Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

Po vseh teh letih, je MM93 še vedno MM93. Vztrajno išče pogoje za ponovitev performansa z 19. julija 2020. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, še na nekih dirkah za zabavo gre preko trupel do stopničk... to ni lih zdrava glava... Pol se pa še spreneveda... dej no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia in Yamaha sta mi jako fini. Pa gresini tudi, kr šik. Ostalo mi je bol meh. 
 

 

IMG_4783.jpeg

IMG_4778.jpeg

IMG_4773.jpeg

IMG_4774.jpeg

IMG_4775.jpeg

IMG_4776.jpeg

IMG_4777.jpeg

IMG_4779.jpeg

IMG_4780.jpeg

IMG_4781.jpeg

IMG_4782.jpeg

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh... bi rekel, da smo večino že 10x videli, sploh Yamaho, Gresini je tud identičen livery že imel...

Meni sta top Honda in pa KTM 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Za pol pira da Alkič ne bo pršu direkt v Q2 :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak nekatere pa res ne bo nikoli izučilo. Bravo Aleix!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 8. 2024 ob 11:54, KennyJR pravi:

Za pol pira da Alkič ne bo pršu direkt v Q2 :D

Matr.. Sm ob pol pira. Haha

pred 34 minutami, hajamoto pravi:

Dons so Markeca taktično. 😧😁😂🤣🤣

Jep... Namerno... Kok se bo tem cigančkom Rossijevim to naslednje leto maščevalo... Phaaahah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagnaia vrnil uslugo Martinu. Sicer mal manjši meri, ampak nič ne de... 

MM padel čist za brezveze, na samem, ko ni imel več nič za pridobit. To lahko skrbi vodilne pri Ducatiju. Da jim ne bo žal, da so odpikali 3 mladce za enega starčka, ki ne zna končat dirke.

Bastianini bo letos še kr nekajkrat zmagal. Če se bosta unadva Kekca kej preveč valjala, je lahko še prvak. Hehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, hajamoto pravi:

Dons so Markeca taktično. 😧😁😂🤣🤣

Taktično se je kar sam, ker se je na vsak način hotel pošlepat na Bagnaio.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cak, a zdej je tud Ducati skret, tko k je bla Honda, al kva je fora? 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Kugelschreiber said:

Itaq da se spomnemo. Osebno od tega trenutka naprej nisem več navijal za njegov naslov in nikoli več nebom navijal za njega v kakeršnem koli smislu. 

Prestrašena princeska ki se boji konkurence

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lustna dirka. Pecco tle mu neki ni pasalo jebi ga, drugic boljse. Beštja je pa pokazu zobe. Upam, da tako nadaljuje in da ne bo padel spet nekaj tja v sredino. JM močan kot vedno.

MM solidno hiter ampak ena manjša zanimivost...DIggia je imel najhitrejši čas dirke med GP23 dirkači..sam štartal je prenizko. Da nebi posral kvalifikacije bi on verjetno kar lepo padel mimo MMja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Shillien pravi:

Itaq da se spomnemo. Osebno od tega trenutka naprej nisem več navijal za njegov naslov in nikoli več nebom navijal za njega v kakeršnem koli smislu. 

Prestrašena princeska ki se boji konkurence

"Prestrašena princeska" bo prihodnje leto pošiljala moštvenega kolega v trafiko po cigarete. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, ducar said:

"Prestrašena princeska" bo prihodnje leto pošiljala moštvenega kolega v trafiko po cigarete. 

Kar pa ne spremeni zgoraj napisanega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Shillien pravi:

Itaq da se spomnemo. Osebno od tega trenutka naprej nisem več navijal za njegov naslov in nikoli več nebom navijal za njega v kakeršnem koli smislu. 

Prestrašena princeska ki se boji konkurence

Moraš pa precej trpeti ob gledanju dirk 😊

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, vandrovec said:

Moraš pa precej trpeti ob gledanju dirk 😊

Niti malo, eni mamo radi ta špot in ne drkamo na določene dirkače kot par vas tule na forumu.

