Skoči na vsebino

MotoGP 2024


Rossi

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)
2 hours ago, KennyJR said:

Če bi MM dobil kak upadate letos med sezono, bi jih že nabil... 

Poudarek na če... Zadeva je taksna kot je. Bajanje je pa samo to: bajanje.

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj ne? Šel je ćez, moral je upočasniti, obvoziti 2 oviri in se vrniti na pisto. Je pridobil mesto? ni? torej...

Glej... Kot sem napisal... Greš v kamikaze stilu v ovinek, če se izide se, če ne, greš po bližnjici, počakaš, se postaviš za njega in naslednjič probaš še 1x... Enkrat bo že uspelo in si spredaj. Se ti to zdi fer? Če narediš tako veliko napako, kot jo je Martin večaj bi moral izgubiti precej več. Po mojem mnenju bi jih morali prisiliti v to, da bi se izogibali delov izven steze kot hudič križa... Dirka se po pisti. Podaljševanje linije izven proge, ker si pač probal in se ni izšlo je krivično do tistega, ki je ostal na progi... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, DAMI34 said:

zakaj ne? Šel je ćez, moral je upočasniti, obvoziti 2 oviri in se vrniti na pisto. Je pridobil mesto? ni? torej...

Njbols bi jih blo kr spustit, ko voli nek izvoli, vse je u redu. 
 

zakaj ne? Ker je jasno napisano. Simpl. Tam je sla smrt centimetre mimo.  Za to sikana. Za to navodila. Vsem znana. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KennyJR pravi:

Glej... Kot sem napisal... Greš v kamikaze stilu v ovinek, če se izide se, če ne, greš po bližnjici, počakaš, se postaviš za njega in naslednjič probaš še 1x... Enkrat bo že uspelo in si spredaj. Se ti to zdi fer? Če narediš tako veliko napako, kot jo je Martin večaj bi moral izgubiti precej več. Po mojem mnenju bi jih morali prisiliti v to, da bi se izogibali delov izven steze kot hudič križa... Dirka se po pisti. Podaljševanje linije izven proge, ker si pač probal in se ni izšlo je krivično do tistega, ki je ostal na progi... 

da. čist fer. Ker po tvojem je dirkanje kot kvačkanje ali kleklanje. :P

Mogoče si pozabil zgodovino in dirkanje na laguni seci, pa še kaj drugega.

Če bi rad sterilno dirkanje, kaznuj vsak izlet izven piste takoj. Pa tudi vsak dotik, vsak grd pogled...no saj ti je jasno kaj pišem, mar ne

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Njbols bi jih blo kr spustit, ko voli nek izvoli, vse je u redu. 
 

zakaj ne? Ker je jasno napisano. Simpl. Tam je sla smrt centimetre mimo.  Za to sikana. Za to navodila. Vsem znana. 

pravljica. Če ne bi bilo šikane bi obvozil po izletni coni, če je asfaltirana bi šlo lepo, če bi bil pesek bi blo manj lepo. :P

 simpl ko keks. 

Navodila/pravila so samo skupek nečesa napisanega. Še vedno me nisi prepričal, da si zasluži dodaten dolgi krog. Še Kavčič se strinja z mano :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

5 minutes ago, KennyJR said:

Glej... Kot sem napisal... Greš v kamikaze stilu v ovinek, če se izide se, če ne, greš po bližnjici, počakaš, se postaviš za njega in naslednjič probaš še 1x... Enkrat bo že uspelo in si spredaj. Se ti to zdi fer? Če narediš tako veliko napako, kot jo je Martin večaj bi moral izgubiti precej več. Po mojem mnenju bi jih morali prisiliti v to, da bi se izogibali delov izven steze kot hudič križa... Dirka se po pisti. Podaljševanje linije izven proge, ker si pač probal in se ni izšlo je krivično do tistega, ki je ostal na progi... 

A nismo to ze videval? Gres na pas mater, v ovinku nasadis Lorenza in se ti celo izzide in se delas glupega? Seveda Dorna spregleda... To je to, cist navadno "dirkanje".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je blo na Laguni? 20cm cez robnik, se to je bil takoj nazaj 😂 Epsko ga je nabil, to je blo. 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, KennyJR said:

Mhm... Ta manipulativni odnos jih bo sesedel same vase. Hvala bogu... Kako človek postane pijan od moči... Obup...

Bi znalo it pocas vse skup mal nizbrdo, ja. Politika je sla super, zdej manipuliranje ne gre vec gladko. Vseeno, konkurenca more dost blizu da unovci kikse. Letos je se nimajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

da. čist fer. Ker po tvojem je dirkanje kot kvačkanje ali kleklanje. :P

Mogoče si pozabil zgodovino in dirkanje na laguni seci, pa še kaj drugega.

Če bi rad sterilno dirkanje, kaznuj vsak izlet izven piste takoj. Pa tudi vsak dotik, vsak grd pogled...no saj ti je jasno kaj pišem, mar ne

pravljica. Če ne bi bilo šikane bi obvozil po izletni coni, če je asfaltirana bi šlo lepo, če bi bil pesek bi blo manj lepo. :P

 simpl ko keks. 

