Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

https://www.crash.net/motogp/news/1053359/1/motogp-sticks-22-riders-bmw-would-need-existing-team

Tole se mi zdi težka bedarija.

Že tako je težko dobit satelitsko ekipo, sedaj bodo še to krčili. Če se BMV pridrajsa do MotoGP to avtomatsko pomeni, da bo eden od proizvajalcev brez satelitske ekipe. Če se ne združijo z Gresinijem, pa to avtomatsko pomeni, da bosta dva taka proizvajalca.

Mimo grede se je tudi KTM trudil dobit še 2 mesti na gridu. Naj potem uvedejo, da ima vsak lahko minimalno 2 in maksimalno 4 bicikle, pa je. No.. sej to so tudi že uvedli, pa se je potem kar pozabilo. Skratka zakaj pohlepno omejevat na 22 ali pa čez kako leto celo na 20, če jih je kumot 24.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohlepno…c’mon. Vec kot so vredni sloti, vec so vredna mostva, vec je vredna dorna. To je njihov biznis, biznis celga lajfa. Dorna je naprodaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kugelschreiber said:

Pohlepno…c’mon. Vec kot so vredni sloti, vec so vredna mostva, vec je vredna dorna. To je njihov biznis, biznis celga lajfa. Dorna je naprodaj. 

ampak ko zaradi pohlepnosti začne trpet gledanost (ni konkurence na progi, tako kot ducati zadnje čase), se pa vse obrne.

IMHO je to da se ne dovoli dodatne tovarniške ekipe čisti idijotizem. sploh ko imajo določeni 6 ali pa celo 8 motorjev na gridu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kugelschreiber pravi:

Pohlepno…c’mon. Vec kot so vredni sloti, vec so vredna mostva, vec je vredna dorna. To je njihov biznis, biznis celga lajfa. Dorna je naprodaj. 

Pohlepno je, ker se dobiček deli na manj delov konc sezone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

455501205_873398137998384_3220832025143331343_n.jpg.ffc8c54ab529e758700059895deb2aca.jpg

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM je dal na vsako stran zadnjega kolesa po pol kline ob BCS-ke.

Počasi je vse skupi že mal debilno...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari... Kavčič je nazaj in v 5 minutah že bedarij, da se jih ne da preštet. Pa to ne more bit res ej... 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

A kosilnca (Mark Markez) res ne more vec brez drgnjenja po tleh? Naj ze zakljuci pa komu mlajsemu prepusti mesto, k tole niti smesno ni vec. Chili, a bo kak pameten komentar? Isto Brecer, nekam tiho sta... Zgleda bo VR46 laganicno se neki casa king of the kings

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako mi ni bila všeč Martinova kazen (pretirana), sicer dvomim, da bi zmagal, ma vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin in Bagnaia delata to kar se od niju pricakuje. Kot bi se odlocla da ne bosta vec valjala. Markec je spet pokazu vse kar zna? In Vinales? Kaj si v KTM mislijo? Pizda smo dobro kupli, najbrz ne. 

TNTjev sprint. 

 

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/5491053348/MotoGP.2024.Round11.Austria.Sprint.Race.TNT.720p.x264.English-VNL.mp4?st=uUnifGZIg5_Xihj_whrJgw&e=1724081938

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

nekako mi ni bila všeč Martinova kazen (pretirana), sicer dvomim, da bi zmagal, ma vseeno.

Kako pretirana? Če bi bil tam pesek bi izgubil 5 sekund in bi bil izven 10 ko bi se vrnil na pisto... Ko so začeli asfaltirali izlete cone, so se napake začela drastično odpuščati in nikakor ni fer, da za tako napako plačaš tako malo. Vsak je lahko potem pogumen na brezanju, pa gre na kamikazo, če rata rata, če ne se pa na dirko vrneš 2 desetinki bolj zadaj, kot si bil pred manevrom? Pa jade... Ne gre to tko. Hvala bogu za kazen. Sam osebno bi vse izlete s proge kaznoval primerljivo s tem, če bi bil izven proge pesek namesto asfalta. Ne pa da jih gre prvi ovinek pol čez robnik. In to brez posledic. Poglejte Bastianinija danes. Na srečo, kar se pravice tiče, je naredil potem napako še v 2. ovinku... 

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Martin in Bagnaia delata to kar se od niju pricakuje. Kot bi se odlocla da ne bosta vec valjala. Markec je spet pokazu vse kar zna? In Vinales? Kaj si v KTM mislijo? Pizda smo dobro kupli, najbrz ne. 

TNTjev sprint. 

 

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/5491053348/MotoGP.2024.Round11.Austria.Sprint.Race.TNT.720p.x264.English-VNL.mp4?st=uUnifGZIg5_Xihj_whrJgw&e=1724081938

Tipu se gladko jebe za to sezono. Podpisal je za tovarniško ekipo in edino kar čaka je naslednja sezona.

