Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

pred 58 minutami, vandrovec pravi:

 se ve, kdo mora pobrati naslov, tu ni kaj balincat.

verjetno ga bo eden izmed pilotov dučeta :P se pravi, da drugače formuliram, polovica dirkačev na gridu ma šanso snet naslov :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 5. 2024 ob 10:49, DAMI34 pravi:

počas bo f1 ratalo vse skupaj, bljak

To je fraza, ki se jo uporablja že 25 let 😂

Ob 7. 5. 2024 ob 16:21, DAMI34 pravi:

verjetno ga bo eden izmed pilotov dučeta :P se pravi, da drugače formuliram, polovica dirkačev na gridu ma šanso snet naslov :P

 

 

Mogoče bo pa vinko 😋

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler se ne talajo kazni za par štartnih mest, če padeš v kvalifikacijah, je vse skupi kr neki... To govorim že 5 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro ga je rešu 93

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bojo tkole padal, jih bo spet sam ene 5. pripeljalo do cilja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo kaka uživancija, top farerji, MM itak the best !!!! Uf je bilo fajn. 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mm jih šola. Zdej se vidi kolk boljši je od teh "razvajencev" na ducatijih...

Bo še letos zmagoval za konkretne porcije.... 

Bagnaia je pokazal kam sodi. Tip ga je na bremzanju odžagal pol, ko je bil 3 dolžine motorja zadaj... Žalost... 

Škoda akoste, mal se je uštel. Začetniška napaka, kakšna more bit v prvi sezoni. Drugače bi lahko precej zagrenil življenje ducatijem... 

Aprilia me je razočarala... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, KennyJR pravi:

Mm jih šola. Zdej se vidi kolk boljši je od teh "razvajencev" na ducatijih...

Bo še letos zmagoval za konkretne porcije.... 

Bagnaia je pokazal kam sodi. Tip ga je na bremzanju odžagal pol, ko je bil 3 dolžine motorja zadaj... Žalost... 

Ja ja, "ena lastovka že prinese pomlad"...Bagnaia imel naslabše gume na koncu, to je to za danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

Ja ja, "ena lastovka že prinese pomlad"...Bagnaia imel naslabše gume na koncu, to je to za danes.

včeraj so tudi vozile lastovice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih bo letos Martin kar pospravil? Ze tako kaze. 93 pa se zmer zna. Ne vem ce je zadost za naslov, grizt pa zna. 
 

edina mirna resitev za 25 je Martin z enko u rdec box, bestia namest Aleixa, Marc na factory spec v pramac. :D 
 

zdaj vemo, kaj vse se ne bo zgodilo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Dobra dirka ni kej. Prvi trije so se res lepo borbali, bore malo razlike je bilo med njimi.

 

Skoda za Bastianinija za tisti dolgi krog, ker ko pogledaš analizo po krogih je dejansko on nizal najhitrejše čase in to vsaj zadnjih 10 krogov! S tem, da je tudi naredil najhitrejsi krog.

Popravljeno . Popravil axaQ4
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, vandrovec pravi:

Ja ja, "ena lastovka že prinese pomlad"...Bagnaia imel naslabše gume na koncu, to je to za danes.

Zdej smo imeli že en 3-4 lastovke. 2x je skoraj zmagal, pa vemo, da ima deficit v materialu, enkrat je vodil pa padel. Tudi na ostalih pistah je dobr borbal. Prvi favorit za Katalonijo.

Bagnaia pa prav tako redno dokazuje, da ni to to. Že lani se mu je fino poklopilo na koncu, po tem ko je že zapravil veliko prednost. Bil je ob pravem času na pravem mestu, da je pobral 2 naslova. Zdej ne bo nobenega več. Je vsaj 5 boljših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kugelschreiber pravi:

A jih bo letos Martin kar pospravil? Ze tako kaze. 93 pa se zmer zna. Ne vem ce je zadost za naslov, grizt pa zna. 
 

edina mirna resitev za 25 je Martin z enko u rdec box, bestia namest Aleixa, Marc na factory spec v pramac. :D 
 

zdaj vemo, kaj vse se ne bo zgodilo :) 

Sem kar preprična, da če Marc naslednje leto ne bo v rdečem, bo v Oranžnem. Ducati bi sigurno brez pomisleka podpisal Martina, sploh, ker ima pred sabo precej več kariere, kot MM, ki mu dam še 2 leti po tej sezoni :D. Ampak sem pa prepričan, da jih močno skrbi, kaj jim bo naredil na KTM in je to edini zadržek, da ne podpišejo Martina :D

pred 2 urami, axaQ4 pravi:

Dobra dirka ni kej. Prvi trije so se res lepo borbali, bore malo razlike je bilo med njimi.