Navodila/pravila so samo skupek nečesa napisanega. Še vedno me nisi prepričal, da si zasluži dodaten dolgi krog. Še Kavčič se strinja z mano :P

 

Saj te ne prepricujem. Vemo da te ne premakne niti soglasn panel vseh aktualnih dirkacev. Nisem debatiral a je kazen primerna al ne. Jasno je pa vsem. 

7 minutes ago, Rossi said:

 

A nismo to ze videval? Gres na pas mater, v ovinku nasadis Lorenza in se ti celo izzide in se delas glupega? Seveda Dorna spregleda... To je to, cist navadno "dirkanje".

Si tel rect Gibernaua? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

da. čist fer. Ker po tvojem je dirkanje kot kvačkanje ali kleklanje. :P

Mogoče si pozabil zgodovino in dirkanje na laguni seci, pa še kaj drugega.

Če bi rad sterilno dirkanje, kaznuj vsak izlet izven piste takoj. Pa tudi vsak dotik, vsak grd pogled...no saj ti je jasno kaj pišem, mar ne

 

Sej je čist simpl... Dajo povsod za robnike pesek in je rešeno. Pa da vidimo kako bodo potem kleklali... Aja, kr na 1x ne bo noben več peljal tam, ker se ne obrestuje... Pol veš kolk se te asfaltne izletne cone izkorišča... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je zdej kazen za dicksona? Očitno je šel čez čez prvi ovinek.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

Saj te ne prepricujem. Vemo da te ne premakne niti soglasn panel vseh aktualnih dirkacev. Nisem debatiral a je kazen primerna al ne. Jasno je pa vsem. 

Si tel rect Gibernaua? 

Nak. Je pa podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Valentino Rossi s svojo VR46 academy radira! Bagnaia več kot suvereno, ostali samo udeleženci, več niso zmogli. Kosilnica tam kjer mu je mesto, talenta zgleda ni več (muca papala) - brez masine vec kot ocitno ne zmore! Skratka forza Ducati, forza VR46 academy!!! Vale, dobr si jih nauču!!! Rossi for the masses!!! Vse jih šolaš, pa čeprav iz fotelja, kaksen car! Še komentatorja sta danes onanirala nanj 😀

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kugelschreiber pravi:

Saj te ne prepricujem. Vemo da te ne premakne niti soglasn panel vseh aktualnih dirkacev. Nisem debatiral a je kazen primerna al ne. Jasno je pa vsem. 

 

jaz sem debatiral, pa si me hotu prepričat, pa nea gre, a ne :P ker tak sam jaz mislim, odločitev pa ni v mojih rokah :P

 

pred 4 urami, KennyJR pravi:

Sej je čist simpl... Dajo povsod za robnike pesek in je rešeno. Pa da vidimo kako bodo potem kleklali... Aja, kr na 1x ne bo noben več peljal tam, ker se ne obrestuje... Pol veš kolk se te asfaltne izletne cone izkorišča... 

a neb blo bolše bodečo žico? :P 

Če ti meniš, da je Horhe namensko izkoristil slalom, potem ne vem kater moto gp gledaš, ma definitivno ne istega kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
26 minutes ago, Nightmare said:

To te samo med dirko spustijo iz jopiča al? 

Aha. Si fous, k ti si skoz prpet? 🥰 Drgac noben problem, se lahko zmenim pa bom nonstop odpet in tukaj 🤣 Dirka je bla pa super ne?

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kove 800x pa ni nihče vidu med prenosom moto GP na kanalA? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

jaz sem debatiral,

Ma ne, nisi. Ti si…pridigal resnico. Edino. Tvojo. :D 
 

Dirka s TNTja. Ce si prenesete, mal cez 4gb, lahko se streama. 

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/5491610716/MotoGP.2024.Round11.Austria.Red Bull Ring.Race.TNTSport.1080p.Eng-NOW.mkv?st=cH9dmMvBUnjEc3_t4GFTjA&e=1724171225
 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, KennyJR pravi:

Sej je čist simpl... Dajo povsod za robnike pesek in je rešeno. Pa da vidimo kako bodo potem kleklali... Aja, kr na 1x ne bo noben več peljal tam, ker se ne obrestuje... Pol veš kolk se te asfaltne izletne cone izkorišča... 

Jest bi še mal peska na cesto nametov tko kot je na reliju. Itak preveč divjajo. 

Ps.  Aja, pa un s kanglco bi še kakšno dirko dobil. 🤔😁😇

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

a neb blo bolše bodečo žico? :P 

Če ti meniš, da je Horhe namensko izkoristil slalom, potem ne vem kater moto gp gledaš, ma definitivno ne istega kot jaz.

Pravim, da bi bila po tvojem predlogu kazen za riziko nična in bi vsi začeli tako vozit. Če se izide ok, če ne tud ok... Čez 2 mesca jih bo pa spet pol po bolnicah... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drekobezec se je spet zaletaval, navadn. 😂  Kasn Kove? 😂 Se sem vlect ta kitajski skret. 🤯🙃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Spoštovani....pa res mislite, da bi rdeči komitet dovolil, da št. 1 ne bo slavodobitnik na koncu......je gdo opazil s kakšno lahkoto je No. 1 po ciljni prišel na 1. pozicijo ..... 

Popravljeno . Popravil Lipstick
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na posnetkuh dirke mi najbolj v oči padejo napol prazne tribune...

Kriza?? sam kakšna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!