Danes je padel, ker je poskušal zmagat. S tem skretom od 2 leti starega motorja je v zadnjem krogu Bagnai vzel skor 4 desetinke. Vozi moped iz začetka 2023 sezone, letos so pa na krog sekundo hitrejši, kot so bili lani po poletnem premoru. Dejte no... Ko bo imel konkurenčno mašino, jih bo nabijal za 10 sekund. Zdej se pač zabava, ko proba z nekonkurenčnim motorjem izničiti nemogoč zaostanek. Ko bo enkrat v boju za naslov, tega ne bo delal. Poglejte samo njegov izraz na obrazu. Fučka se mu za vse. 100% je, da je 5x boljši od vseh na tovarniškem Ducatiju... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade, šloganje ti že od nekdaj ne leži. Zadnjič si iste bedarije pisal, pol si se pa postopal s pepelom oz s peskom iz kanglice.🫣😁😂🤣🤣

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ste pisal, da bo ze s tem vse nascal. Pa vidmo, da mu gre ful dobr, predvsem tist k najbl obvlada 😂 Prej je bla honda skret, zdej je lanski Ducati skret, ceprov je bil skor prvak... 😂

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ta princeska sam se enkrat mal bol kvalitetno pade pa je konc, game over. Po moznosti se bo to zgodil ravno s konkurencnim motorjem, ko bo seveda hotu prevec. Potem bo samo se mahal, kot Tito, navijaci pa s pogojniki operiral (kaj bi, če bi...). Sej je bil dober, trenutno pa vecinoma kosi in vsake tolko kak preblisk se ima, vendar ga razirajo na polno. Pa seveda, brez najboljsega motorja ne pokaze nic. Tko da talent gor dol... se vedno vsak trening k bebo gleda kje sta druga dva, da se "okaci" na njiju in odvozi desetinko, dve bolje kot ce je sam. Jaki talent...

Pa v koncni fazi mu prvoscim, se trudi oz. ima voljo. Sam vedno bolj se zdi, da je vec ali manj koncal z 'zmagovito' kariero. Asi iz rokava se zdijo potroseni. It's payback time... ali karma...

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Towbeggar skoraj gotovo nima vec stock gp23. Bi stavil da je s podpisom pogodbe fasal tud vse kar se da nadgradit. Recimo, po Mugellu, kjer so objavili podpis, se z gume ni nikol vec kadilo. Ipaq jim je v interesu da se kdaj zakajla z Martinom. 
 

IMO je z mal sportne srece lahko prvak. Ce Aprilia in KTM ne nardita konkurencnih strojev, mora nabit samo 2. Na Peccota pade se 2x obranit naslov? Huda preizkusnja. Tudi statisticno, vsako leto tezje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, hajamoto pravi:

Japajade, šloganje ti že od nekdaj ne leži. Zadnjič si iste bedarije pisal, pol si se pa postopal s pepelom oz s peskom iz kanglice.🫣😁😂🤣🤣

Težko je predvidet, da bo GP23 več kot sekundo na krog počasnejši kot GP24. Za primerjavo. V Mugellu je bil Marini lani 4., letos zadnji. Imel je enak čas dirke kot lani in to s Hondo. Noro... Marini je lani vozil GP22.9, letos vozijo GP23.0. Ducati je dobro vedel kaj morajo narest, da ga vsaj za silo zaustavijo. Če bi MM dobil kak upadate letos med sezono, bi jih že nabil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, KennyJR pravi:

Kako pretirana? Če bi bil tam pesek bi izgubil 5 sekund in bi bil izven 10 ko bi se vrnil na pisto... Ko so začeli asfaltirali izlete cone, so se napake začela drastično odpuščati in nikakor ni fer, da za tako napako plačaš tako malo. Vsak je lahko potem pogumen na brezanju, pa gre na kamikazo, če rata rata, če ne se pa na dirko vrneš 2 desetinki bolj zadaj, kot si bil pred manevrom? Pa jade... Ne gre to tko. Hvala bogu za kazen. Sam osebno bi vse izlete s proge kaznoval primerljivo s tem, če bi bil izven proge pesek namesto asfalta. Ne pa da jih gre prvi ovinek pol čez robnik. In to brez posledic. Poglejte Bastianinija danes. Na srečo, kar se pravice tiče, je naredil potem napako še v 2. ovinku... 

Tipu se gladko jebe za to sezono. Podpisal je za tovarniško ekipo in edino kar čaka je naslednja sezona.

 

saj so kaznovane napake za izlete izven proge, mar ne? prvič dobiš opomin, nato je dolgi krog, nikjer ni napisano, koliko moraš izven proge, dovolj je da senzor zazna. Za mene in moje razumevanje ni pridobil nič, kvečjemu je izgubil, opomina še ni imel torej je bila kazen pretirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, DAMI34 said:

saj so kaznovane napake za izlete izven proge, mar ne? prvič dobiš opomin, nato je dolgi krog, nikjer ni napisano, koliko moraš izven proge, dovolj je da senzor zazna. Za mene in moje razumevanje ni pridobil nič, kvečjemu je izgubil, opomina še ni imel torej je bila kazen pretirana.

Izlet na zeleno in krajsanje sikane ni isto. 
 

 

IMG_4799.png

IMG_4806.png

IMG_4805.png

IMG_4801.png

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Kugelschreiber pravi:

Izlet na zeleno in krajsanje sikane ni isto. 
 

 

IMG_4799.png

IMG_4806.png

IMG_4805.png

IMG_4801.png

zakaj ne? Šel je ćez, moral je upočasniti, obvoziti 2 oviri in se vrniti na pisto. Je pridobil mesto? ni? torej...

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!