kavbojc strgal s ketne, in če se bo, čemu bo bol podobno? Starim cajtom al lanskemu Sachsenringu?

 

Mal sem presenečen kako po brzini niti ni (še/bil) blizu Martinu in Bagnai, pa vseeno totalno deklasiral ostale na gp23. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, KennyJR pravi:

Ja... preden karkoli od tega narediš odgovori na spodnja vprašanja

Niso forumi namenjeni laični debati?

Kdor ni inženir v motogp ekipi ne sme podati svojega mnenja?

Je na forumih vedno potrebno navajati dejstva in ne smeš povedati kaj se ti zdi?

So prepovedana ugibanja?

Ali ni bistvo foruma ravno izmenjava mnenj, ugibanj?

DA. Ampak debati. Ne pa pisanju neumnosti, zahtevanje nemogočega od akterjev v MGP.. žaljenje in zaničevanje voznikov in ostalega kolektiva, brez katerega bi bil voznik navaden moto rajder...itd...itd....Skratka, zaželena je debata na kulturnem nivoju.

Če tudi nisi inženir v MGP ekipi, ni nič narobe če podaš svoje mnenje, tudi oni ne vedo vsega, vedo pa mnooogo več, kot kdorkoli drug ....in lahko podaš mnenje, ne pa spet žaliti, da so še v LIV Postojna naredili boljšo karjolo, kot pa v (recimo) Yamahi MGP dirkalnik.

Na forumu lahko poveš, kaj se ti zdi... ni treba podajati dejstev. Dejstva pridejo po navadi potem, ko se kaj zgodi. ...ampak tebi se "zdijo" v glavnem nemogoče stvari. Verjetno se še nisi nikoli peljal po pisti ( predvidevam - ugibam) ... ker če bi se, bi mogoče imel malce drugačno predstavo, kako to zgleda... ne samo iz kavča kritizirat in žalit vse mogoče in nemogoče...

Ugibaš lahko.

Bistvo foruma (sploh ta tema) je namenjena izmenjavi mnenj in ugibanj.. imaš prav... vendar na kulturnem nivoju, ki ga tebi zelo primanjkuje. V kakih drugih temah (strokovnih) je pametno biti malo bolj previden, ker če napišeš kako neumnost..in to neumnost nekdo uporabi ( ker je laik in tega ne ve, je pa pridobil informacijo na "strokovnem" forumu), pa lahko vodi tudi do katastrofalnih posledic.. ker je nekdo napisal nekaj, kar se mu zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No vidiš, saj sva na istih bregovih. Ne vem zakaj potem smeh in valjanje.

Jaz nekega žaljenja in nekulturnega obnašanja nisem omenjal. 

Je pa nekaj res, to je forum, ne strokovna literatura, tukaj se piše bolj pogovorno, včasih hudomušno, šaljivo. Prisoten zna biti tudi kak primitivec, po eni strani nič narobe, po drugi strani mora tudi tak upoštevat vsaj nek spletni bonton.

Nenazadnje je tudi tvoj komentar o smehu in joku imel kar globok podton za sabo. Tega se je treba zavedat.

Če nekdo zapiše, da bi doma v garaži naredil boljši motor, kot ga je Yamaha, vemo da tega ne misli dobesedno, ampak da izpostavlja dejstvo, da je Yamahin motor precej nekonkurenčen. Svoje mnenje lahko brez problema izrazi, pa če tudi sploh ni najbolj točno.

Meni se zdi izmenjava mnenj v smislu "Fabio je podpisal za keš", "Ne pa ni, verjame v projekt", "Čez 2 leti mu napovedujem penzijo ali pa satelitsko Yamaho" point forumske debate.

Komentarji v smislu "Naj gredo inženirji brat MS forum, tukaj so sami geniji", pa nepotrebno pametovanje. Vsi vemo, kakšni so naši komentarji. Nihče si ne dela utvar glede tega, če pa že, pa to niti nima veze, ker je to drug problem. Dejstvo je, da se je že v štartu treba zavedat, da je to laična debata in da je tak tudi rezultat. In prav je tako.

 

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Zanima me, a se bo kavbojc strgal s ketne, in če se bo, čemu bo bol podobno? Starim cajtom al lanskemu Sachsenringu?

 

Mal sem presenečen kako po brzini niti ni (še/bil) blizu Martinu in Bagnai, pa vseeno totalno deklasiral ostale na gp23. 

King of COTA ni bil samo MM, ampak pol MM pa pol Honda. (Po mojem mnenju, da se ne bo kdo spet smejal, jokal in valjal).

Bomo videli, če bo z Ducatijem tudi taka razlika na levih pistah, kot je bila s Hondo. Po mojem ne, je pa res, da prav veliko, glede na zadnjo dirko, niti ne rabi.

Drugi pokazatelj za to bo pa Rins. Za moje pojme še večji. On se mi je zdel še bolj vroč v Teksasu, napram ostalim progam, kot ostali (Recimo Marc). Sam nanj polagam velike upe ta konec tedna :)

MM jih zna nabit. Vsaj Martine in Bagnaie. Druga zgodba so Bastianiniji, Rinsi, Acoste, Vinalesi... Vsak od njih ima neko specifiko, prva dva sigurno zmago na tej pisti za razliko od ostalih...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Pramac gre, bo eno drugo moštvo dobilo tovarniške mašine in tja bo šel tudi Aldeguer, ki ima pogodbo direktno z Ducatijem in ne s Pramacom. Najverjetnejša opcija je VR46, ki se je sicer že za letos zanimal za Aldeguerja. Na pamet bi rekel, da imata oba voznika v VR46 1 letno pogodbo? Bezzecchi je, kolikor se spomnim, sam tako želel, Fabio je pa tako ali tako podpisal 5 minut pred testiranji v Valencii :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pa ne, da bo dirka v Austinu enkrat za spremembo zanimiva? 😅

Neverjetno. Vsaj 10 jih je impresivno hitrih in kar menjajo se v vodstvu na obeh treningih... Huhu... 

Pa neki novi obrazi se kažejo.. Zanimivo, zanimivo... 

Pou tamauga pira stavim, da Bagnaia ne bo prišel direkt v Q2

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, KennyJR pravi:

Eh... Konec treninga pa čist zamoril sceno 😅

Kva pa je blo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, hajamoto pravi:

Kva pa je blo? 

Velike razlike, pa klasika pri vrhu 😅. No kvalifikacije so spet dale upanje na dobri dirki 😁😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem cist tocno kaj naj si mislim. Aprilia je ocitno ustimala starte, in ko Vinales zlozi vse kocke, je se vedno neugoden za konkurenco. Enako MM. Razmetan cez celo pisto, pa mu noben ducati ni mogel nic. Nit blizu niso prisli. Kako se je postavljal v napoto Acosti je blo tud samo glej in se cudi. Totalna kontrola situacije. A naj KTM oba trenutna pilota presede v gasgas in za 25 uzame Acosto in Marca? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor je Vinjales izgledal dominantno, mirno, precizno hitro. Če bo danes podoben, ostali nimajo za burek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • TakeALookAround
    • gaberkosir
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!