In čeprav ga nemaram, mi ni problema priznat da je vrhunski dirkač. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Shillien said:

Kar pa ne spremeni zgoraj napisanega

Ah, a se kdo se Lorenzovega jokanja spomne? Varno, nevarno, tam so in dirkajo. Eni vozijo, zmagajo prvenstvo, drugi pa se vec ali manj po pisti valajo. Pa ceprav naj bi bli top driverji. Pa ne glede na to, brez top bajka ne zmorejo prav nic. Pa pa fama o MM kaksen hud driver, da je. Je videt ja, vsak GP bol.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
55 minutes ago, Rossi said:

Ah, a se kdo se Lorenzovega jokanja spomne? Varno, nevarno, tam so in dirkajo. Eni vozijo, zmagajo prvenstvo, drugi pa se vec ali manj po pisti valajo. Pa ceprav naj bi bli top driverji. Pa ne glede na to, brez top bajka ne zmorejo prav nic. Pa pa fama o MM kaksen hud driver, da je. Je videt ja, vsak GP bol.

Lorenzo je jokal nad obnasanjem nekaterih, žal se je izkazalo da ima prav. Žal. Se pa spomnim enga njegovga mostvenga kolega k je postavlal zide po garazi, surlast spizdil v Ducati, bil tam dve leti v kadilnici, pol pa fehtal ce lahk nazaj pride. Dec na mestu. 
 

jorge je mel se sezono in pol pogodbo v 250, ko se je upal podpisat za Yamaho. V Rossijevo garazo. Na prvi dirki je polboga ze grabil za jajca. Podpisal za pol konkurencn Ducati, se privadil in pelal ko raketo. Koncal je v Marcovi garaži, in se zlomil do penzije. Ne, korajze mu ni mankalo nikoli. Z vsako pogodbo je dal vse na kocko. IMO takega frajerja mi ne bomo vec vidli. 
 

 

ce koga zanima, TNTjeva karirasta zastavca, oddaja po dirki.

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/5483837223/MotoGP.2024.Round10.Great.Britain.Chequered.Flag.TNTSports.400p.x264.English.mkv?st=fpW5mnZ8Qoh0-u_8eHmzgQ&e=1723042798

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No ja, ta kolega je pac ziva legenda. Tista, ki nekatere 'pokalovce' tukaj tako zelo zuli, da bi dali vse, da bi nekdo (beri MM) koncno le podrl njegove rekorde. Pa kot kaze se jim ta nacrt se ne bo uresnicil - mozak je pac najhitrejsa kosilnica na svetu, glede tega kapo dol. Ne razocara, skoraj ni vikenda brez tega.

Lorenzo je pa zgoru v zelji. Ni prvi, ne zadnji. Driver, natancen kot singerca ampak prevec dojemljiv na razne motnje. Tak si samo dober, najboljsi nikoli. V dezju je pogum samo shlapel. Upam, da spomin ni prekratek.

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo pomagalo. Nemško govoreči so za elektroniko in aerodinamiko čisti antitalenti. Kupiti staro tehniko in po stari poti korakati dalje, hm.

Sicer pa je prototip prvega GS-a izdelala Laverda, Aprilia je pomagala pri enocilindričnem GS-u, prvi poskus firme BMW zapeljati v Moto GP so napravili inženirji pod vodstvom ing. Forghieri-ja v firmi Oral iz Modene.

V SBK-ju jih rešuje Toprak, motor ni tisti z dodano vrednostjo.

KTM je še barvo ukradel Laverdi. Edini kateremu lahko rečemo v moto branži oranžni, je Laverda.

Zaradi vsega tega, v moto svetu cenim Aprilio, Ducati in japonske proizvajalce. Od teh inženirji odhajajo, ne prihajajo in to veliko pove.  Morda je ta trenutek v jedrni evropi zadnja generacija inženirjev, ki ima še neko znanje in tehnično kulturo. Za njimi je vrzel, ki jo zapolnjujejo neka nomadska plemena in pomehkuženi staroselci. Otvoritev letošnje olimpijade je to nazorno prikazala. Na otvoritvi v L.A. ju so leteli po zraku ljudje, V Pekingu smo videli čudovite zgradbe, grajene  z vrhunsko sodobno tehniko, ki je v Evropi skorajda ne vidimo, delavci z odlično opremo. V jedrni Evropi pa v tretjem tisočletju še vedno šetajo marsikje po gradbiščih v sfukanih supergah brez čelade. Ja naš planet se vrti v drugo smer, kot si mi domišljamo. V tolažbo nam bo, da bomo morda za kakšen priložnostni "lom posel" zanimivi. Zelo boli !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!