 

Skoda za Bastianinija za tisti dolgi krog, ker ko pogledaš analizo po krogih je dejansko on nizal najhitrejše čase in to vsaj zadnjih 10 krogov! S tem, da je tudi naredil najhitrejsi krog.

Bastianini se vsakič zbudi zadnjih nekaj krogov. Če bi bil od prvih krogov zraven bi zmagal že marsikatero letos. 1:31.0 v zadnjih krogih z obrabljeno gumo je pa brutalno. Bo še zmagoval letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem, najboljse, da mu kar ze v startu nataknejo rabljeno gumo. Mogoce mu jo je škoda pa zato "špara" 🙃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM bo drugo leto na ducetu, razn ce bo zaplet glede sponzorja(monster vs redbull).

Martina nebodo podpisali(po mojem), ker ima attitude v P****.

Javno oznanit da drugo leto nebos vec vozil za pol tovarniskega, in dobesedno izsiljevat tovarniskega je neki kar velik pove o osebi. In takega egoista v ekipi ne rabis. Sej je hud sofer.. sam je tud hud motor. Me zanima kako bo/ce bo vozil drugo znamko in motor nebo tako hud..

 

se mi zdi da znamo gledat enako epizodo kot Rossijev prestop k ducetu..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ukica pravi:

MM bo drugo leto na ducetu, razn ce bo zaplet glede sponzorja(monster vs redbull).

Martina nebodo podpisali(po mojem), ker ima attitude v P****.

Javno oznanit da drugo leto nebos vec vozil za pol tovarniskega, in dobesedno izsiljevat tovarniskega je neki kar velik pove o osebi. In takega egoista v ekipi ne rabis. Sej je hud sofer.. sam je tud hud motor. Me zanima kako bo/ce bo vozil drugo znamko in motor nebo tako hud..

 

se mi zdi da znamo gledat enako epizodo kot Rossijev prestop k ducetu..

Hjah, nekdo ki lani ni bil prvak po zaslugi slabega začetka v sezono, ki letos nima konkurence, kljub temu, da ga je enkrat že konkretno usral, lahko mirno reče, da bo vozil tovarniško mašino tukaj ali pa drugje. Sploh, ker je 1x že izvisel, bil tiho in na pisti dokazal, da si zasluži.

Dvomim, da bo Ducati imel težavo podpisat z dirkačem s takim odnosom, ker enega takega že imajo, pa jih ne moti kej preveč.

Zanimivo bi bilo, da bi Martin izvisel pri Ducatiju in podpisal za KTM, s katerim si je na vse pretege pred leti trudi razdreti pogodbo, da je lahko vozil za Ducati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dučeta bk. vzel bodo mlajšega in perspektivnejšega agresivca tipa MM. Kar ni nič narobe le kalkulacije pokažejo, da zna biti "in" in to je trenutno Martinator. Vsekakor je fanj in dobesedno se zavedajo da bo MM še mešal štrene in ja to so tudi točke Dučetu, saj ga vozi. 

Absolutno je na gridu še nekaj fenomenov, ki rabijo samo črtico, da se jim poklopi in bo spet borba. 2027 gremo pa itak vse znova. Po mojem Ducati ne more zgrešiti z izbiro pilota, neglede koga izberejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Kar ni nič narobe le kalkulacije pokažejo, da zna biti "in" in to je trenutno Martinator.

Se ti zdi? 

IMG_4663.jpeg

IMG_4662.jpeg
 

to je njuna trzna vrednost. Rossi se je ducatiju splacal. Po nedeljski dirki, Martina brez naslova v fabriski ekipi ne vidim. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se absolutno strinjam, ampak Duče trži Martinovih bogih 864k in MMjevih 7,1...vse je Duče. Pol grida je Duče. Kolko jih ima Peco? 2 naslova torej 30% MMja? ja bo blizu... 1,5M.

Pustmo se presenetit.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM ne bo vozil KTM, dokler bo Pedrosa tam. Če pride MM, Pedrosa gre. In KTM je napravil največji napredek ravno na račun Pedrose...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Marko P. said:

MM ne bo vozil KTM, dokler bo Pedrosa tam. Če pride MM, Pedrosa gre. In KTM je napravil največji napredek ravno na račun Pedrose...

In od kod ti ta podatek? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Shillien pravi:

In od kod ti ta podatek? 

Sam sem si ga ustvaril.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Shillien pravi:

Več kot očitno. Svašta kak bullshit si eni zmišlujete 

Nisem si ga izmislil. Ustvaril sem si ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!